Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
26. lis 2009

teda cat mas ty taky nekdy uplne volnej den 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sekty jsou hnus,ruce bych malymu zprerazela,kdyby mi do nejaky chodil,cetla jsem jednu knizku i o jehovistech a to bylo taky husty . . .

prosteja
26. lis 2009

CAT ahooj, pěkně se kurýrujte 😉 😵

ahooj SVOJI, pupík krásnej 😵 taky ho tam musím jít přidat

cat79
26. lis 2009

...Svoji teeda, ntaky velkej pokror se mi zdá, pupendo se fakt te´D rychle zvětšuje, že jo??Když koukneš na fotky z 20tt, a to jsme si myslely jaká nemáme břucha, pamatuješ???
Já už se sotva zvednu z postele a včera jak jsme jedli to sushi na zemi, to jsem se zvedala jak 100kg babička🙂)hihihihi

Blahu chudák holka, rodiče...i ten kluk☹(((je to strašný co se dneska děje☹(((((

blahovka.cz
26. lis 2009

jo tak hazuuuuuu - o vikendu se jede manza s tatkou juknout na autiko po dedovi a domluvit cenu s babickou,jako je to sice jen felicie,ale jak znam babi moc za to chtit nebude a dat dohromady nasi vectru by stalo spoustu penez,tohle je sice auto par let stary,ale na druhou stranu deda s nim moc nejezdil a je udrzovany,tak jsem zvedava jak to dopadne 😀 😀 😀

svoja
26. lis 2009

CAT no ani me nemluv...kdyz ty fotky porovnam 😀 taky se uz horkotezko zvedam a zavazovani bot je pro me utrpeni - teda asi spis pro malou 😅 ale je to hezky....uzivam si brisko.... 😀

blahovka.cz
26. lis 2009

je ahoj svoji,no pupino dobry a taky sed emi zda ,ze roste ted rychleji 😀

cat a bude porad hur a hur 😀 😀 😀 😀 😀 ale za to mimi to stoji 😀

prosteja
26. lis 2009

no vidíš BLAHU, super zprávička 😉 tak snad to dobře dopadne, autí je potřeba 😉

blahovka.cz
26. lis 2009

tak hlavne bude za dobrou cenu a ja rikala manzovi,ze auto je neco,ceho se vzdat nechci,ona ta nase vectra je i desne draha co se tyce pojistky a na feldu je vsechno levnejsi,kdyz se neco pokazi jako nahradni dily a babi auto nepotrebuje a ani nechce ona sama uz neridila alespon 15 let

prosteja
26. lis 2009

BLAHu jak říkám já, hlavně, že to má ten kroužek na strašně řidiče, kterým se otáčí a 4 kola 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. lis 2009

asi tak prostejko a mamnza mi rikal,myslis,ze budeme mit jednou na fungl novy,tak mu rikam,hele jsme mlady,mame malyho,to bys musel brat vic abysme na novy meli,navic mame uver,tak mozna v tech 50 az splatime byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ne tak snad jednou az se vratim do prace,uvidime,ja jsem zvedava jak dopadne i v nedeli oslavicka s obema babi a dedama - to bude treti svetova 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
26. lis 2009

BLAHU hlavně, že autí jezdí, nemusí to být nutně nový super auto 😉 a jste mladí, to nejde všechno najednou.... jednou se možná dočkáte i novýho 😉

blahovka.cz
26. lis 2009

dneska nam den utece,po obede prijde kamoska (spoluzacka ze zdravky),bydli od nas asi 200m,tak podrbeme 😀 dame si kafco a ja pak mozna pojedu manzovi naproti 😀

blahovka.cz
26. lis 2009

JUPIIIII hoplky mam radost,senam totiz uplne rozjel zip u tasky do kocarku,tak jsem volala do kramu a oni nam to zdarma opravi 😀 😀 😀

prosteja
26. lis 2009

BLAHU ty máš dneska samý dobrý zprávy 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. lis 2009

dobré ranko všem 🙂

blahovka.cz
26. lis 2009

no krok toho mladyho kluka jooo 🙂

ahojky petiii,jak se mate???

prosteja
26. lis 2009

http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/ tak tady je ten můj břuchoň 😀 .... a nějako se mi nelíbí, takovej divnej z té včerejší fotky 😔

dobré ránko PETI 😵

blahovka.cz
26. lis 2009

co se jako nelibi,no normalne je velkej 😀 zadnej prcek to neni 😀

prosteja
26. lis 2009

BLAHu takovej jakejsi šišatej 😀 😀 😀 já do sebe zrovna narvala hrozny a prcek se trošku mlel...... tak mi přijde na té fotce takový divný to bříško, každej ho má krásně kulatý a já takovou šišku 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. lis 2009

prostěj bříško krásné 😵

Blahu dobře se máme 🙂 Jsem se dívala do albíka a Ondrášek má tu jídelní stoličku se stolíkem? Já jsem chtěla tu rostoucí židli,ale vyhrála nakonecs tím stolíkem

prosteja
26. lis 2009

PETUL krásně šišatý 😀 😵 díky...... hlavně, že je tam ta láska naše schovaná 😀

blahovka.cz
26. lis 2009

peti rostouci zidla???toneznam co to toto??? 😀 no jako u me vyhral nazor u tety,ze to je supr,kdyz je ditko vetsdi,tak mu to prestvis a nemusis se bat,ze by spadnul z vysky,co je fakt,na druhou stranu jsem ted vydela tu stolicku z ikei v nemocnici a taky neni spatna,ale jsem rada,ze jsme zvolili tohle

p.e.t.u.l.k.a
26. lis 2009

BLÁHU no právě jak se bude vrtět.... a navíc bude mít na stolečku více místa na tvoření děl 🙂
Rostoucí židle http://www.ajuty.cz/shop/rostouci-zidlicka-jitr...

blahovka.cz
26. lis 2009

ahaaaa peti,no navic tahle stala asi 800,to je i dost nizsi cena,ale tu rostouci zidlu vidim prvne,ale taky chytra vecicka jako ja chtela takovou klasiku jako je tohle http://www.baby-toys.cz/detail.php?zbozi=982805

ale jestli uvazujete o tom co mame my,tak jsem nasla i levnejsi nez mame my http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/jidelni-zidl...

amallie
26. lis 2009

ahoj holky!

prostej: díky, tak snad dorazí brzy. Já mám právě fakturu až se splatností 2.12., sice jsem to už zaplatila, ale když to chtějí takhle pozdě, si říkám, že to asi neposílaj hnedle......... Tak se nechám překvapit

Sebevrazi jsou podle mě srabi a sobci 😠 😠 😠
kamarádce se takhle zabila máma a znám jednoho co skočil z okna, jen tak, idiot, akorát ho pak museli uklízet

carculka
26. lis 2009

ahoj holky...

prostej 😵 😵 jsem zvedava co se vam tam schovava 😀

cat ty jdes i nemocna na ten kurz?se tesim az se pochlubis kocarkem

svoji..no brisko nadherny😵 😵 😵 ...a taky ses nam nevyfotila od kadernice

prosteja
26. lis 2009

ahooj AMAL 😵 tak co? už se něco chystá? 😉 já měla tu fakturu se splatností 26.11., tzn. dnes, ale platila jsem to taky už dávno..... a paní mi ověřila, že to mám v systému zaplacený, takže by to první číslo mělo brzy dorazit do schránky...... no ale jak říkám, nedokázala mi odpovědět, jestli ta zavinka dorazí s tím prvním číslem nebo zvlášť, každopádně říkala, že dárky k předplatnému posílají ve stejnou dobu jako to první číslo 😉

carculka
26. lis 2009

amalky,ahooooj 😀

amallie
26. lis 2009

svoji: pěknej břuch, ten se nezapře 😉

prostej: nechystá 😒
tak to mně asi přijde později, neb jsem to platila někdy v pátek tuším........ podle mě zavinka přijde zvlášť poštou a časák tou doručovací službou

amallie
26. lis 2009

carcul: ahooj, dneska s námi?