Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
17. črc 2009

Kdyby jsi měla možnost dobře koupit Imse Vimse Organic S, tak ty ber..

prosteja
17. črc 2009

ange a tyhle S raději brát nemám?

angetha
17. črc 2009

Na ty novorozence jsou lepší ty PUL kalhotky..často ta stolička proteče
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24834296&tab=3

prosteja
17. črc 2009

jj ange takže ty S BabyIdea nebo jak se jmenují brát raději nebudu, spíš kdyby byly v M..... protože nemůžu asi čekat, že 4 měsíční miminko mi obleče S, co? 😅

prosteja
17. črc 2009

jj ange, píšu si, v S raději ty PUL, ty vlňáčky a tak až M.... 😉 dííííky moc, jsi zlatíčko 😵

angetha
17. črc 2009

Koukám ta prodávající Kajka prodává i svrchňáčky Thirsties a vlněné Disany..oboje taky stojí za to 😉

angetha
17. črc 2009

Záleži jestli budeš mít břichaté miminko, nebo jestli bude mít hubené nožičky.. 🙂

prosteja
17. črc 2009

ange ale to dopředu asi nevykoumám 😀 ale moc díky, ange 😵

no nic, já letím do toho horka holky... užijte si víkend a v pondělí papa 😵 😵 😵

angetha
17. črc 2009

Papa Prostějko

hehena
autor
17. črc 2009

tak jsem se vyfotila ještě zepředu... a znovu z boku v neelastických kalhotách... hurá...
na tý první fotce, můžeš AMALLI vidět jak jsem krásně široká.. 🙂))

je to v tom stejným odkazu....

a jdu normálně asi na zmrzlinu bo co... musím se ochladit...

hehena
autor
17. črc 2009

PROSTEJí pááá a krásnej víkend... 🙂 😵

zuzka.o
17. črc 2009

Ahoooooj Prvušky

Nějak nestíhám pokec... občas najuknu 🙂

hehe, copak? Ty sis fotila bříško? Já to ci takýýýýý vidět 😵

cat79
17. črc 2009

Tak jsem si krásně zatrénovala, ale musela jsem mimi celou cestu tam přemlouvat, páč jsem myslela že vrhnu🙂)
ale bylo zlaté, rak jsem mu slíbila te´d jahůdky a zmrzku a opalovačku🙂)ale je taaak dusno, děs běs☹

Holky já mám z kocíků oořád favorita ten casual Play S4, je to sice 3kolka, ale to přední kolečko je dvojité, proto S4 a řídí se teda jedna báseň...strašně špatně se řídí ty co mají ty přední kolečky menší, to se pak do kopce protáčí, viděla jsem holku jak s tím bojivala a pak mi to i jedna kámoška potvrdila, že je to na prd a ty 3kolky jednoduché se prý mohou i převrátit 😲

Ale ještě omrknu ty Jané a ty mé ostatní favoritky🙂 barvu nevím.-( A TO JAKO VŮŮŮBEC🙂

amallie
17. črc 2009

ani mně široká nepřipadáš, ale pupíček máš pěknej 😉 těhotenskej bezpochyby 😉

eeefffaaa
17. črc 2009

ahoj holky!!

tak co je novyho??dneska teda uplne umiram tim vedrem....asi umru!!!dopoledne jsme byli na koupalisti a teda uz fakt nevim co by na toho naseho prtousa zabralo...vcera jsem se zacala porodu zase strasne bat,ale stejne se tomu nevyhnu tak at uz je aspon venku!!! 🙄

eeefffaaa
17. črc 2009

jo a vnoci jsem mela poslicky...tak uz jsem byla cela nadsena ze se to rozjede a my konecne pojedem a asi po 20 minutach to prestalo... ☹

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Ahojky ef a Davídku ani mi nemluv o porodu já jsme taky nervozni, kde teda budu rodit . Ti Dr. jsou fakt idioti 😠

sacvi
17. črc 2009

Ahoj efulko s Davídkem..teda taky Tě poslíčci zkouší..to je nanic 😖

sacvi
17. črc 2009

Ahoj peťulko..ty to taky nemáš jednoduché holka.. 😒

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

😒 Sacvi a mimi ahojky,žádná to nemáme jednoduché 😉 Ale proč to pár dnů před porordem hrotí. Být na mě tak odrodím ve Valu myslím, že i tady jsou schopní Dr a né pořád jakési čachry machry

svoja
17. črc 2009

Ahoj holky...byla jsem u kamosky, chodi k ni venkonvi kocicky na krmeni a ma tam i kotatka...ja jsem se s nima mazlila a jedno me tak trochu prokouslo prst...mam to vydezinfikovany a po kazdym hlazeni jsem si umyla ruce...manzel me desi, ze jsem nezodpovedna a ze bych si s nima nemela vubec hrat...mam se neceho bat??

amallie
17. črc 2009

no, na potulný kočky bych teda nešahala 😖

blahovka.cz
17. črc 2009

Ahojky holky!!!!Jak se mate???Jsem tu,dneska mam u nasich odpocinek,rozjela se mi jizva tak musim do varu na prevazi a bojujem o to,abych nemusela na druhou operaci,aby mi to nepraali a co je tu noveho???

Peti koiukala jsem do albicka,holky ty otoky ti nezavidim,taky jsem je mela,ale hned po porodu byly pryc

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Blahovko a Ondrášku ahojky 😉 Tak jaká mamino? Blahovko a bolí to a ještě v těch hicech, no říkám, že každá mám enějaké problémy 😒 A co malý , nezlobí? Blahu ty nohy mám pořád nahoře a máčím si je , mažu ale jak říkáš po porodu to zpuchne, vždyť já už od toho 33 tt nemám ani snubák,jak mám všechno zpuchlé 😒 Ale ten malý za to všechno trápení stojí 😉

amallie
17. črc 2009

ahoj blahu! tak co, jak?

gratulace k ondrovi 😵

hehena
autor
17. črc 2009

ježiši BLAHuškooooo... tak na tebe myslím... to je mi moc líto!!!!!! držím palce, co můžu, abyste to zmákli!!!!!

hehena
autor
17. črc 2009

a běžím holky.. už tu na mě chlap huláká... pááááá

sacvi
17. črc 2009

Ahoj blahulko..ráda Tě vidíme respektive čtu 🙂
To mě mrzí ta jizva ale tak snad to zvládnete a bude to ok

angetha
17. črc 2009

Ahoj Blahu, snad ti to tedy spraví 😕
Svoji ničeho se neboj..ono i ve vzduchu co dýcháme je plno bordelu..