Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
22. říj 2009

prostej no ona Milanova sestrenka to ma vsechno skoro jak novy a znackovy a novy veci nam kupuje zase tchyne..je to prvni vnouce takze je z nej cela odvarena,uz ted ma vecicky koupeny na dvoulety dite 😀 ale ze to mi pry da az mu to bude aby se mi to doma nepletlo

ver ja jsem taky bricho uz chtela mit pryc,ale ted se mi straaaaasne styska

nuki jj je to obrovksa pomoc,strasne usetrime

tak ted prijel Milan s Davidkem,Davidek jeste spinka a Milan jde vytirat a pak pry umyje nadobi a povesi pradlo...se nejak dneska rozjel 😀

eeefffaaa
22. říj 2009

jo a ver ja kupuju bio kojeneckou vodu...litr a pul je za 13 kc,vzdykcy nakoupime rovnou celej balik,ten je tak na tyden a kupuju bio vyzivu Babio a ta je za 175kc a to je tak na 4 dny a to jeste trochu kojim,to nechci videt az nebudu vubec

verled
22. říj 2009

efi:tak to mě se stýskat nebude, mam děsný bolesti ty blbý kosti, fakt už mi dělá problém i chodit:-/takže porod bude vlastně vysvobození 😉

eeefffaaa
22. říj 2009

no me ted jeste od porodu obcas boli kycle...hlavne kdyz stojim dyl v jedny poloze...treba kdyz koupu malyho tak pak to nemuzu vubec rozchodit a taky se porad ted cpu sladkym takze bodejt by se mi to zlepsovalo 😅

prosteja
22. říj 2009

EFI no já mám právě zatím doma fakt jen hoooodně staré věci, třeba dupky ještě po mě 😀 😀 😀 čekám, co ještě od té sestřenky a pak budu nakupovat ten zbytek 😉

EFI a jakej je rozdíl mezi normální kojeneckou vodou a bio kojeneckou vodou? teď jak dělali ty testy balených vod, tak mě to docela zajímá 😉

eeefffaaa
22. říj 2009

jeste ze v rodine nemame dedicnou cukrovku...uz bych ji davno mela...jsem ted na sladky strasne rozezrana,jsem byla i driv,ale ted je to mazec...jsem jak slon

eeefffaaa
22. říj 2009

jo prostej to ti nereknu jakej je v tom rozdil 😀 mamka prodava v bio,eko obchode tak ji tam kupuju,ale nevim rozdil,jen si rikam ze kdyz je to bio nebo eko,ze je to treba o neco lepsi nez ta obycejna

eeefffaaa
22. říj 2009

holky a nevite jak ta zubajda se ma???jsem se tady ptala a nikdo nic nenapsal

prosteja
22. říj 2009

aha EFI.... no já právě už jsem skeptická tady k tomuto... protože v těch balených vodách absolutně propadla Aquila a to má na sobě nálepku, že ji doporučuje snad česká pediatrická společnost jako nejlepší kojeneckou vodu 😲 takže jsem se proto ptala na ten rozdíl 😅

prosteja
22. říj 2009

EFI já o ní nic nevím 😔

eeefffaaa
22. říj 2009

aha..a co dopadlo nejlip??nebo nemas odkaz na to jak dopadly vody??

prosteja
22. říj 2009

EFI mě to přinesla kolegyně vytisknutý..... ale nevím, kde to vzala.... 😉 každopádně nejlíp dopadla Toma Natura 😉

eeefffaaa
22. říj 2009

a Dobra voda,Bonaqua,Aquila a kojoenecka Aqua Anna???to tam nemas??

verled
22. říj 2009

efi:sladkym jo??hehe.....jenomže tohle je fakticky drsný, vždycky když vstanu a jdu tak to je bolest jako když si jí narazíš, pokaždý , uplně mam dycky slzy v očích a nikdo s tim nic neudělá:-/

eeefffaaa
22. říj 2009

ver jj sladky,pripadam si jak prase vyzrany a nejhorsi je ze si nedokazu rict DOST 😅
ver tak to me mrzi..a to se ti tam vzdycky jako neco skripne jo??

prosteja
22. říj 2009

Aquila skončila snad na 12. místě a obsahuje snad údajně nějakou škodlivou látku 😲 Dobrá voda prej není vůbec vhodná, moc kyselá nebo co.... a Bonaqua skončila myslím 10, taky obsahovala něco co neměla.... EFI teď mi tu kolegyně říká, že ty výsledky by měly být snad v AHA 😉

verled
22. říj 2009

efi:odkaz nemam, ale vim že dopadla dobře toma natura a takový ty terra apodobně co maj v kaufu za pár kaček, jinak aquila, bonaqua.....na prd.......

http://www.babyweb.cz/Clanky/a3713-Dalsi-sok-Al...
hííír něco je.-)

verled
22. říj 2009
eeefffaaa
22. říj 2009

no my pijem Dobrou vodu jak je ta materidouska,salvej atd. a jemne perlivou Dobrou vodu nebo Aquilu...no jestli je to v Aha tak to nemam stejne kde koupit...kouknu se na net,treba to nekde najdu

verled
22. říj 2009

afi:neee to je něco se sponou tam jako jak se zavodňuje organismus a děliha na to tlačí, tak z toho to prej je........někdy se kvůli tomu dělá císař....... 😒

eeefffaaa
22. říj 2009

fakt ty za par kacek dopadly nejlip jo??!! 😨 tak to je mazec

prosteja
22. říj 2009

VER ale dtest je placenej ne? když nemáš zaplaceno, tak se nedozvíš výsledky 😉

nuki
22. říj 2009

holky já už pádím domů, tak papa 🙂))

prosteja
22. říj 2009

no EFI tak Aquila dopadla katastrofálně 🤐 ale já když už jsem koupila nějakou vodu, tak právě tu Aquilu 🙄 ... jinak testovali vodu z kohoutku tady v Praze a prošli všechny 😕 narozdíl třeba od Aquily 😀 😅 to je stejnak děs fakt..... ještě že piju tu vodu z kohoutku 😀 jo a jak píše VER ty levný, Tesco, Albert a tak dopadli dobře 😉

prosteja
22. říj 2009

NUKI papa 😵

eeefffaaa
22. říj 2009

koukam ze tam ta Aqua Anna je,ale nevim jak dopadla...musim byt predplatitel ci co...prostej nevis jak dopadla ta??

verled
22. říj 2009

efi :jo , protože je ozařujou UV zářením a pak v nich neni nic😀ale asi ani vitamíny🙂))))a minerály...

jinak já měla ráda dobrou vodu...........a mattoni tam neni,m asi podplatili😀

prosteja
22. říj 2009

VER asi proto, že Mattoni není voda 😀 respektive je řazená mezi minerální vody ne mezi balené stolní vody 😉

EFI ta nedopadla myslím tak špatně, byla asi 4. nebo tak nějak.. kolegyně už si ten výtisk odnesla sakryš.....zkusím to najít na netu 😉

prosteja
22. říj 2009

EFIIIIIIIIIIIIIIIIIiiii http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/41834/velke... 😀 😀 😀 tu to máš 😉

prosteja
22. říj 2009

aha tak Aqua Anna skončila 9. taky nic moc 😕