Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
29. čer 2009

ještě mají krásné dětské věcičky v debenhams, a ve slevách za lidové ceny🙂

Holky mě je furt blbě☹(((a teda jestli tohle léto bude stát zase za prd, tak se fakt už odstěhuju na floridu☹on října se těšíme na léto a než se nadějem, bude zase sněžit☹((

baeszinka
29. čer 2009

Tak jo holky já mizíím,mám hlad jak vlk,tak si jdu udělat nějakou mňamku 😉 Mějte se hezky,opatrujte se i své pupíky a zase někdy páááček 😉 🙂

carculka
29. čer 2009

hehe..ten nas taky miluje blato 😀 a kazdej den se chodi koupat do budouciho jezirka na zahrade kam si soused-malej dava zatim kapry...takze si dokazes predstavit jak vzdycky smrdi 😝 hehe a nas je teda taky devkar silenej...klidne rozkouse plot kdyz naka hara...dobytek

svoji je to videt,teda muze..ta kamaradka(s tom manzou jak se boji sexovat)videli tam pindika 😀 😀 a to tipovali holku...

vite co mi rekl manza-pry ze si udelal holcicku a jestli to nebude tak jsem to znehodnotila ja -na to kdyz jsem rekla ze to bude treba kluk 😀 😀 😀 😀 a on ze neee ze proste chce holku

hehena
autor
29. čer 2009

tak my též nemáme pokojík - jako zatím CAT, a navíc se možná postěhujeme jinam, abysme ušetřili.... takže já to vymyslím, že budem rozhodnutý, jestli tu zůstanem nebo ne... .) 😵

ale třeba zelenej kočár bych chtěla určitě.. to mi příde jako nejuniverzálnější barva... 😵

baeszinka
29. čer 2009

Cat,ale víš co to bude znamenat,až bude sněžit?Že budete mít už brzo svoje mimísky v náručí 😉

cat79
29. čer 2009

já bych kočárek chtěla černobílý, páč já jsem strašná modelka a chci aby mi to ladilo i s hadříkama🙂))jsem trhlá, co?.🙂)hihihihhihi

cat79
29. čer 2009

Bea no jo🙂)hiihiiiiii

carculka
29. čer 2009

paaa bae

carculka
29. čer 2009

cat ja bych chtela taky do cerna kocarek-muzu si tam pak dat fusaky jaky chci a tak,proste to lip pujde ladit 😀

cat79
29. čer 2009

přesně carcul🙂))

carculka
29. čer 2009

cat vid pak se krasne oblece mimi a nikdy se to nebude tlout,jinak bych furt resila aby se barvicky hodili...ja jsem taky na tohle hrozne ujeta 😀 jo hadriky,boticky,pasecky,kabelky,to je moje 😀

svoja
29. čer 2009

holky tak me taky bude muset mimi ladit...i kdyz nevim teda...protoze ja jsem schopna se sestkrat prevlikat nez nekam jdu a s mimi a tema nadhernyma vecickama to bude jeste horsi nez se nekam vypravime....

Taky jsem chtela cerny nebo cernobily kocik....ale mam strach z toho, ze se ta cerna vysisuje na slunicku a bude pak osklivej a ze v nem bude priserny verdo....si to predstavte, jak se v tom bude mimi skvarit v lete na slunci....i za par minut na slunicku se to prohreje a uvnitr bude mit nedychatelno....toho se bojim....takze dame nejakou netral

cat79
29. čer 2009

to mi povídej, ale my když pak někam jedeme, tam mám kufr jak kráva, páč musím mít ke všemu kabelku, boty, pásek, naušnice, prstýnek...no ten můj šílí a to mám i deštníky🙂))hihihihihhi, ale já se právě děsím toho, jak to pyk budu muset balit v barvách i mrňouskovi🙂)to u toho balení zestárnu🙂))

svoja
29. čer 2009

BAE pacek a zas nekdy

svoja
29. čer 2009

Tak se tady poradne rozprselo...na tech nasich stresnich oknech to jde hezky videt, ...teda spis nejde videt vic, protoze pres tu vodu, co se po nich vali nevidim ven...mazec

carculka
29. čer 2009

svoji..s tim slunickem mi nenapadlo....

nojo holky,zensky,se nezaprem co.... 😀 😀 😀 😀 ach ty hadry,zhouba nase 😀

cat79
29. čer 2009

Svoji to ještě zjistím, ale myslím, že tím, že budeme rodit v zimě, budeme mít na léto už spor´TÁČEk, takže ty vedra a šisování můžeš škrtnout🙂 a další léto už bude hezky ´TAPKAT🙂))

svoja
29. čer 2009

No manzel uz rikal ze bude oblikat on (to to dopadne), protoze jinak my nikam neodejdem....a abychom se sladili vsichni tri...mazec🙂 Holky taky vzdycky vecer premyslite co si vezmete dalsi den na sebe? Nebo rano nez vstanu z postele tak nad tim dumam🙂

No uz jsem par vysisovanych kocarku videla a nic moc....s nekde tady na nejake diskuzi o kocikach psaly holky, ze merily, kolik stupnu ma mimi v korbicce (to plati i pro sportak, pokud tam mas strisku....nepamatuju se presne, kolik to bylo, lae vim, ze bych v takovem vedru nevydrzela minutu....

svoja
29. čer 2009

cat zalezi jestli mas na sportacku strisku....navic muze byt hezky uz na jare a slunicko sviti kolikrat taky dost i v zime...ja nevim no....

hehena
autor
29. čer 2009

no tak vám to sem musím napsat.... tak my se s CAT normálně známe .))))) 😀 😀 😀 to je goool co?
sice jsem se viděly jen párkrát, ale viděly.... 😀

carculka
29. čer 2009

cat...no tak destniky teda takhle sladeny nemam a nausnic mam kopec ale mam par oblibenych a neutralnich-zlatych i bilych-podle ost.doplnku...ale jinak jsem si minule narikala u skrine jak nic nemam a manza se mi ptal,ci ze to byla ta hora krabic u stehovani 😀

svoja
29. čer 2009

Ja vas nechci zrazovat, ja jsem taky chtela cernej nebo cernobilej, ale tohle pro me proste byly padny duvody, takze my do takhle tmaveho nejdem....ale bude to boj teda....🙂

carculka
29. čer 2009

hehenko,tak to je mazec 😀 😀 😀

svoji,jojo taky premyslim den predem nebo rano a to se pak ete prevlikam protoze treba na to nemam obcas vuubec naladu nebo si v tom prijdu divne

cat79
29. čer 2009

Hehe to je prdel, co?A dokonce jsme s hehenkou i slušně zapařily.-)))je to sice pár let, ale nezapomenutelné🙂))))hihihihhihi

cat79
29. čer 2009

já vymyšlím když usínám, a mám 2 varianty🙂)holky my máme dost, co?🙂))

svoja
29. čer 2009

No hlavne kdyz to reknu nahlas pred manzelem, tak rika, ze jsem uplne pitoma🙂 No ja teda taky nemam co na sebe, i kdyz skrin mam plnou...ja jsem sice takovej cistic...rada vyhazuju veci, ktery nenosim, ale zas to rychle doplnuju🙂 Ale stejne porad nosim dokola svy oblibeny obleceni....

HEHE+CAT no to snad neeee...to je mazec....a bavily jste se tenkrat spolu???

carculka
29. čer 2009

cat no to jo...tak to je supr ze se znate 😀 😀

jinak ty varianty mivam taky a manzi uz se ptat nemuzu co jako je lepsi,jelikoz parkrat mi to rek a ja v tom nesla,zjistila jsem ze radsi jinou variantu...

angetha
29. čer 2009

Holky tak u nás byla taky bouřka..a pěkně lilo..
Hehenko to je mazec, že se znáte 😀

carculka
29. čer 2009

svoji...ty jo koho mi to pripomina 😀 😀 😀

cat79
29. čer 2009

No jasně že jsme se s hehenkou bavily🙂))to je právě ten úlet🙂)