Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

lenka_bohousek
19. črc 2009

Petí, určitě budeš mít malého do konce týdne u sebe 🙂 Sice u tebe v bříšku je mu dobře, ale přece se tam nebude pořád mačkat a pozná, že na světě je mu krásně. Já už se tak těším na fotečky nových miminek a všem vám moc přeju pohodový a rychlý porod bez trápení 🙂

Anget, co to čtu, manže je raněnej? No to je něco, hlavně ať se mu to brzy zahojí 😉

sacvi
19. črc 2009

Angethko ahoj, teda chudák manža to muselo bolet..Tak hlavně ať je ručka brzo ok..

Já si župan dyžtak vemu od nich..ani doma pořádnej nemám a košile si vemu taky jejich..holky říkaly že po porodu kolikrát dost protekly a já si nechci "zničit" svoji dyž nemusím 😅 😀 Navíc ani nějakou s kterou bych mohla mezi lidi nemám 😀 a kupovat si novou a pak ju moct třeba vyhodit tak to raději nééé 🙂

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Angeth teda to ti nezávidám a M už vůbec ne , to musí i dost teda bolet ☹

angetha
19. črc 2009

Bere to statečně ale úplně v pořádku to bude tak za tři měsíce nejdřív. Děláme si srandu, že nebude moct přestřihnout pupeční šňůru 😀 ale na tom jsme stejně netrvali..

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Angeth sice aspoň ho budeš mít doma 3 měsíce 😉

angetha
19. črc 2009

Nene Peti..jen zítra má neschopenku protože mě stejně musí odvézt k dr., jinak hezky nakluše do práce..bude sedět na operačním a zvedat telefony..Protože z mateřské a nemocenské bychom asi nevyžili..

angetha
19. črc 2009

No ale když jsme tam čekali tak tam přivezli pána a tomu uřízla ruku štípačka na dřevo 😖 ☹ ☹

eeefffaaa
19. črc 2009

ahoj holky!!

tak ja si taky kosilku ani zupan neberu,protoze bych to tam stejne nemohla nosit,segra v ty samy porodnici taky mela svoje a musela nosit to co ji dali tam a ja mam teda jen takovou vetsi tasku...mamka mi rikala ze si mam vzit takovou tu velkou jak s ni jezdime na dovoleny,ale to me prijde velky a krasne se me to tam veslo,tak jsem koukam asi jedina 😅 mam fakt jen to co mi dal na listku gyndar ze mam mit sebou

jinak holky jsem taky hrozne unavena a uplne vycerpana a nejhorsi je ze nemuzu vubec usnout...takze me pali oci,spala bych,ale nejde to ☹

angeth to s tim manzou me mrzi 😖 tak at je brzy v poradku

eeefffaaa
19. črc 2009

muj tata si asi pred 15ti lety urizly 4 prsty na cilgularce,takze je v pilinach hledaly a vsechny mu je prisivaly 😖 jeden prst mu narostl blbe,takze mu ho museli jeste zlomit a dat do sadry znovu,do dneska ho uplne neohne,ale vsechny prsty mu prisily,takze dobry 🙂

angetha
19. črc 2009

Efi teda tvůj taťka měl taky pořádnou smůlu ☹
Jinak já mám docela malou tašku..košili i župan si beru vlastní..

eeefffaaa
19. črc 2009

no to tenkrat bylo obdobi kdy si urizl ty prsty,pak se prerazil nos,protoze mu vlitl postrikovac do obliceje tlakem a na koupalisti si malem zlomil vaz a to vsechno asi behem dvou mesicu,ted je to docela usmevny,ale tenkrat to bylo neco...

jj taky jsem si chtela brat vlastni,ale kdyz segra stejne nemohla nosit to svoje,tak si to nebudu brat zbytecne

a jak angeth ty s Vendulkou???dobry??me dneska prcek porad desne tlaci,mele se a boli me strasne podbrisek...ja uz tak chci jet a mit to za sebou

angetha
19. črc 2009

Vendulka je hodná, dnes jsem byla na záchodě v noci jen jednou 🙂
Já mám právě na seznamu věcí do porodnice, že si mám vzít vlastní košili a župan..
Efi a koukám, že teda bříško asi kleslo..ale asi by to chtělo vyfotit víc z boku 😉

eeefffaaa
19. črc 2009

no ja se v noci nemuzu premoct a nez se rozhoupu tak to zase treba zaspim a jdu dyl 😀 to bych jen chodila na zachod...myslis ze kleslo??kez by jo,tak ja to zkusim jeste z boku..

eeefffaaa
19. črc 2009

angeth koukala jsem ze Vendulka za posledni dva tydny pekne vyrostla 🙂 krasne ti vyrostlo brisko,docela dost rapidne

svoja
19. črc 2009

Ahojky...
Tak jsme se vratili z celodenniho vyletu🙂 Sezrala jsem toh spoustu u McDonalda...tak cekam, kdy to pujde ven🙂 Ale my ho tady nemame, tak to mam vzdycky jednou za cas....JInak jsme neodolali a tatinek koupil mimiskovi zase oblecek. Krasnou teplouckou soupravicku na cestu z porodky. Takova mekoucka...ale mame 62, asi bude vetsi...prislo me lito koupit mensi aby ji melo jen na chvilicku...to ji radsi ohrnu🙂 Jsem prezrana, ale spokojena...🙂
Byli jsme na filmu Pripad neverne Klary...uz jsem to cetla...chvilema nuda, ale jinak to slo...

Koukam, ze se jeste nerodi...tak drzim pesti, at vam to uz utece🙂

cat79
19. črc 2009

Jéé, Svoji já už chci taky nakupovat, ale čekám na to pohlavíčko🙂
Mě je teda celý víkend zle, hlavně od žaludku, dneska asi z česneku☹Tobě už je dobře?

Tak zítra holky papa, jdu koukat na filmík a relaxovat, dneska jsem toho teda moc neudělala, měla jsem línej den☹a mim taky🙂

svoja
19. črc 2009

Ahojky CAT...koukala jsem na tehu veci v CA a nic moc teda, samy takovy obrovitaaansky. JInak vecicky na mimi mame v neutralnich barvach, rozjedem se asi az budem vedet co cekame🙂
Jinak uz je me lip (tuktuk)...ale posledne, kdyz jsem si chvalila, ze me je dobre, tak jsem zacala zvracet🙂 Chudinko, tak at je brzy lip.
Jinak na te ikonce jsi ty nebo Jennifer Aniston?🙂 😀

angetha
19. črc 2009

Efi asi kleslo... 😉
A Vendulka fakt roste ze dne na den..však už mám povoleno za týden rodit 😎

p.e.t.u.l.k.a
19. črc 2009

Angeth no jo , ty peníze na nemocenské jsou teda hrůza 😖 tak aspoň že má takovou práci , že si tu neschopenku nemusí brát 😉

Ef mě taky kleslo každý mi to říká , tak snad , ťuky , ťuk to bude brzi 😉

eeefffaaa
19. črc 2009

koukam holky ze zacinate nakupovat...ja nakupovala tak jako tak neutralne,chci mit vecicky jeste na druhy miminko a co kdyby to byla holcicka,tak aby nebyla cela v modry,takze modrych veci moc nemame a treba se ted doktor spletl a bude to holcicka 😀

no angeth snad nebudes rodit driv jak my 😀 jen nech Vendulku jeste trochu dojit aspon do toho 38tt,ale po tech problemech co jste meli jste na tom myslim vyborne a Vendulka je zlato ze jeste zustava v brisku

tak my jdem asi spinkat,jsem nejaka hotova a zitra jdem zase k mudrovi,mame to zase i s monitorem,a taky jsem zvedava co mi rekne na muj cipek,treba pro me bude mit konecne lepsi zpravy jak minule 🙂 tak holky a miminka prejeme vam krasnou dobrou noc!!!

angetha
19. črc 2009

Jo Efi, to víš, že budu radši když Vendulka vydrží do toho 38. týdne, ale já i manžel jsme narození v 37. tak kdo ví 🙂
Zítra mě taky čeká monitor a vyšetření čípku..to zas budou hodnoty 😀

sacvi
19. črc 2009

Holky já jdu zítra do poradny tak si nemyslete dyž se neukážu že rodím 😀 Pak eště budem s manžílkem nakupovat tak vůbec nevím kdy dorazíme domů ale až budeme doma tak Vám písnu co sem se dozvěděla.. 😉

Dobrooou 🙂

hehena
autor
19. črc 2009

ahoooooj holky...

zdravím vás po víkendu..
byli jsme u kamarádů na chatě, bylo to fajn, ale v sobotu večer přišlo silnější krvácení, který trvalo asi hodinu..... :((( doteď silněji špiním a občas i krev.... ale už je to lepší.... no jsem na tu další kontrolu fakt zvědavá.... musím říct, že mi z toho parádně haraší.... sice se snažím zůstat v klidu, pořád si říkám, že panikou to neovlivním, ale když to z vás teče na záchodě až tak, že je z toho ten záchod celej rudej, je to prostě děsný....

mno zítra dopoledne dorazí manžův táta s rodinou... takže budeme ještě vysvětlovat to nabořený auto... a zvou nás na oběd, tak se tu asi ukážu až později odpoledne....

zatím se opatrujte... dočtu zítra, ale myslím, že nikdo ještě neodrodil.... myslím na vás! 🙂



************

majdaa
20. črc 2009

Ahojky,muzu se zeptat? Za tyden mam jit na prvotrim.screening.Dela se ten ultrazvuk uz pres brisko?Diky

sacvi
20. črc 2009

Ahoj holky,
přeji krásný začátek týdne 🙂

Hehenko tak snad bude vše ok..Držíme pěstičky ze všech sil

Majdi jo dělá se utz přes bříško 😉

Holky já sem od půl 7 vzhůru a mimi pořád nějak nekope až už sem nervózní ach jo.. 😒 Jestli eště spinká??

svoja
20. črc 2009

DOBRE JITRO prvnicky🙂

ANG ted jsem docetla, co se stalo manzelovi...jezisi chudak....tak at se brzy uzdravi...aspon bude jen sedet a zvedat telefony a nemusis mit o nej takovy strach....ne? 😅 😅

HEHE co to zase vidim....ty mas teda smulu...drzim pesti, at to nic neznamena!!!

Holky a neni pravda, ze prvorodicky spis prenasej nez aby rodily driv??? A tehu je do 40tt ne?? Ja teda nevim, ale vetsina holek kolem me spis prenasela...a nebo rodila v terminu nez ze by to bylo o 2tydny driv....jen se ptam...

MAJDO ahoj, jj pres brisko

SAC, EFI drzim pesti na kontrole....

sacvi
20. črc 2009

Ahoj svoji..jo těhu je 40tt a někdo přenáší..někdo ne..Má kamarádka rodila teď v červnu..prvorodička a rodila v 38+2 a má krásnou, zdravou holčičku 😵

prosteja
20. črc 2009

dobré ránko všem prvosenkám 😵

zběžně jsem dočítala... byla tu blahu a krásný popis mateřství 😵 doufám, že jizva bude ok a další operace nebude nutná 😉

ange si teda užívá s manžou 😖 doufám, že to bude taky ok a neboooj pupeční šňůru tam někdo fikne 😀

no a holky ještě nerodí 😀 já myslela, že už budete minimálně v porodce, když se tady na to chystáte už 14 dnů 😀

prosteja
20. črc 2009

a hehe zase krvácí 😖 teda to je trápení.... ale věřím, že je vše ok, bříšenko máš krásný těhotenský a prcek určo prospívá 😉

prosteja
20. črc 2009

jinak holky já zase včera zvracela 😖 neděle bude asi můj blindící den nebo co 😀