Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. črc 2009

no já jsem jen kvůli tomu krvácení chtěla vědět, jestli čárka nemizí ...... napovědělo by mi to.... tak jsem to pocikala...

verled
2. črc 2009

hehe:no vidíííííš porád je tam tááákovááá dálnice🙂)))paráááda jsem už skoro v klidu.-)

hehena
autor
2. črc 2009

taky jsem SKORO 🙂)) v klidu 🙂)) 😀

verled
2. črc 2009

katrin:no na bříško od miminka🙂)))já tu občas říkám co je u nás v diskuzi novýho🙂)když já už beru za svoje už i tady tak nevim😀D

verled
2. črc 2009

hehe:to je taky důležitý🙂))

nitenka
2. črc 2009

varled neboj ono to rychlke utíká... pak až začne tukání tak je to zase další nervík 🙂 některý den tukal hodně a jinej vůbec 🙂 to jsem byla nervozní..takové to pravidelné jsem měla až od 21tt a to mám placentu na zadní straně a jsem hubenour 😨) ale je to paráda když je prcek cítít 🙂
první bublání je zážitek...
Já byla takovej cvok že když jsem prcka necítila celej dčen tak jsem si koupila foinedoskop 🙂 ale taky nic nenbylo slyšet 🙂

hehena
autor
2. črc 2009

NIT to už je krááásný bříško........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

misa_1
2. črc 2009

ahojky vsem...

hehe: co se to tady docitam? moc vam drzime palecky, at se dari mnohem lepe!!! a koukej poradne odpocivat, ja vim, ze je to pri praci tezky, ale mysli ted hlavne na to miminko a na sebe!!!

orchid: ja takhle testovala na veletrhu na zachode, protoze me kamoska donutila koupit test, no a kdyz jsem ho mela v ruce, tak uz jsem to nevydrzela a pak jsem chodila v brne po vystavisti, tvarila se jako idiot, protoze jsem mela pocit, ze to mam napsany na cele a kazdej to vidi a snazila se to rozedejchat 😀 😀 😀

verled
2. črc 2009

nitenka:neee neříkejmi to 😠 😀 já prcka donutim hned v 16tym aby sa hýba pořádně🙂navíc ty jeho dlouhý ruce se musej procvičovat😀Dnee??.-)jeee pani doktorko🙂)))jsem zvědavá jestli to první bublání poznam.-)

nitenka
2. črc 2009

hehe to je super,jelikož jsem to zažila vím že šance je moc veliká hlavně to chce fakt ležet... 🙂
Jinak víc jsem pročetla co jsi psala a mám pocit že víc než krvácení máš silné špinění což je dost časté jak se prcek zavrtává já ho měla 1O den po ket a bylo to jako mestruace hodně hnědá barva ne uplně červená a dost silně a to jsem byla v klidu to není nic nenormálního...horší je opravdu červená čistá

verled
2. črc 2009

nit:parádní pandírko🙂jeee takovýhle podobný
kalhoty ci sehnat u čongů na léto, jenom pod pupek páč se mi nechce kupovat těhotenský🙂
misa_1: 😀 dooobrá stořka🙂

nitenka
2. črc 2009

veled to bublání v +ž tt ucítíš neboj..jen já to měla tak nepravidelné že jeden den dost druhý den vubec 🙂 cca od 17 tt od toho 21 se prcek vrtí už jinak a běkolikrát deně to už je člověk v klidu..vidím už i bouličky na břiše to je paráda ,včera jsem sdi na břicho dalamobil s písničkou a on do nej kopal že hopsal po břiše 🙂

nitenka
2. črc 2009

teda pardon to jsem napsala jak vandal 🙂

verled
2. črc 2009

nitenka:jeeee já se těšim🙂to je srandaaaa

hehena
autor
2. črc 2009

NITENKO byla to čistá červená, navíc docela řídká.... po tom UTZ to bylo ještě víc, jak to tam dr. rozdráždil... teď je to prostě jen špinení a to ani né silný.... tak těžko říct, co se tam děje....

ale rozhodně to ze mě neteklo tak, jak jsi popisovala ty..... taky jsem dr. říkala, že je slabý zakrvácení....

hehena
autor
2. črc 2009

MISO díky za palce... 😵

nitenka
2. črc 2009

verled já si kupovala ve sportu ne tyhle ale jiné na gumu které unosím i po těhu jsou akce teda v praze tak jsem sehnala značkové fakt hezké za 5OO i na doma takové ty trenky a tak.... v tom sportu se dá nakupovat i pro těhotné 🙂

verled
2. črc 2009

hehe:....... 😉

nitenka
2. črc 2009

hehe tak to bude ok 🙂 ale fakt hajat a hlavně mě doktor varoval neluxovat

hehena
autor
2. črc 2009

neluxovat???????

já tady vysávám ob tři dny.... včera ráno taky...

verled
2. črc 2009

hehe:no jasně!!!neluxovat, žádnou námahu na břicho, nevytírat atd

nitenka
2. črc 2009

hehe píšu ti o mě hlavně proto,že když se to salo mě a já začla silně krvácet..nenarazila jsem na nikoho kdo by to zažil a poradil a překonal... kam jsem chodila tak holky jen špinily..
hodně by mě pomohlo o tom pokecat s nikým kdo to měl a jaké měl leky a tak..tak když budeš potřebovat cokoli poradit tak písni

nitenka
2. črc 2009

to jsem měla uplně zakázane,prý se tak nejvíc namáhá děloha

hehena
autor
2. črc 2009

určitě Nitěnko díky.... kdyby to bylo silný krvácení, tak bych asi byla dost vyděšená.... 😕

hehena
autor
2. črc 2009

šmarjá no tak to vidíš..... to jsem vůbec nevěděla.... 😲

no tak bude vysávat manža no.... taky se to musí minimálně ob ty tři dny, bo pejska dost pelichá, hlavně v tom dusnu a sype se to z ní neuvěřitelně....

hehena
autor
2. črc 2009

dneska je zvláštní den.... normálně na skajpu jsou asi 3 lidi... asi si všichni vzali dovolenku... 🙂

verled
2. črc 2009

hehe:dneksa je den dobrých zpráv😀D IP🙂

nitenka
2. črc 2009

vysvětloval mi to tak že luxování je pro těhotné obzvláště při krvácení namáhavé je to jako když zvedáš něco těžkého ..uplně mě to zakázal.. ted luxuju ale snažím se co nejmín tlačit ,záleží jak kterej koberec to znáš nějakej jde v pohodě a u jiného se nadřeš

amallie
2. črc 2009

hehe a volala jsi svemu gyndari?? nebo jsi u nej byla?

nitenka
2. črc 2009

hehenko neboj 🙂 bude vše ok já si to vybrala na začátku jako ty ty nervíky a ted mám pocit že mám tak krásné bezproblémové těhu..všechny výsledky v pohodě problémy žádné ani nevolnosti, bříško ani malé ani velké prostě chce to pevné nervíky a už brzy si to začneš jen užívat 🙂