Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

elitera
28. črc 2009

no sláva 🙂

eeefffaaa
28. črc 2009

ahoj holky!!

tak jsem zoufala ☹ predstavte si CS 3!!!jeste o jednu nizsi jak predeslych 14 dni,na porod to absolutne nevypada podle cipku,ale teda podbrisek me bere a pali jak cert,nemuzu vubec chodit..no a kdyz neporodim tak pristi utery na prijem 🙄 a dneska zase Davidka budili budikem,ale docela hnusne,pak vyfotim zaznam z monitoru,je tam uplne videt jak spinkal a pak jak ho probudili

baeszinka
28. črc 2009

Ahojky Efi,to je děs,nějak se mu ven nechce ☹ No,ale třeba to do příštího úterý už dopadne a když ne,pomůžou vám nemocnici 😉

eeefffaaa
28. črc 2009

ahoj bae!!no prave vyvolavanyho se bojim,co kdyz moc nepujde ani to ☹ doufam,ze se umoudri a tenhle tyden jeste odrodim,protoze uz zacinam byt vazne zoufala...a co vy??jak se mate??

baeszinka
28. črc 2009

to věřím,musí to bejt už šílený...já mám do porodu 2 měsíce a už je taky ta únava trošku znát...v noci skoro nespím,mám Kryštůfka napříč,takže když si lehnu na bok,nelíbí se mu to,tak kope tak dlouho,dokud se neotočím.na zádech je mi špatně a když se otočím na druhej bok,zase se mu to nelíbí..a to je ještě proti tomu co máte v pupíku vy prcek...

Efi,hlavně nezoufej,už tourčitě brzy bude 😉 Piješ ten maliníkovej čaj?Nevím teda až jak moc pomáhá,ale zkusit se má všechno,že 😉

eeefffaaa
28. črc 2009

jj ja uz ho tam mam ted porad jako zpricenyho,vsude me tlaci a boli a ted jsem zjistila ze po tom vysetreni nejak spinim,ale to rikala,ze se muze stat,ale jak zacnu krvacet mam prijet,tak doufam,ze mi to tak rozstourala,ze budu tenhle tyden rodit 🙂 jj bae piju a Milan masiruje hraz...ze zacatku to bolelo jak cert a ted uz to skoro necitim,tak doufam,ze to aspon trochu pomuze

elitera
28. črc 2009

efi, sex, ananasovej kompot, červený víno, umýt okna, vytřít (na kolenou), vyběhnout schody... už jsi zkoušela? 🙂

hehena
autor
28. črc 2009

jsem šla vařit holky... a teď jsem pejsce pustila dobu ledovou 🙂)) jsem měla místo hudby chuť na mluvený slovo... 🙂

EFI.... holka moje... já vím, že to nemůžu chápat, ale nezoufej, Davídek půjde určitě rád ven... no a přinejhorším půjdeš na vyvolání, aspoň máš výhodu v plánování porodu.... 😉

hehena
autor
28. črc 2009

jo to vytírání na kolenou... už jsem párkrát byla svědky toho jak to zabralo...

eeefffaaa
28. črc 2009

holky zkousela jsem vsechno plus jeste horkou sprchu...doma sbirame okurky na prodej,takze zitra pujdu asi sbirat s nasima a to by bylo aby to uz nebylo 🙂

hehe mamka si mysli,ze tam nemame Davidka,ale Anezku,ze tem se pry nechce ven,ale byl by to gol kdyby tam byla Anezka 😀

dneska jak jsme byla na monitoru,tak se mnou psala ten porodopis a ptala se me na jmena a pak rika,konecne nejaky normalni,to je dneska samej Samuel a Jessica a podobny 😀

baeszinka
28. črc 2009

tak uvidíš,třeba to fakt pomůže jak ti to tam ta Mudra rozšťourala...a s tím porodem...sice to teď třeba nevypadá,ale za chvíli to může bejt zase jinak 😉 kamarádka jeden den měla bolesti,tak jela dopoledne do špitálu,tam ji točily monitor a že teda rozhodně rodit nebude,pustili ji domů,v noci jela znova a už si ji tam nechali a do rána porodila 🙂

hehena
autor
28. črc 2009

holky to nevyspání vám vůbec nezádivím... já se od začátku těhu budím pravidelně jednou během noci, jdu se vyčurdit a někdy mě bolí záda, tak se mi těžko usíná... ale zatím to jde... ten konec si vůbec nedovedu představit... 😖 😖 😖

eeefffaaa
28. črc 2009

a mel mi dneska prijit novej telefon a ani ten zatim neprisel,me fakt nic nepreje,jsem myslela ze aspon z toho budu mit radost a nic ☹

hehena
autor
28. črc 2009

milan je super, že tě masíruje EFI.... fakt klobouk dolů.... 😵 😵 😵

eeefffaaa
28. črc 2009

bae kez by to tak bylo i u me...to je moje velikaaaansky prani

hehe pockej postupem casu az bude mit bruch a kor ke konci,to bude hekat pri kazdym pohybu a otaceni 😀 me Milan ted uz i oblika kalhotky,pyzamo,ponozky a utira me po vysprchovani...samozrejme kdyz je doma jinak to musim nejak zvladnout sama... 😀

eeefffaaa
28. črc 2009

no hehe nevim jak bych se masirovala sama,ale je to fakt znat a jestli me to pomuze aspon od par stehu,tak budu rada...masaz hraze doporucuju,protoze si nedovedu predstavit to kdybysme nemasirovali,to bych asi zhebla pri tom tlaceni hlavicky

hehena
autor
28. črc 2009

ježiši teda dát dítěti jméno Jessica, to považuju v čr za barbarství.... 😕 jako pochopila bych ještě, když žije maminka v zahraničí... ale i tak se myslím dá vybrat jednoduchý jméno, který je fajn pro obě země...

jj tohle bych vůbec neposlouchala BAE... to, že tohle dr. říká, to ti prostě sděluje orientační informaci dle nálezu... jenže každý tělo se chová naprosto jinak... některý se na porod připravuje pomalu a jiný rychle... to je normálka... a zítra můžeš odrodit...

hehena
autor
28. črc 2009

ty jo EFI nepiš mi toooo... to je děsný... to si vůbec nedovedu představit, když se pořádně nevyspím, tak je mi zle... to bude děsný... kamarádka mi dokonce říkala, že musela spát v sedě, protože jí dítě tlačilo na plíce, nemohla moc dýchat... no hrozný...

hehena
autor
28. črc 2009

začíná mi to těhulenství připadat trochu jako noční můra teda... :(((

eeefffaaa
28. črc 2009

no moje telo se pripravuje uz snad 3 tydny a porad nic 😀 to nase dite je nejaky nerozhodny a proste se mu nechce...dneska me PA rikala,ze mu kdyztak pristi tyden pomuzou se teda rozhodnout 😀 a kdyz se me prisla podivat na monitor tak prcek jako kdyz to vi a zacala mu vyssi srdecni frekvence,tak se tomu zacala smat a rikala,ze se ji nejak lekl a ze ho muze rodit ona,ze at se teda jako moc neleka

eeefffaaa
28. črc 2009

neboj hehe to jsou halvne ty posledni tydny...je fakt ze ted citim kazdej jeho pohybtak silne a casto bolestive,ale to je jen ted ke konci tak uz tam ma malo mista,citim kazdou jeho kost a to me ted za tyden jeste povyroste kdyz bude prenaset ☹ jinak je to super,ja si teda nejvic uzivala to obdobi po nevolnostech,od toho 20tt do 36tt,od toho 36tt uz je to dlouhy a uz chces porad rodit 😀

baeszinka
28. črc 2009

Těhotenství je krásný,ale ty konce už moc nééé 😒 ale ono to nakonec uteče a pak už má člověk u sebe toho drobečka a na všechno špatný zapomene 😉 😵

eeefffaaa
28. črc 2009

a rikala jsem si ze snad chytnu nejakou PA co tam dneska byly,protoze byly vsechny strasne mily a prijemny,takovy i ukecany...snad budu mit stetsi aspon na ni,ne na nejakou podrazdenou muru

eeefffaaa
28. črc 2009

no holky jdu si udelat cajik,datsi neco na zub a jdu koukat na bednu...porad cekam az Petulka napise o porodu a o tom jaky to je mit uz Vitka u sebe,ale ma toho asi moc...tak doucata zatim ahoj...ja se pak jeste urco stavim

baeszinka
28. črc 2009

Papa Efi..a koukej už porodit 😉 😀 Hezky si odpočiňte 😉

hehena
autor
28. črc 2009

chtěla bych pracovat jako PA.... musí to bejt na jednu stranu krásný povolání....

hehena
autor
28. črc 2009

EFI ahooooooj 🙂

BAE smím se zeptat co u vás doma? je to lepší? jestli nechceš tak samozřejmě neodpovídej 🙂

baeszinka
28. črc 2009

Hehenko,mě to nevadí,když se na to zeptáte 😉 Musím zaklepat,manža seká dobrotu,ale já to prostě furt nemůžu nějak zapomenout..už mu prostě nevěřím,ale snažím se,aby všechno bylo aspoň malinko jako dřív...hlavně kvůli mimču.. čas asi ukáže..

cat79
28. črc 2009

Ahoj děvčátka a mimískové🙂))
Asi vás ani nedočtu🙂)něco nového?Co Zubaj?
Hehenko s tím špiněním to není moc legrace, já být tebou tak jdu, taky jsem nechtěla s výtokem jít a pak jsem byla ráda, že mě uklidnila a dala čípky, já bych nic nepodceňovala, špiníš od začátku těhu a i přes utoš, to je divné...ale jak chceš, já bych asi letěla hned....
Baez chápu tě co se manži týče, ono se všechno časem ukáže, uvidíš...ale už budeš mít mimísečka🙂)))

Jinak fotit bříško budu taky, ale jednou za 2 týdny...zatím, nemá to cenu fotit každý týden, stav je neměnný🙂))jen ráno a večer, to je velký rozdíl🙂))

Jinak těhu cvíčo bylo zase super, fakt to všem doporučuju, je to hrozné uvědmění toho stavu, je to i makačka a člověk se naučí správně dýchat...a to je moooc důležité🙂))

prosteja
28. črc 2009

tak holky, jsem se tu nějak ponořila do práce a najednou mrkám, za chvíli půjdu domů 😀

efi holka, co s tebou 😖 já bych tomu už fakt nechala volný průběh, žádný teplý sprchy, sex na sílu, červený víno a tak a připravovala bych se pomalu na to, že nejpozději příští týden už budete 3 😵 😵 😵 a uvidíš, třeba Davídek vyleze sám 😉 a neboooooj efi, podívej na Andreaska, taky jí to vyvolávali a jak v pohodě porodila...... takže se tím zbytečně nestresuj, co bude nebo nebude a když Davídek nebude chtít sám, tak mu hold trošku pomůžou 😉