Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
24. lis 2009

ty jo ženy se ouplně bojím, co sem ANGE napíše... 😅

hehena
autor
24. lis 2009

😀 😀 😀 já měla rohlík a půl a banán... ale já zas ještě rodit nemůžu .)))) mno ale jelikož to vyprazdňování poslední dny taky vázne, tak by se mnou též nebyli bez práce 😀 😀 😀

amallie
24. lis 2009

hehe: vázne? to prej občas těhule trpěj zácpou............. tak jogurtíky 😉

rohlík a banán, to mám jako počátek svačinky 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
24. lis 2009

jogurtíky ... jsem včera sežrala 4 activie a nic 🙂))) 😅
mno nic, jedem na noční výlet Phou 🙂)) tak zatím pá... snad jsme tu za chvíli 🙂

svoja
24. lis 2009

rohlik a banan by me teda neuctil...tak na par minut mozna....

jako zacpa je fuj...ja chodim denne, ale malo me prijde...bych koolikrat uvitala toho ztratit vic...kdyz to tak musim rict....magnezium a activia to jisti...

amallie
24. lis 2009

jé, tak konečně s něčím já tedy problém nemám, ufff, aspoň něco

to mi jde dobře 😉

žáha ale pálí jao sviň zase celý dnešní den ☹

ty jo, bych si asi před cestou do porodky měla umejt vlasy, že jo? a ještě jednou se oholit, že jo? na to nesmám zapomenout, až to přijde

svoja
24. lis 2009

No tak to mas AMAL dobry, ja bych teda i vic...ale zas jsem rada, ze chodim aspon denne...jako jsem tady cetla diskuzi, ze nektery nejdou treba i tyden/14dni....jako to nechapu...mam pocit, ze me praskne bricho uz ted, natoz po tejdnu...

Jo, umejt vlasy, cela odsrstit, vytrhat oboci 😀

amallie
24. lis 2009

myslíš i obočí???? tak to musím nějak zítra přes den zvládnout............. ať jsem ready, obočí nemám úplně ok 😒

no já mám zas jiný potíže, tak aspoň s tím sr..... to mám dobrý 😀

dávám si maliník s medíkem, dobrej jako 😉

svoja
24. lis 2009

No ja vzdycky nez se k tomu oboci dokopu...ale musim....at nejsem v porodce jak Brežněv... 😀

A vlasy budu mit udelany...snad tam teda stihnu jit....jsem objednana na 22.12. ...ale zas premlouvame Barcu at prijdu 20.12. ....tak uvidime 😎

svoja
24. lis 2009

at prijde jsem chtela rict

amallie
24. lis 2009

holka, to pochybuju, že by vylezla takhle dřív..........

vlasy neřeším, ty jen umeju, ale obočí teda škubnu zítra, takže už jsem mluvila s malou, že dnes v noci ne

no, mohla bych je přetáhnout trochu barvou, ale chce to až za týden

svoja
24. lis 2009

jako kde je ta anget??? nas nejdriv sokne a pak nic....

jsem na ni zvedava...ja sla taky na svet driv...uvidime...

amallie
24. lis 2009

no já jsem taky zvědavá, ale asi musíme počkat do zítra ☹

aspoň budu v klidu spát, už jdu

dobrou dobrou

svoja
24. lis 2009

dobrou

venyska
24. lis 2009

Ahoj,tak jsem dopadla špatně.produkuji látky které neudrží spermie dlouho naživu.Spermio ještě nevíme,ovulaci mám jen někdy je mi z toho na hovno,ořvala jsem to,přemýšlíme o umělém oplodnění

prosteja
25. lis 2009

dobré ránko všem 😵

tak jsem vás jen zběžně u snídaně dočetla...... četla jsem o porodech do vody, no proč ne, když to někoho zajímá.... já jsem teda taky jako VENDELINKA, které mimochodem gratuluju k těhu, takovej skřítek co by se mohl pořád ráchat ve vaně 😀 a klidně tam celou první dobu porodní strávím, když mi to někdo umožní 😉 ale sama si nedokážu tu druhou dobu porodní ve vaně představit..... ale někdo jo, tak proč ne, když mu to umožní 😉 to je prostě věc názoru a taky asi přístupu toho personálu, kde ženská rodí a tak.....

a já se chystám pomalu k tomu doktorovi, tak nám držte palec, ať se prcek neschovává a ukáže nám pěkně obličejík a ne nic jinýho 😀 😀 😀 ..... jsem ho včera přemlouvala aby byl hodnej a pěkně se nechal vyfotit 😉

blahovka.cz
25. lis 2009

Dobre rano prvosenky!!!

Venysko tak to je mi lito a byla by treba nejaka jina moznost,nebo cesta jeste nez to umely oplodneni??????

My si vcera uzili den s tatkou,akorat malyho mudra nebyla v ordinaci,tak dneska jeste musime znova,celej den by byl fajn,kdyby . . . kdyby nezavolala tchyne,ze odpoledne prijdou,jenze my s malym teprv chytame rytmus a shodli jsme se,ze navstevy az o vikendu ,na mini oslavicku Ondraskova svatku,no to byla zase treti svetova,pak volal manza tchanovi,ze s nama musi k mudre a to byl opet problem,tak byl nastvanej,ze prej zavola jednomu a nastve se a druhymu a ten taky . . .

. . . no on vetsinou tyhle veci pousti hlavou,ale tentokrat byl fakt smutnej,asi toho ma dost,tak jsem se pak nastvala,zavolala tchyni a jasne ji vysvetlila,ze treba ma taky manza dovcu a chce si holt malyho uzit,ze jsme teprve prisli z nemocnice a ze si potrebujem zavezt rytmus,zatim malej dost spinka,tak to ani nema cenu . . .

. . . jsem rikala,aby se uz chytila za nos . . .

ale pak Ondrasek tatku rozveselil a ten den jsme si celkem pekne uzili,az mi bylo lito,ze dneska frcel do prace 😀 😀 😀

prosteja
25. lis 2009

ahooj BLAHU 😵 ještě rychle zdravím, než odfrčím na šalinu 😀 je dobře, že už jste doma a tu tvoji tchýni bych upřímně nejradši zavraždila..... ježiš jak já nesnáším lidi, co se pořád cpou na návštěvu a vnucují se a není jim to už sakra blbý.... taky můžou jeden den počkat ne? 😠

blahovka.cz
25. lis 2009

je ahojky prostejko ty mas dneska 3D???? tak to si to s manzou urco uzijete,vid 😀 neboj mimi vystrci max. prdylku,koukala jsem na rajce,holka vy ale rostete,vy nebudete adepti na male brisko 😀

smarjaaa . . . ten klu je vzhuru sotva hodku a uz se zase pokadil,jdem prebalit 😝

prosteja
25. lis 2009

BLAHU však taky máme míry jako modelky 😀 😀 😀 jsem se musela usmívat, jak tu psala CARCUL včera, že má o 10 cm víc přes boky..... co já bych za to dala 😀 ..... uvidíme, kampak to ještě doroste, abych ho pak nemusela vozit na trakaři v únoru 😀 😀 😀

tak já razím holky, mějte se krásně a já se ukážu jak dorazím do práce 😉 😵

blahovka.cz
25. lis 2009

prosteji at vam to dobre dopadne a pak taky pridas fotecku,ne???? 😀 😀 😀 😀 drzim palecky!!!

cat79
25. lis 2009

Ahoj holky!!!
Prostějko moc si to užijte ba těšim se na fotečku🙂)

Tak dutiny mi povolily, ale sedá si to na průdušky, kurnik, zase budu kašlat tak 10dní,klasika...☹(((((((((((((((((((
Ange teda to jsem zvědavá co tu popíšeš za porod švagrové☹

Blahu tchýňka je fakt na ránu🙂))

No a dneska teda rodí Amal, že jo?🙂)))jak jsme se domluvily🙂)))
Monči ahoooooooooooooj mamino naše, povídej jaké to je????co malá a tak??

blahovka.cz
25. lis 2009

ahojky cat,ja zacinam byt taky trosku nakrapana,asi jsem to chytla od maleho,jsem zvedava,co nam dneska rekne mudra . . .

to je snad povinnost byt nemocna v tehu,zatim tu neni zadna tehulka,co by nemocna nebyla 😀

tchyne,no me uz to vytaci,jako fakt nevim,proc dava manzovi takove kapky,respektive vim,protoze si vzal me

nuki
25. lis 2009

Ahojky holky, moc Vás zdravím, mám toho dnes v práci strašně, tak tady asi moc nebudu..:(

moc Vás všechny zdraví Verled a Táda.....mají se dobře, ale je jim smutno...kdo máte na ni kontakt, tak se ji ozvěte, at je ji veseleji..🙂))) 🙂 😀 🙂

blahovka.cz
25. lis 2009

proboha holky co je s ver a Tadou?????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nuki
25. lis 2009

Blahu: je doma na mateřské...a už nemá přístup na net...

cat79
25. lis 2009

Jéé, tak to Nuki Ver a Tádu mooc pozdravuj, snad se na web občas dostane aby se pochlubila jak rostou🙂)

Já se jdu léčit holky...zatím papapa

..jo objednala jsem si ten stahující pás po porodu, na netu jich moc není, takže ten co dávala odkaz amal, za 595,-ale budu ho mít už s sebou do porodky🙂))a bide se zase tvarovat🙂)

nuki
25. lis 2009

Cat: tak se hezky leč...at je Ti dobře..🙂)) pozdravovat budu..🙂))

amallie
25. lis 2009

dobré ráno holky!

tak jsme se s Amálkou dosytosti vyspinkaly, abysme na ten dnešek byly nachystané 😀

už jsem se i odsrstila, tak teď možná ještě čeká na to obočí, až si vytrhám, nebo nevím na co 😅

nuki
25. lis 2009

Amal: Ahojky mamino, Tobě se do toho moc nechce... 😀
určitě to bude v pohodě, třeba Amálka čeká až na víkend..🙂))