Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
28. říj 2009

Holky díky za pochvalu..co si tatínek udělal to má 😀
jsem zvědavá na ty vaše princezny a jestli Zuzi bude mít páreček 🙂

cibka
28. říj 2009

zuzka: díky snad už to nebude tak dlouho a zadaří se už by bylo na čase.
všem co čekáte každým dnem přeju at to máte již brzy za sebou a těšíte se s mimi 😀

carculka
28. říj 2009

ahojky holky...

svoji,cat..gratulace k uspesnemu utz 😉 😀

svoji,postylka by mela dorazit tenhle tyden snad a nebo zacatkem pristiho...

monci..a ne a ne,jo?tak snad bude chctit uz mala i k tatinkovi a brzy vyleze 😉

zuzi..ahoooj...jsem zvedava co budete mit..no a jk se mas??

ange..a ze ji tatinek udelal mooc dobre 😉

hehe uz mi prisel tamten kojo polstar a peknej je 😀 uz se po nem valim

svoja
28. říj 2009

Tak jsme doma. Uzili jsme si to naramne, film byl dobrej. Docela jsme se nasmali🙂 I Barca🙂

ZUZIKU by byla sranda, kdybyste chteli dalsi mimi a byly to dalsi dvojcatka🙂

MONCICI tak na to nemysli, delej vsechno jako by nic a ona si Terinka sama rekne kdy chce na svet...i kdyz to asi stejne tak delas, bo jsi rozumna🙂

CAR no vyborne!!!! Uz se tesim na fotecky!

ANG nevim, jestli jsem prehlidla odpoved...ptala jsem se, koik mas ks tech plinek? Kalhotek a svrchnacku a tak...a jake mnozstvi je podle tebe optimalni?

cat79
28. říj 2009

Ahooj holky jdu vás pozsravit v tom volníčku🙂
Akorát odešli naši a tchýňka a ségrušky, dělala jsem kotel číny, kafíčko, větrníky🙂)bylo to mooc fajn, denísek to prospal ale teď se probral.-))
Včera jsme mu svítili🙂)hihi snad se nám otočí🙂)

Monči tak držíme mooc palečky, dneska to propukne🙂))
Car super, a odkud jsis ten koj.plštářek objednala?
Ahj Svoji na 2bobule se mooc těším🙂)chci jít př. týden.
Hezký večer, já koukám na jasněnku a přeorganizovávám fotečky deníska a bříška...

zuzka.o
28. říj 2009

Chichi....SVOJI....to snad néééééé .... to by byl nářez 4děti! Bych si mohla založit školku! 😀

CARCULKO: ahoooj.... a jak se máš ty s mimískem? Už víš,co čekáte? 🙂
Já se mám fajn....jen teď jsme byli na rychlém nákupu a z těch smradů mi bylo špatně....tak jsem vylítla z krámu jako řízená střela a nechala tam manžu chudáčka samotného. Ale už mi je dobře. Zítra jedeme na NT screening.

angetha
28. říj 2009

Svoji tak to jsem asi otázku přehlídla 😕 na začátku jsem měla patery PUL svrchňáčky S a 50 ks látkových čtverců..a v pohodě...teď si postupně kupuju kalhotkový - tak mám 3 ve velikosti S, 4 ve velikosti asi tak M a 4 jednovelikostní...( dávám i ty M a stále ještě čtvercový, protože jen kalhotkový nestačí)
a teď jsem vytáhla i vlňáčky navrch - troje ve velikosti M ( no a na noc ty natahovací)
jo a ještě mám 5 AIO
Cat tak to jsi se dnes měla parádně 🙂
Zuzi taky se mi dělalo blbě v obchodech, hlavně u salámů 😝

judith.von
28. říj 2009

Ahoj holky,tak si čtu reakce spokojených maminek a docela jim závidím. Jak to děláte, že svým dětem rozumíte a víte co jim je, že jste vy i miminko spokojené? Já si už nejsem jistá vůbec ničím...Mám krásného zdravého chlapečka,ale od začátku nás trápí kolika,už jsme vyzkoušela všechno co se radí,ale je to pořád stejné. Můžete mi poradit co s tím? Malý se pořád kroutí bolestí a pak z něj vyjde stolice. Nejradši bych nic nejedla a při každém kojení s ebojím, že ho to pak bude trápit.Taky se často odtrhuje od prsu,přitom tam mlíko mám,ale je netrpělivý. Co s tím? Jak poznáte, že se miminko napilo dost a nemá hlad?

judith.von
28. říj 2009

A jak dlouho vam trva jedno kojení?

svoja
28. říj 2009

CAT jo, bylo to hezky, takovej letni pohodovej film....

ANG tyyyyjo to jste teda zasobeni...ale zas mas z ceho vybirat a muzes to ruzne kombinovat. my mame asi 12 vicevrstvych ctvercovek, 20 plenkovych kalhotek, 2 svrchnacky IV, jedny fleesovy na noc, jedny z merino, 2 AIO IV...kdyztak dokoupime, kdyz nebude stacit. co myslis?

svoja
28. říj 2009

JUDITH zdravim te a bohuzel ti neporadim....ja mam miminko jeste v brisku🙂....teda v brise!

eeefffaaa
28. říj 2009

ahoj holky!!

chci se zeptat maminek jestli budou deticky davat ockovat Prevenarem plus jeste neco dalsiho??ja si myslim,ze je to spis na skodu a ze spis neockovat,ale nevim,tak se chci zeptat ostatnich..

judith napisu ti co si myslim:u nas malej taky neustale brecel a brecel,ale prdy ho netrapily,to bych poznala protoze by se kroutil,a brecel snad 4 noci,taky jsem myslela ze mlika mam dost,davala jsem mu totiz porad jen z jednoho prsa jako ze jsem to stridala..no ale zjistila jsem ze breci prave proto ze mu to nestaci,tak jsem mu zacala davat z obou a doufala ze se to mliko zase roztaha,ale ne,ted uz skoro nekojim,protoze nemam uz skoro mliko...ale taky jsem myslela a rikala si proc rve,vzdyt kdyz prso zmacku mliko tece,ale nektery deti to proste nevytahnou a maji malo...zkus davat z obou prsou kdyz jeste po okjeni breci...to bych doporucovala ja...a pokud ma prdiky,doporucuju Sab simplex kapicky,pokud je uz nemate,ale ne moc tak 3 krat pres den plus jednou na noc a nebo pak uz v tom nejkrajnejsim pripade rourku do zadecku aby se poradne vykadil...jinak treba fenyklovy caj abys pila nebo mu nahrivala brisko,cvicila mu s nozickama..ale nevim jestli jsi to uz taky nezkousela

hehena
autor
28. říj 2009

ahoooj holky 🙂 tak se taky hlásím po dnešním svátečním dnu 🙂 pěkně jsme si pospali a pak jsme byli na dlouhý procházce, tak je pejska spokojená 🙂 vyválela se ve všem možným a smrděla naprosto nehorázně, tak jí manža vykoupal!

SVOJI tak co kino??? a co Mac?
jinak my byli dnes v KFC 🙂))) taky jsem si šmákla 🙂 mlask!

a taky jsem se byla pokochat v HM na chlapecký oblečky a měli tam teda parádní zimní kombiné - šedý a nechutně praktický! 🙂)) málem jsem ho koupila. ale chystám se do těch rakous, tak pak uvidím 🙂

ZUZIII moooooooc držím palce na zítra!!!!! tfuj tfuj a hlavně pevný nervy před 🙂

MONCI já se neláduju plnotučným mlíkem - to bych nedala, ale láduju se POLOtučným! pila jsem ho hodně už předtím, protože ho piju s tím CARO nápojem... někdy vypiju i 4 hrnky denně 🙂 😅 mno a teď si občas ucucnu i kvůli pálení žáhy, ale to až tak moc nezabírá teda... 🙂 aspoň né na mě... mě funguje jen rennie.

jo a byli jsme v DM, tak jsem si tam řekla o tu kartu k baby klubu... a mají tam všechno i těhulenský a jednorázový kalhotky... odsávačku asi za 290.- a tak dále... tak uvidím, jestli jí budu potřebovat, kdyžtak to mám co by kamenem...

a furt přemejšlím nad těma látkovkama... manža poudal, že koupíme tu sušičku, tak bych možná byla i pro ty, co pořizovala EFI, to mě teda děsná láká kvůli ceně 🙂)) 😅

hehena
autor
28. říj 2009

jo a už se mi objevilo mlezivo... 😅

hehena
autor
28. říj 2009

jo jsem se chtěla zeptat ještě jednou na tu kosmetiku... jsem si to nezapsala...

MAMINKY sím vás, co teda používáte??? nechci kupovat nesmysle navíc........
a taky jaký používáte ty vlhčený ubrousky na zadečky?

hehena
autor
28. říj 2009

holky já se začínám na Kubulu tak nehorázně těšit, že to nejde dál... 🙂)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀

eeefffaaa
28. říj 2009

JUDITH a taky me ted napadlo kdyz pises ze se bojis cokoliv jist a mas z toho stresy jestli to opravdu neni tim nedostatkem mlicka...ze to mas z toho stresu a jestli malo jis,tak to je spatny,prave musis hodne jist abys mela dost mlicka

HEHE to je hezky jak o tom vsem pises,hlavne to jak se tesis na Kubicka 😵 😵 uplne jsem vymekla 🙂 a ja pouzivam olejicek po koupani,tim natru celyho Davidka,pak uvolnujici olejicek tim mu pomazu brisko a driv jsem pouzivala Vetricek na prdiky,pak mu natru zadecek budto Bepanthenem i kdyz neni opruzelej tak preventivne nebo normalni mastickou na zadecek,vycistim ouska detskyma vatickama do usi,namzu mu nekdy oblicejik kremem z produktu Konopi,je to primo pro deticky na zimu,maji to jako takovy ochrany obal aby jim nemrzla tvaricka nebo ji nemeli suchou,a do vody mu davame repik nebo olejicek do koupele Delfinek...no a to je myslim vsechno co pouzivam...a je jak z alabastru 😀 mamka rika,jak je pekne cistounkej a vonavej,ze je videt ze se o nej pekne staram,ze pry nektery deti jsou osypany,opruzely apod. a Davidek je cistounkej...jo a skoro vsechny vyrobky mam bio-eko

eeefffaaa
28. říj 2009

jo a jeste pouzivam ob den na koupani detsky bio mydlo...jednou koupu jen tak ve vode a jednou s mydlem...a koupeme teda kazdy den

carculka
28. říj 2009

cat,kupovala jsem ho z mimibazaru,davala odkazek hehe 🙂

zuzi ,tak budu drzet palecky,ale urco vse bude dobry..jooo a jinak mi cekame holcicku 😀

hehe..no my se chystame do nemecka ,tak chci taky ete trosku vyckat,navic mi ma nakoupit jedna holcina par veci(po jednom euru z londyna,maj tam sklady se zbozim disney ze zkrachovalejch obchodu),no a ete mam par veci vyhlidnutych na netu..no potes,to bude hadru 😀 ..jinak hehe a to si vem ze to teseni bude cimdal vic k nevydrzeni..jo a Kubik je fakt hezky 😉

judith.von
28. říj 2009

Efi,no já když si prso zmáčknu,tak tam mlíko mám,ale on to prostě vytáhnout nechce,Jak píšeš, některý děti si to nevytáhnou. Ach jo. Zkusím si ten zbytek odsávat a dát mu to pak. Já kojím při každém kojení z obou, tak jsme si myslela že mu to stačí, al eteď už si nejsem ničím jistá.

carculka
28. říj 2009

hehe a ty uz mas mlezivo??

eeefffaaa
28. říj 2009

JUDITH tak mu dej z obou prsou a zkus teda jeste vytahnout co tam je a treba nic nepujde a poznas ze ma fakt asi malo a budes ho muset kdyztak dokrmit umelou...ja si myslim,ze je to ono...protoze u nas to bylo uplne to samy..nejdriv jsem mu davala z jednoho a rval,tak jsem mu davala z obou chvili dobry ale pak zase zacal rvat a tak jsem mu zacala davat z obou plus jeste umelou a ted uz mu davam hlavne umelou..kojim tak dvakrat za den a to uz nestoji skoro za rec

eeefffaaa
28. říj 2009

car gratuluju k holcicce 😵 uz mate vymysleny jmeno??

carculka
28. říj 2009

ef..dekujeem...no bud Sofie nebo Natalie..ma to za ukol rozhodnout manza

carculka
28. říj 2009

a jak se mate vy ef.?je Davidek hodnej?

eeefffaaa
28. říj 2009

car tak obe jmena jsou krasny 😵 to mu teda nezavidim to rozhodovani...ja bych taky nevedela jaky kdybych se mela rozhodnout mezi temahle dvema

eeefffaaa
28. říj 2009

car no ted uz celkem jo...rev jsme zazehnali,protoze jsme teda zjistili ze neni dojedeny,takze jak pisu uz asi 3 tydny jsme hlavne na umely strave...ale ted byl zase problem ze nam v noci nechtel usnout v postylce,je zvyklej na kocar co mame v obyvaku a v nem spal skoro porad,takze jsem ho zacala davat od vcerejska do postylky a poustela mu kolotoc protoze ho to uspavalo,a vcera tam usnul,sice se vztekal ale usnul a spal od 20 hodin do 2:30,pak jsme mu po jidle pustili kolotoc a zase se vztekal ale usnul a spal do sedmi...a dneska zase usnul pri kolotoci a uz bez vztekani a ted uz asi od pul osmy spinka...tak uvidime,doufam,ze uz mu to vydrzi...jinak je strasne hodnej,je to zlaticko,uz je to vsechno mnohem lepsi a veselejsi...uz hlavne poznam,kdy se vzteka,kdy mu neco vadi a breci kvuli necemu a nebo ze ma prdy,ty ted ale uz vubec nema,kdyz je na umely

carculka
28. říj 2009

eff..to je teda vzteklounek🙂asi bude pekne tvrdohlavej..ale ted vam urco bude usinat lip,kdyz uz vi ze mu to nepomuze...a jak to poznas jestli zuri a nebo mu neco je?

eeefffaaa
28. říj 2009

car no tak kdyz se vzteka tak mu netecou slzy,kdyz ho trapili prdiky tak se celej kroutil a kdyz ma treba hlad tak uplne nepricetne rve az se uplne zajika...ale to se neda presne popsat,to casem vypozorujes,ze zacatku jsem taky nevedela

carculka
28. říj 2009

eef..to jsou ale mazany ty deti,co 😀 uz takhle maly a zkousi 😀