Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. črc 2009

efi uvidíš, že už to dlouho trvat nebude 😉

hehena
autor
10. črc 2009

EFI ahoooooooj.... no tak šup do vany a je! 🙂

KFC já moc nemožu, bo mě je po tom zle... příde mi, že někde to smaží na stoletým oleji a já z toho pak hynu... no a taky to pálivý... i v twisteru je pálivý maso myslím a to je vždycky dvojitě po mě 🙂)))))

ty jo AMALLI ty až tolik cvičíš jo???? to je supr.... doufám, že u nás taky bude všechno OK a budu cvičit a cvičit...
add voda - mykózy nic??? nebo používáš ty těhu tamponky do vody?

eeefffaaa
10. črc 2009

no svoji uvidime jak budu vecer utahana 😀 treba jeste pockam co mi rekne doktor v pondeli a chtela bych jit aspon jednou na ten monitor,tak uvidime a Milan aspon jeste pres vikend trochu rozmasiruje hraz 🙂

hehena
autor
10. črc 2009

holky s tím břuchem asi nehrozí, že bych si hráz masírovala sama co???

verled
10. črc 2009

holky nechte toho já mám pak touhy na toho MC🙂

prosteja
10. črc 2009

hehe jj KFC je pálivý, souhlasím a to já právě můžu.... mě přijde zase hambáč jalovej 😖 no každej máme jiný chutě 😀

ten bazén by mě taky zajímal... jestli jste něco používali nebo používáte holky nebo chodíte jen tak?

hehena
autor
10. črc 2009

pardon 🙂))) 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

jo a vmamka cetla v Bleksu to o ty holce jak porodila za minutu v aute...a rikala,ze ja na nic cekat taky nebudu,protoze jsem ji rikala,ze hned jet nechci,ze pockam az kontrakce budou castejsi,kdyz me teda nepraskne voda a ona ze me hned odvezou 😀 vcera nechteli jet ani na nakup aby me tady nenechavali samotnou 😀

hehena
autor
10. črc 2009

né PROSTEJ mě to jako chuťově příde moc dobrý - myslím to KFC, jen je mi po tom prostě blbě, mám žaludeční a střevní potíže....

eeefffaaa
10. črc 2009

hehe taky jsem si rikala,ze nechapu jak si to holkou muzou masirovat samy,ja bych to nedala 😀

a holky kdyz neporodime do pristiho tynde,planuju jet jeste na koupaliste vycachtat se..to na me taky kazdej doma kouka,jako co blaznim,ale me to neprijde jako neco spatnyho

hehena
autor
10. črc 2009

EFI krásně se o tebe starají... to je fajn mít takhle kolem sebe rodinu co??? zvlášť když spolu tak vycházíte.... 😵

verled
10. črc 2009

efi😀
hehe, prostej:já mám taky rád pálivý🙂

hehena
autor
10. črc 2009

a proč bys měla bláznit EFI?

prosteja
10. črc 2009

efi tak to je od nich ale hezký, že tě nechtějí nechávat úplně samotnou 😉 co kdyby náhodou že...někdo by doma měl být 😉

jj hehe já to chápu 😉 někomu to nedělá dobře.... mě zase v MC chutnají ty ovocný taštičky a taky zmrzka...jééé 😵 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

jezis co jsem to tam napsala 😀 ne HOLKOU ale HOLKY 😀

prosteja
10. črc 2009

to taky holky nechápu, jak si to masírují samy? a to jde? 😅 😀

efi a používáš do toho bazénu něco? ty těhu tamponky nebo tak? 😉

hehena
autor
10. črc 2009

holky ale nejbožejší zmrzka je s nutelou a vlašskýma ořechama - to je něco neskutečnýho... prodávají jí v Bageterii na Arkádách.... nevím jak se to jmenuje, ale jestli někdy půjdete na arkády, tak je tam taková žlutá bageterie - to nesmíte propásnout - to je taková lahoda, že bych se normálně utloukla 🙂))) 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

jj holky je to super,ale zase bych to tak neprehanela..hlavne to koupaliste,nevidim duvod nejet se vykoupat,treba na pisak bych nejela,ale na normalni koupaliste...no mamka jak me kleslo bricho a po vcerejsich posliccich se zacina bat snad vic jak ja 😀

eeefffaaa
10. črc 2009

prostej ja jsem jeste na koupalisti ani v bazenu nebyla...to bych jela poprve a asi nic pouzivat nebudu...stejne tam budu v ty vode jen chvili a jednou se to snad nezblazni...teda doufam 😅

hehena
autor
10. črc 2009

no to je právě to, na co se ptám - JESTLI JE MOŽNÝ SE MASÍROVAT SAMA.... ono asi hodně záleží na velikosti bříška a ohebnosti maminky no....

no jo... mamince bude rodit dcera... to se nediv EFI... 🙂))) moje mamina je ze mě poprděná už teď a to ještě vůbec není jistý, jak to všechno dopadne... .)))

amallie
10. črc 2009

efi: to už bude coby dup, kdybys chtěla uklidit i u nás, určo by pak vykoukl 😀
prej právě pomůže i ta těhu jóga a včera v Tv Alice Bendová říkala, že jí pomohla thajská masáž, jeden den na ní šla a druhej den šla rodit, 13 dní před termínem 😉

hehe: já cvičím každej den a převážně ve vodě, chodím do klubu, kde je čistej bazén a musím říct, že dřív jsem na to trpěla a ten rok a půl, co chodím do tohohle bazénu jsem neměla problém 😉

efi: ty přece už nemůžeš na koupaliště!!!!!!

prosteja
10. črc 2009

efi no maminka má strach, to je logický 😉

svoja
10. črc 2009

jeziisi vy delate chute a tady u nas ve vidlakove zadnej mcdonald ani kfc neni....tak v nedeli to tam vsechno vyzeru...si nakoupim do zasoby snad🙂

ste me tady tak naockovaly s tema tehu kalhotama a vecma, ze jsem zapracovala na tom mimibazarku, poradila se s manzelem a jestli to dobre pujde, tak budu mit dvoje rifliky, 3/4tacky, tuniku....potvory🙂 el to vsechno do 1600 i s postovnym....uvidime, jestli to dopadne....

eeefffaaa
10. črc 2009

hehe ja myslim ze to asi nejde masirovat si to sama,teda aspon ja si to nedovedu predstavit a asi bych to nezvladla a nebylo by to asi tak poctive 😀 no mamce uz pred dvema mesicema rodila dcera,tak uz ma byt vyskolena 😀 ale asi je neco jinyho kdyz segra bydli jinde a ja bydlim s nima,tak to asi zase jinak proziva...ale pri prvnim diteti taky segru vezla do porodky

hehena
autor
10. črc 2009

no moje kamarádka na to trpěla... jak vlezla do bazónu, tak měla v tu ránu mykózu...

svoja
10. črc 2009

holky, ja teda asi budu za debilka opet....a mozna se ptam blbe a nehodi se to sem...ale ta masaz hraze...jak se to jako to?...ja tomu moc neto.... 😒 😒 😅 😅

eeefffaaa
10. črc 2009

amal nemuzu???proc??to nevim 😅 ja myslela ze je to uplne to samy jako v celym tehu,kdyz nekdo chodi na plavco

prosteja
10. črc 2009

svoji ty jsi hotovej nákupčí 😀 a k té masáži hráze určitě najdeš fůru věcí na netu 😉

hehena
autor
10. črc 2009

SVOJI .)))))))))))) no bezva nákup 🙂))) 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pochlub se pochlub, cos vybrala 🙂 😵

eeefffaaa
10. črc 2009

svoji az bude doma Milan muze ti to vysvetlit 😀 ten to ma nastudovany jak teoreticky tak prakticky...ja poradne nevim jak to masiruje 😀