Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
7. črc 2009

Hehenko a napíšeš mi do IP, jaká je to obec nebo tak?

eeefffaaa
7. črc 2009

no ange ja si rikam,ze ted budu v tabulce prvni ja,ale rodit asi jen tak nebudu..jsem to rikala,dneska i Milanovi,ze asi jeste dlouho budu na vrcholu 😀

angetha
7. črc 2009

Efi tak si ten vrchol užij 😀

hehena
autor
7. črc 2009

jo vidíš ANGE... napíšu 🙂))) 😵

eeefffaaa
7. črc 2009

no angeth to bych radsi uz rodila nez si uzivala vrcholu 😀 ten vam rada prenecahm...jen at se deticky rodi tak maji jit pekne po sobe 😀

angetha
7. črc 2009

Koukám, jaký už máš velký bříško Efi 😕

eeefffaaa
7. črc 2009

angeth veliky??ja uz ani nevim,jak se kazdej den pozoruju,tak uz mi to ani neprijde a navic mi kazdej rika,ze na to ze za 3 tydny rodim,ze ho mam prtavy..tak nevim 🙂

angetha
7. črc 2009

No jako do stran...

hehena
autor
7. črc 2009

holky já se toho velkýho břuchu fakt bojím..... mi kůže totálně popraská :(((((

eeefffaaa
7. črc 2009

no angeth to je asi tim jak jsem lezela a onse prcek ted porad jen vrti,tak tam treba i nejak lezel 😀

hehe neboj a co by ti praskalo 🙂 me taky nic nepopraskalo...a to jsem byla pred tehu tloustik

hehena
autor
7. črc 2009

EFI tak už jsi na vrcholu těhu tabule 🙂)) 😵

hehena
autor
7. črc 2009

no EFI mě kůže už popraskala... asi z hormonálních změn, bo mi dost začla praskat při braní HA... taky mám celulitidu a přitom mám 60 kilo... jako není to nejmíň, ale nejsem ouplně baculka.... takže na to praskání kůže se připravuju, když už jí mám rozpraskanou na bocích... :(((

eeefffaaa
7. črc 2009

jo a koukala jsem u Baliska jsem nenapsala cas,narodil se 10:22 kdybys to tam chtela hehe jeste doplnit...no doufam,ze na tom vrcholu dlouho nebudu 😀

hehe ja mela taky celulitidu a ted v tehu mi zmizla,ale ted zase zacina...a treba to tak hrozny nebude,ale nejlepsi je pocitat radsi s tim horsim ,pak budes mile prekvapena 😉 😀

hehena
autor
7. črc 2009

EFI držím palce, abys nebyla 🙂) .)

jinak opravdu počítám s tím, že to bude děs a hrůza... jen doufám, že nebudou ty jizvy moc tlustý a že to trochu zesvětlá....

hehena
autor
7. črc 2009

EFI a kde to má napsaný??? já to v albu nevidím...

hehena
autor
7. črc 2009

šmarjá zase hrozí záplavy... :(((( 😢

eeefffaaa
7. črc 2009

hehe myslis tu hodinu narozeni???to mi psala ona,ze se narodil 10:22

p.e.t.u.l.k.a
7. črc 2009

Holky tak už jsme doma, dočíst Vás nestuhnu ☹ jsme unavená. Tak ve Zlíne OK dostali jsme pochvalu a pak jsem šla na 30tku a zítra jdu do porodny a na ozvy tak jsme zvědavá co a jak 😉

hehena
autor
7. črc 2009

aha EFI...

PETI ahoj... na 30tku????

carculka
7. črc 2009

ahojky holky,japak se mate??nestiham docitat...prisla jsem ted z cvica a ete mam nakou praci...tak mi dejte nekdo strucny prehled prosiim

hehena
autor
7. črc 2009

CARCUL ani nevím co novýho... 😅

pokročilý těhulky už nemůžou v noci spát a chtějí to mít za sebou a mrňousky u sebe...


co ty a natýkání???

carculka
7. črc 2009

hehenkono furt jsem takova naka napuchla,ten caj mi neprijde ze by extra pomahal...no domluvim se s dr...v sobotu to bylo vic,ted to docela jde-jakztakz...a co ty hehenko,japak ti je??uz v poho??

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Dobré ránko holky

hehenko jj byla jsem na oslavě 30tky spolupracovnice 😉

kebule82
8. črc 2009

ahoj holky, tak snad se konečně začne něco dít i u nás, dnes jdeme na první návštěvu CARu 🙂

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Kebule tak to budeme moc držet palečky 😉 😵 😵

kebule82
8. črc 2009

děkujeme 😵 jo a blahopřeju moc k prvním mimískům... teď je na řadě efi, sac, petulka a za chvíli taky angeth 😵

prosteja
8. črc 2009

dobré ránko všem 😵

tak balisek už má taky mimíska u sebe, gratulace 😵 😵 😵

kebul držím palec, aby se to rozhýbalo a začalo se něco dít 😉

kebule82
8. črc 2009

snad už začne, už začínám závidět všem, co se jim to podaří bez problémů a to není moc dobrý 😠 ale mám vzor v tobe prostejko a v hehe... taky vám to nešlo a najednou šup 😵

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Prostej a mimísku ahojky 😉 jak se vede?
Baliska jsme sledovala, ale nikde jsme nenašla , že by porordila a vida, už je to tady 🙂 . tak už jsme jí hnedka psala do IP 😉

prosteja
8. črc 2009

jinak docela hustej zážitek asi, cítít, jak se ve vás někdo hrabe 😲 😖 brrrr...... no nevím, lépe nechat si to asi ujít 😉 doufám, že můj mimísek nebude po mě a nebude trucovat a sedět na zadku 😀 no a pak taky doufám, že to udýchám všechno 😖 z toho mám holky největší strach..... ne z toho těhotenství, ale pak jak to bude s dýcháním u porodu 😖 mám strach, že to prostě neudýchám... když se slyším jak lezu do schodů a když slyším, jak na jedno nadechnutí a kontrakci potřebují doktoři, aby ženská co nejdýl tlačila, tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě, protože to u mě znamená tak 2 vteřiny 😅 pak se začnu dusit 😖