Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
27. říj 2009

SVOJI děkuju tiiii!!!!! mě se Barunka taky mooooc líbí!!!

Kubíka jsme s manžou chtěli nazávisle na sobě... ale pak nám to zkazil ten bratranec... :( bohužel. kdybysme mlčeli, měli by teď nejspíš Štěpána... to je jediný, co mi na tom všem vadí, ale rodina se k tomu teda postavila skvěle! myslím ty důležitý lidi, kterým by to mohlo vadit, jako teta (vlastně babička malýho Kubíka) nám napsala, že jí to vůbec nevadí, že tohle je naše věc a že to jméno je prostě krásný... no a babička (prababička Kubíka) nám řekla vlastně totéž a ještě si nakonec pochvalovala, že to aspoň bude mít jednodušší 🙂)) takže dobrý.
jedinej vlastně komu se to nelíbí je tchán... mě jen otravujou ty řeči typu, že Jakubů je všude hafo!!! atp. prostě se to jméno teď líbí, ale proto přeci nedám jméno, který se mi nelíbí viď...

CAT jj Kubula 🙂 už to tak asi bude! 🙂
ještě jsme chtěli Adama, ale to nám prostě tolik nesedí no... moc se mi líbí Ondřej, ale už se mi nelíbí ty zdrobněliny a prostě jsem si to zkoušela vyslovovat a vadí mi, jak je to jméno tvrdý... teda jako pořád se mi to jméno moc líbí, ale nevybrala bych ho...

mě u těch plen holky štve ta pořizovací cena - i když znám argumenty, i když vím, že za papírovky dám víc... chtěla bych AIO a bojím se, že pak malýmu nebo mě nebudou vyhovovat a tak vůbec...

hehena
autor
27. říj 2009

týýýý jo AMALL CS 3 jo??? no abys nerodila v těsným závěsu za MONCI 🙂 😵

hehena
autor
27. říj 2009

CAT jak máte svítit??? 🙂

a ty váhy vždycky vyčtu tady http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=67

angetha
27. říj 2009

Hehenko je fakt, že ty papírový nehorázně smrděj 😖 a když se mimi pokaká a viděla jsem to skrz tu plínu..no zkus si do toho takhle skrz tu plínku šťouchnout..je to jak bahno 😝 kdežto v tý látkový se to vsákne..to je opravdu nehorázný rozdíl..
Hlavně v látkových není žádná chemie a je to dobrý na kyčlíky..to nemůže nikdo popřít 🙂

angetha
27. říj 2009

Amal už se ti to krásně blíží.. 🙂
Efi já se na youtube registrovala, najdeš tam žluté políčko "nahrát"..tam si vybereš co chceš vložit, dáš si tam název a pak se to nahraje..

tu je naše Vendulka

https://www.youtube.com/watch?v=bg-ow0pITOw
cat79
27. říj 2009

Hehe super stránky, díky mooc🙂
Máme svítit dole na podbříšek a mimískové jdou za světlem, takže se tam otočí...prej, ale slyšela jsem to už několikrát, tak proč ne, budeme svítit🙂))

Ange a ty látkový nesmrděj?Já spíš řeším to praní...nedovedu si představit že v ruce peru ty látkovky, fakt ne☹asi jsem tu skoro jediná, ale já na pempers nedám dopustit a spousta maminek taky, takže je to 50/50🙂ale kdo ví, třeba u druhého mimi zkusím látkovky.....

angetha
27. říj 2009

Já je neperu v ruce..no a kojím a to miminka nesmrdí..ale nečuchám k nim 😀
Cat a prý se má dávat i hlava níž jak pánev nebo sedět na rádiu... 😅 to nám kdysi říkala kolegyňka 😀

cibka
27. říj 2009

cat: jo jo našla , akorá oni tam píšou že ona již otěhotněla a pak o to přišla,ale mě se ještě nepovodlo přijít do jinýho stavu ☹

pro dnesek se loučím mějte se 😀

svoja
27. říj 2009

CAT tu vahu bych neresila, rekla bych, ze nejste zas o tolik mimo normu a navic by te na to dr asi upozornil ne? a to otoceni...jeste se otoci, uvidis!!! ja jsem se ptala dr, jestli se mala muze otocit zase zpatky hlavickou nahoru a rikal, ze spis ne, ze to uz nedelaji....stejne je zajimavy, jak ty miminka vedi co a jak! a ty latkovky neperes v ruce 😀 😀 😀

ANGET na radiu 😀 😀 😀

HEHE tak na tchana kaslete, co do toho ma co kecat...a vubec, co do toho lidi maji co kecat, je to vase dite! tohodle si ja absolutne nevsimam....nam teda Barcu nikdo nepohanil, spis se libi, jen nas premlouvaji at dame Barboru ne Baru, ze s tim bude mit problemy, tak to zvazime....

svoja
27. říj 2009

CIB hoj

cat79
27. říj 2009

aha, tak né v ruce🙂)hihihi, jsem jelítko🙂)
Jste mě uklidnily, taky si myslím, že by mi to řekl, že je to golemek🙂ne???hihihihi
Cib nezoufej, doktoři ti pomůžou, dneska už je naštěstí tolik možností, dřív to bylo horší, na to mysli, dřív když to nešlo, tak holt to nešlo....

Holky jdu hajat, zítra přijdou naši a ségry na oběd, budu dělat čínu a péct bábovku, bude to makačka, chci aby to bylo dokonalé🙂)

jéé, brrrr teď na nově dávají jak pes pokousal holčičku...ježiši to je strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!

cat79
27. říj 2009

a malej nemá rád když mám notebook na klíně, štve ho to a kope mi do psaní.-))hihihihihihi
Cib ahooj🙂)
Holky hezký večer a mooc si užijte volníčka!!!

svoja
27. říj 2009

cat dovolenkova fotecka koukam🙂

svoja
27. říj 2009

cat pacek a at se to zitra povede!

hehena
autor
27. říj 2009

CIB, CAT ahooj )

SVOJI je fakt, že Barbora je krásný - samozřejmě i Bára, ale Bára je jen tvar toho jména a možná by to bylo lepší. víc variant prostě. se mi i líbí Barborka... prostě je to zase jméno se spoustou možností .) ale samozřejmě je to vaše věc!
jinak tchán s rodinou se děsně zamilovali do jména Adam... řekli jsme jim to už nějak na začátku, ten náš předvýběr a tak byli zklamaný, že to teda Adam asi nebude...

svoja
27. říj 2009

...at si tchan trhne ploutvi...kdybyste dali treba Vetrone, muze mu to byt jedno!

svoja
27. říj 2009

My klucici nemame vymyslene vubec, nebudem ho teda potrebovat, ale napsat se tam musi....tak asi budem losovat, nebo ja nevim🙂 Ja porad rikam Boris....manzel rika, ze jedine pres jeho mrtvolu🙂

moncicak3
28. říj 2009

Dobré ráno princezny 🙂

tak jsem vás dočítala....

Zuzi neboj, teď už bude všechno v pořádku a jak má být 😵 😵 😵

Cat a Svoji gratulace k utz, to je dobře, že je všechno v pořádku 🙂 😵 Cat to bude pěknej chlapák 😉 😎
Svoji vidíš, tak teď už máš holčičku potvrzenou, ses tak bála 😵 😵 😵

Hehe, k těm chutím, ty do sebe láduješ plnotučný mlíko a já bych se teď ulemtala bílýho kafe z melty s mlíkem, ho vypiju skoro dva litry denně 😀 😀 😀 ale tvoje tělo si řekne co potřebuješ, tuším, že sem někdo házel odkázek na to, že má někdo chuť na omítku 😀

Amal, tý jo, abys mě ještě nepředeběhla 😀 já jdu na KO zítra ráno, tak jsem zvědavá co mi řekne dr 😉

tak nikdo tu, dnes jsem se rozhodla, že budu dělat jablečnou přesnídávku, máme horu jablek a jsou docela kyselý 😝 tak z nich jdu udělat přesnídávku.....zatímky pa

angetha
28. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Monci já si tipuju, že ti řekně, že je vše krásně připravené k porodu 😀 jako to tenkrát říkal dr. Sac 🙂

amallie
28. říj 2009

dobrééé ránko 😵

monci: tak ještě nic? jsme si myslela, že dnes............no, třeba se to ještě rozběhne 😉

moncicak3
28. říj 2009

Anget, no minule mi řekla dr, že jsem ještě zavřená....tak doufám, že mi zítra řekne, že už se otvírám 🙂

Amali, stále nic, ale dneska mám od rána docela bolesti, tak třeba se to fakt ještě dneska rozeběhne 😉 ségra taky stále ještě nic a to měla druhý termín v pondělí, ale ona přenášela o deset dnů i svoji první dcerku a dr jí říkala, že to stejně u ní vidí až po termínu....tak fakt čekáme, která z nás bude první 😵

svoja
28. říj 2009

Bre ranko,
tak nakukuju kvulu MONCICI a ona radsi dela presnidavku nez aby rodila 😀 😀 😀
Zdravim vsechny!!!
Chytame se do kina na 2Bobule, tak jsem zvedava, konecne si dam zase nejakou mnamku u McDonalda 😀
Hezky den! 😵

amallie
28. říj 2009

monci: ty jo, já bych byla nervní se přiznám, ale to ty seš asi taky, viď? že jako člověk neví, kdy ta událost přijde 😕 😕 😕

miminka se prý nejvíc rodí v noci, tak možná 😉

angetha
28. říj 2009

Si tipuju že Monci dnes půjde spát a v noci začne rodit 😀
Svoj upřímně závidím 😉
Amal a ty ještě 3 týdny vydrž.. 😉

zuzka.o
28. říj 2009

AHoooj Prvušky 😵

SVOJI: tak my jsme na bobulích 2 byli v neděli a bylo to super. Podle mého názoru lepší než 1! Fakt jsme se nachechtali..... dobré odreagování 😀
Užijte si to 😉

MONCI: to čekání je asi hrozný, co? Tak ať už to máš co nejrychleji za sebou (i tvoje ségra) 😉

zuzka.o
28. říj 2009

Postupně dočítám....

SVOJI: jj, už jsem na pohlaví strašně natěšená. Určo si ho necháme říct.... nejradši bychom páreček, protože já teda už fakt 3.dítě neplánuju 😅
Tak to bude hezká malá princezna, ta vaše Barunka ....3,3kg je tak akorát.

CAT:koukám, že máš novou fotečku v pase ...hezká dovolenková 🙂

Ahoj CIBKA 🙂 ....ať se vám brzo zadaří 😉

zuzka.o
28. říj 2009

Mimi se nejvíc rodí v noci?.... téda, to je dobrý..... já bych teda radši přes den, ta noc mi přijde taková nějaký depresivní 😅

zuzka.o
28. říj 2009

ANGETHKO: jeeeee... Vendulka je tak nádhernáááááá 😵 😵 😵

moncicak3
28. říj 2009

Svoji to víš, že bych radši rodila než dělala přesnídávku 😀 😀 😀

Anget, kéž kdyby jsi měla pravdu a v noci jsme jeli 😵 😵 😵

holky to čekání je hrozný, takový zvláštní pocit, že prostě nevím, kdy to přijde, jaký to bude, takový krok do neznáma....ale zas na konci toho čekání bude miminko 😵 😵 😵
maminy už to znají a čekatelky vy se těšte, hlavně Amali, ta bude na řadě 😉 😵

jdu dělat obídek.....závidím, že Svoji, že jdete do kina, taky bych na 2Bobule šla, tak si to užij i za mě 😉

moncicak3
28. říj 2009

Anget, koukala jsem na fotečky, Vendulka je sluníčko 😵 je nádherná 😵 😵 😵 a hrozně vám to s taťkou a s Venudulkou sluší na tý fotečce jak jste všichni 😵 😵 😵