Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
1. říj 2009

ahojte děvčátka 🙂

tak jsem vás zběžně dočítala i za včerejšek.....ale fakt jen zběžně, je toho moooooc 🙂

Prostej velikáááááááá gratulace k pohybům 😉 😵

a děkuju za pochvalu postýlky 😎

manža už je ode dneška doma, ale dnes mu volali z jedný firmy a v úterý jede na pohovor, tak snad to vyjde 😉

no a u mě zatím žádný novinky, snažím se dost odpočívat, protože mi někdy tvrdne břicho fakt festovně 😒 dneska jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi dr řekne....

a nějaký novinky tady?

prosteja
1. říj 2009

BLAHU tak to máte podle mě bez toho isofixu 😉 já se v tom moc nevyznám, mě to vysvětloval manža 😀 jen vím, že ten isofix zajišťuje, že tu sedačku upevníš přímo do konstruce toho auta a to auto na to taky musí být vybavený 😉

ahoooj MONCI a Terezko 😵 😵 no zatím jsou to minipohyby, tak uvidíme 😀 každopádně děkuju 😵 a postýlku chválím ještě jednou přímo tobě, protože je fakt podle mýho gusta 😀

moncicak3
1. říj 2009

Prostejko, já zastávám názor, že v postýlce se má spát a hotovo, když jí tam nechám hodně hraček a všeho, tak by bylo spaní naprd, to beru podle sebe co mi vyprávěla mamka 😉 .....ale máme půjčený ten kolotoč k postýlce, ale ten máme přidělaný v obýváku na ohrádce, ještě pak musím vyfotit ohrádku 🙂
počkej Prostej až začnou pořádný kopance 😉 to si užiješ, mě vždycky Terez dloubne do třísel, to je bolest teda, asi mi dává najevo, abych změnila polohu 😀 tak se jí snažím vyhovět no 😀

moncicak3
1. říj 2009

ááááá je oběd a nikdo tu 🙂 klasika.....tak já si jdu taky něco ukuchtit no...

prosteja
1. říj 2009

MONCI jj mě se takový postýlky bez zbytečných příkras líbí nejvíc... i povlečení máte krásný... akorát já budu vybírat jiný barvy no 😀 ale jinak taky plánuju jen mantinel a maximálně ten kolotoč nějaký, to ještě uvidím..... mimi bude v postýlce stejně jen spát, tak co..... 😉

a na kopance už se docela těším, uvidím, jestli se mi to vůbec bude líbit 😅

cat79
1. říj 2009

Tak my jdeme taky na obídek, hledala jsem ty testy autosedaček k v-travel, jmenule se FENIX, ale nic moc jsem nenašla, tak nevím☹(((

amallie
1. říj 2009

Dobré poledne holky!

Mám za sebou první monitor a zajímavý.......... Půl hodky jsem ležela a poslouchala srdíčko Amálky a něco se tam natáčelo a když kopla, musela jsem zmáčknout knoflík

blahovka.cz
1. říj 2009

tak jsem uspoavala malaho a bez vysledku,asi usne az po jidle,pujdu na krmit a pak si vas doctu

ahojky ami,me se monitory moc libily,rada jsem poslouchala srdicko a proc jsi musela mackat ten knoflik,aby se neztratily ozvy?

prostejko diky za vysvetleni

monci tak to budu drzet palce aby bylo vsechno v poradku,mozna uz vas zlobi poslici

prosteja
1. říj 2009

ahooj AMI 😵 to musí být super, slyšet srdíčko maličké 😵 😵

BLAHU tak hezký uspávání 😀

cat79
1. říj 2009

🙂
Tak jsem se dočetla že dneska si nikod nelajzne vyrábět a prodávat autosedačky co neprojdou testama..no takže jsem ještě míň v klidu🙂))

svoja
1. říj 2009

Mam toooo🙂 Vychazky 8-20, hura🙂 A to jsme se jeste s dr zasmaly nad ruznymi bludy, ktere koluji o tehu🙂 On je takovej nevyzpytatelnej...nekdy zamracenej, nekdy v pohode...🙂

moncicak3
1. říj 2009

ahoj Amal 🙂 jj monitor je krásnej 😵 ale já teda nemusela nic mačkat, jenom ležím a monitor zakresluje 🙂

Blahu poslíčky už jsem měla a pořád mám😉 navíc mi dr řekl, že mám dráždivou dělohu, tak uvidíme co mi řekne dnes

jdu si ještě chvilku dáchnout, než vyrazím k dr, tak zatímky páááá, pak se ozvu 🙂

amallie
1. říj 2009

no, já mačkala čudlík a ten pak dělal tečku na tom grafu, aby bylo vidět, že jsem cítila pohyb

a je fakt, že pak u zěch teček bylo srdíčko jinde a to je prej dobře

jinak ještě se dá pořídit easy base, to je vlastně základna, která se upevní do aut, co nemají isofix a pak je to skoro stejné a zase to zvyšuje bezpečnost a je to komfortnější, páč se do toho jen ta sedačka posadí a jede se

prosteja
1. říj 2009

AMAL díky za info o té základně 😉 to jsem nevěděla, píšu si 😀

amallie
1. říj 2009

prostej: my taky máme starší auta obě, takže jsme vzali easy base a je to, vypadá to stejně, samozřejmě, ten isofix je hodnocen jako nejbezpečnější, ale pokud ho nemáš v autě, není to žádná trága. Tamto má taky tu nohu a tak a ty pásy se nešoupnou, jsou zacvaknutý.

prosteja
1. říj 2009

aha AMAL, takže když nemáme auto, který je na ten isofix připravený, tak si můžu koupit sedačku s touhle základnou (už jsem si to našla na netu) a je to vlastně něco podobnýho....... nebo na stejným principu, jestli jsem to dobře pochopila...... fakt díky za tip 😉

prosteja
1. říj 2009

AMAL a ještě se zeptám, protože jsi to určitě zjišťovala, tak na to pak můžu upevnit jakoukoli sedačku? nebo musím mít třeba určitou značku jen???? jako já to myslím tak, že si koupím tu základnu a pak třeba nějakou (jakoukoliv) sedačku, u které nebudu omezena výběrem třeba na 2 značky 😉 .....

amallie
1. říj 2009

prostej: néééé, to musíš koupit na konkrétní sedačku!!! no a ještě doplním, že to nabízejí jen některé značky.

nuki
1. říj 2009

Ahojky holky, Vy jste teda ukecaný..🙂))) já už se moc těším na dovču, ale v neděli to mám nedostat..🙂)) tak asi zítra testnu, ikdyž moc naděje asi neí, ale umírá poslední..🙂)

svoja
1. říj 2009

Taky mame sedacku z tou zakladnou....byl to rozdil asi 1300Kc...a je to i pohodlny...proste to tam sedi a tu autosedacku tam jen cvaknes a je to...

To kojeni: ja teda se asi budu taky stydet...jako nekde v ustrani, treba pod tou plinou, jak psala VER, to ok...ale vytahnout kozu nekde mezi lidma na verejnosti....to ne teda🙂 A kdyz budem nekde na navsteve, tak si holt sednu stanou a budu kojit no...stejne na kojici matky vetsinou nikdo nekouka treba na navstevach🙂🙂

AMI jeee, monitor🙂 zuzo🙂

MONCICI ahojky🙂🙂 😵

prosteja
1. říj 2009

AMAL já si to myslela.... takže až si budu vybírat sedajdu, tak můžu s touto základnou a nabízí to samo jen některé značky.... super díky, abych po tom nepátrala zbytečně 😉

NUKI ahoooj, tu dovču závidím 😵 😵 a držíííím palec, takových co testovali, že tam nic nebude už tady bylo 😀

blahovka.cz
1. říj 2009

aha ami tak to neznam,to vis,my jsme mensi nemocnice,tak to tam nemaji,ale hezky poslouchat srdicko,vid 😀

prostejko usnul az ted po jidle,byl takovej uz ospinkanej 🙂 ale uz spi,tak v pul druhy pak zase razime,tak prisel manza komodu ma,ale ze nase vestavena skrin na miru by vysla pres 7000,coz je dost,tak jsme se rozhodli,ze se juknem po nabytkach,aby sjme meli uz tu predsin komplet

monci tak zatim dobrou a at tu ctu vecer same dobre zpravy 🙂 😀

nuki
1. říj 2009

ami: tak monitor musel být super.🙂))

prostej: užívej si hezky pohyby..🙂))

amallie
1. říj 2009

Nuki: tak to budem držet palce!!!!!!!!
By the way, Globus maso jsi říkala, že ok? Já jsem s tím trochu posedlá, ale to už leta letoucí furt zkoumám, co a jak s tím žrádlem 😀

Svoji: jako monitor byl super, ale teda to srdíčko buší děsně rychle!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕
Fakt jen 1300 kč příplatek? Tak to teda paráda!!!!! Páč ta maxi cosi základna stojí stejně, jak sedačka a z druhé ruky jí zrovna nikdo neprodával 😲

prosteja
1. říj 2009

BLAHU a kupovali jste tu za těch 350,-??? já mrkala a mají jich tam víc a hodně hezkejch a docela za slušný ceny

blahovka.cz
1. říj 2009

ahojky nuki,tak uz takhle je cervena tetka blba na dovcu,tak snad neprijdeeee a prijdou na navstevu // 😀

svoja
1. říj 2009

NUKI nikdy nevis.... 😉 A uz mas sbaleno? A cestovni horecku? 😀

prosteja
1. říj 2009

právě na ty základny MAXI COSI jsem mrkala a stojí fakt to, co sedačka 😖 ..... takže 1300,- rozdíl by byl super 😀

blahovka.cz
1. říj 2009

prostejko tu za tech 350 meli taky,ale potrebujeme jeste pofackovat predsin,tak koncem rijna jedem do prahy do Iscaru,tak uvidime treba poridime tam 🙂

amallie
1. říj 2009

zas ale teda sedačky maxi cosi jsou dobré no........

ono to chce kupovat vše najednou, protože zase pokud chceš dávat sedajdu i na kočárek, musí být kompatibilní s podvozkem kočárku a tak
prostě buď člověk bazíruje na sedačce, což mně osobně připadne důležitá věc, tak vybere sedajdu a k ní kočár, co na něj půjde nasadit
a nebo teda opačně, vybereš kočár a pak si zjistíš, jestli na něj jde ta ona sedajda