Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
1. črc 2009

orchi a hehe to napsala hezky 😀 bude to mimčo nosit a rodit ty nebo on? tak ať ti nemluví do toho, kdy chceš testit 😀

hehena
autor
1. črc 2009

jo holky.....

SVOJI, VERDE..... máte nááádherný bříška!!!!!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
1. črc 2009

PROSTEJí ********** nebuď na mě tak hodná, nebo se zase rozbrečím.... normálně mám fakt dost.... dejte mi korunu někdo .)))))))))

ZUZI viděla jsem zase tvojí svatbičku, bo jsem omylem klikla na tvojí další diskusi... no jste krásný!!! parádně jste si to užily a tvůj manža jo - mi připomíná kamaráda mojeho manži.... jsou si strašně podobný 🙂

verled
1. črc 2009

hehe:děkujeeeem🙂)

angetha
1. črc 2009

Holky psala mi Blahu:
Dneska jí natočili kardio a je vše v pořádku. Zítra má příjem v 7:30 a v pátek ráno rodí. Takže v pátek v poledne už budou rodiče 😵 😵 😵 😵
Juchů 🙂 🙂

zuzka.o
1. črc 2009

HEHE, dííííky. Tak to teda manža má další dvojče, teda trojče? Že se mi nepochlubil 😀

prosteja
1. črc 2009

hehe 😀 já nemám drobný 😀

zuzka.o
1. črc 2009

jééééé, to jsou novinky!!!! Moc na Blahu budu myslet! To je nádheraaaa, první PRVOSENČÁTKO 😵

prosteja
1. črc 2009

ange paráááááda 😀 😵 tak blahušku moooooc pozdravuj....... a to ji zítra přijmou a v pátek jí budou teprve dělat císaře? 😉 já myslela, že to jí budou dělat ten den co ji přijmou 😲

hehena
autor
1. črc 2009

ježišiiiiiii.............uáááááááááááá mám husinuuuuuuuuuuuuuuu...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ANGETí pošli mi prosím na ní čístlo do IP, ráda bych jí napsala.....

orchidei
1. črc 2009

Jé Blahů už bude maminka! Jé už se těším na fotečky! jen aby jí za námi brzy pustily! 🙂

prosteja
1. črc 2009

no tak teď otázka, jestli blahu porodí dřív než andreasek 😀

prosteja
1. črc 2009

což o to orchi, myslím, že ji tam nebudou držet měsíce... ale ona nemá doma net ☹

hehena
autor
1. črc 2009

PROSEJí asi jí na to musí třeba nějak víc připravit megikacema nebo co.....

prosteja
1. črc 2009

takže fotečky budou asi jen od ange z mobilu 😀

hehena
autor
1. črc 2009

ježiši my už tu budeme mít první miminkooooooooo...... to je nááádera!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orchidei
1. črc 2009

No holky s tim testem je to blbí protože už ho nemám kde koupit! To nešlo koupit potájí když semnou chodí na oběd! Tak doufejme že mrcha zítra nedorazí a po o ho koupím, ale asi radši počkám na raní moč co? Nebo mylslíte že by už moh být duch i z odpolední?

prosteja
1. črc 2009

hehe minulý týden rodila plánovaným císařem jedna moje známá.... v sobotu ráno přišla, vyplnila papíry a šla pod kudlu 😉 proto mi přijde divný, že ji tam budou držet celý den, než jí to vůbec udělají 😖 ale to je asi dle nemocnice 😉

prosteja
1. črc 2009

no hehe právě jsem zvědavá jestlí porodí dřív blahu nebo andreasek..... andreasek má totiž v albíčku, že 1.7. nastupuje do porodky 😀

orchi 😖 já totiž nechápu, proč nemůžeš mít testík doma 😖 však jsi mu měla říct, že si jen koupíš test, protože ho nemáš kdy koupit a testit budeš až když to nedostaneš 😉

prosteja
1. črc 2009

orchi a když už, tak bych počkala na ranní moč 😉 tzn. nejdříve v pátek ráno 😖 ch jo

hehena
autor
1. črc 2009

aha aha... tož to jooo PROSTEJí....

ORCHI já měla jasně pozitivní test 10 DPO a to večer..... asi od 18 - 22 hodin jsem nepila a pak jsem najednou vzala test a šla jsem ho prostě bezmyšlenkovitě počůrat.... a duch tam byl... mrkni...

http://picasaweb.google.com/synackovi/ToSnadAni...

hehena
autor
1. črc 2009

ahááá takže i ANDREASEK.... no to jsem netušila...... pááááni... miminečka... 😵 😵 😵

orchidei
1. črc 2009

Sem totiž blbec řekla že mám strach že ho koupim a pak to ráno dostanu! Bych si jednu flákla! Sem měla držet hubu, no! Už se stalo! Zase čím dýl budu testit tím míň se budu bát na test podívat,protože mrcha zatím podle ovule chodila přesně (myslim) takže když nedorazí mrcha tak je velkááááááááááá naděje a i když by ještě nic neukázal tak mě ta neděje tak rychle neopustí když vim kolik z vás mělo // až hodně po mrše!

verled
1. črc 2009

orchi:já měla dycinky lepší čárky odpo🙂

hehena
autor
1. črc 2009

jo a ta druhá čárka se objevila do tří minut... a do pěti ještě ztmavla... moc to nešlo vyfotit... bylo to ještě tmavší, akorát ten blesk to trochu oslnil...

orchidei
1. črc 2009

A přitom ty minulý testy mě vždycky donutil koupit ještě před mrchou a vždycky mě ho otravoval ať už ho udělám! Možná taky dostal strach když mu celý měsíc tvrdim že určitě jsem! 😀 😀

hehena
autor
1. črc 2009

to je možný ORCHI .) ho koupíš zítra, to nevadí..... 😵

orchidei
1. črc 2009

ok hehe tak když mrcha nedorazí tak piju naposled ve 3 v práci a večer jdu čůrat na test! A pokusim se dostat k netu a hodit vám ještě večír info ale až zítra!

prosteja
1. črc 2009

orchi kdyžtak napiš sms a já bych to holkám dala vědět 😉

verled
1. črc 2009

orchi, jojo budem čekat🙂