Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
3. lis 2009

si myslím, že když nechám dítě hrát si chvíli samo tak snad rozhodně nejsem špatná matka ne? naopak mi to příde lepší než když si zvykne na 100% péči a pak se od něj nemůžeš ani hnout...

hehena
autor
3. lis 2009

CAT 30.5 ??? ty jo.. my topíme na 23 a příde mi tu hrozný vedro 🙂))

svoja
3. lis 2009

hehe my jsme taky zvazovali jestli z obchodu nebo pres net, ale prave kvuli pripadne reklamaci jsme se rozhodli pro obchod. jako pak slozite nekam posilat pokazenej kocar a cekat a cekat a cekat....to radej ne. espiro je krasnej!
podlozku kterou myslis? mame jednuna tom pultiku, ta byla u toho a jednu bebejou, tu jsme koupili v obchode

hehena
autor
3. lis 2009

ta bebejou se mi moooc líbí.. je veliká a hlavně ty obrázky jsou fajn 🙂

cat79
3. lis 2009

Heh jen na chvilku, pak to stlumuju na 25,5🙂)máme velkej byt než se to u zatopí🙂)ale kdyby tu byl miláček tak už mi to stlumuje dávno🙂)hihihihi

já byla z venku strašně zmzlá..

A koupila jsem si konečně ty sušenky mlíko!!Dneska budu prasit u ANO, šéfe.-))hihiihi, ten mi vždycky nastartuje chuťové pohárky🙂)

nuki
3. lis 2009

holky , zítra dám vědět, teď už pádím domů...pobolívá mě břicho..:(

svoja
3. lis 2009

cat me uz taky prisly ty kosilky, objednala jsem dve🙂 rano tady zvonila posta, se me ale nechtelo vstavat, tak si to musim vyzvednout. jsem zvedava🙂

hehe jo, ta zluta s tema medvedama....je hezoucka a krasne se me vejde do postylky jakoby k noham-uplne akorat nasiroko, takze ji tam budu mit a v noci tam budu prebalovat nebo pres den, kdyz bude mala v postylce ...a kdyz nebude v postylce, pouziju ten pultik, kterej budu mit nekde v byte, kde bude zrovna potreba.

svoja
3. lis 2009

nuki tak ahoj, jsem napnuta jak ksandy🙂

hehena
autor
3. lis 2009

já bych podložku brala zelenou nebo modrou, ale na tý už bebejou nemá tak pěknej potisk... já vím, že je to blbost, ale tak mi to nejde přes vkus no 🙂)) 😀

hehena
autor
3. lis 2009

jak velkej máte byt CAT? 🙂 no a propo, kolik platíte zálohy za energie? 🙂) by mě to zajímalo kvůli tomu našemu nedoplatku - eště teda furt nevíme kolik po nás bude chtít..

svoja
3. lis 2009

hehe no ja taky na to koukala, me se libily ruzovy(ale ne bebejou), ale manzel chtel nejakou neutral(a z tech byla nejhezci tahle)...je fakt, ze ty bebejou jsou o dost drazsi...

prosteja
3. lis 2009

ahooooj EFI 😵

HEHE díky za tip, že tam jezdit ani nemusím 😅

SVOJI no kočárek zatím velká neznámá...... TAKO, FIRKON, ESPIRO se mi líbí taky....... je jich ještě hodně, chci to obhlídnout a pak se konečně nějak rozhodnout..... 😉 jak píše HEHE, to bude ještě mazec.... 😀

NUKI papa a zítra držím palec 😵

cat79
3. lis 2009

Hehenko já nevím☹zálohy platí miláček...já nikdy ani ty složenky neviděla🙂)
Byt je něco málo přes 100m2

Svoji my budeme mít od té paní z 2. ruky to bebe jou přesně tohle béžové, i tu podložku a k tomu ještě krabičku na pleny a na tyčinky do uší a ohřívačku na lahve, 2 lahve a chrastítko🙂 a to vše za 1600,- to jde, ne??Jen ta vanička se stojanem a kyblíkem s výpouští stoji nová 2500!!!

Nuki držíme palečky sec to jde🙂

svoja
3. lis 2009

cat to je skvela cena, nas stala ta podlozka 600

cat79
3. lis 2009

já na ni akorát koukala na netu a mají ji za 635,- jo to bebe jou je asi taková dražší značka, že jo???
No alespoň na něčem ušetříme🙂)hihihi

Holky s kočárkama ani nemluvte, já vybírala asi 3 měsíce..a jsem ráda že to mám z krku, ale už ani nehledám debaty, bo by mě to zase rozhoupalo🙂)je jich tolik a tolik názorů a každej má pro a proti...no ale určitě vyberete, nemám strach🙂))

hehena
autor
3. lis 2009

CAT a vzali jste nakonec kterej kočík? ten Geisslen?

prosteja
3. lis 2009

CAT ty diskuze a recenze nemá moc smysl číst, to už jsem zjistila 😀 ..... jsem si našla diskuzi ke kočárkům Tako obecně... půlka lidí je z nich nadšená, půlka je z nich na mrtvici...... a chválí jiný kočárky...... tak si najdu ty, který lidi chválí... a zase půlka je chválí a půlka je pro změnu zase na mrtvici 😀 😅 ..... a jak si někdo vybere kočárek, tak je jasný, že ho chválí, to už jsem taky zjistila.... i kdyby měl nějaký mouchy, tak to vždycky nějak omluví 😀 ......

prosteja
3. lis 2009

HEHE ale docela hodně lidí je spokojeno s tím ESPIRO GTX 😉 co jsem zatím tak narazila

cat79
3. lis 2009

ano, myslím že za týden si pro něj už pojedeme a bude doma.-))
mrkni na něj, jsou fakt vychytaný, nemá ho každej a jsou bezpečný..já myslím, že všeobecně němci pro ty děti prostě ty věci nepodceňujou a dělaj to dobře a kvalitně..jen ta cena tady v ČR je strašná, v německu vyjde se vším všudy (myslím pláštěnku, síťku proti hmyzu, deštníček, fusak, bezpečnostní sítka, adaptéry, autosedačka...) na 800euro..a to jde si myslím.

Jasně že seženeš kočárek za 10tis....ale já měla strach že to nebude kvalita nic moc a bezpečnost taky ne☹ale třaba se pletu, třeba ten firkon verano, ten je velkej a dobře ses nim jezdí, i ten V travell je hezkej i Danny sport od Dorjanu......

cat79
3. lis 2009

ale z těch kvalitnějších je to určitě Peg Perego, Mura, Baby confort a Concord, ale třeba Jané, Chico a ten Casual play...to je jen tahání peněz a kvalita průměrná.....

I ten co má carcul je fajn, a pak ty belgické, nevím značku....

cat79
3. lis 2009

Prostěj určitě, ale když se Xlander nevejde do výtahu, tak není co řešit, to je prostě na pytel.-(((

A taky když nejdou aretovat ta přední malá kolečka, to je taky blbé a pak bych koukala na velikost té korbičky dle toho kdy se mimi narodí, no a ty trojkolky jsou fakt nestabilní, ikdyž se mi teda strašně opticky líbí☹((

cat79
3. lis 2009

jinak tvarů a barev..to je mega úlet co dneska na tom trhu je, co??
Naši měli 1 druh, značka Liberta a 2 barvy-modrá a červená🙂 a taky jsme v poho, nemáme špatný záda, zato usneme v pohodě ve stanu kdekoliv🙂)
a autosedačky za nás bylo velký sci-fi🙂))natož aretovací otáčecí kolečka.-))hiihihhihihii

prosteja
3. lis 2009

CAT jo tak to jo, takový připomínky typu, mě se nevešel kočárek do výtahu to vítám.... já jsem spíš myslela, že najdeš 10 negativních hodnocení a lidi ti řeknou, že by ten kočár v životě nekoupili a pak 10 absolutně pozitivních 😀

jinak trojkolky se mi ani nelíbí a taky mi přijdou nestabilní, takže to jsme zavrhli hned.... pak jsme přemýšleli jestli aretaci ano nebo ne... hodně jsem slyšela, že prý může být sebelepší značka a stejnak se to vykvajdá 😅 .... tak nevím, asi do toho půjdeme, protože ty klasické se fakt hůř ovládají 😉 ..... a jinak jj, to už kočárek musí splňovat, co největší korbička půjde a musí jít zaaretovat ty přední kolečka... 😉

jinak teda z hlediska kvality a bezpečnosti jsem mrkala, že neprochází ani ty nejlepší značky, tak jsem v klidu 😀

prosteja
3. lis 2009

CAT taky si říkám 😀 dřív byl jeden kočár a hotovo, nikdo se s tím nematlal 😀 dneska přemýšlíš, jestli ho mít s kolečkama, nebo kytičkama..... 😀 je to sranda no

prosteja
3. lis 2009

no nic holky, přiblížil se mi čas odchodu domů.... tak se mějte krásně a zítra páčko 😵

eeefffaaa
3. lis 2009

tak jsem zase tady...snad ted bude spat

eeefffaaa
3. lis 2009

a je tady nekdo?nebo jsou vsechny pryc??

svoja
3. lis 2009

me treba diskuze o tom nasem kocarku dala docela dost a neprislo me zbytecny na to koukat....

svoja
3. lis 2009

a jestli jsou trojkolky stabilni nebo ne...to je otazka...ja osobne si to nemyslim a nehazela bych vsechny trojkolky do jednoho pytle!!!

cat79
3. lis 2009

Svoji asi je trojkolka a trojkolka, to jo, ty velký kolečka jsou fajn, ale ty s těma malejma, to je teda s prominutím o hubu🙂
Ale každá si najdeme ten svůj, nebojte holky🙂)))
a za rok bude mimi chodit a v kočárku ani nebude chtít bejt🙂))