Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
24. říj 2009

hehenko: já třeba ty plínky nakoupila ty AIO většinu, pak mám plenkový kalhotky, na který se dají už jen takový natahovací svrchní, nebo nic, když přebalíš včas a koupila jsem 50 ks čtvercovek, že se hodí i třeba jako vkládačky. Ale převážně budem používat ty AIO a to máš stejnou práci, jako s plastovejma......akorát to nevyhodíš, ale lupneš do pračky, vyndáš a je to, já teda suším v sušičce, ale dát tohle na sušák není žádná práce a jsou zase připravený k použití 😉

ti řeknu, jak to zvládáme

moncicak3
24. říj 2009

Dobré ráno kočandy 😎

Car, to mi asi nevyjde 😀 manžu neukecám, už jsem to zkoušela a nic 😀 už se mi o sexu zdá snad každou noc 😀 😀 😀

Hehe no tak jestli dopadneš stejně jako já, tak se připrav na ty sny 😀 😀 😀

jdu nakoupit pečivo, udělám snídani a pak vyfotím pupana, snad už posledního 😉 dneska se chystám k obídku dělat bramboráky s hermelínkem mňamky, tak jsem zvědavá, jak se mi povedou a budu péct makový závin 😵 😵 😵

za chvíli jsem tu

p.e.t.u.l.k.a
24. říj 2009

Ahojky holky , už třetí špatná noc po sobě ale ještě pořád se držím a říkám si, že je to snad ten růstový spurt a do týdne to bude zase tak jak dřív 😒

Monci a Terezko a co vy? Už se chce terezce vykouknout na svět? A jak děláš ten obď? Jako bramboráky jako přílohu nebo jak?

moncicak3
24. říj 2009

Ahooooj Peti 🙂 jéje už třetí noc, tak doufám, že to brzo přejde 😉
Terez se nějak na svět nechce, ale včera jsem měla celý den kontrakce, některý doooost bolestivý, ale stále nepravidelný, nic se zatímky neděje 😒 dneska jsem už nějaký kontrakce taky měla, tak já nevím....snad už to bude brzo 😉
Jinak ty bramboráky udělám tak, že dám bramborákový těsto na pánev, dám ho trochu míň toho těsta a na to nakrájím na tenko ten Hermelín nebo jiný plísňový sýr a opět dám na to vrstvu bramborákovýho těsta....musí se to teda dělat pomalu, aby se to celý propeklo, ale je to faktis bašta a musím říct, že mi stačí jeden bramborák a jsem přecpaná 😵

moncicak3
24. říj 2009

tak jsem přidala břišánka 🙂 co myslíte je dole nebo ne? všichni mi říkají, že je dole, ale mě připadá dole celou dobu 😀

moncicak3
24. říj 2009

jo a holky maminy, mám na vás takový intimní dotaz? máte nebo měla jste některá problémy s hemoroidama? 😕

svoja
24. říj 2009

dobre ranko

MONCICICICICI brisko je krasny, zda se mi, ze smeruje dolu, i kdyz nejakej uplne hodne vyraznej rozdil nevidim, ale je dole!!! a diky za tip s tim bramborakem, to zkusim. ty mas vubec takovy dobry recepty, kam na to chodis?

AMAL s tema plinkama souhlas, myslim, ze ty plenkovy kalhotky nebo aio jsou takova pohodlna volba kdyz chce matka latkovat, ale zase nechce travit cas zehlenim...jako klobouk dolu pred tema, ktery zehlej klasicky!

PETULILI snad to bude lepsi, ale zase ten andilek vas je tak krasnej, ze bych mu to snad i odpustila🙂

moncicak3
24. říj 2009

ahoooooj Svoji 😎 ále tak ty receptíky, zkouším co vidím v restauračkách nebo co vidím třebas v telce, prostě experimenty 😀
akorát volala tchýně, bramboráky budu dělat až k večeři, protože jdeme na oběd k tchánovcům 😵 výběr ze dvou jídel, gulášek nebo smažený žampiony, takže asi koštnu obojí 😀 a mám šílenou chuť na knedlo zelo vepřo, takže zítřejší obídek to jistí 😵 😵 😵

svoja
24. říj 2009

MONCICICICI tak to ti zavidim, poradne si napln brisko... 😀 😀 my dnes mame kureci polevku a pecene kuratko s kasi.takovy jednoduchy no...uz dlouho rikam, ze si vezmu kucharku a sepisu si nejaky recepty, at porad nevarim to same...
monci a ty mas tchyni a tchana v pohode?

moncicak3
24. říj 2009

Svoji mám tchánovce naprosto v pohodě, nemůžu si stěžovat 😵 ....akorát moje tchýně je učitelka prvního stupně a psychologická poradkyně a někdy se k nám chová jako k malým dětem, což mě někdy vytáčí, ale každej má svý mouchy.....mám je ráda oba, nabízeli mi tykání, ale já se k tomu nějak nemám, tchýni bych tykala, ale tchánovi nikdy v životě, protože mám k němu šílený respekt, asi je to tím, že jsme vyrůstaly bez táty, ale to je jiná kapitola.....prostě si fakt na ně nemůžu stěžovat 😵 😵 😵

svoja
24. říj 2009

MONCICICICICI tak to je dobre, tady se to mnozi hruzama s tchynemi, tak jsem rada, ze jsi v klidu...a s ucitelkou mej trpelivost, ja jsem taky ucitelka na prvnim stupni 😀 manzel se uz desi, az se ze me stane klasicka plnokrevna uuuca, furt si ze me dela prdel 😀 a s tim tykanim ti rozumim, taky me to u tchana nejde moc, ale snazim se....nejlepsi je mluvit tak nejak neutralne a to tykani vubec nepouzit 😀 😀 😀 teda pro me...i kdyz mam tchanovce taky v pohode.

moncicak3
24. říj 2009

Svoji ty seš mladá učitelka, ty jsi v poho 😉 😵 😵 😵 a hlavně jsi jiná generace 😉
tak mizím na ten obídek, jdem pěšky, tak třeba to přivolá Terezku na svět, taková rychlejší chůze 😀 tak zatímky páčko 😎

svoja
24. říj 2009

MONCICICI tak si nechte chutnat, ja to jdu taky trochu postouchnout🙂 a trochu cestou hopsej, treba ji vytreses🙂

moncicak3
24. říj 2009

tak jsem tu a tady je mrtvo 😒
manža šel na fandit na fotbal, tchyně mě doporovodila dom, ale ukecala jsem ji na čajík, tak jsme všechno probraly a teď jdu teda vyluxovat a vytřít.....a pak mám ještě prácičku, musím ještě uplést dva košíčky než porodím, jsem to slíbila 😉 ale to za dnešek všechno stihnu 😵

eeefffaaa
24. říj 2009

HEHE ale ty plinky co jsem ti davala odkaz tak nestoji jedna tolik co tam je,ale cely balik a jejich tammyslim 10...a ja mela deset plinek za 330kc,ale nevim ted jakou znacku...tohle jsou popoliny a jsou drazsi nez ty co mam ja...ale to nestoji jedna 475,- to neblazni 🙂

carculka
24. říj 2009

monci..no ty jsi teda pilna...sikulka 😉

svoja
24. říj 2009

Ahoooj, kde jste kdo?

carculka
24. říj 2009

ahooj svoji...

carculka
24. říj 2009

holky ta je co🙂za tu cenu 😀
no ale ja uz mam objednanou jinaci..

cat79
24. říj 2009

Ahooj, zdravím při sobotě🙂
Holky teda vy jste měly dobroty🙂 ale my teda taky na chatě u našich-svíčkovou🙂)ňamka!!!
babička koupila Denískovi nádhernou deku s medvídečkama,takovou tu heboulinkatou🙂)

Jinak včera jsem si koupila těhu fleese kabátek za 500,- nebyl teda přímo z těhu obchodu, ale je tak šitý, tak supeer a jeden svetřík, Denískovi jednu kombinézku a vyteplené kalhoty s bundičkou a trička a punčošky.-)))
A výplata za brigádku je v trapu🙂)tak se to dělá.-))

Holky jdu koukat na zprávy, zítra malujeme topení, aby ladilo k pokojíčku a pak budu uklízet, ale ukážu se tu, slibuju🙂))

Tak hezký večer a koukejte na Bobule, doporučuju, moc se mi to líbilo🙂)papapapap

mmj Monči pupík krásnej🙂)

carculka
24. říj 2009

ahoj cat..a kdepak jsi ho koupila ten kabatek?bych taky na zimu potrebovala

carculka
24. říj 2009

moni..pupicek supeer 😉

angetha
24. říj 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
Svoji krásně jsi ty plínky rozepsala 🙂 🙂
Hehenko takže nejlepší je asi používat ty kalhotkové plínky a na ně svrchní kalhotky..( já taky pomalu nakupuju ty kalhotkový, čtvercový jsou nejlepší do začátku, protože to chytá tu vaječinu, krásně se přizpůsobí miminku)
Bohužel musím napsat, že troje svrchní kalhotky jsou málo 😖 stalo se, že Vendulka dvoje za sebou pokakala, jedny měla na sobě a ty kalhotky se musí mezi použitím alespoň vyvětrat..mám patery, na noc ty vlňáčky..
Cat to jsou nákupy 🙂 🙂
Monci tobě to bříško strašně povyrostlo 😵 😵
Ahoj Carcul...

carculka
24. říj 2009

ahoj ange 🙂 jakpak se mate?

cat79
24. říj 2009

Carcul koupila jsem ho v paladiu v posledním patře v Christine, mají tam super ceny, ten obchod je i v Brně, ségra ho miluje a fakt mají hezký věci, no a tenhle kabátek byl fakt jK PŘÍMO PRO TĚHULKY🙂)

Teda Ange tolik kalhotek a plínek??? 😲
Já fakt jdu do těch papírovejch, prostě já bych na to neměla🙂jsem lenoch, co?

carculka
24. říj 2009

holky nevite jak je to s kvalitou na tehle strankach?nekupoval jste nekdo? http://kojenecke-obleceni.eu

jee cat dekuju..tam juknu,snad budou mit,naky kabatek by bodl..snad budou mit..jinak my taky jdem do papirovek,taky jsme lenosi 😀

angetha
24. říj 2009

Vendulka se vzbudila 🙂
Carcul ty stránky neznám..

carculka
24. říj 2009

ange..prave ze jsou tady na konikovi reklamy a maj super ceny

cat79
24. říj 2009

Carcul já jsem si tam objednávala a chválila jsem to, jak jsem poslala omylem o 20kč víc a paní mi tu 20 poslala...takže doporučuju, máme od nich dečku, capáčky, dupajdy, lahev, čepičky a ty košilky a ponožtičky...

carculka
24. říj 2009

cat a je to peknej matros??dekuju..fakt ty ceny jsou supeer