Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
30. čer 2009

Amalko uložení placenty bys mohla mít napsané na zprávě ze screeningu..

verled
30. čer 2009

prosteja:dobrou chuť🙂

cat79
30. čer 2009

Ahooj holkýýýý🙂)
Tak to byl nejnádhernější zážitek v našem životě🙂
Máme už 10cm.-)
Prďolka ale lumpačil a vystrkovalo na nás jen prdelku a zádíčka, tak máme fotečku zad🙂 ale srdíčko jsme slyšeli, kopalo nožička a mávalo...no nádhera🙂
Krev bude za 8 dní, ta tekutina u hlavičky tam máme něco málo přes 2...nevím co to znamená, ale prý do 3 je to norma🙂))
hned vám vložim foto🙂))

angetha
30. čer 2009

Cat no to je super, gratuluju...že by to byla holčička, když takhle lumpačí? 😀

angetha
30. čer 2009

Ježiš ty to máš i 3D 😵 😵 😵

prosteja
30. čer 2009

tož už mám po baště 😀 ale nesedlo nám to, ostatně jako nic za poslední týden 😖

cat gratuluju, fotečka parááááádní, prcek zlobivej 😀 hlavně, že je vše ok.... a mrkala jsem i na břuško a tipuju holčičku 😀 😵

orchidei
30. čer 2009

ahoj sluníčka!
Jsem na vás přišla juknout! Mě honí nějaká špatná nálada! ☹
Nějak nezvládam dočítat, včera jste toho nadrbali a dneska od rána taky! Stalo se něco důležitého! Nějak jsem postřehla že hehe špiní tak snad je to už dobrý! A taky že se s cat znáte, ale už jsem nenašla jak jste na to přišli!
Cat to muselo být nádherný, začínám si myslet že se tohohle nikdy nedočkám!

prosteja
30. čer 2009

anget ty jsi screening neměla 3D....? asi ne, že 😉

prosteja
30. čer 2009

ahooooj orchi 😵 kliiiid ženo, já mám dnes taky chmury 😖

orchidei
30. čer 2009

cééééééééééééééééét to je nádherná fotečka, až je mi do breku! 🙂

verled
30. čer 2009

cat:super fotka, gratuluju🙂
orchidei:dneksa se to tu jen honí černejma myšlenkama?? ☹

angetha
30. čer 2009

Ahoj Orchi..
Ne Prostějko, byl to obyč, ony se tam hlavně měří orgány a tak, takže by ten 3D byl zbytečný

prosteja
30. čer 2009

jj anget, to tady asi nikdo ještě neměl 3D screening 😉

orchidei
30. čer 2009

Ahoj verled my se ještě neznáme viď!
začala jsem špinit sice hodně malilinkato, ale mám šílenej strach že to dostanu!
Pořád se snažím přesvědčit že tam musí být že jsem ho stoprocentně cítila, ale taky se vůbec nemusel uhnízdit! ☹

angetha
30. čer 2009

Pro ty co čekají holčičku...sice jich tu moc není..
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

prosteja
30. čer 2009

orchi cítila? 😲 jak? já doufám a věřím, že tam je, ale cítit 😖 vím, že některý ženský říkají, že tam mimi stopro je, ale já tomu moc nevěřím, tak se jen ptám, co cítíš 😉

orchidei
30. čer 2009

no cítila jsem od ovulky podbříšek a kříž hodně dole,bez přestání! V pátek a sobotu mě v podbříšku píchalo a to se mělo akorát zahnízdit no a od neděle nic! Jsem šíleně vyděšená!

angetha
30. čer 2009

Orchi tak teď nezbývá než čekat..

orchidei
30. čer 2009

já vím! úplně se bojím chodit na záchod!

prosteja
30. čer 2009

orchi jak píše anget, nezbývá než čekat..... a proč vyděšená 😲 maximálně přijde mrcha, vím, je to nemilé, ale být kvůli tomu vyděšená, to snad neeeeeee 😉 mooooc ti to přeju a držím palec 😉

a k těm pocitům, no to byla podle mě ovulka 😉 a nechci tě nijak zklamávat nebo tak něco, ale vůbec to mimi nemusí znamenat ☹ orchi zkus na to trošku nemyslet a uvidíš, že to bude lepší... a za pár dnů budeš hlásit //.... když budeš testovat 😉

cat79
30. čer 2009

Orchi nebuď smutná, neboj, vše se v dobré obrátí🙂))
Měřili nám srdíčko, žaludek, močáček, nožičky, ručičky🙂)hiihi, a to 3D tam pak přepl, ale dávají to k tomu.
Příště jdeme 18.8. v 11.30 a to bude 4D plus video🙂)

A copa se tu stalo nového?Já to nestihnu dočíst, vařím, pracuju a telefonuju v jednom☹
A Svoja už je taky na screeningu?

prosteja
30. čer 2009

tam mělo být kdy budeš testovat? 😀

prosteja
30. čer 2009

cat jj, svoja je na utz teď 😉

hehena
autor
30. čer 2009

žjůůůůůůů CAT máš tam teda servis poslouchej 🙂 krásnej UTZ!!!!!!!!! gratuluju, že jste v pořádku! 🙂 😵 😵 😵
co na to říkala drahá polovička??? 😵

angetha
30. čer 2009

Ty jo 18. 8.....to už možná budu maminka 😎 A cat už bude tak ten 20. týden.. 😵

prosteja
30. čer 2009

a mezitím nejdete vůbec na kontrolu cat? až toho 18.8...... mě se to zdá hrozně pozdě 😅

verled
30. čer 2009

orchidei:neznáme já jsem tu takový vetřelec trochu🙂))zdravím tě🙂hlavně takhle černě nepřemýšlej, bo to je horší než něco jinýho pro mimi🙂takže ty jsi těhu nebo??já se tu ve vás nevyznam🙂

orchidei
30. čer 2009

Prostěj pokud nepřijde mrcha tak v ten čtvrtek ráno! Já vím že když přijde tak se svět nezboří, ale jsem zklamaná protože jsem tomu tak strašně věřila už na začátku měsíce! Hned od tý svatby, pořád jsem si říkala vždyť tolik pršelo to budem mít štěstí a ten čáp musel být znamení že se to povede a i cykly se mi konečně srovnaly, tohle byl třetí co jsem vypozorovala ovulku! Prostě samý dobrý znamení a teď si prostě přijde mrcha a z toho mího snu mě rychle probere!

orchidei
30. čer 2009

verled nene ale snažily jsme se tento cyklus osto šest a ve čtvrtek je očekávaná mrcha!

verled
30. čer 2009

prosteja:já byla teď 23.6 a jdu až 23.7:-((takže asi normal.......ono se nějak nemá chvilku dělat utz ne mam pocit??kvůli uším??ale fakt nevim kdy.... 😅