Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. črc 2009

jj anget asi to koupím....... teď se dívám, že má i 4 roky záruku, no paráda 😉 kdybych to vůbec nevyužila, tak to můžu fakt prodat 😉 ještě musím omrknout jiné ceny

terinkaa
9. črc 2009

Jo tak Prosteji no clovek by byl asi klidnejsi kdyby to mel.Ale ja vubec nevim.Ani nevim co takova vec stoji.A ja vlastne jeste poradne nevim co vsechno budu potrebovat.Chci se tomu venovat az po tretim mesici.

angetha
9. črc 2009

Ahoj Verli a mimi.. 😉

prosteja
9. črc 2009

teri no stojí v té akci něco přes 2 tisíce.... a k tomu za akční cenu kojící polštář 😉

verled odkaz můžu dát, najdeš to na ráji maminek.... ale když ho chceš z druhé ruky, tak to pro tebe asi nemá moc cenu 😉 já právě taky myslela, že z druhé ruky, musím ještě omrknout jiné ceny a jak se prodává třeba na mimibazaru a pak se rozhodnu 😉

jo chůvičky chceme taky, ale manžel naznal, že prý je zbytečný kupovat obyč drahý chůvičky pro mimi, že prý jsou lepší vysílačky 😀 mají prý lepší dosah, jsou obousměrné....tak uvidím.... tohle asi nechám na něm 😉

angetha
9. črc 2009

Jako klasický vysílačky?

terinkaa
9. črc 2009

Verled ahoj jak pise Prostejka tak s Orchi se neznam....vlastne ani s tebou ne,ale samozrejme ze i ji to moc preju 🙂

verled
9. črc 2009

teri:já jsem tu takovej vetřelec🙂ale holky si asi už i na mě zvykly🙂)))

prosteja
9. črc 2009

no asi anget 😀 já tomuhle moc nerozumím.... jen jsme se o tom bavili a můj říká, že jo, ale že co si zjištoval, tak že ty chůvičky jsou prý zbytečně předražený a nemají takový dosah 😉 a jinak je to prý na stejném principu.....tak doufám, že má pravdu 😉

no tak novou tu Nanny bych koupila jinde daleko dráž.... a v bazaru ji prodávají těsně před uplynutím záruky za 1800,- no tak to není moc velký rozdíl 😖

verled
9. črc 2009

prostej:hmm tak za 2000 to nechci,to si nemůžu dovolit🙂brr🙂
ange:taky nějak nerozumi těm vysílačkam🙂

verled
9. črc 2009

prosteja:ale to zas jo, ale víme jaká je situace že?.-)já to kupit nemůžu.-)ale nijak ti nic neříkám simtěě🙂kup si co chceš🙂

angetha
9. črc 2009

Já si totiž představím ty vojenský vysílačky, co se musí zmačknout, když do ní chce někdo mluvit... 😀

prosteja
9. črc 2009

no verled ta Nanny není o moc levnější ani jako použitý zboží 😖 ..... ale na mimibazaru ji prodávají i za 1000 třeba, už po záruce a třeba pro 2 mimi používanou, ale to nemůže být zničený...tak zkus mrknout 😉

já jsem právě a vážkách..... jestli jít do něčeho po záruce za tu tisícku, nebo si tisíc připlatit a mít to nový 😅

terinkaa
9. črc 2009

Verled tak vetřelec 🙂 to snad ne 🙂 ja sem ze zacatku chodila docela castejc,ale pak z toho byl problem v praci...nak jim to vadilo 😎 tak se tu ukazu tak jednou za mesic 😅

prosteja
9. črc 2009

verled však já nic neříkám 😀 to nebylo na tebe, to já tady jen tak rozebírám, jestli ji koupit použitou nebo novou 😀

angetha
9. črc 2009

Divnej odkaz, že se tam neukážou ty Nanny... 😖

prosteja
9. črc 2009

anget to snad neeeeee 😀 😀 😀

prosteja
9. črc 2009

nevadí ange, stačí zadat do vyhledávače Nanny 😉

angetha
9. črc 2009

Prostěko mě by to moc nepřekvapilo, když je tvůj manža voják 😎

prosteja
9. črc 2009

ange 😀 neeee, díval se na ně v obchodech 😉

angetha
9. črc 2009

No tak to jo 😀

terinkaa
9. črc 2009

tak jsem vas holky rada videla,ale uz se zase musim rozloucit...snad se tu ukazu driv nez od minula.Mejte se krasne papapa

prosteja
9. črc 2009

ange jak by to to miminko u postýlky mačkalo, kdyby něco chtělo???? 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
9. črc 2009

Ahoj holky!!!
Dnes jsem se konecne trochu vyspala!!! Hura....

eeefffaaa
9. črc 2009

ahoj holky!!!

kokam ze resite chuvicky...my si je taky koupily,ale jen takovy ty nejobycenejsi za 500kc z Tesca...uplne to staci,stejne je to jen na chvili a nema cenu do toho cpat penize...myslim,ze je to dobra vec,jste pak takovy vic v klidu,teda aspon podle me

jo a normalne MIlan vcera zehlil 🙂 jak jsem dopoledne psala ze jdu zehlit,tak me tak strasne bolely zada,ze jsem vyzehlila jen asi 5 plinek a jinak celej kos tu zustal...a kdyz prijel z prace tak shrabal travu,umyl nadobi a dal se do zehleni,sam od sebe..jsem uplne cumela...a nakonec to vyzehlil vsechno 😀

verled
9. črc 2009

teri paaa🙂

prostej:já si to tak taky představila🙂))))a bude umět i morseovku??.-)

eeefffaaa
9. črc 2009

teri a drzim palce at mas brzy v brisku miminko!!!tak trochu jsem cetla co jsi psala a vypada to dobre 😉

svoji ja se dneska nevypsala zase vubec...no uz to trva vlastne par dni...vcera jsem spala od pul 1 do pul 5 odpoledne..musim vzdycky dospat tu noc 😀

prosteja
9. črc 2009

efi ahooooj 😵 a zdravím i Davídka 😵 a efi monitor dechu máte? 😉

ahoooj svoji a mimi 😵

prosteja
9. črc 2009

verled no muž ji umí, tak třeba bude dítě po něm 😀 😀 😀 teda holky 😀 😀 😀