Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
23. říj 2009

mno to espiro se mi furt líbí víc 🙂)) to je děs no...

http://www.kocarky.cz/kocarek-espiro-gtx.html

prosteja
23. říj 2009

HEHE no však ten co jsi hodila se nám líbí, ale jiný barvičky bychom si představovali trošku 😀

hehena
autor
23. říj 2009

jj jsem se chtěla podívat, a hned sem narazila na ten samej 🙂)

prosteja
23. říj 2009

HEHE taky jsem na ten ESPIRO mrkala, ale on je hrozně uzounkej 😅 má jen 30cm..... to ten TAKO má 35 a i to se mi zdá úzký 😅

hehena
autor
23. říj 2009

jako že ta korba má jen 30 cm ???? a tos měřila? bo na diskusi jsem vyčetla něco jinýho... myslím, že holky to tam měřily a psaly o 34 cm....

prosteja
23. říj 2009

ale jinak jsou HEHE hodně podobný 😉 mě se právě i líbilo, že ten TAKO byl dobře odpruženej 😉 ale ten ESPIRO nemáme ošahanej 😉

prosteja
23. říj 2009

HEHE no na těch stránkách, co jsi mi psala je napsáno 31cm 😉

hehena
autor
23. říj 2009

no oni si tam píšou různý údaje i u jiných kočárků, proto čtu ty diskuse... 😉

prosteja
23. říj 2009

HEHE já hodně mrkám přímo na výrobce 😉 i na diskuze někdy, ale na ten ESPIRO jsem fakt nemrkala....... ještě mám vyhlídnutej FIRKON 😉

verled
23. říj 2009

hehe:heh jsem tě nakazila espirem koukam🙂))ale mě se líbí ten atlantik.-)

hehena
autor
23. říj 2009

já se z těch kočíků potentočkuju 🙂)))

buď koupíme Espiro, nebo X-landera... a nebo něco jinýho v bazáči 🙂)

jj VER nakazila... má to takovej hezčí, čistčí vzhled - je prostě co se týče vzhledu tak akorát... bo takko už mi vzhledově tolik nelíbí, ale třeba když vezmu třeba designovej kočár Bugaboo, tak ten už mi příde přehnanej... to už má tak jednoduchý linie, že to působí až směšně...

hehena
autor
23. říj 2009

PROSTEJ a čteš ještě občas diskusi k porodnici?

jsem tam zabrousila teď a moc mě to netěší teda... :(

prosteja
23. říj 2009

HEHE to chce to fakt jít omrknout.... já mám taky vybraný tipy co se mi líbí, tak teď hledám, kam je zajít zkouknout, nechat si ho ukázat, jak se skládá a zkusit si ho povozit... jinak prostě kočár nevyberu 😅 mě se už i stalo, že na netu se mi něco hrozně líbilo a pak jsem z toho byla ve skutečnosti hrozně zklamaná 😔

prosteja
23. říj 2009

HEHE občas.... 😉 ale samozřejmě Krč 😉 a teď myslíš jako Podolí že tě netěší? pročpak? 😉

hehena
autor
23. říj 2009

no jasný, že vím, že jdeš do Krče...

no vyčetla jsem tam, že občas odnáší děti (nenechají ani přisát) kvůli hraniční teplotě, ale vypadá to spíš dle všeho, že se na to vymlouvají...

hehena
autor
23. říj 2009

taky mi není jasný jak je to tam s polohou u porodu... jako třeba bych chtěla rodit na stoličce až do konce bo mi to třeba bude dělat dobře... ale jako na samotnej porod honí všechny na to křeslo.

verled
23. říj 2009

prostej:30??espiro atlantik má 36cm!

prosteja
23. říj 2009

aha HEHE, jsi mě tak vyděsila, že jsem hned koukla na Krč... a dobrý zatím pějí chválu... jediné co tam někdo psal, tak že údajně kámošku neumrtvili na šití, ale to ty ostatní popřeli, že prý umrtvili, tak nevím....... jinak HEHE já ti nevím, to oni tady ženou na porodní křeslo asi ve všech nemocnicích..... ☹

prosteja
23. říj 2009

VER to bylo na ten odkaz co sem dávala HEHE a tam měli napsáno, šířka korbičky 31 cm.... 😉 jinak já ESPIRO naživo neviděla a kdybych viděla tak si ho nechám přeměřit jako každej kočárek 😉

a to odnášení dětí, tak vím, že když mají děti tu hraniční teplotu tak je odnáší, ale jestli se na to jen vymlouvají a dělají to tak u 80 % rodiček, tak to je na pytel teda... 😖

verled
23. říj 2009

prostej:tak ten GTX nevim,a le espiro je právě takovej fakt velkej.-)

eeefffaaa
23. říj 2009

HEHE ty plinky nevim jak myslis ty,ale jsou to obycejny vicevrstvy latkovy plinky,proste to zakladni,k tomu mam takovy omyvatelny kalhotky...takze vezmu kalhotky dam do nich tu latkovku a dam to na malyho,pak budu davat i ty separacni vlozky az bude mit malej tuhy hovinka 🙂 no a kdyz se mu ty plinky menim tak tu plinku dam na vyprani a zas do tech samych kalhotek dam cistou plinku...a ty plinky pak dam do pracky na vyvarku,povesim a vyzehlim a zase se pouzivaji znova...nevim jestli jsem to dobre napsala a da se to dobre pochopit...kdyztak jukni do toho alba jak vypadaji

eeefffaaa
23. říj 2009

jo a ten kocarek mame se vsim vsudy...jen nemame k tomu autesadacku jak k necemu je,ale da se k tomu pridelat ta nase a sitku a destnicek jsem musela dokoupit...jinak je to se vsim vsudy

prosteja
23. říj 2009

to nevím VER..... já teda fakt velkej kočárek nepotkala.... 😀 jo kecám, ROAN dělá hooooodně velký kočárky 😉 ale ty jsou tak kolem 40cm široký 😉

sacvi
23. říj 2009

Ahooj holky 🙂

prosteja
23. říj 2009

EFI tak to je fakt super cena... jinak jsem mrkala, že jsem to blbě napsala, protože právě ten kočárek co máte vy je z těch Tako nejdelší 😉

eeefffaaa
23. říj 2009

ahoj sac!!!

no nam prodavacka rikala,ze ten nas se prodava nejvic a je to stredni kocar,to nechci videt jak vypadaji ty nejmensi 😀

eeefffaaa
23. říj 2009

http://www.naseslunicko.cz/vyhledavani,19.html?... tady z toho kramu ho mame my,jen jsme si pro nej osobne dojeli

prosteja
23. říj 2009

ahooj SAC 😵

EFI strašně 😀 a taky bych ho zařadila spíš mezi středí, veliký korbičky mají ty ROAN, ale to jsou klasický houpací kočárky..... pak bych řekla to Tako, Firkon, asi i to Espiro no a pak jsou ještě menší kočárky..... 😒

eeefffaaa
23. říj 2009

to nejde rozjet ten odkaz..jak to??