Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
3. črc 2009

Ahoj Zuzi, ono je hrozný počasí, tak jsou asi všichni raději ve stínu, hlavně když jsou svátky..teda budou

cat79
3. črc 2009

Verled 🙂 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
3. črc 2009

Ahoj Anget 🙂 Teda u nás žádný vedro. Je zataženo a možná zase budou příval.deště.

lenka_bohousek
3. črc 2009

Ahoj holky, hezké poledne 🙂
Dneska zase nějak nestíhám, práce je moc a pěkně mě to štve, chtěla jsem si udělat něco pro sebe a vypadá to, že to nestíhám.
Moc myslím na Blahu a těším se na zprávičky od ní 🙂
Hehenko, ty moc nikde nelítej a buď v klidu doma.
Zuzí, už se cítíš jako těhulka? Já zatím nic. U mě je jediná změna na obličeji - udělal se mi pěkný uher na bradě 😠
Zdravím těhulky Petulku, Angetku, Cat, Svoji a Verled. A těhulce Prostejce přeju, ať si dnešní koupání pěkně užije 🙂

zuzka.o
3. črc 2009

Ahoj Lení 😵 Čoveče, žádný příznaky, takže asi zase nic. Ani beďar ☹ 😀 Ale ještě je čas. já to čekám až ve středu, ty v pátek, takže ještě se leccos může změnit. 😉

verled
3. črc 2009

zuzu,lenka:holky držím palce🙂
ange:tady je sluníčkoa šílený jic☹
jeee a zítra se pujdu opalopvat k voděě🙂

zuzka.o
3. črc 2009

Verled: díky 😉 Budeme to s Lení potřebovat.

Já dneska pojedu na chajdu a tam se budu válet..... a budeme grilovat, paráda!

verled
3. črc 2009

zuzka:jeeeee:-)já bych taky jela na chatu, kdybych nějakou měla😀
ale kdyby to vyšlo to by byl mazec, super měsíc🙂

p.e.t.u.l.k.a
3. črc 2009

Taky chci chatu 😉

zuzka.o
3. črc 2009

To je našich, ale je to takovej malilililinkatej domeček. Sice sousedi občas pruděj, ale je tam hezky.

No, kéž by to už vyšlo. Jsem dost mizerná čekatelka.

lenka_bohousek
3. črc 2009

Zuzí, já myslím, že u nás z toho taky nic nebude. Mě se právě beďary dělají vždycky tak týden před mrchou, takže to vidím na mrchu a ne na těhu. No ale co, jedeme dál, viď 🙂

Verled, děkujeme za palečky, už taky se Zuzí chceme těhulkovat se všemi ostatními Prvosenkami 😵

My jsme na víkend plánovali kola, ale uvidíme podle počasí. Možná zítra ještě zůstaneme doma, pojedeme na chalupu za našima a vyrazíme až na neděli a pondělí. Už se těším na sluníčko 🙂

zuzka.o
3. črc 2009

Lení: jj, jedeme dál (ale netvrdím, že mi to nebude mrzet) 🙂

lenka_bohousek
3. črc 2009

Zuzí, to víš, mě to taky bude mrzet. Ale tak nějak za tu dobu, co se nedaří, už to nese mnohem lépe. Dřív jsem dlouho brečela a uzavírala se do sebe. Teď to zamrzí, slzičku uroním tajně a už tak neblázním 😉

verled
3. črc 2009

lenka:neni zač já vám to přeju🙂

holky já se zamilovala do novýho kočíku, mam ho v albu, Espiro atlantik 2009, ach jol....myslela jsem že už nebudu vybírat, ale tenhle mě dostal.....

angetha
3. črc 2009

Verled akorát koukám na ten kočárek, taky se mi líbil 😉 ale vyřadila jsem ho, protože sporťák nejde oběma směry, teda na podzim to tak bylo..
Leni, Zuzi...je teď velká úroda těhulek, tak proč zrovna vám by se nezadařilo 😵

lenka_bohousek
3. črc 2009

Verled, ten kočárek je hezký. V sobotu, když jsme byli na cyklovýletu v Telči, tak tam zrovna s takovým, akorát v jiném barevné kombinaci, přijela nějaká maminka a právě mě taky hrozně zaujal 🙂

Angetko, já si to taky říkám, že když teď všechny holčinky těhulí, tak my přece nemůžeme být výjimky a budeme taky těhulky 🙂

verled
3. črc 2009

ange:jo to už jsem taky vyšťourala, tak o tom přemýšlím, jestli mě to odradí......protože pak v tom sporťáku stejně mimi zajímá co se děje okolo víc než koukat mamině na xicht😀...tak přemejšlim, že mě to možná ani neodradí🙂

angetha
3. črc 2009

Já na to koukala, protože v prosinci malé budou teprve 4 měsíce a co kdyby se nevešla do hluboké korby..tak abych na ní ve sporťáku viděla 😉

verled
3. črc 2009

ange:no jo, takže já s tim nemusim mít vlastně problém, mě se to narodí v lednu takže za chvilku je teplo🙂 😝

angetha
3. črc 2009

Jojo Verled

verled
3. črc 2009

ange:jeeee tka to je fajn já ho asi chci.-)

angetha
3. črc 2009

Určitě tu o něm bude diskuze.

zuzka.o
3. črc 2009

Anget: máš pravdu, všechny kolem těhulí, tak my s Lení budeme taky.... a basta 😀

Lení: zatím jsem to ještě neobulela, ale čím dýl se snažíme, tím těžší to setkání s mrchou je. Nedovedu si představit čekat tak dlouho jako ty. Jsi moc statečná ženská 😵

Verled: kočárek je moc hezký 🙂

verled
3. črc 2009

ty jo jdu si počíst🙂kujuuuu angethko🙂
zuzuka:o tom ani chleba s máslem.-))

lenka_bohousek
3. črc 2009

Zuzí, já mám jediné štěstí, že jsem asi až moc pohodová ženská, celá naše rodina je taková jakoby furt nad věcí a problémy se u nás nikdy nepřipouštěly. Takže proto asi to snáším líp. A my hlavně fakt ten první rok snažení jsme to brali jakože si užíváme milování a nepřipouštěli jsme si to. A statečná jsi taky, je to fakt těžké tohle všechno vydržet a bojovat dál 🙂

verled
3. črc 2009

ange:tos mě potěšila je asi super🙂

zuzka.o
3. črc 2009

Leni: díky, ale rozhodně ty si zasloužíš poklonu, tolik let bych to fakt nedala. Mně stačilo to jedno zklamání, kdy už jsem si na chvilku zkusila "být těhotná" a musim říct, že to bylo mooooc fajn. A pohoda je základ. Já jsm skrytej nerváček 😀 😅

angetha
3. črc 2009

PSALA MI BLAHU - MAJÍ ONDRÁŠKA, NARODIL SE 3. 7. V 9:39 V KARLOVÝCH VARECH. MĚŘÍ 51 CM A VÁŽÍ 3750 G. BLAHU I ONDRÁŠEK SE MAJÍ DOBŘE A CÍSAŘE ZVLÁDLI...JE TO KRÁSNÝ KLUK 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ale fotku ještě nemám..

verled
3. črc 2009

ane:jeeeeee tak to je mazec, gratuluju Bluhu moooc🙂