Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
23. čer 2009

jj cat, to chápu.... a neber to nějak špatně, jako že se na tebe dívám přes prsty nebo tak.... to neeeee 😀 jen ž emi přijde zvláštní názor, že když obírají stát všichni, tak proč si pro sebe kousek neurvat 😖 jj, pěkně si vyběhat všechno, na co má člověk nárok, souhlas 😉 ale hledat stovky skulin, jak si od státu vybrat o pár tisíc víc...... no nevím, nepřijde mi to fér ne vůči státu ale vůči těm, co do té státní poklady ty prachy odvádějí no 😖 a věř tomu, že ti politici co tam sedí, to nejsou 😀 to je na tom to nejsmutnějí 😖

cat79
23. čer 2009

Prostějko z tebe by měli radost, jak bráníš stát, hezký, ale nezapomeň že taky daněma přispíváš na to, že oni se hádaj ve sněmově o to jaký tip audi budou letos kupovat a kam si Topolánek zaletí vládní letkou na dovču...takhle to zase vidím já🙂)
ale holky dost o tom, ještě se pohádáme🙂)))))))))pojdte se bavit o miminkách🙂)

amallie
23. čer 2009

hehe, chceš poradit? bylo by na to pár dní

hehena
autor
23. čer 2009

no takže když mi teď manžel zvýší plat a tím pádem i odvody, tak nemám ani tak nárok na dvouletou AMALL?

amallie
23. čer 2009

topolánek už poletí tak akorát do prdele a za svý 😀 😀 😀 😀 😀

angetha
23. čer 2009

Ježiš v televizi byl teď porod, třikrát si zakřičela a má chlapečka 😀 😀

hehena
autor
23. čer 2009

no samo poraď.... jestli to není až moc složitý, tak bychom se nad tím aspoň zamysleli...

cat79
23. čer 2009

amal 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ange fakt?to bych si taky přála 3x a je to🙂))

cat79
23. čer 2009

Prostějko v poho🙂 😎

hehena
autor
23. čer 2009

mno já se taky nechci hádat, ale kdyby se tak nějak chovali všichni, tak jsme v háji... já se nechci zastávat politiků, ale když se mi to nelíbí, tak to sama dělat nechci....

hehena
autor
23. čer 2009

jéééééééé ANGE... 😵 😵 😵 😵 😵

amallie
23. čer 2009

hehe: je to tuším za poslední rok, takže by se muselo zvýšit třeba jednorázovým bonusem ještě kousek roku loňského a buď ještě nemáš podané přiznání, neb máte daňového poradce, pak by se jen doplatil loňský bonus, zahrnul do DP, z něho by se dovedla vyšší daň a doplatila by se socka s penálem, že došlo k chybě, nebo už přiznáníé podané máš, pak by se muselo podat opravné a stejnej systém, ale je to složitý a podle mě v tvém případě zbytečný, páč ty můžeš bejt doma tři roky a klidně dělat a za ty tři roky dostaneš od státu nejvíce, příjem ale mít budeš

prosteja
23. čer 2009

cat já to chápu 😀 a nebráním stát cat 😀 spíš se ti snažím říct, o co jsem na tom hůř ne třeba ty........ teď myslím skrz práci 😉 a já si tady nemůžu říct, no tak super, teď na těch 9 měsíců si zvýším plat..... paráda, nahrabu si ze státního rozpočtu peníze 😀 😀 😀 a já vím, že teď se na mě všichni snesou, že to je můj problém, že nepodnikám atd. atd..... já se ti jen snažím říct cat, že moc nemusím názor (na cokoliv), dělá to každej, tak to budu dělat taky.... 😀 prostě soused zahazuje odpadky na trávu, tak to budu dělat taky.... tak mi ten tvůj příspěvek trošku přišel..... jako že stát okrádá každej, tak proč neokrádat taky.... ale nemyslím to ve zlým, jen jsem se pozastavila na dím názorem, hádat se nechci 😀

hehena
autor
23. čer 2009

já taky... 3x zatlačit a dítě venku... to je krása... 🙂)) 😵

prosteja
23. čer 2009

hehe, tak teď jsi vyjádřila můj názor jednou větou 😀 když se mi nelíbí, co dělají ostatní, tak to přece nebudu dělat taky 😀 stručně, jednoduše, výstižně 😀

ange tak to by bylo super ne? 😀

hehena
autor
23. čer 2009

no asi máš pravdu AMALL:.. teď už to hrotit nebudu...

amallie
23. čer 2009

takže hehe bych se na to vyprdla

angetha
23. čer 2009

Prostějko, krapet mě ten porod nadzvedl z postele 😀 😀

angetha
23. čer 2009

Jo a ještě rodila v pohřebáku nebo něčem takovým 😅

prosteja
23. čer 2009

ange to věřím 😀

amallie
23. čer 2009

anget má jinou fotku

angetha
23. čer 2009

Už nejsem novomanželka ale mamina 😎

prosteja
23. čer 2009

ježiš ange 😀

cat79
23. čer 2009

No tak to kdybych rodila v pohřebáku, tak porodím už před dvířkama....brrrr🙂)

hehena
autor
23. čer 2009

ty jo, tak rodit v pohřebáku.... to je symbolika jako blázen...

cat79
23. čer 2009

já už chci taky kulatý bříško.-)))

hehena
autor
23. čer 2009

CAT už se ti pěkně rýsuje..... mlask...

ale já ho mám větší 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
23. čer 2009

hehe už zase s tím bříškem začínáš 😀 jéééé, já ti zapomněla poslat odkaz na toho zubáka.... už jdu na to 😉

angetha
23. čer 2009

no už se ale skoro neohnu až na zem 😔

cat79
23. čer 2009

Holky no nic, jdu makat, ať našetřím co se dá🙂)))odpo mě čeká pedikůra a mamka má dneska svátek, takže si půjdeme někam posedět, snad mimi bude dneska hodné a dovolí malou oslavičku🙂

Je tu teda strašně hnusně, což mi teda 23.6. přijde jako naschvál🙂 sluníííčko, kde jsi!!!!????