Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
13. črc 2009

to já se mimi neptám..chce? nechce? - pude 😀

sacvi
13. črc 2009

Holky je to tu s Vámi sice super ale my musíme tak za hodinku jet tak se musím jít chystat..vykoupat..vlasy mám šílený a eště musím umýt nádobí 😝

sacvi
13. črc 2009

Tož se tu mějte kráásně a já jak se vrátíme sem písnu co nového 😉
Zatím pááá pa páááá 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Sacvi tak jsme zvědavá co ti Dr řekne 😉

prosteja
13. črc 2009

sac tak pááááá, těším se na zprávičky 😉

angetha
13. črc 2009

Papa..
Tak jsem Blahu napsala.. 😉

prosteja
13. črc 2009

holky já blahu psala naposledny minulý týden a neodepsala 😖 tak toho má asi plné kecky........

hehena
autor
13. črc 2009

ahooooooooj všem 🙂 jak se máte? 🙂 😵 😵 😵

PROSTEJKO držím palce na KO!!!!

add ty pochybovačný pocity... ty na mě přišli hned při tom první krvácení.... od tý doby se nad tím snažím nepřemýšlet a pomáhá mi, že se těší rodina a drží palce... všichni jsou nadšení, jen já to neprožívám... a do tý doby jsem měla taky takovou pěknou euforii...
beru to tak, že to k tomu holt patří... jsou asi ženy, který to nemají, ale pak jsou mraky těch, který to taky napadalo... navíc - píše se o tom i na těch stránkách www.tehotenstvi.academy.sk takže to tak prostě asi je....

jinak u mě nevolnosti, ale ještě jsem neblindila... zatím teda musím říct, že to těhu je fakt nifmof - člověk je furt na nervy, jestli nepoteče červená, pak je mu celodenně blbě, máloco může jíst.... do ničeho se nevleze... a tak vůbec 🙂)))

cat79
13. črc 2009

Ahooj holky🙂 Dneska jsem teda nezaspala, ale musela jsem už jet něco v půl 9 zařídit, teda strašně přemlouvání mě to stálo,abychom s mimískem vstali🙂
Jinak Prostějko, chuděrko, snad to blindění nebude častější!!!
Jo a s těma pocitama, to má asi každá druhá, ne?Já si to sice hned zaženu takové myšlenky, ale když jsem o tom festivalu jezdila limuzínou s těma mejma kámoškama hosteskama, co tam pily šampus a tak krásně kravily jako já dřív, tak jsem měla taky takovej divnej pocit jako že mě už to zkončilo a že mi to bude chybět, ale mimísek je něco tak nádherného, čím budeš déle těhulka, tím víc si to budeš užívat a těšit se🙂))

Jinak holky jsme v 2. trimestru!!jupííí, teda podle rodinky, nám nastává nejkrásnější období těhu🙂 ikdyž teda včera večer mi bylo celkem zle🙂

Všem držím palečky na kontrolu, určitě to mooc dobře dopadne🙂))

hehena
autor
13. črc 2009

jo pardon já nezdvořák.... držím palce všem, kdo jdou dnes na kontrolu!!!!! už ani nevím kdo, mám pocit, že půlka diskuse 🙂))) 😵 😀 😀 😀

hehena
autor
13. črc 2009

PROSTEJKO a koukám, žes začala 8tt 🙂 krása!!!! 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

ZDRAVÍM HEHENKU A CAT S MIMÍSKY 🙂

prosteja
13. črc 2009

ahooooj hehe a mimi 😵 no mě ty pocity přepadly včera, trvají ještě teď, ale snažím se na to samozřejmě nemyslet........ kontrola se pomalu blíží, zahrabala jsem se tu v práci a snad mi to uteče, protože se fakt moc netěším... najednou jsem dostala strach no........ ale vím, černý myšlenky musím zahnat, vše bude ok 😉

ahoooj cat a mimi 😵 tý jo, 2. trimestr... paráda 😉

verled
13. črc 2009

ahojky holky🙂já zejtra\ začínám 16tt, to znamená že nsad budou pohyby🙂budu mimino furt budit🙂
cat79:holka taky se teď necejtíš vůbec jako těhu??.-)

prosteja
13. črc 2009

hehenko podle mršky jsem dnes 7tt+0 a podle tvých výpočtů dle ovulky 7tt+2, takže 8. týden...... tý jo, ale že to letí co? 😅

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Holky to těhotenství celou dobu tak utíkalo a teď ke konci se to strašně pomalu tááááááááááhne

Jinak ze 7 hafíku mám ještě 3 ale lidi volají a píšou tak snad malá čeká až to všechno vyřídíme a fdaáme štěňátka k novým páníčkům a pak už se může jít rodit
😀

prosteja
13. črc 2009

jo a hehe vy jste s carcul 7tt+0, tzn. taky 8.týden 😀 😵

ahooj ver 😵

prosteja
13. črc 2009

petul však ty jsi chodila do práce ne? já si právě myslím, že když budu chodit do práce, tak mi to hrozně uteče 😅

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

verled a mimi ahojky 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

prostej jj chodila a fakt to strašně rychle všechno uteklo 😉

vereled já jsme taky začala cítít pohyby mezi 16-17 tt 🙂 a můj M je cítil v den jeho narozenin 😵

angetha
13. črc 2009

Holky ono to utíká tak jako tak...
Zdravím Hehe a Cat s mimísky

hehena
autor
13. črc 2009

PROSTEJ já se ty černý myšlenky nesnažím zahnat... prostě jsou se mnou.... někdy víc, častěji míň... ale to víš, člověk se najednou bojí jak to všechno zvládne a začne pochybovat, jestli ještě neměl počkat 🙂))) až mi to příde úsměvný, po tom, jak dlouho jsem čekala jen na to, až se začneme snažit... a ty jak dlouho jsi čekala na svojí první ovulajdu.......

CAT hooj gratuluju k druhýmu trimestru 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a jinak jsem holky ráda, že ty pocity jste měly taky.... člověk si nepřipadá jako ouplnej idiot...

v sobotu jsme to oznamovaly manžově matce, tý mojí super tchýni a normálně ženy, ona málem začala brečet..... to je nářez... je taková spirituální, či jak to napsat, takže říkala, že to věděla, že se jí u mě pořád objevovala gravidita 🙂)) no a pak už jen mluvila o tom, aby to konečně bylo na světě, že nevydrží čekat do března a že všechny kamarádky vozí a tak.... a ouplně se divila, že mi bude bez měsíce 28 až budu rodit, že prý vypadám děsně mladě 🙂)))))) tak i zapomněla kolik mi je 🙂)))) fakt to byl mazec 🙂)))) 😀

angetha
13. črc 2009

Ty pochybovačný pocity jsem měla taky a mívám je i teď...jestli jsme neměli počkat, ale říkám si, že mimi jsme stejně chtěli tak co?

prosteja
13. črc 2009

hehenko jj, to máš pravdu, na jednu stranu je to úsměvný 😅

hehe a jinak super, takže u vás už to vědí všichni? u nás vše při starém, ví to je mamina 😀 ....... na tu Moravu nakonec pojedeme asi až v srpnu, nějak nám to nevychází 😖 takže u nás to dostane asi tchán k narozeninám a moje rodina se to dozví na oslavě mých narozenin 😀

prosteja
13. črc 2009

a jinak hehe reakce tchýně super 😉 to já mám z mojí tchýně strach 😔

angetha
13. črc 2009

Jo ahoj Verli 😉

cat79
13. črc 2009

Jé🙂 že by teda už pohyby?Já občas cítím ty bublinky jak jsem vám popisovala🙂))je to ono?Jako nadýmání, ale není to nadýmání🙂)hihihihi

Verled někdy na to že jsem těhu až zapomenu, když je mi dobře🙂))ale asi už to nebude tak strašné jako ten 2. měsíc, to jsem každý den večer psala závěť🙂))hi

Peťulko už vám to uteče, tak si kup ňákou knížku, třeba Andělé a démoni nebo digitální pevnost od Daniela Browna a než to dočteš, budeš rodit🙂)hihi

angetha
13. črc 2009

Moje švagrová je v 16. týdnu a taky asi cítila pohyby 😉

hehena
autor
13. črc 2009

jo PROSTEJ všichni příbuzní to ví... protože jak už to tak bejvá, tak se na nás všichni toužili jet podívat, takže už tu byli naprosto všichni včetně toho dědy, jak byla babi v pze v nemocnici - teda jedinej děda to neví!

a všem jsme to oznamovali stylem, že jsme v tom, ale že jsem špinila a že to možná nedopadne.... tak jsem ráda, že to všichni ví, protože za 10 dnů tu zase bude táta s rodinou a chtějí jít na oběd.... to se prostě nedá, když se kolem tebe všichni motají a chtějí někam chodit (když ti není dobře) a chtějí pít panáky (na ukončení ročníku manžovi školy) a jezdit za Phu na výlety 🙂))) to jsou ty zákony schválnosti - měsíce nikoho nevidíš a pak se na tebe slítnou na včely na med... 🙂))

cat79
13. črc 2009

Holky ony se ty tchýně někdy nezdaj, myslím, že mimi do rodiny je strašná radost a událost a mnohdy je to obměkčí, tak nebojte, babičky jsou přece vždycky hodné, ne?🙂)