Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
13. črc 2009

amali sexík zrovna moc néééé 😀 I když dyby to pomohlo tak to nějak přežiju

😀 peti to teda nevím..říkal jen že sme připraveni..

hehena
autor
13. črc 2009

ANGE to prý ani není tak babský tip, ale doporučujou ho i porodní asistentky... ta stimulace prý dráždí dělohu... 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

sac nebo si dej přisát malé mimčo k prsu a prý se to rozjede raz dva 😉 a jaké byly ozvy?Byla pochvala?

sacvi
13. črc 2009

ahoj hehenko..přesně tak..šup šup..měla bych mimi nějak popostrčit 😀

Musím si jít dát meloun..muž už asi po desátý volá ať jdu..zatím pa 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

sacvi a jak často míváš poslíčky?

hehena
autor
13. črc 2009

tak PROSTEJííííčkuuuu doufám, že už nám sem co nejdřív hodíš zprááávu 🙂 😵 😵 😵

amallie
13. črc 2009

holky, se asi poseru z tohohle: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

😀 😀 😀 😀 😀

amallie
13. črc 2009

ivuš: tak hodně se hýbat prej taky pomáhá 😉

verled
13. črc 2009

amal:tak ta je jasná🙂)))já měla hovínka ze všeho nejraději🙂))

tak já mažu kočky moje, padla mi🙂

sacvi
13. črc 2009

peti já eště na kardiotokografu nebyla..on vždy poslouchá srdíčko přes utz a pak zkoušel nějakou reakci a to bylo vše a to nás teda chválil ale jinak nic..
Jinak poslíčky nevím peti..pře holky říkají že u nich taky tvrdne břicho..ale zase včera sem četla vždy tvrdnout nemusí..takže ledy bych byla bez toho tvrdnutí. Pře několikrát denně i v noci mě začne šíleně bolet podbřišek a záda a nějakou dobu to trvá a pak zase přejde..ale esi to sou poslové..?! 😅

amali vemu si rady k srdci a to by bylo aby to tento týden nebylo 😀

hehena
autor
13. črc 2009

SAC tak ty bolesti můžou bejt určitě poslové... 🙂 😉 😉 😉

ty hovínka mě dostaly 🙂)) jsem též plašan, ale když čtu takovýhle věci, tak se vždycky uklidním, že je to se mnou ještě dobrý... 🙂))

hehena
autor
13. črc 2009

VER ahoooj .... PROSTEJí poooooď pooooď... 🙂)) 😵 😵 😵

amallie
13. črc 2009

jako tu hovínkovou bych nechtěla mít za matku 😀 😀

hehena
autor
13. črc 2009

tak náš podnájem zřejmě nevyjde... pán si to rozmyslel, že tam nechce mít právnickou osobobu.... bezva... 😀 😀 😀 😅 😅 😅 nemám slov... tohle se nám prostě děje vždycky!!!!

amallie
13. črc 2009

hehe: nájmy teď nejdou, třeba ještě zavolá!!!!

to mě mrzí, že máte komplikace ☹

hehena
autor
13. črc 2009

já jsem si to myslela AMALLi, že to jde zatím hladce... ale to se nám stane vždycky, jako třeba s pozemekem - ještě že jsme ho prodali - doteď tam nejsou sítě a jsou to už skoro 3 roky a domy tam už stojí!!! :((( nebo řadovka... složili jsme zálohu a majitelé si to po týdnu rozmysleli... paráda no... vždycky když se na něco těším, tak to dopadne takhle pitomě... jako nic se neděje, stávají se horší věci že jo... ale už se připravuješ na přesun a zase hovno z toho....

moncicak3
13. črc 2009

holčiny jsem tu....jdu vás dočítat...

cutce
13. črc 2009

ahoj holky, rada bych se pridala. teda koukam, ze uz jste tu vsechny tehotne, tak to blahopreji. Mi se jen sem tam obcas snazime 🙂

amallie
13. črc 2009

to mě mrzí, hehe

tak co vyjednat aspoň prozatím snížení nájmu??? určo najdete něco jiného, teď je hafo nabídek!! snad no

svoja
13. črc 2009

ahoj holky...ja se ptala na ty nedonosenatka ciste ze zvedavosti...na par jsem tady narazila v albickach, tak by me zajimalo, jak to potom s nima je....

SAC no tak to je super, ale zda se me, ze trochu predbihas🙂 😀 😀

hehena
autor
13. črc 2009

CUTCE ahoooj.. klidně se přidej... všechny tu těhotné nejsou, ale je fakt, že snažilky sem teď moc nechodí :((((

AMALLI těžko, nájem nám nesníží ani omylem... dneska už mají přijít na prohlídku první lidi... štve mě to no...

hehena
autor
13. črc 2009

a co tvoje kontrola MONCI??? 🙂

amallie
13. črc 2009

já myslím hehe, že na dalších 10tis. příspěvků už se přesuneme, ne? aspoň do těhulí......... 😉

hehena
autor
13. črc 2009

to už jsme všecko viděli AMALLI... ale bohužel žádnej tak nevyhovuje jak ten, co jsme chtěli... no tak snad nám vrátí v klidu ten rezervační poplatek, když si to rozmyslel pán....

amallie
13. črc 2009

svojo: já myslím, že většina z nich na tom dobře není, no............

hehena
autor
13. črc 2009

AMALLI teď už se nemusí zakládat nová diskuse... ale když někdo převezmu správu snažilkovský tabulky tak klidně... 😉

hehena
autor
13. črc 2009

ježiši jsem si dala tu Lactulosu a všecko mě bolí, včetně žaludkuuu... aúúúúú to je děsnýýýýý..... :(((( 😖 😖 😖

amallie
13. črc 2009

nemusí???? jako teď už se jede až do nevidím????

snaž klidně můžou chodit, ale můžem bejt v tématecvh u těhulí, ne? my taky teď chodíme do snaž ač jsme těhu a už máme i maminku 😵