Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
12. zář 2009

ahojky!!

hehe valeni uprimne zavidim...ja uz jsem totalne hotova..at uz je Davidkovi aspon rok!!nebo at uz se mu trochu srovna rezim,protoze jinak asi brzy umru unavou 🙄

bae tohle ptani znam velice dobre 🙂 to bylo to samy u me a jeste jak jsem deset dni prenasela a byla v ty nemocnici tak to uz jsem fakt myslela ze z toho zmagorim...ocq jsem si vypnula snad uz ve 37tt a pak uz jsem ani na sms neodpovidala 🙂

hehena
autor
12. zář 2009

CARCUL 🙂 ahoooj 🙂 no byli jsme na jedný zřícenince 🙂)) je to tady tak 5 km, takže fakt minivýlet... kdybysme tak dlouho nebloudili, tak už zpátky už dávno 🙂)))) 😀

jj EFI to válení si musím užívat a taky výlety... takže prohledávám internet a vyrobím si aspoň nějakej plán... ať toho trochu objevíme a víme kam tady pak s prckem jezdit 🙂) a nenudíme se pořád na jednom místě.
EFI a co M.? tenhle víkend moc nefunguje? mohl by vzít prcka ven, aby ses trochu prospala...

carculka
12. zář 2009

hehe... 😀 😀 😀 😀 to je spravny ze vyrazite do sveta a at si pak zvyka i prcek 😀

eeefffaaa
12. zář 2009

no hehe Milan byl dneska dopolko v praci a odpoledne se o malyho staral a i uklizel,ale malej skoro cely odpoledne nespal,takze jsem nespala ani ja..ja prave myslela ze malej usne a pujdu si lehnout a Milan ho pak bude v kocaru udrzovat ve spanku,ale on od 12 hodin vubec nespal a ted taky nechce usnout ☹ Milan ho prave uspava..a itra ma zase prijet navsteva podivat se na malyho a dopolko jedem k veterinari,takze zase nic nenaspim...a hlavne je malej hroznej trapic,usne budto jen u prsu nebo v kocaru a v tom kocaru to taky neni moc slavny

angetha
12. zář 2009

Ahoj holky, u nás odpoledne taky nic moc..mám pocit, že jsem jen buď měla prso venku nebo tu byla návštěva..takže malá taky moc nespala..

hehena
autor
12. zář 2009

holky to mě mrzí, že jste unavený... snad se to časem zlepší.... no jsem zvědavá na sebe.:(

těhulky sím vás - v čem plánujete chodit oblečený až bude fakt zima??? .....

svoja
12. zář 2009

HEHENKO pohodlny boty, tehu rufle se sirokym pasem, a jinak to, co pred otehu...trika a svetriky (nosila jsem hodne ty zavinovaci nebo zavazovaci) a asi budu muset zakoupit nejakou bundu nebo spis kabatek....videla jsem i par sikovnych inzeratu....

svoja
12. zář 2009

MAMINKY jeee, to je mi lito, ze jste unavene!!!! snad se to brzy srovna!!!!

svoja
12. zář 2009

ANG 😀 😀 😀 😀 hezky popis odpoledne 😀 😀 😀

svoja
12. zář 2009

Jeste se musim pochlubit...Barunka je ted hrozne ziva, porad se mrmoli v brisku, kope az me skace cele bricho🙂 Je to taaaak moc uzasnej pocit...ja se z te lasky asi pominu uz ted🙂 Si pamatuju, jak jsem nechapala kamaradku, kdyz byla tehu a porad si hladila brisko....a ted bych nejradsi mela cely den ruce na brise nebo pozorovala jak se hybe🙂

svoja
13. zář 2009

Teda, to je ostudna dochazka🙂

Holky, ja jsem asi nejaka nastydla...nevim teda odkud, ale je me hrozne...boli me v krku, mam silenou rymu, boli me hlava, cely telo...jsem slaba jak moucha...stridave zima/teplo...chjooo ☹ ☹ Asi pujdu zitra k dr.... 😖 😖 ...no a taky nemam chut k jidlu, coz je ted u me dooost divny☹

Jinak...trosku jsem si zase hrala s albickama:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

angetha
13. zář 2009

Svoji jůůůů 😵 😵

moncicak3
13. zář 2009

ahoj holčiny....tak jsem ráda, že tenhle víkend končí....jsem úplně vyřízená z toho malování a z toho uklízení potom 😖 zítra mám odpočinkový den, protože fakt nejsem schopná nic dělat....

Svoji, pěkně se výbavička rozrůstá a bříško roste jak z vody 😉 😵

Anget, Vendulka je nááááádherná 😵 a jak krásně už drží hlavičku, z toho jsem úplně unešená 😵 😵 😵

angetha
13. zář 2009

Monci ona tohle dělala už v porodnici, ale prý to byly reflexy..tohle už asi nebudou..

angetha
13. zář 2009

Mno a objednala jsem tyhle plínky

Od Popolini - Ultrafit froté a bioflanel
http://www.branakdetem.cz/ultrafit-frote.htm

Od Haipa Daipa - hodně oblíbená "Pastelka"
http://www.branakdetem.cz/haipa-daipa-pastelka.htm

Od Bambinex
http://www.branakdetem.cz/plenka-bambinex-teddy...

Od Baby Lucy
http://www.branakdetem.cz/plena-organic-golden-...

svoja
13. zář 2009

MONCI diky a odpocivej🙂

ANG diky....krasny plenecky, to bude Vendy krasavice🙂 a hlavne je moooc rozkosna🙂

Lezim s horkym cajem...je me bidne☹ Snad to Barunka neciti...

angetha
13. zář 2009

Svoji doufám, že ti bude brzy líp...
Monci a ty taky odpočívej..

sacvi
13. zář 2009

Ahoj holky, koukám jak děti nespí..my dnes taky ne..pořád je malá vzhůru ani v kočáře na mega dlouhé procházce nechtěla spát..vždy jen nachvilku zadřímla a hned byla vzhůru..no jsem zvědavá na noc 😒

Přeji všem zítra krásný začátek nového týdne 🙂

moncicak3
14. zář 2009

Dobré ránko

Svoji tak co už je ti líp? Mě chtěl manža odvézt na pohotovost s těma zádama, protože jsem se nemohla vůbec hnout, brečela jsem bolestí, tak mi záda natřel francovkou a trochu namasíroval, zkusila jsem usnout a dneska už je to trošičku lepší....ale přísahám, že už nic těžkýho dělat nebudu ☹ je to šílená bolest, levou ruku nezvedu, no je to děs, jsem to trochu přehnala s tou prací no 😖
manža už mi zakázal i věšet prádlo, že to prej už ten měsíc a něco vydržím, tak mám se vším utrum....

holky maminy, chtěla jsem se vás zeptat, jestli má cenu pořizovat prckovi tu hrazdičku? uvažujem o ní, ale ještě nevíme 😉 poraďte sím....

moncicak3
14. zář 2009

A co Bae? Včera tu nebyla......má na ní někdo číslo, aby dala případně vědět?

prosteja
14. zář 2009

dobré ránko všem 😵

tak já se vám i s miminkem hlásím po týdenní pauzičce... docela jsem si to užili, pořádně si odpočinuli, doma udělali zase kus práce a teď už sedím zase v kanclu.... mám tu toho docela kupu na vyřízení, nemám vůbec čas dočítat, takže šup sem s novinkama...... kdo porodil, kdo objevil //, už má ZUZKA potvrzené těhulenství? a jak se vlastně všichni máááááááááááte 😀

prosteja
14. zář 2009

u nás žádná změna, jen prcek už se pěkně rýsuje a bříško vylízá, musím vyfotit, nějak jsem to teď flákala 😅 a jinak je nám moc fajn, nic nás netrápí a ve středu jdeme na kontrolu 😉

baeszinka
14. zář 2009

Dobré ránko,tak stále nic 😔 🙂 Zítra jdu do poradny a jestli mi řekne,že se uvidíme ještě příští týden,asi mě na tý koze už fakticky klepne 😀 😀

Monci,no tys tomu dala,hlavně že to odnesly teda "jen ty záda!"

Ahojky Prostej,těším se na fotečku pupíka 🙂

Tý jo,maminy,vy mě strašíte s tím nespaním 😒 Snad se to brzy srovná a bude líp 😉

Svoji,hezká albíčka 🙂

eeefffaaa
14. zář 2009

ahoj holky!!

tak ja mela dneska v noci mega hodnyho Davidka 😀 spal od pul 9 do jedny a pak jsem kojila zase az v pet...taky uz me uplne bolely prsa a mela jsem je hrozne nality,jak jsou zvykly na dve az tri hodiny kojeni,tak to byl pro nezvyk...a ted jsem ho nakojila a zase spinka u nas v posteli...vcera odpolko taky docela spal,byla u nas navsteva takze si ho chovali takze usnul...a zkouseli jsme koupat vcera dyl az kolem osmy hodiny,tak jestli je to kvuli tomu ze tak v noci spinkal,tak je to super!!dneska koupeme zase dyl a uvidime...doufam,ze u se srovna a bude to jen lepsi a lepsi..dokonce uz zacina i povidat a smat se

bae jak ty se citis??uz bricho jen tak tak neses co??koukam,ze jsi na tom stejne jako jsem byla ja...tak doufam,ze se prcek umoudri a pujde ven sam a ne aby jsi prenasela...mooooc ti to holka preju aby jsi uz zacala rodit 😉

prostej a jak ty sis uzila volno??

monci my mame hrazdicku po sestrence takovou starsi jen obycejnou a novou kupovat nebudem,dam ho vzdycky na deku a je to...a myslim,ze by to byla dobra vec koupit ji pokud nemas vubec zadnou,myslim,ze ti to pak i hodne pomuze,pokud si tam prcek bude hrat,udelas pak i treba obed nebo si neco uklidis 😉

eeefffaaa
14. zář 2009

jdu na sebe hodit domaci ubor 🙂 a najist se a prijdu...dokud malej spi

baeszinka
14. zář 2009

Ahojky Efi,jé tak to je super,že jste se v noci aspoň trochu vychrupcili!!Já mám v plánu taky koupat až dýl,teda hlavně kvůli manžoj,dělá každý den do šesti,tak aby si prcka trošku užil a chvástá se i tím,že ho bude koupat,tak jsem na něj zvědavá 😉 🙂
No,dnes jsem 39+2,tak snad to do tý soboty dopadne,taky bych nerada přenášela.Jinak se cítím celkem fajn,akorád mám pěkně nateklý nohy a ruce a funím už jak lokomotiva 🙂 ..a cítím,že pupík už je Kryštůfkoj malej 😖 😵

prosteja
14. zář 2009

ahooooj BAE 😵 tak držím palec, aby se malej brzo rozmyslel a nepřenášela jsi 😉

EFI ahooooj, no vidíš, jak jste si s Davídkem vytvořili nějaký režim, uvidíš, že to bude lepší a lepší 😉 a jinak já jsem si volno opravdu užila.... byla jsem vyřídit něco kvůli škole, ale jinak jsem byla u babičky a byla jsem hýčkaná jak princezna 😀 😀 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

jj bae je to hroznej nezvyk se takhle pekne vyspat a jeste jsem si za vikend krasne odpocinula,teda hlavne vcera,protoze Milan se staral o malyho,ja vzdycky jen nakojila a vetsinou se pak staral on...jen at se chlapi pekne staraji...ono to chce,pak si vazi toho co delas...me Milan taky ze zacatku rikal,ze nechapu proc jsem tak utahana kdyz jsem doma a staram se vlastne "jen" o malyho,pak jsem mu to dala pekne sezrat o vikendu,v noci jsem ho budila aby pomahal a pres den makal jen on a byl uplne hotovej 🙂 takze nech pekne manzu at maka 🙂

no bae ja myslela ze mi taky bruch uz pak prdne...mela jsem ho napnuty jak tetivu 😀 a myslela jsem ze uz fakt prasknu,ale jak jsem chtela aby byl malej co nejdriv uz venku,ted bych ho zase brala nekdy do briska 😀

eeefffaaa
14. zář 2009

a jak jsi na tom prostej vubec se skolou??delas ji nebo jsi prerusila??jo tak hyckana bych taky chtela byt 😀 ale myslim,ze o tom si ted muzu nechat jen zdat..jen si to prostej uzivej...zaslouzis si to 😉

a holky cim dal vic se ujistuju,ze Davidek bude jedinackem 😀 jedno nam bude bohate stacit

prosteja
14. zář 2009

EFI nakonec jsem přestoupila, takže to budu dodělávat, ale na jiné škole..... a zatím to vypadá nadějně, že je tam s nima dobrá domluva, nic pro ně zatím není problém, takže snad to nějak doklepu 😉 a hýčkaná jsi určitě taky byla EFI, neříkej, že neeeeee 😀