Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
24. lis 2009

cat praveze nevim o tom skoro nic.. jako libilo by se mi to s nikym sem o tom nemluvila no... tak uvidime...
pry clovek musi mit 100% stav no uvidime jak vse dopadne...

cat79
24. lis 2009

tan pásek je super!!!ale já už to ten měsíc doklepu🙂)hihihihi

luciebx
24. lis 2009

no nic jdu se natahnout a pak hura s psikem na prochazku... takze tu budu opet navecer papa

carculka
24. lis 2009

luci,ja to taky chtela,ale upustila jsem od toho

cat79
24. lis 2009

Luci tak si o tom přečti, ale myslím, že od toho upustíš, tady u nás konkrétně se už porod do vody tak 5 let nedělal...doktoři to ani nemají rádi..no, byl to děsnej boompřed 7mi lety, ale teď už se na to kouká jinak.
Tím, že ta voda je sterilní, nesmí na tebe sahat ani miláček, nechaj tě tlačit a pak tam jde krev a zbytky stolice a no a není tam možnosst toho nástřihu a mimi stejně prožije ten šok, protože ikdyž jde z tebe do vody, pak ho zté vody vyndají na studenej vzduch, takže je to totéž a žena se ve většině případů natrhne, právě že hodně a pak lez z tý vany a čekej až tě pozašijou...no nic moc, věř mi....

cat79
24. lis 2009

...hlavně nám říkali, klidně si buďte ve vaně až do toho rozvinutí (až se otevře ta branka a vykoukne hlavička) a pak šup hezky na porodní křeslo, který je dneska už ergonomicky upravené, máš tam madla na držení a na zapření nohou, je to už vymakané, takže já bych tu vanu fakt zavrhla...ale jak chceš, zase nám neměl zatím kdo referovat, takže bys byla první a za každou zkušenost budeme vděčné🙂)))

cat79
24. lis 2009

Hehe díky.Já chodila celou donu před, během...hihi, ale podle mě to radši neberte, jsem pošuk a sport maniak🙂)
ale myslím že přímo na těhu taky od 14tt, myslím od července...

nuki
24. lis 2009

Je pravda, že se o tom člověk musí hodně dovědět a pak se rozhodne..🙂))

carculka
24. lis 2009

cat ja chodila na zacatku tehu na pilates ,akorat power jgu jsem vynechala 😀 a pak od 14tt na tehu

carculka
24. lis 2009

holky,musim 😉 mejte se krasne.paa

nuki
24. lis 2009

Carculka: Tak se měj krásně..🙂))

nuki
24. lis 2009

tak vidím, že už jsou všichni v tahu, tak už taky pomalu jdu...mějte se krásně..🙂))

hehena
autor
24. lis 2009

já jsem hodně po porodech do vody četla před pár lety, to jsem o dětech ještě vůbec neuvažovala, ale zajímaly mě tenkrát alternativy... a co jsem o tom načetla mě nadchlo a chtěla jsem rodit do vody... i bych rodila, kdybych byla úplně zdravá... moje kamarádka z vejšky na tom trvala jela rodit dvě hodiny od domova, jen aby mohla do vody! a nemůže si to vynachválit, prý to byla paráda! 😵
takže LUCI načti a klidně se o info poděl, zajímá mě to pořád .)

hehena
autor
24. lis 2009

no v prvním trimestru se cvičení nedoporučuje, kvůli potratu..... ale něco jinýho to je, když jste zvyklé hodně cvičit, to je to tělo na tom prostě jinak.... 😉

hehena
autor
24. lis 2009

LUCI já až do 16. týdne krvácela a špinila, takže bych to cvičení nepokoušela ani kdybych předtím byla zvyklá cvičit...

angetha
24. lis 2009

Ahoj holky..letmo jsem vás přečetla..
gratuluju Hehence že se objednal na 3D, já jsem z něj byla nadšená, ale šli jsem tam hlavně kvůli pohlaví.. 😉
Prostějko gratuluju k výběru kočárku 🙂
No a mám dotaz na Petulku, jak veliký byl Vítek ve 3 měsících?
My dnes byli na kontrole a Vendulka měří 60 cm a váží "jen" 5,3 kg..stále je to v normě, přikrmovat nemusíme ( protože i když jí nakrmim z obou prsou tak pak blinká 😒 ) tak by mě to zajímalo..

luciebx
24. lis 2009

tak sem zpet z prochazky s Terrinkou no koukam ze ten porod do vody asi nebude zase tak nej... plavat kolem me hovina a tak ruzny bordel no nevim nevim.. .a stim natrhnutim to ty blaho.. to me nejak nenapadlo.. 😲

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

Angeth měl 60cm a 5700g ale porodní váha byla 3130g no je to jedlík 😀 Angeth když nepláče tak to Vendulce stačí 😉

angetha
24. lis 2009

No přeci jen je to holčička a ty bývají menší..ale kdyby měla hlad, tak by se v noci budila, ona spí od 10 do 6 do rána, tak to nebude tak hrozný..a navíc i dr. mi říkala, že minule zas měla velký přírustek..ale stejně jsem z toho taková přejetá 😢

svoja
24. lis 2009

Tak jsem taky nejak vytuhla 😅 😀 😎

carculka
24. lis 2009

holky tak tu jsem ete chvilinku,nez vyrazime 😀 ..

carculka
24. lis 2009

ange..nebud prejeta,vendulka je krasna zdrava holcicka...kluci-tech musi byt kus a holcicky tak akorat 😉

p.e.t.u.l.k.a
24. lis 2009

Angeth tak když spinká tak hlady netrpí 🙂 Vítek se budí 2 krát za noc je to jedlík 😀

Cat moc ti to sluší na fotce 😉

cat79
24. lis 2009

Petulko🙂)už ani moc ne s těma syslíma tvářičkama🙂))

Ange holčičky musí být menší, to je jasné🙂))

carculka
24. lis 2009

cat..jaky sysli tvare?si krasna tehulka

hehena
autor
24. lis 2009

LUCI ta kamarádka se ve vodě vůbec nenatrhla... a ty hovina... no nevím... mrkala jsem na porody ve vodě na youtube.com a tam jsem nic tkaovýho jako hovina neviděla teda...

ANGE a v kterým týdnu sjte byli?
jinak kamarádce se narodila 4 kilová holčička, ále pak docela pomalu přibírala a to tak, že v roce má jen 8 kilo... takovej nádhernej malej pidižvík... ale mají to v rodině, i otec tý mojí kamarádky je menší než já, takže ona prostě tak rychle asi ani přibírat nemůže.... prý měla tak velký dítě z toho, že jedla mrkev po tunách a je prokázaný, že dost se přibírá z vitamínu B...

hehena
autor
24. lis 2009

taky syslí tváře nevidím CAT 🙂)) čoveče a jak to dělá, na tý fotce v zrcadle tvůj pupíček vypadá menší, než když tě vidím takhle celou... no krásná těhulka!!!!! 😵 😵 😵

amallie
24. lis 2009

holky, tak jsem se vzbudila, jo, ty mý gaučíkový odpoledne mi budou chybět 😀

svoji: tu kašičku mám Helo ovocnou 😉

hehena
autor
24. lis 2009

ANGE já myslím, že VEndulka má krásnou váhu...

hehena
autor
24. lis 2009

AMALLI safra mi neříkej, že dneska neodrodíš.... tak se mi tam ten úterek rýsoval 🙂))