Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
12. říj 2009

ahooj HEHE 😀 😀 😀 tak ty takhle po ránu s úsměvem jo? 😀

hehena
autor
12. říj 2009

no jasný... skoro jsem se nevyspala, tak si to musím vynahradit... nemohla jsem usnout, tak jsem se válela asi do 4 hodin...

prosteja
12. říj 2009

HEHE teda podobnou noc jsem měla z pátka na sobotu, jestli jsi dočítala 😔 takže nezávidím 😔

svoja
12. říj 2009

bry jitro

verled
12. říj 2009

ahoj děvčata....

prosteja
12. říj 2009

zdravím VER a SVOJU 😉

cat79
12. říj 2009

Dobrý ranko!!!!
Já sem vkládala příspěveka pak mi vypadl net, tak to tu nejni☹
No neva🙂))
Víkend byl super!!
Prostejko na tu popáleninu je nejlepší bepanthen!!!Ať nemáš jizvu
Já se dneska rozhodla lenošit, ty víkendy oslav mě zmáhají🙂)cvičit půjdu zítra a basta.-)))

prosteja
12. říj 2009

ahoj CAT 😵 jj díky, už mám koupený 😀 ale snad to tak hrozný nebude, jak jsem to hodně chladila, tak ani puchýř nemám velký 😉

verled
12. říj 2009

cat:neprovokuj já promakala i víkend:-/
😀 😀

svoja
12. říj 2009

CAT ahojky...no jasne, musis si taky odpocinout, ne? ja teda jsem vyrizena, jak kdybych farala v dolech a to nic nedelam....jen obcas nekam vyrazime...

Holky s brichem: jak lezite v posteli?

moncicak3
12. říj 2009

zdravím Hehe, Svoju, Cat a Ver 😎

Svoji, ležím buď na pravým nebo na levým boku, jinak to nejde 😀

svoja
12. říj 2009

monci a nekope te dite? ja kdyz si lehnu na bok, tak me okopava na boku, mam strach, ze ji zlomim nohu 😅

moncicak3
12. říj 2009

Svoji okopává 🙂 nejlepší je to na levým boku 😉 ale neboj, nohu ji zlomit nemůžeš, ona se totiž snaží sama najít polohu, aby jí bylo v bříšku příjemně, proto tě kope 😉 😵

cat79
12. říj 2009

Teda holky já zatím spím jak miminko, jen se v těch 6 vzbudím, malej v 6 vždycky strašně řádí, ale já ho ignoruju, jdu na záchod a pak do těch 9 spíme.-))teda radši si zaklepu abych to nezakřikla🙂)))ale mě vyhovuje zatím i na zádech...což se teda divim🙂

Nitenko...mooc na tebe myslíme, četla jsem včera jaks omdlela, tak to je mi teda strašně líto, to je tlakem!!Tak snad te´d už jen krásné momenty!!!!!

Na nově dávají ňáký film, je to teda strašidelné...brrrr, jdu koukat a udělám si caro, strašně mi to chutná!!!a bábovku od tchýňky...včera jsem si dala pstruha a pak asi 3 rafaela, koukali jsme na velkou pardubickou, normálně mě to dojalo jak vyhrál Váňa, i miláček uronil slzu, dojemný,co????

verled
12. říj 2009

svoja:já na boku, ale to prcek kope, ale nějak jsem si už zvykla a dokážu i usnout, jinak teď celej víkend jsem o něm nevěděla o řepáčkovi.-).........

jinak koukám koukám, taky máš prcka i v zadku🙂))to asi abychom se nepřevažovaly nebo co??ta příroda to má stejně ale vymyšlený

😀 😀

moncicak3
12. říj 2009

Cat já na zádech nemůžu 😒 mě se dělá zle, asi mi tam prcek mačká nějakou žílu nebo co a navíc mě pak hrozně brní ruce, ale fakt je to příšerný....Anget to myslím měla taky tak....
jinak taky koukám na ten film, je to fakt strašidelný...a pardubická byla fakt super, Váňa je prostě borec 😎

moncicak3
12. říj 2009

Svoji pěkný břišánko 😵 😵 😵

svoja
12. říj 2009

No ja teda na zadech spatne dejcham...a nekde jsem cetla, ze by se ani nemelo moc na zadech spat nebo co...kvuli nejaky zile...ale nevim tomu hlavu ani patu...
CAT tak to ti zavidim🙂
Manzel vzdycky vecer Baru rozdovadi, kope jak prdla, on usne a ja lezim a uklidnuju ji🙂 V noci se prevaluju, protoze na boku me kope, mam strach, abych ji neublizila a funim u toho, jak kdybych mela k sobe privazany pytel cementu....uz nekolikrat se manzel zdesene vzbudil pry co se deje....hahaaaa...tak jsem mu rekla ze nic, ze si jen tak funim a nespim🙂 By me zajimalo, kdy to nase dite spi....

svoja
12. říj 2009

VER no vid 😀 😀 😀 ale ja prdel mela vzdycky...sice mensi, ale mela🙂 😀

Ten Vana je faktis borec...takovej skritek

CAT jen 3 rafaela? jako jen 3 kulicky??? a to te uspokojilo???? 😕

MONCI tak je to tak s tou zilou...

moncicak3
12. říj 2009

Svoji s tím dýcháním máš recht, taky to mám tak.....v noci funím, někdy spím v sedě, protože mě začínají zase bolet záda, ale snažím se spát hodně přes den....dneska teda i když leje jak z konve, tak vůbec ospalá nejsem, což je s podivem 🙂

svoja
12. říj 2009

MONCI tady taky leje...takovy pravy podzimni depre pocasi....a kde te boli zada?

cat79
12. říj 2009

Svoji krásnej pupík🙂))
Taky přidávám🙂)))

Jojo, na zádech by se nemělo kvůli dolní duté žíle, je napravo v tříslech, proto se doporučuje ležet nalevo, ale mě se na levo zrovna spín nejhůř...ale kvůli tomu jsme se s miláčkem vyměnily na straně postele, abychom byli čelem k sobě a ne zady.-))))

moncicak3
12. říj 2009

Svoji u mě to je asi ty záda tím, že se připravuje tělo už na porod, bolí mě to jako bych měla dostat MS, spíš jako dole jak začíná zadek...nevím jak to mám popsat 😅 navíc při každým otočení hlavičky mimča mě to docela řeže dole, je to nepříjemný a docela bolestivý, ale už to vydržím 😵

svoja
12. říj 2009

MONCI no potes teda....me boli zada spis nahore, jakoby hrudni pater....

moncicak3
12. říj 2009

Svoji neboj, dá se to vydržet 😉 to mě hrudní páteř právě moc nebolí, jen někdy 🙂

no nic jdu zas pokračovat v mytí dveří.....zatímky pá....ještě se tu ukážu 😎

svoja
12. říj 2009

MONCI cao...ja jdu taky neco delat...asi si lehnout🙂

svoja
12. říj 2009

CAT jeee, nahatej pupkac🙂 Hezky...!!! 😵 😵

verled
12. říj 2009

monci:koukalas na Pardubickou??já viděla skorem všecky dostihy krom Velký:-/kamarádka se an to odmítala koukat🙂)))
cat:mňaaaam rafaelo.-))
svoja:a vždyť jo já jsem taky dycinky byla prdelatá.-)ale jsem ráda, radši mam velkej zadek než mít panděro.....to neschováš ničim.-))))holt nenosim moc sukně no, spodek nic moc holt.-).......co naděláš někomu se to ale líbí🙂))
holky tak mě bolej záda v kříži, ale to nic neni horší je ta stydká kost, to se zvednu ze židle a hned mi vylítnou slzy.-/

svoja
12. říj 2009

VER jaj...tak to nemam teda tak....driv me bolela kostrc hodne, ale to uz je taky dobry...

cat79
12. říj 2009

No Svoji dala jsem tam nahej, páč tak vypadá větší🙂ty kalholky to zkreslujou-.-)))
Ale teď teda jen polknu když vidím jak jsem vypadala na začátku...a to jsem si blbka myslela že jsem silnější postavy🙂haha....