Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
24. čer 2009

CARCUL mno začíná se těšit... oba se těšíme, jsme spokojenější... pořád mě objímá, říká mi těhule... a že musíme jíst a takový nesmysle 🙂)) je to krásný no... o víkendu jsme byli za maminkem, tak choval, vozil kočárek - testoval - bo X lander se mi taky líbí...
a na KO jde se mnou... takže já jsem max. spokojená 🙂)) 😀 😵 😉

prosteja
24. čer 2009

hehenko když tu tak čtu, že jde manžel s tebou na KO, můj jde taky, ale tak nějak jsem na rozpacích, jestli ho vzít dovnitř na utz 😅

hehena
autor
24. čer 2009

jj PROSTEJ 🙂)))) 😉 😉 😉

pánaboha tak my jsme fakt v tom jo??? jsme zbouchnutý 🙂))))) 😀 😀 😀
to je nááářez... 🙂)))))))))))

co ty vaši manžílci co?

hehena
autor
24. čer 2009

proč PROSTEJKO?

hehena
autor
24. čer 2009

já jen doufám, že nezačnu břečet.... bo já když začnu, tak nevím kdy přestat 🙂))) 😀

carculka
24. čer 2009

no nebyt ty vcerejsi hadky tak supr 😀 😀 hehenko tak vidis jak se moc tesi a stara se

prosteja
24. čer 2009

hehenko můj je na tom podobně jako ten tvůj.. 😀 v průběhu dne mi posílá mejlíky, jako posílám ti pusinu mamčo, nebo miluju tě mamino 😵 😵 😵 večer dává prckovi na bříško pusu na dobrou noc a vůbec, má o mě strach, doma nic nedělám, všechno dělá sám 😀

no hehe já nevím, ani nevím, co tam půjde vidět a nevím, co na to doktor, když bude dělat vnitřní utz, třeba doktor nebude chtít 😅 i když jemu to může bejt jedno že..... takže normálně až ti doktor půjde dělat utz, tak když se nezeptá, tak ty rovnou řekneš, že tam chceš manžela? 😉

carculka
24. čer 2009

hehe vsak si tehu mas narok na breceni 😉

angetha
24. čer 2009

Holky klidně ho na ten UTZ vemte, když bude chtít 😉 😵 😵
A mě dorazily plínky 🙂

carculka
24. čer 2009

jezis to je kraasnyy 😵 😵 😵

hehena
autor
24. čer 2009

no rozhodně se zeptám.. u plození jsme byli spolu a když má zájem jít a vidět to, tak ho o to nechci připravit... myslím, že i dr. by to naopak mohlo potěšit...

k dr. vlezu do ordinace a rovnou se ho zeptám, protože pak si jen krátce povídáme a už se jdu převlíct... tak snad se nějako domluvíme, sestra tam není, takže manžu musím zavolat já nebo dr. 🙂))

můj drahý mi teda na bříško pusinky nedává.. ale zatím mi to teda bohatě stačí takhle... je to prostě paráááda...

pročpa jste se pohádali CARCUL?

angetha
24. čer 2009

Tam je krásně vidět jak mu bouchá srdíčko 😵

prosteja
24. čer 2009

jééé ange další? 😀 😀 😀
takže si to mám prosadit ange? jako že když doktor nic říkat nebude (některej se totiž prý ptá i na první návštěvě, jestli to chce vidět tatínek), tak mám říct, jestli může i manžel jo?

hehe kráááááása 😵

hehena
autor
24. čer 2009

jako já bulím i u tohohle videa... tak to je moc..... achjéééje, já budu fakt uplakánek

hehena
autor
24. čer 2009

ty jo ... já furt bulím...

prosteja
24. čer 2009

hehenko tak já nebulím 😀 mě to přijde strašně krásný, ale ne nějak dojemný tyhle videa....... ale u toho svýho možná brečet budu 😀

jj hehe, prostě to na doktora vybalím nebo rovnou na sestru jestli může i manžel a třeba sestra řekne, že ho pak zavolá 😉

prosteja
24. čer 2009

hehe já vůbec 😅

carculka
24. čer 2009

hehe ,ja byla v nedeli protivna,ikdyz se snazil ani nevim proc,pak takova chladnejsi atmosfera a vcera jsme si leccos rekli(pritom picoviny)takze to nejde ani poradne vysvetlit a on se urazil a malem prasknul

prosteja
24. čer 2009

možná mi to ještě nedochází hehe 😀

carcul manžel by se měl trošku připravit na to, že teď se ti ty nálady můžou střídat 😖 já ho na to připravila hned, když jsme spolu začali bydlet, že když to mám dostat, tak jsem protivná a že si to musí vypozorovat a raději na mě nemluvit 😀 a už to má krásně odpozorovaný a ví, kdy mě nechat na pokoji...naštěstí.... vyhýbáme se tak zbytečných hádek 😉 ale nebooooj, to bude zase dobrý 😉

angetha
24. čer 2009

Prostějko určitě se na doprovod zeptej 😉

sacvi
24. čer 2009

Ahoj holky a miminka - těch tu teď je 😀 😵
Sme doma z interny a naštěstí vše v pořádku jen mi řekl že určo budu rodit v průběhu července - už druhej mudr-tak to mám asi už vážně spočítaný 😀

Holky ale musíte mi poradit..lněný semínko piju ale chci začít aji s tím EPI-NO ale to se má tak 3týdny před porodem..no jenže já mám kolem 6týdnů - podle mudr budu rodit nejpozději za měsíc a tak teď raďte kdy mám začít? Jako abych to stihla.. 😅

angetha
24. čer 2009

Ahoj Sacvi a miminko..začni teď 😉 nebo se na to úplně vykašli 😀

angetha
24. čer 2009
hehena
autor
24. čer 2009

SAC no já nevím, jestli si tím můžeš vyvolat porod... tak začla bych možná příští týden...

já sem čas od času protivná standartně, tak si manža zvyknul... to mu nevadí, bo ví, že jsou to chvilky a zase je to brý... někdy mě rozhodí víc věcí najednou a pak tak jako odsekávám, nebo moc nemluvím...
já myslím, že je v závěru rád, že nejsem ukecaná... 😀

prosteja
24. čer 2009

ahooooj sac a mimi 😵 já bych taky začala hned pokud to chceš opravdu vyzkoušet 😉 😀

anget jj, zeptám se hned jak vlezu do ordinace, jestli může i manžel 😉

carculka
24. čer 2009

sav... a na co to je dobra???

prostej no tak zkusim ho na to pak nejak pripravit 😀

misa_1
24. čer 2009

Ahoj prvosenky, muzu se k vam pridat? Uz k vam celkem dlouho nakukuju, ale rozhodla jsem se, ze si pockam na konec 1. trimestru a vysledky screeningu, ktery dopadl dnes na jednicku.

prosteja
24. čer 2009

ange paráda 😀 😵

sacvi
24. čer 2009

No porod by se tím vyvolat neměl..je to vlastně na posílení toho svalstva..
Ty jo tak že bych začla příští týden? Jako ráda bych se k tomu dostala dyž už to mám doma 😀