Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. črc 2009

PROSTEJí v tomhle ve všem se shodneme... jen se to kolem toho hrozně točilo furt dokola.... jeden dva příspěvky přeci stačí... pak už mi to příde jako vymlouvání naprosto zbytečný věci, přestože si třeba jiní myslí, že je to věc dobrá.... ale fakt to nemyslím nijak zle.... amen lidi... .) 😵

zuzka.o
9. črc 2009

No známá mi vyprávěla, že její neteř přenášela, žádný obtíže, ve středu měla nastoupit do nemocnice, že jí budou ve čtvrtek porod vyvolávat. Seděla v čekárně asi 15min a najednou to na ní přišlo, jen tak tak jí stihli sundat kalhoty a položit jí na lehátko, letěli s ní na sál, ale to nestihli, už byla venku hlavička, tak porodili v tý čekárně!!! 😲 A to to byla prvorodička, 35let! A ani se nanatrhla!!!!!

hehena
autor
9. črc 2009

né PROSTEJ, jak ses o tom zmínila, tak mi to vlastně došlo... 🙂))) stejně by na mě ta nervozita přišla... 🙂)) a ona přijde...

jj BAE, huš se to blížíííííííííí 🙂 😉 😉 😉

angetha
9. črc 2009

Dítě přece nevypadne během minuty...buď jí musela prasknout voda nebo musela mít aspoň trochu bolesti a ať mě ta ženská neštve 😎 😀 😀

hehena
autor
9. črc 2009

ty jo ZUZIIIII.... krása... tak by měla rodit každááá !!!! 🙂 nádhera!!!

hehena
autor
9. črc 2009

ANGE přesně.... 🙂)))) 😀 😀 😀

katkavfr
9. črc 2009

ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi🙂

zuzka.o
9. črc 2009

No Martina ne pro to, že to nemám ráda, když se dítě jmenuje po rodiči. Max po prarodiči a i pak je v tom bordel. U nás to je v rodině častý, když se děda, jeho syn a jeho syn jmenují stejně. Sestřenka se její mámou taky, bratránek s tátou,... mamka a babička .... takže takový ty zkomoleniny jmen jako stará je Jitka, mladší je Jituna, .... Zděnek, Zdeněk a Zdenyna..... Jiříček a Jirka...... nééééééé, další už nééééé!

angetha
9. črc 2009

Při tý mý smůle určitě budu přenášet, porod mi budou vyvolávat a pak stejně udělají císaře ☹ ☹

angetha
9. črc 2009

Katko, v tom ti bohužel neporadím..
Zuzi tak to jo..

baeszinka
9. črc 2009

Mýho strejdy manželka-je teda trochu iqoň..ale ta šla ráno na záchod a tlačila,protože si myslela,že potřebuje na velkou a dítě málem porodila do záchodu...už měla celou hlavičku venku,tak rychle šla na geuč a než přijela záchranka mimi bylo venku..takže někdo to má asi fakt rychlý 🙂

prosteja
9. črc 2009

jj hehe vím, jak to myslíš 😉 a omluvuju se, jestli jsem se třeba zrovna já někoho dotkla 😔 🤐 😵

ange myslím si to taky..... vyjely pozdě, nebo nevím, rychlý to být mohlo, ale takhle úplně rychlý, jako že do minuty bly na světě, to se mi nezdá 😉 ale dneska je možný všechno 😀

hehe jj, ona ta nervozita přijde tak jako tak 😉 no já doufám, že budeme obě ok 😉 i s prckama 😀

hehena
autor
9. črc 2009

KATKOvfr to vůbec netuším ./

ZUZI přesně... ani mě by se to nelíbilo.... nebo u nás v rodině - malá a velká IVA 🙂)) přestože malý už bude za chvíli 18 🙂)) nebo IVA a Ivuška... a tak...

no třeba manža by chtěl taky Helenu - sebevrah.... jmenuje se tak jeho babička a jeho máti a já.... dovedete si představit 4 Helenu??? 🙂))))) už tak když jsme v jedný místnosti tak nevíme na koho děda mluví.... 😀 😀 😀

eeefffaaa
9. črc 2009

holky tak jsem po obede...proro jsem tak bez rozlouceni odesla,to vite jak jde o jidlo neznam bratra 😀 a vecer se chystam delat langose,dostala jsem na ne hroznou chut,takze at zije paleni zahy,to bude neco 😀

a zase mizim..jdu natahnout teloa koukat na bednu,popr.usnout 😀

hehena
autor
9. črc 2009

jj stejnej případ porodu na záchodě byl i u nás ve vedlejší vsi.. všichni z toho byli paf... někdo má ty kontrakce, nebo bolesti asi hodně slabý, takže ani vlastně nepozná, že rodí..... pak je to asi všechno možný.....

angetha
9. črc 2009

Naší prabababičce se pletou stejně všechny její děti, vnoučata i pravnoučata a to se každý jmenuje jinak.. 😉 ale to asi všem starším lidem

hehena
autor
9. črc 2009

jéééé langoše...... slint slint slint... 😉

hehena
autor
9. črc 2009

no i těm mladým ANGE... 🙂))) kamarádka chtěla nakojit holčičku a řekla jí Bertíku poď (tak se jmenuje jejich pes) 🙂))))))))))))) 😉

baeszinka
9. črc 2009

jéé,taky bych si dala langoše,mňňááááám

eeefffaaa
9. črc 2009

hehenko kdybys nebydlela tak daleko,tak te pozvu 🙂 a vubec s vami se vsema bych si dala langose strasne rada,bysme u toho pekne podrbaly 😀

tak se tu mejte doucata!!!ja zase prijdu,ale asi az vecer...ted spani,pak ty langose...to vite mam to nabity 😀

angetha
9. črc 2009

hehenko 😀 😀 😀 😀

angetha
9. črc 2009

Pa Efi.. 🙂

hehena
autor
9. črc 2009

EFI 😀 😀 😀 😀 😀 tak páááá .... 🙂 a neudři se!!!! 🙂))) 😀

prosteja
9. črc 2009

jo holky, asi je fakt možný všechno 😀 ale je to nespravedlivý teda 😀 😠 😀

katko taky netuším 😖

a jména po rodičích se mi taky nelíbí 😉

baeszinka
9. črc 2009

efi pá a dobrou 😉 asi tě půjdu po obídku následovat 🙂

hehena
autor
9. črc 2009

já teď přemejšlím co sežeru... manža mi zrušil oběd... chuligán jeden vlasatej.... a já když se poslední dobou nenajím, tak jsem zláááá 🙂)))) asi jako EFI, to neznám bratra - ani manžela :D 🙂))))) 😀

zuzka.o
9. črc 2009

Do záchoda????? Jůůůůůů, takhle přijít na svět bych teda nechtěla 😀

Hmmm a LANGOŠE bych taky slupla! 🙂

angetha
9. črc 2009

Já bych po manželovi jméno dala, on by holčičce klidně dal jméno po mě, ale přijde mi divný, když by někdo mluvil o Anetce...já jsem přece Aneta 😎 jsem ráda originál 😎

zuzka.o
9. črc 2009

Efi papa

hehena
autor
9. črc 2009

no já bych si třeba dala rohlík zapečenej se sýrem s kečupem... dělám to občas ze starých rohlíků, ale bohužel tu teď žádný nemám... a takovou chuť na to mám.... aúúúúúúúú