Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
24. čer 2009

mně mudr říkal, že limit je 2, pak 2-3 je ještě snad ok, ale už na hraně a nad 3 je to v pr............. a já se vyděsila, že máme 1,9 a on, že je to úplně dobré, ale prostě ............ jistota je jistota, já bych nepřežila nějakou potíž 😲

ange: já byla rozhodnutá, že si vyberu dva roky a pak buď druhé dítě, nebo poloviční úvazek a předražená školka a za rok další dítě, nebo že budu doma zadarmo, teď ale nevím, no..............

cat79
24. čer 2009

Svoji já se spletla, myslela jsem že se tomu jen říká jinak, ale Amal to pochopila, takže jdeme na ten screening, to je jasné, pardon🙂)

elitera
24. čer 2009

Jej, koukám, že se tu zase hromadně dvoučárkuje, tak vám všem gratuluju a zejména držím palce (tfuj tfuj tfuj), ať je všechno v pořádku!!!! 😵

angetha
24. čer 2009

Amal já plánuju děti aby byly tak o tři roky od sebe..Vendulce bude 6 a půjde do školy, mladšímu budou 3 a půjde do školky a já do práce - asi na poloviční úvazek, abych stíhala školku..
Anebo na plný úvazek, manžel dělá směny, tak jen některé dny částečný úvazek, mám hodného zaměstnavatele 🙂

cat79
24. čer 2009

No Amal já si MD taky vezmu na 2, pak bychom chtěli 2. sviště, a jako ty bych teda pak dávala malé do školky, ale já ani nemusím, když podnikáme doma, ale jen na dopolko, abych mohla objíždět schůzky a tak....

carculka
24. čer 2009

holky tak ja abych sla do sprchy jdem slavit manzovo narozky -ma je teda az v patek ale slavi to jeste s jednim kamaradem co je mel min.tyden...tak to dnes asi praskne,ale zkusim svezt me nepiti na prasky ze jsem marod...asi..nechci nic zakriknout dokud to neni stopro ze je vse v poho

cat79
24. čer 2009

Teď si uvědomuju, že vlastně naposledy jsem byla u doktorky před téměř měsícem a bylo to na mě moc info na jednou, takže se fakt nedivte, že nevím ani na jaké testy to jdu🙂 byla jsem ráda, že jsem si zapamatovala TP🙂)bylo toho skrátka moc...a navíc já nemám ani kámošku co by mi poradila, takže veškeré info mám od vás, tak díky🙂

angetha
24. čer 2009

Carculko tak hezkou zábavu 🙂 🙂

cat79
24. čer 2009

Určo Carcul, když řekneš že jsi na antibiotikách, nikdo ti na to nemůže nic říct.
Hlavně že už jste usmíření🙂))))
Tak si to mooc užijte, já už ty oslavy nedávám, vždycky se napapám a šla bych hajat🙂)hihhihihihi

hehena
autor
24. čer 2009

tak klioš stále tu... a parádně si hucká.... bezva!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

angetha
24. čer 2009

Já bych ho hnala Hehe 😠

carculka
24. čer 2009

ange dekuji🙂

cat,ale oni uz se ptali minule jelikoz jsem pila min nez obvykle..a furt se ptaj...tak se nesmime prorict dokud to nebude uuplne jisty...ale beztak narazky budou...

no a kez by mimi bylo trosku v patek videt dala bych fotecku manzilkovi do knizky pro tatinky k narozkam 😀

cat79
24. čer 2009

Hehenko nebooj, dej si vitamínky🙂
Já byla chorá hned na začátku asi 2 týdny, myslím, že to bylo cca 5-6tt a bylo to ok, ale věřím, že nemocná nebudeš!!!!!

cat79
24. čer 2009

Carcul jéé🙂)))
Hele já vždycky říkala když naráželi "ikdyby jo, tak se to stejně první 3 měsíce neříká,takže buďte v klidu"🙂))
a dali pokoj, pak na to dokonce zapomněli🙂))

amallie
24. čer 2009

ange: tak to je ideální plán 😵

a cat: ještě lepší, když jsi doma, je to prostě luxus, tiše závidím 😉

cat79
24. čer 2009

konečně prší...já už myslela že mě ten tlak zabije...pořád sluníčko, mraky, sluníčko, tlak strašnej a né a né zapršet...tak teď krásně leje, akorát na odpolední relaxíček...to mám ráda, jsem stejně utahaná jak kotě, tak je to aspoň tématicky doladěné🙂)hihihhi

hehena
autor
24. čer 2009

ANGE nejradši bych... je to naše známá, ale je tu vyloženě pracovně... jenže co jí jako mám říct že jo... už jak jsem otevřela dveře, tak jsem se zděsila... prostě nevím, proč ty lidi nezůstanou doma, když jsou takhle nachcípaný.... :(((((((((((

cat79
24. čer 2009

Ale Amal někdy není co, chybí mi někdy lidi, jen doma to taky není med, ideální je kombinace obou. A já tak ráda nosila kostýmky a teď jsem doma v tepláčkách🙂))))

tééda, zase jsou povodně v jižních čechách☹((mé nejmilejší místo a pořád to tam mají s tím deštěm špatné☹((

hehena
autor
24. čer 2009

i já bych šla spát... :(((( doufám, že odejde nějak rozumně, ráda bych stihla venčení s rozulí v nějakým normálním čase... většinou odchází až před devátou... to je děsný! 😖

carculka
24. čer 2009

😀 cat..tak jo tak to tak udelam..a vy jste to vydrzeli tak dlouho nerict??

cat79
24. čer 2009

Hehe chudinko, to je prekérka☹

amallie
24. čer 2009

cat: já myslela kvůli miminku, jinak jako nafurt, to nezávidím, já jsem ráda v luftě 😉

cat79
24. čer 2009

Carcul nejhorší je začátek, jak jsi z toho natěšená, ale pak se jako uklidníš a vychutnáváš si to svoje sladký tajemství🙂)))))

amallie
24. čer 2009

carcul: čoveče, my to řekli všem až ve 12tt, nejdřív mi to přišlo divný, pak jsem si ale zvykla a vydržela bych ještě dýl 😀

hehena
autor
24. čer 2009

mno a kdy jste to řekli CAT???

cat79
24. čer 2009

Amal kvůli mimi to ano, to je ideální, ale já už teď vymejšlim další plány, jak máme ten pozemek, tak je to v takové obci, kde se bude ještě hodně stavět a není tam ani solárko, kosmetika, kavárnička...takže bych pak chtěla ještě v něčem podnikat🙂))už to vidím v barvách🙂))a manža taky🙂)je to pole neorané a pro nás aktivisty naprostý ráj🙂)

svoja
24. čer 2009

CAT v pohode, vsak ja tomu taky nerozumim🙂

AMAL gratuluju, tesim se, az budu moct taky klidne spat...🙂

Holky, vcera me bylo vecer hrozne blbe a bolelo me hodne brisko, pred chvili jsem zase malem zvracela a v noci se me zdalo, ze krvacim. HROZNY. Uz at mam za sebou tu kontrolu a jsem zase o neco klidnejsi.

Zbezne jsem procetla radky o latkovkach....taky tomu jeste nerozumim a poradne nevim co a jak. Jesteze mam tady blizko kamaradku, ktera ma ten obchudek, jak jsem psala, a podrobne me to vysvetli...i kdyz na zacatek asi koupime par papirovek.

CAR ahojky...sved nepiti na prasky, to je nejlepsi, ja to tak delala i kdyz jsem nebyla tehu a jen nechtela pit🙂

cat79
24. čer 2009

Našim a ségruším myslím v 8tt, hned jak jsem měla fotečku mimíska🙂 a ostatním pomalu až teď...

cat79
24. čer 2009

Svoji to mě mrzí, že ti bylo tak zle, ale mě taky občas dost píchne v bříšku a špatně mi je denně od 17.30:-) ale je to asi normální, neboj🙂

Jinak taky už chci mít ty testy za sebou a být v klidu, ale podvědomě to cítím, že to bude OK...věřím v to. mooc

carculka
24. čer 2009

tak holky dekuju,ja chci taky pockat ale manza bude mit problem to udrzet