Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
14. říj 2009

já právě taky ne 😖 A je mi bráchy i líto..naši se mu ( podle mě ) moc nevěnujou..přece jen když sem bylela eště s našima věnovala sem se mu myslím nejvíc já..otec to je o ničem a mamka se trochu snaží ale nic moc..On je hodnej a chytrej a kdyby se mu někdo pořádně věnoval bylo by to o něčem úplně jiným. .ach jo ale jak já to můžu ovlivnit no.. ☹

jééprcinka už je vzhůru tak já valím..páá

eeefffaaa
14. říj 2009

sac tak toje blby ☹ jak pise prostej do tohodle se taky nikdy nechci dostat...u nas stacilo aby se na me mamka treba trochu zle podivala a uz jsem vedela ze toho mam nechat nebo ze je zle 🙂 sac tak ahoj...Davidek jeste spinka,ted jsem se na nej byla radsi podivat

a Milan ma pristi tyden dovcu!!!!ja jsem tak rada!!ale urco to tak rychle utece,ze se ani nenadeju a uz bude zase v praci

sacvi
14. říj 2009

tak efi sme jak u Vás..dala sem dudlíka a eště usla..otázka na jak dlouho 😀 Už má totiž papat..jak zmizím tak je to jasné 😀

eeefffaaa
14. říj 2009

no sac Davidek jedl naposledy asi o pul 11 😅 taky by mel uz papat ale nechce se mi ho budit...byl by pak akorat rozmerzelej a dospalej

eeefffaaa
14. říj 2009

tak sac kdy planujete sourozence pro Janicku 🙂

sacvi
14. říj 2009

efi Janička papala o čtvrt na 11 😀

Jo sourozence jooo 😀 Tak za 10let esi vůbec 😀

sacvi
14. říj 2009

Já si eště uvařila kafíčko bez kofeinu tak snad ho eště v klidu vypiju...holky my máme pračku na wc pře se nám už do koupelny nevlezla ale já tam dám prádlo a v tu ránu na něj zapomenu a vzpomenu si až jdu zase na wc 😀 Jako třeba teď 😀

sacvi
14. říj 2009

tak ho jdu eště pověsit než malá bude úplně vzhůru

eeefffaaa
14. říj 2009

sac tak hlavne ze si vzpomenes 😀 aspon k necemu je dobry ze ji mate na wc...ja uz kafco ani nezkousim...u nas je to tak ze jak si neco udelam tak zacne brecet 😀 vcera jsem si udelala caj a uz jsem chtela kousnout do susenky a najednou rev..takze na kafco pockam na tatku,aby kdyztak pohlidal

sacvi
14. říj 2009

efii u nás jen zavoní kafe tak malá taky spustí 😀 však proč myslíš že začala brečet?? Chystala sem kafe 😀

Jinak občas v noci malá jí po i 8-9hodinách tak to je paráda. A co Davídek? Taky občas takhle dlouho spinká??

sacvi
14. říj 2009

oni sou ty děti asi stejný 😀

Eště pořád spinká..prádlo už mám pověšený..asi se jí spí dobře..já ju mám totiž nabalenou na chodbě hezky v skoro zimě..jak sme jely od doktorky tak usla..

eeefffaaa
14. říj 2009

no sac to se mi teda myslim jeste nestalo ze takhle dlouho spal...akorat jednou spal od 20 hodin do 3 ale to bylo zatim jednou..jinak tak maximalne 4 hodky vic ne...jinak my uz jsme nakojeny,prebaleny a davidek si hraje na dece s hrazdickou a rozdelala jsem mu tam knizecku Krtecka a to ho strasne zaujalo

angetha
14. říj 2009

No holky, my jdeme v pátek na kyčle, jsem zvědavá co mi řeknou..jestli mi řeknou, že mám dávat na papírovou jednu látkovou tak nevím 😀 😀
A včera večer jsem se natáhla u televize..udělala jsem jéé a z potýlky v ložnici slyším takové to"ech" "ach" a Vendulka se vzbudila 😀 no a uspávání byl masakr, ještěže uspával tatínek 😎

prosteja
14. říj 2009

téda holky, se mi tu nějak nakupila práce 😅 🙄

já za chvíli mizím, dneska jdeme podepisovat nějaké papíry k té hypotéce a pak valíme domů a do toho Alberta, tak jsem zvědavá jak pořídíme.... a večer budu fotit břuchoňa 😀

prosteja
14. říj 2009

ANGE tak jsem zvědavá co vám řeknou na těch kyčlíkách 😉

angetha
14. říj 2009

už se těšíme na pupkoně Prostějko 🙂

prosteja
14. říj 2009

ANGE 😀 😀 😀 podle manži zase vyrostl 😀 ale mě nejvíc těší ty kopance 😵 ještě se těším až to ucítí manža, on chudák číhá každej večer, ale prcek kope spíš když jsem v práci 😖

angetha
14. říj 2009

Já jsem tuhle švagrové ( 31. týden) poslouchala přes bříško její holčičku, jestli uslyším srdíčko..no něco tam asi je, ale jistá jsem si fakt nebyla..bylo to jakoby rychlé slabé ťukání, tlumené tou plodovou vodou..

prosteja
14. říj 2009

ANGE tak to nevím.... k tomu poslouchání srdíčka miminek jsem taková skeptická 😅 ale třeba to bylo ono 😉

prosteja
14. říj 2009

holky letím na to vyřizování..... krásný zbytek dne a zítra papa 😵

moncicak3
14. říj 2009

ahoooj kočky, mám novinu 😵 manža má práci 😵 😵 😵
jdu vás dočíst...

romik84
14. říj 2009

ahoj děvčátka, tyhle starosti, radosti se mi už blíží............dneska konečně dorazila postýlka, matrace, povlečení, peřinky, nádhera, nedalo mi to a postýlku jsem si sama složila

romik84
14. říj 2009

monči mooc gratuluju, vím sama, jak jsem teď odkázaná na přítele, když jsem na úřadu práce, kdyby on neměl práci, mohli bysme se jít pást

moncicak3
14. říj 2009

tak jsem vás dočetla, tééééda to bylo stránek 🙂

Svoji s tím vařením je to mazec, já teda vařím každý den, někdy to za mě vezme manža, ale to je tak jednou za 14 dní 😀 ale je to teda něco vymýšlet pořád co k jídlu, už jsem kolikrát zoufalá....

Romi, taky už se ti to blíží 😉 s tou postýlkou to máme stejný, mě to taky nedalo a než manža přijel z práce, tak jsem ji složila, jsem to nevydržela 😀 a pak jsem dostala vynadáno 😀 a děkujeme za gratulaci 🙂 já jsem tak šťastná, že tu práci dostal až se Terez začala v břiše bouřit tak, že jsem měla poslíky jako blázen....jsem myslela, že už pojedem 😅

angetha
14. říj 2009

Monci tak vám gratuluju k té práci 🙂 🙂

hehena
autor
14. říj 2009

MONCI paráááda... mooooc gratuluju! pořádně to oslavte!!!! 😵 😵 😵

moncicak3
14. říj 2009

holky díííííkes 😵 😵 😵

hehena
autor
14. říj 2009

MONCI no tak to by byla sranda, kdyby si vám Terezka z radosti narodila zítra 🙂))) 😀 😉

amallie
14. říj 2009

dobrýýýý večer 😵

amallie
14. říj 2009

monci: gratulky manžovi k rpáci, to je super, hned je veselejc, co? 😵 😵 😵