Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. lis 2009

BLAHU nestraš 😀 mě bohatě stačí ta hrozba stávky..... že se nemám jak dostat do práce nikoho nezajímá, že mám zaplacený jízdný taky ne..... no jsem zvědavá jak to rozlousknou 😀

blahovka.cz
13. lis 2009

malej je vzhuru ty jo on spal jen 30 min

eeefffaaa
13. lis 2009

prostej ono se mu spinka v tom kocaru asi dobre ze to drnka a houpe se...on bez houpani neusne 😅 ale ted jsem nasla na netu nejakyho usinacka tak to zkusim...protoze uz fakt nevim co

no predtim jsem odesla,protoze se malej vzbudil,ted jsem ho nakrmila a jdu mu odsat nudle (to bude zase revu) a jdu si s nim zkusit lehnout k nam do postele...treba usne,ale vcera vyvadel jak tur,tak tomu moc nedavam...tak zatim holky!!

prosteja
13. lis 2009

EFI no dobře, ale když spí přes noc v kočárku a vy spíte taky, tak snad s ním nikdo nedrncá.... 😀 tak jsem to myslela.... 😉 no uvidíš, chce to asi zkusit.... ten usínáček nevím, jestli pomůže, když chce houpat, usínáček jen trošku svítí a hraje 😉 tak ať je to bez řevu a mějte se krásně, papa

BLAHU třeba ještě usne 😉

blahovka.cz
13. lis 2009

prostejko kdepak,on uz je plnej elanu,to spi bude chctit driv spinkat,tak ja se mu jdu venovat zatim pap ap

amallie
13. lis 2009

jo holky, mně se tohle stalo na www.letajicisen.cz

ta vanička přišla oranžová a dvě plenky s kačenkami přišla jedna s autama a jedna s medvědama 😠

chvíli hádka s paní, že jí to mám poslat zpět, tak jsem po ní chtěla peníze na poštovné a ona mi na to odpověděla, že když se to stane, prý často, tak v hodnotě poštovného pošle maminkám bodyčko

jenže já žádné aušusové bodyčko nechci, nemám zájem si u ní koupit ještě další věc, bodyček mám dost, že

no, takže jsem jí poslala do p........... a už si tam nikdy nic nekoupím a vy to taky nedělejte 😉

prosteja
13. lis 2009

BLAHU tak půjde dřív spinkat no.... co naděláš..... tak se mějte všechny hezky, nikdo tady už asi není 😅 a všem hezkej víkend 😵

amallie
13. lis 2009

jinak efi to spaní v kočáru bych řešila tak, že bych ho večer unaveného dala do postýlky a byla neoblomná, to dítě přeci jednou usnout musí 😉

eeefffaaa
13. lis 2009

no prostej on s nim milan z postele prave jezdi 😀 a kdyz usne a dame ho do postylky je hned vzhuru

amal to jsme zkouseli,ale ted jak ma rymu ho nechci nechat rvat to by to mel jeste horsi a to vyrvani jsme taky zkouseli,parkrat to zabralo a nekdy byl z toho tak pretazenej ze nemohl vubec usnout

a jdu uspavat do postele..drzte palce 😀

cat79
13. lis 2009

Ahoooooj ženy🙂)
tak jsem vás rychle dočetla, peču tu kachnu, holky na kolik ji mám péct?Stačí 150´?
Nacpala jsem ji jablkama a ořechama a uvidíme🙂)hihi
Jinak došla ta vanička od bebe jou, holky jsem dojatá, to je taková nádhera, hned vložím fotečku. i s přebalovací podložkou, tím stojánkem a kyblíčkem, no ňunu úžasnýýýýý!!
A koji polštář teda taky za 699 s 2 potahama a náhradníma kuličkama, je super, dnes už s ním budu spinkat🙂

Tak teda s tím dvd kdo by to chtěl jako 1 vypálit?pošlete mi adresu do IP
Jo a co je ten Perlan nebo co ty vatičkové čtverečky???

amallie
13. lis 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

není to kravka????

cat: děkujeme za dvd, já ho ale vlastním i s knihou 😉

kachnu peču 2 hodiny na 120 a hodinu na 160 turbo horký vzduch, nebo 180 obyč horký vzduch nebo 200 pečení

amallie
13. lis 2009

efi: ono se podaří, chce to vytrvat 😉 s tou rýmou chápu, ale jen co jí nebude mít, byla bych nekompromisní

cat79
13. lis 2009

Amal díkes🙂)už jdu dělat zelíčko a knédle🙂)

verled
13. lis 2009

holkiy tak mě kolegové zlatý obdarovali, mrkněte do albíčka, tooooolik jsem toho dostala,ale ustála jsem to a neřvala, ale onoo to přijde ve středu 😉

verled
13. lis 2009

amal:not o je dilinka...ale nevim no možná to nemyslela ani tak jak to vyzní nakonec.........

eeefffaaa
13. lis 2009

tak holky uspavani neuspesny 🙄 uz skoro spal a pak zacal tak strasne rvat,tak jsem ho dala do kocaru,no a v minute byl tuhej...doufam,ze z toho vyroste abych neuspavala tak jeste v patnacti 😀 😀 😀

amal to ja prave neoblomna byla a chvili i v postylce spal,usnul pri hracim kolotoci,ale jak dostal rymu,tak se mu tam nechtelo spat a veskera snaha z minula je uplne v tahu...ale pak to budu zkouset a i ted kazdy den si s nim pujdu lehnout k nam do postele,treba tam nakonec usne...on tam jako se mnou spi,ale rano,to nechapu,rano usne behem chvile,ale ted odpo vubec

svoja
13. lis 2009

CAT jezisi tu kachnu bych si dala....me uplne lakas.... 😉

AMAL jezisi, si zas nekdo dela prdel ne?

Jinak proc by deticky nemohly spinkat s rodicema v posteli? Ja nechci Barcu hned separovat samotnou v postylce...nechavat ji rvat jen proto, aby si jako cerstva zvykla hned v postylce...neeee, bude se mnou a hotovo 😎 Kdyz bude chtit do postylky a nebude s tim mit problem, necham ji tam, kdyz bude brecet, jde ke me....na "vychovu" je casu dost 😎

VER tyjo...dobry darky!!!! to bodne!!!!

cat79
13. lis 2009

Ver, to je krásný!!kolegové tě mají taak rádi, vydíš a ty ses trápila, máš super lidi kolem sebe a to je víc než 1 chlap🙂a s tádou to bude taky něco jinýho, budete nerozluční...těš se holka...🙂))já bych asi taky bulela🙂

eeefffaaa
13. lis 2009

amal a ta holka je fakt asi nejaka labilni ne??ja jsem taky vzdycky chtela holcicku,ale ted jak jsem stastna za kluka,klidne bych jich mela i pet 😀 😀 ale tak holcickou bych taky nepohrdla to je jasny

ver teda ty mas hodny kolegy...tak mas na cas aspon vystarano 😉 hlavne s tou kosmetikou

hehena
autor
13. lis 2009

hoja hoj... tak jsem zas tu... jsem něco podělala a nažrala sa 🙂)) to mám napchaný pupendooo 🙂)) 😵 😵 😵

to je drsný s tím pohlavím AMALLI... 😲 taky bych chtěla druhou holčičku, ale to prostě nejde ovlivnit, a že bych přemejšlela, že kdyby to byl kluk, že bych ho dala k adopci, to je úlet... 😲 😔

eeefffaaa
13. lis 2009

svoji,to jsem si taky rikala,ale ja mam strach abysme ho nezalehli a hlavne bych se asi nevyspala,beru si ho akorat rano,kdyz Milan odejde do prace,ze zacatku jsem ho tam mela protoze bych se jinak nevyspala,ale ted bych si ho na noc k nam nevzala,navic to pry zvysuje riziko nahleho umrti kojence,kdyz spi s rodicema,tak i proto jsem se snazila naucit na postylku a ver mi pak je strasne tezky odnaucit dite aby v postylce nespalo..ver mi ja spala s nasima do desiti let 😅 😅 😅

hehena
autor
13. lis 2009

VER krásný!!!!! máš skvělé kolegy!!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
13. lis 2009

EFI ty jsi s vašima spala do 10 let??? no to snad ani není možný ne? 🙂)) ty jo!

eeefffaaa
13. lis 2009

jj hehe spala,ja byla od malicka hodne nemocna,takze si me tak naucili...brachu se segrou pry dali do postylky a spali,ale me museli uspavat kocarkem(to ma Davidek asi po me 😀 ) a nebo jsem spala u nich a kdyz jsem byla vetsi spala jsem jedine u nich

hehena
autor
13. lis 2009

CAT parádní vanička .) 😵 😵 😵 nejvíc ale slintám na tu přebalovací podložku 😵 😵 😵

amallie
13. lis 2009

holky, já musím běžet ☹

jen maličkost, svoji: děti v posteli rodičů nemají spát ze třech důvodů, jednak jim hrozí přehrátí, neb ty je zahříváš, když spíte spolu
jednak je nebezpečí zalehnutí
a pak je to otázka toho, že dítě má mít svůj prostor

jo a nemám to ze své hlavy, ale souhlasím s tím 😉

papapapa

eeefffaaa
13. lis 2009

jsem cetla jak naucit starsi dite spat v postylce a nebo odnaucit od dudliku...tak s tou postylku,pry mu slavnostne dat jeho novou postylku,jako ze uz je velekj a ze uz ma narok na svoji postylku a ono tam pry vazne spi,pry je na to tak hrdy ze se tim i chlubi...a s tim dudlikem,dat ho pod polstar a dat tam misto nej nejakej darecek kdyz spi a rict ze si ho odnesly mysky a nechaly mu za nej darecek 🙂

hehena
autor
13. lis 2009

jo tak hodně nemocná jsem byla taky EFI, kolikrát u nás byla sanitka, ale naši si nás na postel asi ani nenaučili...
a mám dojem, že už bych s nima ani v posteli spát nechtěla sama od sebe, tak proto se divím .)

eeefffaaa
13. lis 2009

amal ja taky souhlasim,ale je to na kazdym jak si to udela...ale je to tak...ahoj amal

cat79
13. lis 2009

Holky já se teda pokusim dával deníska do postýlky, fakt chci aby měl režim, ale je mi naprosto jasný jak to dopadne.-))
V mamince je článek o tom jestli ano, nebo ne..ale je to vždycky rozporuplné, ale v postýlce by prostě měli ty děti mít zafixováno, že se jde hajat, ono vám to pak usnadní život..no ale je to jenteorie, že🙂)hihiihhihi

Jinak kachnička už voní celým bytem🙂))
Jo a o tom pohlaví miminka..no coment, já bych taky chtěla druhou holčičku, ale když to nevyjde napodruhé, vyjde to napotřetí🙂))))))))))))))))))))))))))