Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
27. říj 2009

Jo a termin mame uz 28.12., ale rikal, ze to je v podstate porad nastejno, ze ty tri dny nehraji roli. Ze pry mensi deti jdou pozdeji a vetsi driv...je to jen takovy orientacni...zkratka ke konci roku budem cekat🙂

ANGE diky...myslim, ze ta suma za plinky je ok...my davali nejakych 11a pul, meli jsme v tom ale i nejaky veci kolem...si myslim, ze financne jsou ty latkovky jednoznacne vyhodnejsi, i kdyz ted to zni silene ty penize. a kolik ks mas???

CAT gratuluju k uspesne kontrole!!!!! S tim svicenim miminku jsem slysela taky, ze jdou za svetlem....tak pekne baterku a svitit🙂

ZUZIKU a nechate si rict pohlavi??? jezisi ty musis byt natesena jako blazen...mas to vsechno nadvakrat-i tu radost🙂

eeefffaaa
27. říj 2009

tak jsem zase tady..mam pocit ze dneska jen prebaluju,krmim a uspavam 😅

holky ja dala za latkovky necely 2 tisice,ale vy mate neco jinyho a nedovedu si predstavit jak bych davala malemu ty co mate vy,mel by to asi jak krunyr 😀 pisu to proto,ze na noc jsme meli latkovky Pandy a to byl jak z kopce,takovy ohromny 😀 tak jsem je dala svagrovy

koukala jsem SAC na krtiny aze taky budes latkovat...myslim,ze je to vyborna volba a pro Janicku to bude mnohem lepsi jak jednorazovky..

holky mam takovou asi blbou otazku,kvuli tem krtinam...jsem nevedela ze se jeste v dnesni dobe takhle moc krti...to jste asi verici ze jo??prominte za tu blbou otazku,ale hrozne me to zajima,spis me to jako prekvapuje,protoze v okoli neznam nikoho kdo nechava deti krtit..

ange preju ti aby vas nocni nespani nepotkalo,jsem pak cely den vyrizena a Milan jeste jezdi do prace,o nem ani nemluvim

cat jj uz je to lepsejsi 🙂 doufam,z ted uz to bude jen a jen lepsi...a koukala jsem ze je Denisek uz peknej chlapak 😵

eeefffaaa
27. říj 2009

HOLKY JAK DAVATE TY VIDEA NA YOUTUBE??

hehena
autor
27. říj 2009

CAT chlapák jak hora gratuluju!!!

SVOJI vám k decentní holčičce taky 🙂 😵 😵 😵

já si myslím, že pokud k látkovkách přičtete separačky, praní, žehlení, tak to s jednorázovkama vyjde naprosto nastejno, ale jasný, že se to vrátí prokud je ještě druhý nebo dokonce třetí dítě... to je bezesporu...

ANGE jsem mylsela, že 10 tisíc jsi tu psala těsně po narození Vendulky a že teď to ještě narostlo ta cena...

mimochodem, jak se pozná, že látkovky jsou pro dítě lepší než jednorázovky?

hehena
autor
27. říj 2009

jo a jinak s tou kombinézkou souhlas teda... já chci taky co nejvíc neutrální i když světle modrá by nevadila 🙂 a halvně s tím lepším rozepínáním... ségra mi koupila už jednu, ale tam jsem si už říkala, že to dítě nemůžu prostě narvat, bo se rozepíná jen do rozkroku

hehena
autor
27. říj 2009

EFI já myslím, že když se zaregistruješ a zvolíš jazyk, tak tě to navede samo... já tam zkoušela něco vkládat, ale už je to věčnost, ani nevím, jak se zalogovat...

hehena
autor
27. říj 2009

SVOJI tak kde se flákotíš s tím novým notebůůůkem? 😀 😉

eeefffaaa
27. říj 2009

no hehe ja to nekdy pokoumu nebo mi to sem treba jeste nekdo napise...ted jdem koupat...malej se v ty postylce nejak zabydlel a budu ho muset asi vzbudit 😅

cibka
27. říj 2009

ahoj všem, je to dřina to všechno od rána dočíst

nuki: ty beres taky clostík?

cibka
27. říj 2009

jinak nádherný fotečky s oblečkama 😀 😀 😀

hehena
autor
27. říj 2009

mno já spíš EFI myslela, jestli je vyloženě vidět rozdíl na pokožce dítěte a taky jestli je spokojenější, ale to asi můžou porovnat jen mamky, který používaly i jednorázovky... třeba pak poreferuje SAC 🙂

jinak všechny ty eko i finanční důvody znám, ale díky. ten první článek je fajn. a ta suma za jednorázovky mě zaskočila 16-25?? není to zas trochu přemrštěný???

jinak by mě teda lákaly plenky všechny v jednom, ale kvůli ceně ty, cos koupila ty... jenže tam je to žehlení 🙂))

hehena
autor
27. říj 2009

CIBKO ahoooj vítám tě tu... včera jsem tě tak jedním okem zahlídla 🙂 to jsi všechno od rána dočetla???

svoja
27. říj 2009

EFFIII ja jsem treba krtena, ale verici nejak extra nejsem, nasi taky ne...asi to udelali spis kvuli rodine, i kdyz nejak strasne verici taky neni...tak ti ani nevim....

HEHE porad si neco kopiruju a instaluju a bla blablaaa...ale je to mazlik🙂

Jinak ty latkovky jsou bezesporu urcite zdravejsi pro mimi...ty taky nosis bavlneny kalhotky a ne plastovy.
Min smrdej nez plastovy.
Lip se dite nauci na nocnik.
Ekonomicky to je bez debat.
Pry latkovane deti byvaji min opruzeny.
atd.atd.atd....

cat79
27. říj 2009

Tak a jsme tady🙂
Holky myslíte že 1750g je hodně?Svoji barunka má 1600 a to mi teda zas takovej rozdíl nepřipadá🙂 neboo?
Svoji vy máte vzornou kočenku, to ten náš tam sedí a kope mě do podbříšku🙂)
Ale prý 2/3 dětí které jsou v 30tt otočené hlavičkou nahoru se ještě otočí, takže strach nemám, říkal, že je to otázka 5min když bude chtít🙂))

Nám zůstává termín pořád stejně, ale dnes mi napsal 30+2tt a minule 21+0tt, takže 2 dny tam haprujou, páč chodíme vždy v úterý...ale on nám toho tolik co Svoje neřekl..ale já jdu ještě do poradny 4.11, tak tam se dozvím víc..a teda od př. pondělí nastupuju mateřskou, dáme si těch 8týdnů před..finančně se to holt vyplatí.

cibka
27. říj 2009

hehena: díky za přivítání, no byla to fuška ale zvládla jsem to 🙂 dřív jsem se na komp nedostala ☹

hehena
autor
27. říj 2009

CAT 1700 gramů píšou ve 32. týdnu... ale vůbec bych to neřešila, je to váhovej odhad!!! přesně ti miminko v bříšku nikdo zvážit nemůže a kdoví jakej je to rozdíl! takže se neboj, že bys rodila cvalíka 🙂

cibka
27. říj 2009

nemůžu posoudit plínky protože děti ještě nemam, ale co jsem tak slyšela z doslechu tak látkový jsou mnohem lepší, dítě cítí že je v mokru a bude se rychleji učit na nočník a hlavně jsou zdravý na nožičky 🙂

hehena
autor
27. říj 2009

tyhle pleny Gro Baby vypadají náramně 🙂) 😵
http://www.spokojenykojenec.websnadno.cz/eshop....

svoja
27. říj 2009

hehe ty plastovy pliny opravdu vyjdou draz!!!!

cat nase mala kope silene, v cekarne se zase predvadela, ale pred dr byla hodna....fotecku nemame. Odpovidame pry 31+1, coz je uz 32tt. Ale tech par dnu fakt nehraje roli pry. My jdeme do poradny 11.11.:-) Vzhledem k tomu, ze jsem na PN, tak se me pry vyplati nastoupit na materskou az v tom nejzazsim terminu, cili 22.11., ale uz bych mohla od 8.11.pry.

hehena
autor
27. říj 2009

CIB, SVOJI jo i tyhle důvody jsem četla.. teď jde o to, jestli to není jen PR propagace... posoudit to může myslím jen ta mamka, která vyzkoušela obojí....

hehena
autor
27. říj 2009

SVOJI já vím, že vyjdou dráž... sama jsem psala, že je to bezersporu levnější... jen někde jsem vyčetla, že za plenkový období je to 15 tisíc... né 16 - 25...

ježiši Kubajs mě kope zase ouplně dole uvnitř... mi příde, že mě kope přímo do čípku a do střev... 😅 😅 😅

cibka
27. říj 2009

hehena: tak to máš určitě pravdu 😉

cibka
27. říj 2009

hehena:jen si to užívej 😀 😀

svoja
27. říj 2009

hehe ja takovou mamku znam....ja se taky nebranim tomu, ze nekdy dam tu jednorazovku...ale rozhodne u nas budem z 98 procent latkovat! teda rikam ted....ale jsme fakt rozhodnuti...

jo a s tema nozickama to je pravda...CIB (mimochodem, zdravim 😀 )

spis bych pocitala s vice nez 15ti tisici....ale zas ne 25, to uz me prijde moc.

svoja
27. říj 2009

hehe jeste jsem ti chtela rict, ze to jmeno, ktery mate vybrany - Kuba je proste bozi!!!!! sama bych chtela Kubika, ale bohuzel, uz ho ma manzeluv bracha....takze schvaluju, hlavne se nenechte otravit od nekoho, komu se nelibi, je to vase vec!

cibka
27. říj 2009

svoja:taky zdravim jo někde jsem to slyšela je to kvůli kyčlím, ale dají se používat i jednorázovky s tím že se na ně dají i ty látkový jako na vystužení jen ponějakou dobu 🙂

cat79
27. říj 2009

Svoji tak jdi už na těch 8.týdnů, páč těch 8 se bude vypočítávat ještě za těch víc penízků a pak od nového roku už za míň..tak nám to řekli.
No snad náš malej nebude ňákej obřík, ale já měla při porodu 3750g a manžel 3400g, tak by to 3500g mohlo bejt🙂))no ale asi to neovlivním, že?
Je teda pravda že ty g nemůže nikdo vědět teď přesně, ale +-, tak to snad bude OK, hlavně aby se otočil čurdísek🙂))budeme svítit🙂)))))))))))))

Hehenko takže Kubík, jo?To je taky krásný Jakoubek🙂))
Já si myslela že má malej hlavičku vlevo a má jí vpravo a to jsme napravo jako dělala baci baci...chuděra malej🙂))No ale krásně mě teď kope🙂))jako dole u kostrče, až si myslím že nadskakuju🙂)

cat79
27. říj 2009

Hehe ty máš ňákou tabulku s těma váhama a mírama mimísků?Pošleš mi ji, prosím🙂))

Cib našlas včera ten server?

amallie
27. říj 2009

ahoj holky, zdravím a zase mizím, dojela jsem domů po celém dni až teď, mám toho plné zuby

ale hlásím, že monitor dobrý, vyšetření dobrý, cervix skore už 3, další KO za týden 😉

Jo a dělal mi ještě nějaký odběry, fuj, auuu, to teda nebylo nic moc 😖