Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
30. čer 2009

BLAHU bytecek hotovej?????? huraaaaaa

holky tehulky, kolik jste mely NT??

angetha
30. čer 2009

Blahu mě nevadí, že píšeš Prostějce 😀
Chuděrka malá..ale lepší než 10 dalších štěnátek 😅

angetha
30. čer 2009

Já měla NT 2mm

svoja
30. čer 2009

ja mam 2,5 na diskuzich jsem vycetla, ze to je jeste normal....dr rikal, ze v poradku....tak snad....

angetha
30. čer 2009

Jo 2,5 je ještě v pořádku 😉

cat79
30. čer 2009

Ahoj holky, pardon, měla jsem tu strašněj frmol, zrovna jsem ráno říkala, jak ten business stojí...to mám za to🙂)a pak přišla návštěva, přítelova nej kámoška z gymplu no a ve 31tt, takže drbem a drbem🙂)))

Jinak Svoji supeer, gratulace, naprosto chápu co cítíš🙂)já jsem taky jak prdlouš, pořád na to myslím🙂))
My jsme teda 13+1🙂 tak jsme mladší🙂))to číslo máme 2,1 myslím a do 3 je norma..ty zkratky na ty se ještě mrknu.....

jinak prostějko já mám kontrolu u gynekologa zítra, tohle je genet centrum a je privátní, není to součást té mé nemocnice, proto se platí 1000kč, tam kdeme ještě v tom srpnu, ale ke své gyndařce určo budu chodit asi co měsíc a pak co 2 týdny🙂))

svoja
30. čer 2009

BLAHU my kdyz nechali kastrovat naseho kocourka, taky jsem z toho byla hotova...jak se chudacek motal....

CAT no jsem hotova...rekonstruuju albicko🙂 pridam kociky a nejaky fotecky....

cat79
30. čer 2009

Jo tak ta čísla:
AS pravidelná, vitální plod, CRK 72mm, NT 2,27 NB nelze pro polohu plodu, placenta nalevo, normohyramnion...

jojo španělsky bylo asi bylo srozumitelnější🙂)
kdo tomu rozumíte?.-)))

angetha
30. čer 2009

Akce srdeční pravidelná..
CRL - délka od hlavičky ke kostrči
NT - to je to šíjové projasnění..
NB ?
a ten normohyramnion by mohlo mít něco společného s plodovou vodou..

angetha
30. čer 2009

Nebo spíš NT - bude ta kožní řasa a NB nosní kůstka, říkala jsi, že mimi bylo zády že?

cat79
30. čer 2009

Svoji už se těšíte taky na příště, co?Ale ten náš lump na nás vystrkoval jen prdelku🙂 pan doktor mu dělal jako zemětřesení, zkoušel ho otočit ale kdepak, mimi tam bylo zachumlané a mooc spoky🙂)))jsme se nasmáli🙂)

No miláček ten je v sedmém nebi, ještě se modlíme ať dopadne ta krev dobře, tu nosní kůstku nebo co, to nám neříkal☹((ale ukazoval prstíčky, žaludeček, močáček🙂 srdíčko...no mazeeeeeec.-))

svoja
30. čer 2009

NT je sije a NB nosni kustka (nose bone)....CAT my jsme o kousicek delsi 73,2🙂 🙂...placentu mame vzadu...rikala ang🙂....taky me vsechno ukazoval (manzel byl v praci)...a mimi se teda predvadelo v cele sve krase🙂

cat79
30. čer 2009

Ange ajo, bylo zády, takže nebyl vidět nosíček☹
no tak snad je ok, prďolinka náš malej.-)nebo naše malá🙂)

Holky já teď vyšla na zahradu a našla 2 čtyřlístky a jeden oětilístek🙂))hihihhii

svoja
30. čer 2009

ja videla i oblicejik.....-) je nejkrasnejsi....🙂 se zase usmivam jak debilek....

angetha
30. čer 2009

No teda Cat, to je štěstí 🙂 🙂
Asi udělám vanilkový pudink s malinama 😎

cat79
30. čer 2009

no my jsme byli skrčení, tak pan dokrtor říkal, že je ve skutečnosti větší🙂 MY JSME SE TEDA MOC NEPŘEDŘELI🙂)JSEM SI ŘÍKALA, TEEDA, TO BUDE RAUBÍŘ, MY SE TAAK TĚŠÍME A ONO SI TRUCUJE...TO MÁM ASI ZA TO pálivé jídlo🙂))hihihihi, snad máme i tu nosní kůstku, třeba to zítra uvidíme na normálním UTZ, kéž by, ať mám klid..

cat79
30. čer 2009

No a ahoooj Blůahu!!!a Ondrášku, jak jee???Už to máte za pár, co?Jak je na mateřské?🙂))

Teda dneska tu od 1h bouří a ještě nekápla ani kapka, dusno je, že mouchy chytíte do dvou prstů, jsou ouplně mimo🙂))a pořád neprší....

angetha
30. čer 2009

Tady začíná bouřit víc a víc..

svoja
30. čer 2009

u nas bouri jako prase porad...byl i poradny slejvak, ted zas bouri a venku je tak divne ....asi bude zase nejakej mazec....

cat79
30. čer 2009

Svoji krásná fotečka a bříšánko už se krásně rýsuje🙂)
Hele, jestli jsi 13+3tt, tak akorát začínáš dle tabulky 4. měsíc, je to tak?

angetha
30. čer 2009

Svoji to je krásný bříško 😵

amallie
30. čer 2009

tady je taková bouřka, že mě to zvedlo z gaučíku holky 😀

svoja
30. čer 2009

dala jsem dokupy albicko.....mam tam novy vecicky a trochu jsem to porovnala....brisko je vystrceny....reklo se nezatahovat, tak nezatahuju🙂

svoja
30. čer 2009

tak tady mame bourku jako prase....
diky holky🙂 neni moc velky?🙂

svoja
30. čer 2009

CAT jj

cat79
30. čer 2009

paráda🙂)))takže už 4. měsíc, to je =ulet, to to letí🙂
já jdu ve čvrtek na první těhu cvičení🙂)))

holky to není možný, my jsme fakt těhotný🙂)))))

angetha
30. čer 2009

Tady je dusno jak kráva..a už se blejská

angetha
30. čer 2009

Já mizim..
Svoji ta fotka je ze školní fotky? 😉

amallie
30. čer 2009

a tma tu je 😖

p.e.t.u.l.k.a
30. čer 2009

Ahojky holky tak dneska to byl zas den ☹ . Zase jsme málem zkončila v nemocnici,ale tentokrát ve Zlíně 😠 , mám vyšši cukry, tak mi chtějí dát inzulín, nakonec jsme je ukecala, a zítra si budu brát 9krát odběry a musím jet ve čtvrtek zase do Zlína a uvidíme co a jak. Já už chci opravdu mít po porodu