Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
17. črc 2009

svoji,myslim ze to kolikrat zenskou zmeni a ani si to neuvedomi 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
17. črc 2009

BLAHU teda... musím říct, žes mě regulérně rozbečela....

carculka
17. črc 2009

tak brou svoji 😉

hehena
autor
17. črc 2009

holky díky za reakce... no když stojím, tak pevný je, horší když si sednu, to jsou bezva mišeliny 🙂)) ale už dost o tom.. snad po porodu zhubnu... zkusím se už teď natírat nečím zpevňujícím a bude to..

jinak některý břicha mě taky děsí a hodně... i SAC bříško mě děsí a to tu jsou větší... ale člověk se prostě bojí, co to s ním udělá a jak to utáhne...

hehena
autor
17. črc 2009

jinak brou všem holky... 😵

carculka
17. črc 2009

hehe jdes taky uz pinkat jo??tak brou..ja musim jit ete neco delat

angetha
18. črc 2009

Holky..byla u vás taky taková bouřka? Mě z toho šíleně rozbolela hlava a nezabraly ani dva paraleny..nemohla jsem zabrat a když už, tak mě byl navštívit manžel cestou z výjezdu ( chudáci hasiči jezdili celou noc), pak jsem musela zavřit okno a pořád jsem nemohla pořádně usnout, tak jsem ve tři vlezla do vany, namazala jsem si hlavu francovkou a pak jsem na dvě a půl hodinky normálně usnula..děs běs..

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Angeth u nás nic , ale je strašný hic ještě ve 23 hod bylo horko i celou noc. Uvidíme jak bude dneska 😉 To mě mrzí , že tě tak bolí ta hlava 😒 Snad už je ti líp

angetha
18. črc 2009

Jo Petulko už je líp, i nohy mi splaskly..ale nevím jestli to tak nebylo lepši. Tady je zataženo a prší..

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Angeth tak to je fajn 😉 U nás možná bude pršet v noci, dneska u nás hasiči slaví 120 let od založení , tak je tu celý den hasičská outěž, přehlídka těch starých strojů..... a večer zábava a když mají hasiči zábavu, tak jim vždycky prší ,a le aspoň na ten denní program by mohlo být pěkně 😉

sacvi
18. črc 2009

Ahoj holky,přejeme krásnou sobotečku stále 2v1 😀
U nás teda včera nepršelo vůbec a v noci se krásně ochladilo a ráno sme měli doma úplně zimu 😀 Líbí se mi to ale víc než ty pařáky je to příjemná změna. Je tu zataženo a vypadá to taky na déšť tak uvidíme 😉

Jinak včera po půl roce snad 😀 proběhlo tuleníčko tak sem si říkala jak to pomůže a brzo pojedem a samo nic 😀

svoja
18. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem si prave regulerne pobrecela...nekoukejte na film "Marley a ja"....nikdy!!! Se klepu jeste ted....
Jinak u nas se ochladilo, je to prijemne, takze i v nasi pudni peci je snesitelne...bourky (brutalni) u nas byly pred par dny, dokonce jsme byli i ve zpravach....ted je prijemne...

ANG to musis mit o manzela strach porad ne? Ja bych se zblaznila asi....

SAC tak to jeste zopakujte...!!!

PETULI a pujdes na zabavu?🙂...treba by ti to pomohlo...

HEHE poridilas kalhoty?? Ja asi budu muset poridit nejaky kratasky nebo 3/4aky...mam takovy jakoby teplakovy pumpky dvoje, ty jsou nejlepsi...ale asi by to chtelo jeste neco "slusnejsiho"...uvidime jak dlouho se jeste vejdu do svych milovanych dzinovych kratasu....

CAR jeste k tomu vcerejsku...me to uz trochu zmenilo ted...je to strasne zajimavy...ne nadarmo to tehu asi trva tak dlouho....maminka se na to musi pripravit i psychicky...jsou to fakt zmeny...ja jsem bohuzel dost citlivka, takze se s tim nekdy peru, ale myslim, ze to pujde...

cat79
18. črc 2009

Ahoj holky🙂 tak u nás byla v noci tak strašná bouřka, že jsme se budili, rány jak z děla a blesky že to osvítilo celou oblohu, bylo to strašidelný, ale romantický🙂)

Ale dneska je zima, brr. Miláček má zase turnaj, tak já tam pak pojedu jen si potrénovat a večer je grilovačka🙂)
ale jsme s mimi lenoši🙂))

Jinak je to zvláštní, ale já postavu vůbec neřeším, já jsem od mala musela makat abych měla hezkou postavu, teď se prostě tak ňák zakulacuju jen na bříšku...zatím🙂 a řešit to budu až po šestinedělí, ale vím jistě, že to dolů dám, jsem dříč a ještě naopak mě to bude motivovat🙂ale myslím, že ty maminky po mimi vypadají všechny krásně co znám, teda když se někdo cpe a přibere 40kg, tak to asi dolů dává hůř a nebo jim to zůstane, ale ty co jí tak ňák normálně a naberou těch 12-16, to je normál, vždyť jen v porodnici skoro 8kg necháme...plodová voda, placenta, miminko a odvodníme se, neboojte🙂))

Ale zrovna jsem říkala, že čekám ty chutě a pořád NIC, spíš naopak, já mám pořád 62kg...to už mám asi 4roky, ve 4. měsíci a neříkejte mi, že za 5 měsíců je pak někdo schopnej nabrat 30kg....no ale uvidíme🙂))

Všem přeju krásný víkend, Petul užij si slavnosti a Sac držím palečky ať to máte už brzy za sebou🙂))

baeszinka
18. črc 2009

Dobré ránko,teda už spíš skoro poledne 🙂

Jéé Svoji,my na ten film koukali s manžou asi před 14 dni a úplně nás to rozložilo...je to krásnej film,úžasně natočenej,ale moc smutnej..my řvali jak blbci snad ještě dvě hodiny po filmu..máme doma pejska,tak jsme si hned představili jak o něj taky jednou přijdem... 😢 😢 😢 😢 No děs...radši fakt nekoukat a už vůbec ne,když jste těhu!!

hehena
autor
18. črc 2009

ahoooooj holky... přeju všem krásnej víkend... 😵 😵 😵

hehena
autor
18. črc 2009

CAT moje mamina nabrala za těhu 25 kilo.... takže možný to je...

MArley a já... není to o psovi???
kamarádka mi psala, ať na to zaboha nechodím... 🙂

BAE mooooc tě zdravím... jak se máte?? 🙂'

hehena
autor
18. črc 2009

jinak gatě jsem nakonec nejela koupit... našla jsem tu jedny takový riflový tepláky a to je dost pohodlný... takže zatím vydržím v tom a příští týden už něco pořídím... nějaký takový kalhotový teplátky, prostě s gumou v pase, něco slušnějšího ať to můžu tahat věky... 😉

hehena
autor
18. črc 2009

CAT co to máš za ikonku??? 🙂)

a jinak se nedivím, že postavu neřešíš - vypadáš skvěle!!!!!!!!!

to já jsem povaleč, nechám to zajít až tam, kam jsem si říkala, že to nikdy zajít nenechám... nikdy jsem neměla přes 60 kilo... vždycky jsem došla max. do 58 a pak jsem zase krapet schodila... no ale šak si mě možná pamatuješ, já neměla dobrou postavu ani před těmi 6 lety, cos mě viděla naposled 🙂 😉

hehena
autor
18. črc 2009

holky netušíte jak se ty týdny počítají... jsem si myslela, že 8+0 je už 9 tt... nebo je ještě 8 tt ???????

sacvi
18. črc 2009

hehenko ahoj..ty jsi mi s těma týdnama radila že 8+0 je eště 8tt tak to mám tak nastavené ale u holek sem dost koukala že dyž mají 8+0 tak už mají 9tt tak já teda nevím 😀

sacvi
18. črc 2009

hehnko já měla 58kilo někdy před 10lety snad 😀 Před těhu kolem 68-69 a to mám 169cm 😔 ..no a už mám skoro 80 😀

cat79
18. črc 2009

Ikonku jsem si musela změnit, asi my ji ta správkyně webu nepovolila, to srdíčko🙂
Mám v albu ty jeany z HM tak se hehe koukni, fakt jsem si je navlíkla v kabince a už jsem si je nechala,je to paráda🙂))

Jo kdybyste chtěly, tak moje ségra je výživová referentka, něco jako ta ženská z pořadu jste to co jíte, tak vám může udělat jídelníčky a rozbor vaší stravy i po netu a dělá těhulky, i kojící i po těhu, diabetes, cokoliv, sportovce i normal ženy a muže co jen chtějí shodit tuk a posílit svaly🙂))

Běžím k mašim na smažemé houbové hlavičky...tady leje a leje☹(((((hnůůůůůůůůůůůůůůůůs☹

Jo 8+0tt bych řekla že je 8tt, ale 8+1 už 9tt, to je jako se stoletíma, ne?Taky máte rok 1800 ještě 18stol a 1801 už 19stol....teda to si pamatuju ze školy🙂))))

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Cat já bych si po porodu nechala sestavit nějaký jídelníček 😉

Jiank jsme se právě vrátili z nákupu a jsem hotová. Jinak na zábavu nejdu, protože jak je to od rána tak to tam bude ožralých a těm se vyhýbám obloukem normálně a nedej bože teď před porodem

Jinak tady je furt hrozný pařák ☹

sacvi
18. črc 2009

Mně by se taky nějaký jídelníček líbil ale s tou moji bezlepkovou dietou nevím esi to jde..?! Dyž spoustu věcí jíst nemůžu..

Ahoj Peťulko, tak čekáte teda Vítka?? 😉 🙂
Ten pařák teda nezávidím..tady právě začíná pršek a ten vzdoušek..náádhera

Teď mně kyne těstíčko a budu dělat vdolky 🙂

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

sacvi ještě pořád nejsme dohodli na jméně, asi to vyplníme až v porodnicic 😀 jdu si dát sprchu nebo umřu 😎

sacvi
18. črc 2009

Tak to budete mít před porodem veselo 😀

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

No právě teď jsem si psala s holčinou co je taky diabetička končí 38 tt a v úterý jí budou vyvolávat porod , tak pokud mi taky řeknou kdy mi ho vyvolají jakože na 99% řeknou tak to nějak dopíšem 😀
Jinak ta sprcha je fakt super 😎 a M ještě dal postřik na dvořek tak hned se lepší dýchá

p.e.t.u.l.k.a
18. črc 2009

Sacvi a kdy ty jdeš zase na kontrolu?

sacvi
18. črc 2009

Peti teda to Ti nezávidím pokuď Ti to vážně budou vyvolávat?? A kdy se do dělá?? Jako do kdy můžeš doufat že porodíš sama??

Já jdu v pondělí na 10.45 ale už nevím co by mi mohl říct..esi zase řekne že su připravená a můžu kdykoliv rodit tak ho už někam pošlu 😀

sacvi
18. črc 2009

takhle si s miminkem rádi lebedíme v obýváčku 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...