Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
17. zář 2009

Neeee, ja psala prizpevek a bloklo se to a je pryyyc

prosteja
17. zář 2009

taky se mi to někdy stane SVOJI ☹

cat79
17. zář 2009

Tak jsem tuu🙂)
Venys nebooj🙂 dočkej času a uvidíš, držím každopádně palečky🙂)
Tak už mám konečně fotky z té přehlídky, jdu si je stahnout a tu nej..vám sem dám🙂))))

A co jinak dnes nového?
Já dělám zapečené kotletky, tak musím hlídat troubu🙂
Zase se mi zhoršila pleť☹((a navíc mám po dovče ty pigmentové skvrnky na obličeji, tak jsu zítra na kosmetiku a jdu bojovat za svou krásu🙂))teda denísek bide asi missák, páč já si připadám mega hnusná🙂))

svoja
17. zář 2009

Chtela jsem rict priSpevek, samozrejme...fuj 😅

Bleee a tak hezky jsem to napsala 😠 😠 Tak znovu...

HEHE diky...mame i film, tak na nej porad ziram...zejmena teda na jeji intimni partie a porovnavam to s pindikama tady na konikovi🙂 Mam strach, aby ho tam nemela nekde schovanej, ale pry nema🙂 A kdyz uz i manzel tomu veri... 😕 😉

A ta vaha: ja mam ted asi o kilo-dve vic nez pred otehu. (Diky nevolnostem, ktery me na chvili dostaly do minusu, kterej je ted pryc). Myslela jsem to ze srandy. Ja jist neprestanu, ja jsem to nikdy nevydrzela a ani nevydrzim...

Me nejde ani tak o kila jako spis o tu postavu celkove. Vzdycky jsem byla zpevnena, ted jsem takova rozkydla a svaly rustaly nekde pod tim🙂 Citim to na sobe, ze se tak trosku obaluju🙂 Ale rozhodne se z toho nehroutim.
Jinak muj nazor: ja teda neverim tomu, ze nekomu tady je UPLNE jedno jestli pribere nebo nepribere, pripadne kolik. Jsme zenske a ruku na srdce...kazda by radsi pribrala minimalne...nebo spis min nez vic. Kazda to ma s tou postavou jinak, kila jsou zavadejici(viz.amal, ktera vypada skvele a pritom si to nemysli). Ale tomu, ze nekomu je uplne jedno jestli pribere 30 nebo 10 kg a jestli na zacatku pribral 6 kg nebo zhubnul 7...tomu ja moc neverim. Samozrejme, je to tehotenstvi, patri to k tomu a blablablaaa, neobesim se kvuli tomu, ze....ale myslim, ze kazda by radeji zvolila variantu pribrat par kil nez par desitek kil....

svoja
17. zář 2009

CAT hoooj🙂 z toho si nic nedelej, ja mam ksicht jako mesicni krajinu porad🙂 😀 Uz jsem si zvykla...a co je videt i to bricho tak si rikam, ze to snad ty lidi napadne, ze jsem hnusna proto, ze jsem tehotna 😀 😀 😀

svoja
17. zář 2009

Me teda kg navic jedno nejsou....ale rozhodne s tim ted nic delat nebudu🙂 😎 😎 😎

svoja
17. zář 2009

...holky a co hraci deka s hrazdickou...ano nebo ne?

prosteja
17. zář 2009

já vím SVOJI, že jsi to nejezení myslela ze srandy 😉 to jsem pochopila 😉

a k tomu přibírání....SVOJI mě třeba je úplně jedno kolik vážím, pokud se já sama cítím dobře, podívám se do zrcadla a řeknu si, fajn, obleču to oblečení, který mám doma na věšáku a hlavně se musím líbít svýmu chlapovi 😀 a k tomu jestli třeba zrovna já budu řešit, jestli jsem přibrala 3 kila nebo 10????? SVOJI to opravdu řešit nebudu, v těhu určitě ne a pokud budu mít malý bříško a nikde jinde to moc nepocítím a budu se cítit dobře, tak můžu klidně na váze přibrat 30 kilo 😀 a bude mi to úplně fuk.... to jsem tím myslela..... prostě jsou lidi, co váží 60 kilo a jsou jak kuličky a chtějí s tím něco dělat a pak jsou lidi, co váží 70 kilo a vypadají parádně, mají krásnou postavu a taky to chtějí řešit a já nechápu proč....... protože váha (jako kila) je v podstatě naprosto zbytečnej údaj, pokud to neporovnáš s dalšími tělesnými parametry..... 😉

svoja
17. zář 2009

...to jo, kg jako udaj jsou zavadejici....ja teda ale kdyz bych si mohla vybrat, tak radeji NEbudu jako kulicka a rozhodne me to neni jedno...spis me to stve...i kdyz rikam...v tehu s tim clovek zas az tak nenadela ze...krom toho, ze se v pripade velkyho pribirani vylouci zdrav.problemy a prezirani...

...ja ale moc neverim tomu, ze zenske je jedno jestli je jako koule nebo neni....i kdyz je tehotna...muj nazor... 😉

svoja
17. zář 2009

Jezis...ja bych si taky dala cinu...HEHE!!! 😠 😠 😠 😀

eeefffaaa
17. zář 2009

tak jsme doma z poradny...malej ma 4130g a 54cm...takze hlavne strasne moc pribira...doktorka rikala ze je videt ze se neda odbyt 😀 a uz mu prisla karta pojistence...ted ho uspavam,jsem myslela jak nebude hotovej a on porad knoura

svoja
17. zář 2009

EFI jeeeee🙂 😵 😵 😵

angetha
17. zář 2009

Efi super jste dopadli v poradně 🙂
Hm a já přibrala v těhu 18 kg ( ale i díky otokům) a zůstalo mi vytahaný břicho, se kterým stejně nic moc teď dělat nemůžu když kojím..při namáhavém cvičení se uvolňuje do těla kyselina mléčná myslím a ovlivňuje chuť mateřského mléka..trochu cvičit začnu po šestineděli nějaké cviky speciálně pro ženy po porodu, budu chodit s kamarádkou, tak snad do té doby Vendulka bude mít nějaký režim a nechá mě odejít 😅

svoja
17. zář 2009

😲 😲 Prostej, tobe to je FAKT jedno??? 😲 😲 Tak to klobouk dolu...jsi vyrovnana osobnost🙂 😉

prosteja
17. zář 2009

jj SVOJI to chápu, to asi není jedno nikomu, mnohdy ani chlapovi.... já ale zase třeba zastávám názor, že raději budu mít špíček na břichu, nebo silnější stehna, hlavně, když budu zdravá, spokojená a šťastná...... nepotřebuju mít atletickou postavu, v životě se nenajíst, koukat v cukrárnách závistivě na dorty a doma třeba nemít nikoho, kdo by na mě čekal........ někdo má dispozice být od přírody hubenej, někdo trošku oplácanej.... a teď se nebavím o velké obezitě (jako o nemoci)........ ale jinak jsem to pochopila SVOJI, co jsi tím chtěla říct..... a sama za sebe říkám, není mi úplně jedno jak vypadám, ale kila mi jedno jsou a kdybych si měla vybrat, mít 5 kilo nadváhy a být zdravá a spokojená nebo mít ideální postavu a váhu a být třeba nemocná, nebo nespokojená ve vztahu, tak je asi jasný, co si vyberu 😉

angetha
17. zář 2009

Prostějko to je jasný každý tady 😉
Ráda bych se ale zbavila té nadváhy, co jsem měla už dřív..

prosteja
17. zář 2009

EFI super, krásně přibíráte, to je dobře 😉

SVOJI není mi to úplně jedno, jako že kdybych třeba po porodu ještě přibrala a byla jak koule, tak mi to úplně jedno nebude...... ale nepotřebuju mít ideální postavičku 😉 tak to bylo myšleno.... a kila jsou mi ukradený úplně...... vážívála jsem kolem 50 kilo, teď vážím 58 a všichni si pochvalují jak dobře vypadám, jak jsem vypadala strašně, když jsem vážila těch 50...... a mě přitom nepřijde, že bych nějak výrazně přibrala..... ani na oblečení to moc nepoznám, na něčem jo, na něčem vůbec....... 😅 takže díky za tu vyrovnanou osobnost, váhu fakt neřeším, postavu trošku jo, ale abych se kvůli tomu trápila denodenně v posilovně, držela diety, tak to ani omylem SVOJI, jsou pro mě trošku důležitější věci 😉

prosteja
17. zář 2009

ANGE přesně tak...... a vidíš, ty jsi zářnej příklad, chceš třeba trošku zhubnout, protože už sama cítíš, že se necítíš takhle dobře a to já uznávám 😉 zacvičíš si, trošku zpevníš postavu a jak začneš běhat navíc kolem malé, tak to určo zhubneš 😉 ... já neuznávám takový to, chci zhubnout o 2 kila..... a třebas ani není proč 😅

prosteja
17. zář 2009

třeba mám takovou kámošku, která váží 56 kilo, vypadá teda strašně, ona je vysoká a má takovou betelnou kostru, takže při 56 kilech je hrozně vychrtlá... a ona se váží každej den a jakmile má deko navíc, tak už to řeší a lítá a nic nejí a pořád jen cvičí........ a udržuje se prostě na těch 56........ no a jak vidno moc jí to nepomohlo, páč její přítel si našel holku, která je taková trošku boubelka, je s ní strašně spokojenej, budou se brát a plánují rodinu a co jsem slyšela, tak tady o té mé kamarádce prohlašuje, že byla hrozně vychrtlá a že mu to vadilo a že byla úplně posedlá...... tak tohle nechápu 😉

prosteja
17. zář 2009

no snad jste trošku pochopili, co jsem tím chtěla říct.... 😀 prostě jsem asi blázen no a možná výjimka no..... jinak holky, loučím se s váma, dneska odcházím ve 3, mám něco nadděláno, tak tu nechci sedět a musím do obchodu..... tak se mějte krááááásně a zítra papa 😵

svoja
17. zář 2009

Chichi...ja jsem teda clovek, kteryho vaha stve, ale zase se mam natolik rada, ze s tim nic nedelam 😅 Jako treba ze bych se nejak omezovala v jidle nebo tak...chachaaa...to vubec. Ale jedno me to neni, stve me to, nadavam na to...ale nic s tim nedelam🙂 Jak v tehu, tak v netehu.

Ja jsem zas az tak nemluvila o dispozicich a trapeni v posilce atd. Ja jsem mluvila o tom, ze moc neverim tomu, kdyz nekdo rika (i v tehu), ze mu je jedno, ze pribral/nepribral/zhubnul/nezhubnul. Myslim si, ze zvlast v tehotenstvi, zadna nechce nijak extra pribrat...i kdyz by byla samozrejme spokojena i jako matrona, protoze by cekala dite. Ale treba kdybych pribrala dejme tomu 40kg, tak jsem stastna, ze cekam zdravy dite, ze je vsechno v poradku, ale trapila bych se nad tim, jak vypadam a jedno by me to nebylo (i kdyz bych jinak byla spokojena)...

Prostej to je hezky, co rikas...to jsou takovy ty fraze libivy...jestli to tak fakt mas, tak ti zavidim🙂 Ja samozrejme budu radsi zdrava a spokojena...ale kdybych k tomu byla i bez nadvahy, byla bych jeste spokojenejsi🙂

svoja
17. zář 2009

...prostej, jo...ale o techto pripadech ja jsem tady nemluvila vubec...

angetha
17. zář 2009

Pa Prostěj...
Svoji já se neomezovala, ale teď kvůli kojení musím, tak snad ta životospráva bude znát 😎

prosteja
17. zář 2009

SVOJI tak určitě to neříkám proto, abych se třeba tady na internetu zavděčila...... to jaksi nemám ve zvyku.... prostě řeknu to tak, jak to mám já...... já třeba taky doma řeknu, sakra mám ale špek (teď myslím před těhu), ale stačí, aby mě po něm pohladil brouček a řekl, že žádnej špek nemám a nějaký "chmury" jsou pryč...... jako já třeba toto řešila v mládí, jako v pubertě, to se ti přiznám.. kolem mě chodili holky s bezvadnýma postavama a všechny vypadaly parádně, taky jsem chtěla vypadat dobře...... ale od jistýho věku prostě vím, že je pro mě důležitý to jak se cítím a jak se já sama sobě líbím v zrcadle..... možná se úplně nechápeme SVOJI, to je normální, když se tak píše přes net, to se hned něco špatně pochopí..... 😅 tak ale už fakt poletím, mějte se babule a páááááčko 😵

svoja
17. zář 2009

ANG doufam, ze me to taky donuti🙂 😀 😀 Asi jo... 😀

PROSTEJ no comment... 😀 Paaacek 😉

svoja
17. zář 2009

ANG 18kg je kraaaasa...

amallie
17. zář 2009

No holky, jsem zpět.

Já už teda ty kila taky neřeším, páč ani nemám jak, že, ale je to o tom, že budu-li chtít nastoupit zpět do práce, musím se vejít do uniformy, tzn. všechno shodit.

Dokonce i u gyndaře se divili, že přibírám kilo týdně a doporučili mi jíst "ovocíčko" 😅 Ale je možné, že to fakt tak někdo má, zas mám to malé břicho, no................ Já to pak vymakám, ale bude to fuška 😉 Zas ale, za tu malou Amalinku naší to stojí, to ne že né 😉 Už teď teda mám plán, že si koupím elektrickou odsávačku a bude ráno chodit cvičit, zatímco manžel bude krmit. Dobrý, ne??
Jinak teda jsem na tom spíše jako Prostej, sice si tady stěžuju, ale pak si řeknu, že jsem těhule a je to, no a našěstí mám aspoň pěknej ksicht, tak mi vykládaj, jak mi to sluší. Takže, díky, má očička, že mi kompenzujete ten zbytek 😀

amallie
17. zář 2009

A jako pozor, váha a vůbec je fakt zavádějící pojem, neb já jsem bydlela s kamarádkou, co byla vyšší než já, měla o 10 kg méně a o dvě velikosti, ale měla nějak takovej kulatej ksicht, že mně pořád říkali, jak jsem štíhlá a jak on je široká. A pravdou bylo, že její džíny jsem natáhla tak nad kolena 😀 Jo, až v plavkách byla vidět pravda 😀 No, ale je to 8 let, teď už by to bylo vidět hned 😀

svoja
17. zář 2009

...to ja taky nadavam a pak si reknu..."jsem tehu"... ja jsem mluvila o tom, ze si myslim, ze kdyz bychom si mohly vsechny vybrat, tak ze si kazda vybere variantu "pribrat malo" a neverim, ze by nekomu bylo jedno jestli pribere 40 nebo 10 kg....
...uz dost o tom ale...
AMAL mas dobre predsevzeti🙂

cat79
17. zář 2009

jéé, tady se zase řeší váha🙂))
No já už mám nahoře 6kg a je mi to fakt jedno, páč jelikož cvičím, mám jen to bříško jinak ruce a nohy pořád jako dřív, ale prsa hezčí🙂 navíc mi každej tvrdí jak mi to sluší, no já jsem si zrovna říkala že těhotenství je ideální stav🙂))nikdo nás nebere jako tlustý, bříško můžem vyšpulovat a každej nám to chválí🙂))

Nebojte se, po porodu když nebudete sedět doma u telky tak to shodíte, já s tím počítám, už teď se těším na ten režim, do svatby musím být nejkrásnější🙂))

Jé a svoji ty máš nahoře jen 2kg, teda to jsem zvědavá kolik celkem nabereš, tipovala bych tak 9kg, já myslím že u mě to bude max 12kg