Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
9. črc 2009

verled ja si myslim ze je to na tobe...kdyby ses musela vsema temahle radama ridit,tak se zblaznis...jo a co ten hambac...dala sis?? 🙂

koukam,ze i hypo ma chut na hambace.... 😀 to je dobry...jak hodne tehulek ma chute na hambace

prosteja
9. črc 2009

nevím verled no 😉 studie jsou to zajímavý 😉 teď je otázka kde je pravda... já jsem nad tím nepřemýšlela třeba z hlediska toho, jestli dítě zbrzdím ve vývoji, ale spíš že na něj budu chtít vidět a mluvit a dívat se na něj a vidět, co dělá....... když jsem vozila kamarádky holčičku, tak ta vyloženě nechtěla sedět obličejem pryč..... na tu jsi se musela dívat a mluvit na ni a smát se.... jinak byla protivná 😉

prosteja
9. črc 2009

verled nech si chutnat 😉

verled
9. črc 2009

efi:ještě jsem se k tomu nedostala,snad dneska🙂))))do mostu je to kousek🙂
prostej:já to hlavně nebudu řešit🙂))já jsem vyřehtaná furt a seděla jsem furt xichtem ven.-)

baeszinka
9. črc 2009

tady píšou i o těch monitorech dechu..
http://zdravi.idnes.cz/smrt-kojencu-ve-spanku-s...
Jinak asi bych tak neřešila kam je ta korbička otočená,je fakt,že se říká,že když je mimi malý,měla by mamina na něj vidět a že ty splodiny s aut nejdou tak do kočárku...

Efi,my se máme dobře,zatím pupík není tak velkej tak mi ani moc nepřekáží..ale pro vás už je to dlouhý,co? 😒

prosteja
9. črc 2009

bae to je zajímavý 😉

hehena
autor
9. črc 2009

tak a já to rozseknu..... na všechny studie bych se vys*ala a zařídila se dle vnitřního pocitu....

add ten kočár - po nebo proti směru jízdy - se může klidně stát, že si o to dítě řekne vyloženě samo, bo pohledem na mamku se třeba bude nudit a když bude mít výhled, bude zabavenější.... tohle bych vůbec neřešila, jsou to normální kecy a tyhle servery asi občas neví o čem psát nebo co....

ten vnitřní pocit - to je se vším - ať už s monitorem dechu, bezpečnostním pásem, chůvičkama....

já prostě taky nebudu monitor dechu nikomu vymlouvat, když mě se zdá třeba zbytečnej (i když jsem o tom ještě nepřemýšlela - píšu hypoteticky).... zeptám se na nároz a nakonec se stejně rozhodnu sama... na X věcí nejsou studie, X věcí se jen tak rozebírá a teoretizuje se o nich.... prostě jednoduše - ať si každej koupí, co uzná za vhodný! .)

prosteja
9. črc 2009

hehenko to jsi napsala moc hezky 😉

a souhlasím s tebou, všechno je to hlavně o pocitu.... kočárek bych si koupila, aby byl asi na obě strany, kdyby se mimískovi ta jedna strana nezamlouvala a jinak je to o vnitřním pocitu rodičů 😵 😵 😵 krásně jsi to rozsekla 😀

angetha
9. črc 2009

Jojo Hehenko 😉

baeszinka
9. črc 2009

Ahojky hehulko 😉 je to fakt věc názoru..Já třeba monitor dechu taky nikdy nechtěla a už ho chci 🙂 a kočárek mám takovej,že se dá otočit na obě strany,kdyby se Kryštůfkoj nelíbil můj ksichtík či jsem ho nudila,tak ho otočím a basta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sacvi
9. črc 2009

Ahoj holky,
tak já právě patřím mezi ty kteří mají monitor i "pás" do auta. A je to u mě právě taky o tom pocitu 😉 ..Autem jezdím dost a mám prostě lepší pocit dyž vím že mi ten pás drží pěkně dole a nikam mi neujede..nemám tolik strach. To stejné s monitorem..prostě budu klidnější dyž budu vědět že na něm mimi leží a to je hlavní ne 😉
Každej to ale samo cítí jinak 🙂

hehena
autor
9. črc 2009

Přesně SAC!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
ta diskuse k pásům mě trošku už fakt cuchá nervy... 🙂)))))))) ještěže jsou bohnice blízko... 🙂)) 😀 😉 😉 😉

i já bych chtěla oboustrannej kočár...

prosteja
9. črc 2009

hehe 😉 já už nebudu dráždit 😉 o těch pásech jsem ještě včera psala, aby ten koho to zajímá měl další informace...... ale už mlčám 😀 🤐

hehe myslím si, že ten oboustrannej kočárek je praktickej, protože nemůžeme vědět, co se miminku bude líbit 😉

sacvi
9. črc 2009

náš kočárek je taky oboustrannej 😉 Jestli teda nějakej budem mít 😠 Říkal za 10dní že bude a už je to jak dlouho a chlap pořád nevolá..počkám eště esi nazavolá zítra a dyžtak v po budu volat já..

prosteja
9. črc 2009

hehe a jak se těšíš na kontrolu? 😉 já jsem docela nervózní, jestli bude vše tak jak má být 😉

prosteja
9. črc 2009

a zdravím sac a miminko 😵

zuzka.o
9. črc 2009

Tak tomu říkám rychlý porod 😉

http://www.blesk.cz/clanek/servis-auto/118583/b...

hehena
autor
9. črc 2009

jasný INFORMACE to já rád... to je přesně to, proč se člověk buď rozhodne jo, nebo ne.... psát informace je jedna věc a tady se to točilo dokola jen kolem studií a že je to blbost a byznys a tahání peněz - to je upřímně všechno!!!! spoustu věcí fakt člověk nepotřebuje... a není třeba tolik to rozebírat... to je všechno, co jsem tím mínila!

já se vůbec nechci nikoho dotknout, ale občas se tu člověk cítí blbě, že chce koupit nějakou věc, která se jinýmu zdá naprosto zbytečná a z nějakýho důvodu jí nechce a ještě se tu pak zmiňujou peníze jak je to předražený..... ono 3/4 věcí je předražených, tak už to bohužel je......

angetha
9. črc 2009

No to je teda....

hehena
autor
9. črc 2009

PROSTEJí... dneska ráno jsem na tebe zrovna myslela, že se to už blíží a pak mi došlo, že jdu den po tobě 🙂))))
no dokud ses nezeptala, tak jsem byla v klidu .)))) teď jsem nějak znervozněla.... ale hlavně, že už to bude... .) 😉

zuzka.o
9. črc 2009

Hehenko: dívala jsem se ti do pasu, máš tam vybraná všechna jména, která se mi nejvíc líbí 😵 (ještě teda Eliška a Eva). Dala bych Martina, ale tak se jmenuje manža.

prosteja
9. črc 2009

jj hehenko to souhlasím 😉 ale já jsem třeba ráda i za názor, že někdo řekne, že je monitor dechu vyhazování peněz..... on je to opravdu drahej špás tak jako všechno 😉 a znáš to, člověk se třeba pro něco nadchne a pak když slyší od víc lidí, že to až tak potřebný třeba není, tak se rozhodne jinak.... jo a včera jsem to těma penězama konkrétně já myslela, že těhotenství jako celek je fakt šílenej byznys, ono je drahý fakt všechno... a já třeba chápu, že verled se musí rozhodovat, co si koupí 😉 to tady asi většina lidí........ je fakt, že ty pásy do auta se tu probíraly dost dlouho 😀 .....

hehena
autor
9. črc 2009

ty jo děláte si srandu s tím porodem ne???? :-OOOOOOOOOOOO to je nááářez..... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

hehena
autor
9. črc 2009

ZUZI já bych taky dala Martina, ale taky se tak jmenuje manža .))) 😉

prosteja
9. črc 2009

jé hehe promiň, já tě nechtěla znervózňovat 😵 jako já se těším, ale zároveň se trošku bojím no.... ale to je normální 😉

angetha
9. črc 2009

A proč ne Martina?

prosteja
9. črc 2009

no to je docela nářez..... teď by mě zajímalo, jestli to tak dakt bylo 😖 jestli si to trošku nepřibarvili 😀

sacvi
9. črc 2009

to je mazec ten porod 😲

sacvi
9. črc 2009

a muž ať su v klidu že dyby to na mě došlo takže vyjede z Prahy a určo to stihne..já mu ukážu..prd stihne 😀

baeszinka
9. črc 2009

Je pravda,že občas ty názory a pitvání různejch věcí se tu malinko přehání..proto jsem občas tu,ale radši neodpovídám 😅 viz.pleny-jednorázovky či látkové...

Hehe,už se nám ta kontrola u mudra blíží 😉