Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
31. srp 2009

Ver: fakt to nechápu, že tohle šmírování a oběžování někoho baví! Je to hnus!!!!!!! 😠

Orchi: díky.... hladila jsem bříško a říkala mu, ať mimi u nás zůstane...a vyšlo to 😵

blahovka.cz
31. srp 2009

hehenko k tem tcghanovcum,vis kolikrat bylo kongo i pred svatbou,kdyz jsem rekla tchyni,kdyz rekla,ze nejde na svatbu jestli si uvedomuje,ze tim uiblizuje jen sobe a manzovi,tak mi rekla,:ja vim,to proste kdyz nekdo neco pochopit nechce . . . no sama manzovo teta rikala,ze je tchyne normalne blazen,ze uz si s ni taky uzili(ta teta je tchanova segra)

a k te diskusi,ja bych nemazala,je to nase diskuse uz tak dlouho,to fakt uz ani nejde,je mi teda lito te dotycne a ten smirak by zaslouzil nakopat nekam

ver.chapu teda spravne,ze budes svobodna maminka?????

holky je fakt,ze ten nick nic neresi,zvlast,kdyz je albicko,to si ten clovek opravdu vzdycky najde 😒

hehena
autor
31. srp 2009

ORCHI ahoooj... co screening?

VER mno já jsem to tý dotyčný říkala, že nejlépe založit si novej nick, že jestli jí tu někdo vyšmíroval, tak jí vyšmíruje i v nový diskusi.... chápu, že je to nepříjemný, ale holt je to internet a je to veřejná diskuse a tohle se tu bohužel stát může... :((( a ať si každej trhne ploutví...

hehena
autor
31. srp 2009

já si myslím, že v takovým případě je nejlepší ignorovat a ono to toho šmíráka za chvili přestane bavit...

BLAHU no tak s tím asi nic neuděláte... nakonec to dopadne tak, že se s nima opravdu přestanete stýkat... :(

amallie
31. srp 2009

hehe: myslíš, i s novým nickem? však když nedáš fotku, tak každej musí houby vědět, o koho se jedná, ne? jako třeba nick brambora, co z toho někdo pozná???? to musí být úplnej sherlock

hehena
autor
31. srp 2009

no takovej šmírák to podle mě pozná z toho, že najednou z tý oný diskuse zmizela ta daná slečna a je tam novej nick a stejně se časem něčím prokecneš... tyhle zhrzený bejvalky podle mě sledujou ouplně všechno... 😠

to bys musela vynechat ouplně ty soukromý věci a tomu se stejně občas nevyhneš...

blahovka.cz
31. srp 2009

coz bych zase hehe nechtela,at jsou jaky jsou chtela bych aby mel malej 2 babci a 2 dedy 😀 ale komu neni rady,vzdyt si vem jak dlouho chodim na konika,no proste resime to furt

hehena
autor
31. srp 2009

holky tak jsem frkla do alba prckoleta ze screeningu .) 😵

amallie
31. srp 2009

ty jo, to je drsný............ já vím, že takovej problém měla zubaj, ale založila si novej nick a říkala, že je to v pohodě 😉

to je děs, asi nemá ta šmíračka co dělat, to je pak těžký 😖 jak se někdo nudí a nemá své přátele, leze, kam ho nezvou 😠

amallie
31. srp 2009

hehe: to je ale krásná fotka!!!! já tak pěknou nemám ☹

dneska na ten utz máme donést nějaké dvd R-, já ale nevím, co to je 😲 ani kam pro to jít 😲

sacvi
31. srp 2009

Ahoj holky 🙂

blahovka.cz
31. srp 2009

no hehe rozmazany to je a,el rozpoznatelny taky 😝 😀 nadhera,pani stejne je to krasny,i vy ktere jste se baly,ze to neprijde uz vesele tehulite 😀

no ami moje rec,je to z nudy,hele ale zase bozi mlyny melou,pomalu,ale melou!!!!! 😠

hehena
autor
31. srp 2009

mno holt šmíračka závidí a rve si vlasy, že si jejího partnera nechala utýct... no tak nemá nic lepšího na práci, než mu z netu posílat anonymy... no hovínka to sou... prostě fakt asi nemá co dělat, a i když to vyzní zle, tak asi nemá chlapa, nebo má chlapa, ale stojí za prd... to je těžký...

prosteja
31. srp 2009

teda holky to šmírování je hrozný fakt 😠 ale jak říkáte, kdo chce, asi si tu najde a pomlouvá 😠

HEHE mrňousek kráááááááásnej 😉

AMAL normálně v obchodě, v kdejakým supermarketu, hypermarketu, elektru 😉 je to normální DVD 😉

hehena
autor
31. srp 2009

AMALLI to je normální prázdný DVD disk.... na kterej se dá zapisovat... RW je rewritable, ale to nepotřebuješ... obyč DVD koupíš třeba v Datartu, nebo v elektrocity... nebo u nějakýho malýho prodejce s počítačema...

hehena
autor
31. srp 2009

jo pravda i v supermarketu mají většinou oddělení s elektronikou a prázdný DVD mají určitě taky... jé tak na 4D se těším... to ses musela nějak spešl objednávat???

blahovka.cz
31. srp 2009

ahojky sac a janicko!!!!tak co holky,uz spite v klidu???

je ami to je pekny,ze budete mit nahrany utz 😀 u nas to nedelaji
😒

amallie
31. srp 2009

prostej: aha, díky 😉 ale stejně nevím, kde to koupím, tady u nás jsou takový samý malý obchody 😀 do pytle práce, to budu celý dopoledne shánět nějaký dvd 😠

manža samozřejmě na ten utz jít nechce, že to není fér vůči miminku na něj čučet, že se chce ukázat, až se rozhodně vylézt

sacvi
31. srp 2009

Joo blahu..tak se mi chce večer spat že prostě usnu 😀 Ale malou naštěstí slyším dobře tak sem v klidu 😉

Nebýt těch prdíku tak by to nemělo chybu

prosteja
31. srp 2009

AMAL to fakt dneska koupíš všude...... 😉 i v malým obchodě to mívají 😉 a kolik budeš platit jestli se můžu zeptat?

blahovka.cz
31. srp 2009

ami to je dobre,ze jdes i sama,ja se taky nechala ovlivnit manzou,ze nechtel a pak jsem moc litovala,ze jsem nesla

amallie
31. srp 2009

hehe: objednávat jsem se musela a bacha, chce to včas, páč to dělají jen v gennetu, v podolí a pak na nějakej malejch pracovištích a jako volno pořádně nikde neměli 😲
u mého gyndaře ho mají, jenže genetička jde na MD od zítra a už měli moc plno
v gennetu mi řekli, že mají volno až koncem října 😖
tak jdem do podolí, je to sice nejdrazší a ještě se musí shánět ta kazeta, což je pro mě teda stres, ale což, hlavně, že jdeme

amallie
31. srp 2009

prostej: 1300 kč plus teda máš mít ten disk
blahu: jdu s manžou, ale prská jak nasr...kočka 😀

blahovka.cz
31. srp 2009

no manza nechtel a ja blba nesla,nechtel taky za to dat tu 1000,coz ja zas jo,protoze je to prece jedinecny,tak holt jsme si pockali az na original,ale jestli budeme mit i druhe,tak to pujdu
😀

orchidei
31. srp 2009

hehe krásný mimoušek! Jdu na sgreenig až příští pondělí, ale budu teď mít dva dni dovču protože nám přijde strejda namontovat schodiště, tak mi to snad rychleji uteče! Já už se na něj tak těšim, ale zároveň mám šílenej strach že to někde nevyjde protože to schodiště jsem počítala a navrhovala já, tak teda bojim bojim! 😖 Ale konečně už budeme žít jako normální lidi 😅 JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! a začne se budovat kuchyňka s obýváčkem, jen já budu muset asi jen vočumovat, ale asi až budem bourat tu zeď mezi tak budu alespoň čistit cihly, to snad ještě můžu a nebo si budu brousit trám a sloupky nad bar!

verled
31. srp 2009

BLAHU:JOJO chápeš správně.... 😒

amallie
31. srp 2009

balhu: tak to je škoda, ale zas už máte ondru u sebe a u druhého třeba už bude zas ještě hezčí utz 😉

nitenka
31. srp 2009

dobré poledne všem 🙂)) Blahu malej je užasnej 🙂))) gratuluji dodatečně 🙂)¨
hehenko ahojky mamino. ta migrena to je hnus mě to postihlo taky pomohl mi ten paralen a taky jsem si davala francovku na čelo a krk...nic jiného se dělat nedá ibalgin mi doktor zakázal na začátku těhu dá se vzít prý sž později.. Ale paralen jsem brala při migréně dva .. taky mi bylo řečeno že je lepší pralen než stres já když mám migrénu tak na tři dny.. tak držím palečky...
koukám že tady to furt žije a je veselo 🙂))

eeefffaaa
31. srp 2009

ahoj holky moje zlaty!!!

chci se zeptat maminek,jestli nevite cim to je,ze malej po koupani nemuze vubec zabrat..on by sice jako spal,ale prijde mi ze mu to nejde...pres celej den me usne treba u prsu hned,ale po koupani to je treba od 7 do pul 11 vzhuru a ne usnout..takze ho nosime,ja mu davam porad napit a pak kdyz uz je fakt vyrizenej tak konecne usne..ja nevim co s tim uz delat