Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
24. srp 2009

Blahu to mě mrzí s tím podnikáním ☹ ☹
To křičení mi nepřijde roztomilý ani na fotce 😀 😀 Malá se budí tak papa

cat79
24. srp 2009

je Svoji, tak to my pjdeme za chvilku do 6. měsíce, co?
Teď koukám, že tam mám u ikonky pořád 21tt, ale 21+0 jsem byla min. úterý...kolik teda jsem teď?21+6ne?
A to mám být teda jako 22tt..holky mám v tom hokej🙂
A tím že jsem otěhotněla mimo ovulku, nevím co tam do toho nastavení napsat..
Hehe ty bys mi neuměla vypočítat teda potřebný datum poslední MS abych dnes byla 21+6tt?já fakt nevím, pardon🙂

elitera
24. srp 2009

Cat, jak bys mohla otěhotnět mimo ovulaci? 🙂

cat79
24. srp 2009

já to blbě napsala, měla jsem mít ovulku 2.4. a byla až 12.4...

elitera
24. srp 2009

Jo tak 🙂

hehena
autor
24. srp 2009

PROSTEJ to je zajímavý odpočítávání... za konec prvního trimestru to poavažuje konec 12 tt, začátek 13. týdne...

podle těch tabulek, co jsou tu na rodince, jak vložila SVOJI je to ale blbě... tak nevím.. a v tý knize jsem taky vyčetla, že 2. trimestr začíná 14. týdnem, o 13+4 se tam nic nepíše.. 🙂)

blahovka.cz
24. srp 2009

jeje ahojyk elitko,hezka fotka v passu,dekujeme,no prave ze zlobi zlobi,po porodu se rozjel jako nikdy,tak mi prekopali lecbu,ale asi jsem diky tomu prisla o mliko,no obcas mivam v noci krece,ze ani spat nemuzu 😖 je to na prdlacku na wc se mi strida husina s pocenim,kdyz tlacim,je to des

a co ty jak se mas co je u tebe noveho???

no ange - nasi budou v horsi situaci,ale u nas je vecna skoda,ze jsem prisla o mliko

hehena
autor
24. srp 2009

šmarjá vy jste fofři... se nedá...

CAT mě se líbí tyhle ZAVINKY... jsou to látky z ikea... tak paní by ti mohla ušít na přání z jiný ikea látky...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22765569&tab=2

svoja
24. srp 2009

holky s temi tydny se ridim tim, co jsem tady vlozila....
CAT nojo, ja zacinam 6ty mesic uz v sobotu...toto leti🙂...ja jsem dnes 21+4
ELIT ahojky

elitera
24. srp 2009

Blahu, mrzí mě to ☹ Ale právě pro tyhle případy je tu to umělý mlíko, takže Ondrášek bude mít co jíst 😵

Já jsem teď poslední dobou nějaká akční a magická. Jednak jsem konečně po dvou letech od svatby dodělala papírový svatební album 😀 A pak se pouštím do věcí v bytě - začínám blbnout s doplňkama do obýváku 🙂
Jak vás tu čtu, tak mam zase docela chuť do miminkování 😵 Ve středu jdem na testy, jak jsme na tom s tou mou mononukleózou (ona je nějak aktivní ještě cca rok po onemocnění) a podle toho se pak zařídíme dál. Práci v současnosti nemam, ale hledam. Ale ani trochu nelituju, že jsem teď doma 🙂

blahovka.cz
24. srp 2009

no elit,pekne drahy prave,ale zase nechci davat malymu uplne nejlevnejsi mliko,dokud je takhle malej,uvidime co bude potom,ja myslella elit,ze ti tenkrat ta nova prace vysla?????no to budem drzet palce,aby testy dopadly dobre

verled
24. srp 2009

cat🙂... 22tt, ti tam skočí až když jsi 21+1🙂...takže to máš nějak blbě ne????

hehena
autor
24. srp 2009

CAT jestli byla OVU 12.4. tak odečti 14 dní a máš datum poslední MS s ideální cyklem 28 dní... asi 28. březen 09 😉

verled
24. srp 2009

cat: www.tehotenskakalkulacka.cz

tady si to spočítáš🙂

amallie
24. srp 2009

ahoj holky, jsem zpět v praze, jupíí

hehena
autor
24. srp 2009

BLAHU taky mě to mrzí a chápu.... ještě ke všem potřebám kupovat um. mlíko, to asi dost zatíží rozpočet... kolik za něj za měsíc dáte??? :(

ELI držím paluchy na testy! doufám, že to dopadne bře a že zase směle skočíte na těhotnění 🙂 😵 😵 😵

svoja
24. srp 2009

amal ahoj

verled
24. srp 2009

cat:tak mě to vychází u tebe na 24.3.2009 aby jsi byla přesně v 21+6🙂
ahojky amal🙂
ahoj eli🙂
blahu:to je fakt náročný:-/

verled
24. srp 2009

svoja:jeee mě vychází první den 6.měsíce přesně na 1.září.)))

blahovka.cz
24. srp 2009

hehe prave ,ze 1000-1200,takze se snazime vsechno kupovat v dm a uplatnovat co nejvice slev,no kdyz bude nejhur prejdem na jine pleny,ted mame pampersky,dostali jsme na ne v tehu slevy,takze jsme se zasobili,uvidime co bude pak

amallie
24. srp 2009

holky, já vás poctivě četla na dovče, ale moc jsem nepasala, páč to bylo drahé....někdo sem dával takovej odkaz na pokojíčky, nemáte to ještě????

amallie
24. srp 2009

blahu: a co látkovky???

blahovka.cz
24. srp 2009

ahojky holky amalkovky

amallie
24. srp 2009

blahu, ten tvůj klučina je úplně božskej 😵 😵 😵 😵 jsem se teď dívala na fotky

verled
24. srp 2009

blahu:tak to je mazec, fakt se modlim za mlíko:-/...jinak ty plenky, já jsem dostala doporučenía fakt od hodně holek na sobě nezávisle že Tesco pleny, nějaký fialový.....jsou prej taky super a jsou na ně často akce........a prej jsou fakt kvalitní, tkaže se na ně chystam......

blahovka.cz
24. srp 2009

ver koukala jsem do albicka pekne kocarek,velkej

ami to mas zase drahy to poridit a pak zase to prani,navic i ohledne kycli uz je maly zvyklej na tahle a mudrortoped rikal,ze staci jen ty latkovy,ale tak jeste porad mame doma cca 600kusu plen,tak snad vystacime 🙂

eeefffaaa
24. srp 2009

svoji my koupeme kazdy den...treba jen v olejicku a ted koupeme v repiku,protoze ma maly potnicky...ale treba jen oplachneme vodou..ono je to podle me lepsi..za celej den je zpocenej,pokakanej,umatlanej,takze si myslim,ze aspon vodou oplachnout je to lepsi nez vubec

jo a ja mam zavinovacky 3...skrobila jsem se aby byly pevnejsi,ale ted uz na to prdim..jen je vyzehlim a je to..staci to...jednu pouzivam dva dny a pak dam na vyprani a ty tri jsou tak akorat si myslim

hehena
autor
24. srp 2009

AMALLI hooooooooooooooj, tak jak bylo na dovče 🙂 ??? 😵 😵 😵

blahovka.cz
24. srp 2009

ver ty me prave napadli taky potom je zkusit 🙂 vubec tewsco ma mimim veci skvely vsechny

ami dekuju,to vis vlastni vyroba,ale teda spis tatinkova 🙂

hehena
autor
24. srp 2009

VER mno jooo parádní kočík... fakt pěknej..

BLAHU no žádná vášeň dalších 1200.... :(