Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. črc 2009

ORCHI i já držím palce moc!!! co to špinění???

orchidei
1. črc 2009

verled horší už tu pleť asi mít ani nemůžu a třebá ségře se v těhu úlně vyhladila! měla jí jak mimino! Tak se necháme překvapit!
Ahoj hehé tak další těhu příznak! Zapisušej si těhulko? 😀 😀 😀

prosteja
1. črc 2009

dobré ránko všem, snažilkám, těhulkám a miminkám 😵 😵 😵

hehena
autor
1. črc 2009

jj ORCHI... hodím si tu šavli na do sešítku a připíšu datum 🙂)))) 😀 😀 😀

hehena
autor
1. črc 2009

PROSTEJí ahoooj 🙂

prosteja
1. črc 2009

hehenko tak už je to tady 😀 no mě se zdá, že víc blivno mi bylo minulej týden a o víkendu..... teď už jsem si na to asi zvykla, že mám furt žaludek jak na vodě a už mi to tak nepřijde 😅

prosteja
1. črc 2009

svoji dodatečně gratuluju k utz 😵

a orchi tobě držím palec 😉 a jaký jsou ty 2 znamení 😀 😵

prosteja
1. črc 2009

hehe saloos je hodně dobrá kosmetika, olejíčky a taky 😉 přírodní

prosteja
1. črc 2009

já se ten saloos chystám používat hlavně na masáž hráze a na strie....... 😉

orchidei
1. črc 2009

saloos je taková přírodní kosmetika! Mám jí moc ráda! Před svatbou jsem si kopila rakytníkový balzám a manža mi sním mazal každá večer záda a musím říct že jizvičky tak na 50% vybledli!
Ale jinak mě taky nic nepomohlo na tu hubu tak jsem zvědavá na ten olejíček, je strašně příjemnej a vůbec po něm nezůstane ta huba mastná!
Včera večer jsem ještě špinila, zkoušela jsem i čípek a ten úplně dole a tvrdej jak beton ale nevim kdy se začíná před mrchou otvírat! Dneska jsem zatím byla dvakrát na wc a nic ale je to slabí špinění takže ještě není jistý jestli ustalo! uvidíme uvidíme co se ztoho vyklube! Jestli mrcha jedna hnusná nebo mimís nejkrásnější!
Hooooooooooooj prostěj!

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Holky nazdáááááááááááár MIMISKA 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

ORCHI mimis nejkrasnejsi , PRSK PRSK 😉

hehena
autor
1. črc 2009

ach tak.... přírodní kosmetika... tak to se musím někde podívat.. 🙂

jj PROSTEJí zdá se, že je to tu.... jdu si udělat CARO, třeba to přejde, né že mi utečete 🙂)) 😀 😵

orchidei
1. črc 2009

Znamení dneska ráno se zas objevil čáp! A asi před 14 dny jsme objednali pro rodiče svatební knihu s fotkama a protože pořád nepřišla tak jsem tam včera volala a ono jim to nedošlo celý takže se musí odeslat znovu! Asi čeká fotokniha na fotečku z ultrazvuku! 😀 😀 😀
Si musi udělat znamení ze všeho z čeho to jde, no!

prosteja
1. črc 2009

orchi držíííím všechno co mám 😉 aby to byl mimís 😉 no a jaký byly ty znamení 😀

ten saloos je fakt hodně dobrej.... já od nich měla i sprej na obličej, v létě je to naprosto super, krásně to osvěží... je to teda dražší kosmetika, ale třeba na masáž používám jedině jejich olejíčky... 😉 i balzámy na ruce, paráda 😉

verled
1. črc 2009

hehe:to je značka kosmetiky🙂maj takový voňavý olejíčky, i pro těhu,přírodní🙂...no asi budeš, když tit o začíná🙂)
orchi:to měla štěstí, já vypadam hrozně....:-/
prosteja:ahojky:-)pokochej se fotama🙂))

prosteja
1. črc 2009

hehe tak hlavně ať to CARO zůstane v bříšku 😀 a hehenko na internetu to určitě najdeš, prodávají hodně a taky v lékárnách ten saloos mívají a v prodejnách se zdravou výživou taky 😉 mají i olejíčky pro děti, všechno přírodní a krásně to voní 😉 😀

orchi tak podle znamení bych těhu nemohla být ani omylem 😀 já čápa neviděla už ani nepamatuju 😀 ale tak třeba u tebe to zrovna znamená dobré znamení 😉 a neviděla jsi ještě vránu? čáp znamená kluka 😀

orchidei
1. črc 2009

hehe nebuj konečně mám trošku volnější den! Tak tu dneska tak nějak budu celý den! Občas teda muset na nějakou chvilku odskočit pracovat, ale dneska snad zvládnu i to kecání!
Peti děkuji za bacílky! Od tebe alespoň budou silnější! Naposled mě při ovulce poprskala hehe a to byli ještě mini bacílci! Ale snad zafungovaly!

eeefffaaa
1. črc 2009

ahoj holciny!!!

jak se mate??nejaky novinky tady??vcera jste toho teda nabrebentily,ze nemam sanci docist 🙂

orchidei
1. črc 2009

Vránu ne jedině že by mi jí přineslo Káně ta nám nad chalupou krouží každý den! 😀 😀 😀

prosteja
1. črc 2009

verled ahoooj, bříšenko nádherný 😵 a kuš furt s těma špekama, já mám takový "špeky" teď... včera jsem zdlábla třešně a jak jsem tak ležela, tak říkám, no tak tam jsou buď trojčata nebo fakt nevím z čeho ten pupek mám 😀

ahoooj efi a Davídku 😵 já jdu zítra na kontroluuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

orchidei
1. črc 2009

ahoj effi! Tak už ti došlo že máš školu za sebou! 🙂

carculka
1. črc 2009

hehe to ti nezavidim,myslela jsem ze tobe se to vyhne...ze mne uz to dneska malem slo....a od rana soufl -tradicne

orchi kdyz jedes smer Plzen, tak na pravo....ale je spis videt kdyz jedes z plzne-takovej vetsi,na kopci,bez fasady

verled
1. črc 2009

prosteja:mě právě pijde cenově super....🙂

prosteja
1. črc 2009

orchi 😀 😀 😀 no doufám, že to vyjde 😉 znamení neznamení 😀

eeefffaaa
1. črc 2009

peto jak se mate s Edikem???

orchi kdy planujes testit??

hehe a protej jakpak se vam tehulkuje?? 😵

a zdravim verled "novou" tehulku 🙂

baeszinka
1. črc 2009

No teda holky vy jste ale špketky 😀 😀 Tý jo,já mít takovu postavu,tak si vískám 😉 .Ale po šestinedělí začnu pěkně pomalu cvičit,abych se zalíbila nějakýmu hodnýmu tatínkoj 😉 🙂 😀 😀 Néé,si dělám srandu,to uvidíme 😉

Tak pleť teda taky nemám nic moc,tolik pupínků jsem neměla za celou pubertu 😠
Tak Hehenko,už je ti blivno,jo?Fůůj,to nezávidím,ale holt to k těhu někdy patří a za odměnu bude mimísek 😉 🙂

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Ef a Davídku achojky 😵

Prostej jj ještě dneska to vydrž 😉

eeefffaaa
1. črc 2009

prostej ja taky!!!ale ty se urcite tesis vic jak ja...tak budu drzte pesti at je to vsechno v poradku,jako ze urco bude 😉

verled
1. črc 2009

určitě jooo🙂