Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
19. lis 2009

holky,tak ja jdu chvili od pocitace..se zatim mejte..paa 😉 se mozna ete ukazu

hehena
autor
19. lis 2009

cheesburgery s jahodovým shakem? 🙂)) holky vy jste borky 🙂)) ale je to dobře...

AMALL taky jím víc knedlíky... jako svíčkovou, vepřo knedlo zelo... no fakt po těhle jídlech bych se utloukla 🙂)

LUCI co vlastně děláš?

amallie
19. lis 2009

hehe: tak to máme stejně, holka nebo kluk 😀

lucie: normální kuře je plný hormonů a kdeže čeho ještě, jako, někomu to nevadí, můj brácha zas nic jiného nežere, ale já to jíst nechci

hehena
autor
19. lis 2009

mě to va... jen ta představa... ale jím ho i tak, i když když někam jdeme na jídlo, dám si radši vepře nebo hovězí...

luciebx
19. lis 2009

hehena: ja moc nedelam spise z domova.. vedu mensi agenturu s modelkama z cr co litaji co anglie a ja jim shanim foceni a beru si provize...

amal: teda to sem rada ze sem se to dozvedela.. radsi to omezim...

holky je tu neco co by se jakoze fakt nemelo nebo jen s mirou jist nebo pit?
a naopak co by se melo jist asi furt?

luciebx
19. lis 2009

no mam taky chut na hovezi gulas asi jak pujdeme na nakup koupim hovezi a udelam gulasek,... mnam.. myslim ze tu mam jeste knedliky z prasku pac domaci se mi fakt delat nechteji a ani je asi neumim hihi i kdyz mamka mi to ukazovala uz 100x .. .haha

amallie
19. lis 2009

lucie: alkohol, kofein v omezeném množství

naopak jíst všechno zelené

luciebx
19. lis 2009

amal.. tak ja se jdu napast.. 😀 😀
kafco sem vysadila nejak mi nedela dobre a vubec na nej nemam chut.. a kdyz mam hooodne zaludek na vode tak cucak kolu ta mi zaludek upravi .. .

hehena
autor
19. lis 2009

ahááá LUCI, to je paráda... 😵 😵 😵

uvidíš co ti žaludek dovolí, já musela dost omezit bublinky - předtím jsem si občas dala Colu, nebo jinou limču... a džusy musím ředit ještě o něco víc než předtím... takže víc než půlku vody, jinak mě dost pálí žáha...

ve velkým množství by ses měla vyhnout některým bylinkám a pak je tu ten hodně diskutovaný plísňový sýr... já ho radši vynachávám ouplně. ale pokud bys měla chuť tak radši tepelně upravenej od ověřenýho dodavatele...

jinak jez na co máš chuť... .) píše se, že by se moc nemělo tučný, ale jak už tu padlo, prostě si to neodpustím 🙂))

amallie
19. lis 2009

já jsem právě ztrestala sirečky 😀

dneska je teda žravej den, kéž by se už Amali narodila

sacvi
19. lis 2009

Ahoj holky, jak se vede?? 😵
Malá má už papat tak jak zmizím je to jasné 😀

Holky co si myslíte o nošení malých dětí v šátku?? Já pořád žiju v tom že když jsou v té svislé poloze tak že to není dobré. Psala sem si tady s holkama co už mají děti a mosí je tam a oni že taky nevědí a dneska se teda jedna ptala u ortopeda a on : "doktor říkal, že úplně super je ta poloha jak má mimčo nožky od sebe". Tak já teda nevím co si myslet 😅

amallie
19. lis 2009

ahoj sac!

já s nošením mimin v šátku nesouhlasím, nožky možná, ale co páteř????? V tom mám jasno, Amálka do šátku ani náhodou

angetha
19. lis 2009

Ahojky tak očkování je v pořádku.. 🙂
já o šátku taky přemýšlím a myslím si, že pokud miminko tak do toho 6. měsíce se nosí vleže tak by to nemělo vadit..dokud nemá vyvinuté svalíky

amallie
19. lis 2009

tak vleže je něco jinýho

angetha
19. lis 2009

Asi ani nebudu dočítat 😅
no ale dnes večer jdeme do kina na 2Bobule 😵 babička hlídá, chtěla jsem něco odstříkat, ale asi tu necháme umělo výživu 😒

amallie
19. lis 2009

anget: tak si dá UM, hlavně, že bude co papat 😉

Ale odstříkat by šlo, ne?

sacvi
19. lis 2009

Amali ty už tady nemáš co dělat - val rodit 😀 😵

carculka
19. lis 2009

strasim tu zas..

ahoj ange..je tak si to uzijte s manzilkem,aspon si chvilku odpocines..

amallie
19. lis 2009

sac: no a jak to mám udělat?????? bych jela hned, ale té potvůrce se ještě nechce 😕

prosteja
19. lis 2009

zdravím takhle při večeru ještě... slíbila jsem vyfotit plíny a nové věcičky na prcka.... takže plenky tu: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Chystame_se_latk...

a doplněná výbavička tu: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_mi...

a jinak teda holky jsem zjistila, že v 56 už mi dojdou poslední kousky a nebudu nic potřebovat a plenky už mám taky skoro hotovo, koupím jen čtvercovky, vkládačky a separačky a případně kdybych narazila na nějaké v akci 😉 takže po novém roku pak budu pokukovat po doplnění výbavičky v 62....... super.... 😵

mějte se moc krásně a hezký večer 😉 😵

cat79
19. lis 2009

Ahoj, hlásíme se zpět z kurzu, probírali jsme císařský řez, koupání miminek, bradavky, kloboučky, dýchali jsme, dělala nám masáž zad🙂)jéééééééééééééééééééééééé a taky jsme debatovali kdo co a jak má za poznatky a tak.
Co se týče očkování tak spíš NEEEE....maminky prý rodí i v nemoci, s teplotou, takže kdybyste nastxdly těsně před porodem, tak neplašit🙂))

No a v šestinedělí pravidlo č.1- pořád si mýt ruce, pořád!!jinak se do prsou může chytit zánět, často se sprchovat, kojit přes den každé 3h a v noci jak si mimi teda řekne.

Jinak jsme obědnaní na to cvičení s miminkama po šestinedělí a masáže proti prdíkům atd....
Byli jsme pochváleni že jsme se otočili🙂)Denda byl pyšnej a celou dobu sebou mlel.-)))

..MMJ sVOJI DĚKUJU ZA POCHVALU MÉHO ELEGANTNÍHO TĚHULKOVÁNÍ🙂))já bych to jinak neuměla🙂)hihihi

cat79
19. lis 2009

jééé, tady už nikdo není☹
Holky poraďte mi ńákou dobrou knížku pro mimi, našla jsem PRVNI ROK VAŠEHO DITĚTE od Anne Bacus, připadá mi to super, neznáte??

A nevíte někdo jak se jmenuje a kdo napsal knížku od johnson and johnson o výchově a hraní s maminkem????

amallie
19. lis 2009

cat: tu neznám, já mám radši české knížky, neb v těch cizích jsou někdy věci teda...............

cat79
19. lis 2009

já mám kamarádku co si jím strašně chváílí, ale neodpovídá mi na sms a já se na tu knžku chci podívat na netu☹

carculka
19. lis 2009

cat..s knizkou neporadim,fakt netusim ☹

svoja
19. lis 2009

Tak jsme zpet a uz lezim u Ordinace.

Tak jsem se dozvedela, co vsechno si mam vzit do te nasi porodnice-vsechno 😒 Lidi jim to tam rozkradali....Jinak porodka luxusni, spokojenost.

A to prani- te kamosce Lovela pliny vypere, predtim je teda strika tim Permonem (kdysi jsem tady davala odkaz). Jinak chvalila ty orechy. Na pliny nikdy avivaz a prat na 60. Ale to uz tady vsichni vedi... 😅

cat79
19. lis 2009

Svoji taky koukám na ordinaci...páč tam nic jinýho neni☹(

No já akorát hledám na netu knížky pro mimi, mám na něco chuť a nevím na co🙂))dám si pomeranč..ukázněně🙂))

svoja
19. lis 2009

CAT jezisi ja te obdivuju, ja sezrala misku arasidovych krupek 😅

carculka
19. lis 2009

svoji,ty ses byla juknout v porodce?

cat,ty jsi teda ukaznena 😀 ja si dala ukaznene asi dvacet mandarinek a fidorku..a ete se na neco chystam 😀

cat79
19. lis 2009

Holky.-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))