Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
31. črc 2009

Ježiš Monci, snad si brzy najde něco jiného a lepšího

moncicak3
31. črc 2009

dík holky, já se nebojím, že práci nenajde, páč je šikovnej a to co dokáže na pc se jen tak nevidí, umí několik programovacích jazyků a tak prostě je to můj šikulka 😵 ale když práci najde tak to určo nebude za takový plat, navíc mám taky strach z toho, že když práci najde, zaměstnají ho a když nebudou mít prachy tak ho ve zkušebce propustěj.....já vám nevím teda, to je děs co se děje 🙄

verled
31. črc 2009

monci:jasně brzo si něco najde snad když je šikula.-)

prosteja
31. črc 2009

tak holky, za chvíli je padla 😉

monci určo něco najde neboj, takovej člověk se neztratí 😉 a s tím odstupným je to jak, máte to pozjišťovaný???? 😉

prosteja
31. črc 2009

omlouvám se monci, už jsem četla IP 😉 no nic holky, přeji krásný víkend, pokud možno by všechny rodičky mohly porodit a snažilky otěhulit a bylo by vymalováno 😀 mějte se a v pondělí zase ahoooooj 😵 😵 😵

moncicak3
31. črc 2009

prostejko ahooooj 🙂 krásný víkendík....

verled
31. črc 2009

ahoj prostej🙂

cat79
31. črc 2009

Jéé, tady už nikdo není☹
Ahoooj🙂Hůásím návrat z Prahy a ještě jsme dneska jeli do Německa na nákupy🙂
Už jsem koupila něco i mimískoi, dám do foteček🙂))

Copa je nového?Nestíhám dočítat🙂)))
My máme pohyby už na dením pořádku🙂 Bříško je znatelné a musela jsem obnovit trošku šatník🙂))
Přeju všem krásný víkend!!!!!!!

carculka
31. črc 2009

ahuuj..cat a copak jste si s mimiskem koupili?? 😀

angetha
31. črc 2009

Ahoj holky, tak dneska to bylo opět náročný, dokonce jsem se táhla po městě 😎 a večer jsme dodělali postýlku tak zítra přidám fotečky..
Dobrou noc 🙂

baeszinka
1. srp 2009

Ahojky,přeji všem hezký sluníčkový víkend 😉 😵

angetha
1. srp 2009

Ahoj holky, tak máme nachystanou postýlku, už jen zkouknu svrchní kalhotky na plínky a mám hotovo 🙂 🙂

svoja
1. srp 2009

Ahoj holky, hlasim navrat ze Sumavy🙂
ANG moc vam to s tatinkem slusi🙂

svoja
1. srp 2009

...jo a pridala jsem pupaka🙂 napapanej vypada trochu jinak....tady je focenej hladovej🙂

carculka
1. srp 2009

ahooj holky....

svoji,krasny brisko a furt takovy pevny a maly 😀

cat79
1. srp 2009

Ahoj holky🙂
Vítám Svoju z dovči🙂 bříško už je znát🙂krááásnýý🙂))

My dneska grilovali kuřátka a opalovali se , mimi se ale moc teplo nelíbí☹teď se akorát začalo v bříšku mlejt🙂
Přeju všem krásnou sobotu a neděli, my máme zítra letět vyhlídkovým letadýlkem, tak jsem zvědavá,miláček mě nechce pustit, ale pilot tvrdí, že je to bezpečné i pro těhulky🙂 tak uvidím, já paradoxně mooc chci🙂))

cat79
1. srp 2009

..tak jsem do albíčka pro mimíska přidala naše první nákupy🙂))))

Od zítřka vstupújeme do 5. měsíce...t snad ani není možný🙂)))přidám i bříško

svoja
1. srp 2009

CAT no je to vzruso....dneska me muj tatka povida...a v kolikatym teda jsi presne?...tak jsem pysne rekla "v 5tym mesici"...a znelo to tak jako opravdove tehotensky🙂
CAR no takovy je, kdyz neni napapany...🙂

cat79
2. srp 2009

Dobré nedělní ranko všem🙂))
Takže 5. měsíc...juhůůů, to je úlet, strašně to letí, takže už jsme ofiko v půlce🙂))A 19tt, tý brďo🙂))
No nemůžu se dočkat středy až uvidím zase mimíska🙂
Vypadá to, že bude nádherný den, tak si všechny užijte neděli a papa zítra!!!!!
V 15h je to letadélko, tak na mě myslete, uvidím, jestli s mimi taky poletíme🙂))

cat79
2. srp 2009

🙂KUK🙂 tak jsme nakonec letěli už ve 14h kvůli počásku, bylo to mooc úžasný, mimískovi se to taky líbilo, fakt zážitek, 300m nad naším městečkem, viděla jsem náš pozemek, školu, hrad...no nářez🙂))

Takže vřele doporučuji!!!!

moncicak3
3. srp 2009

bré ranko všem 🙂
nikdo tu není, asi ještě všichni chrupkají...

p.e.t.u.l.k.a
3. srp 2009

Ahojky holky tak pořád se chodím dívat jestli se už rodí a stále nic, chudinky snad už vás miminka nebudou dlouho tak trápit 😉

sacvi
3. srp 2009

Ahoj holky a miminka,

ach jo peti ty se tak mááááš..já mám termín zítra ale na nic to teda vypapadá 🙄 Hlavně že budu rodit o 14dní dřív 😠

Jinak muž už naštěstí aji zdravej takže nám v porodu nic nebrání ale pomalu začínám plánovat co budu dělat o víkendu pře pochybuju že bych třeba nějakou náhodou rodila..

angetha
3. srp 2009

Ahoj holky..
Sac teda pořád ještě není mimi na světě...to čekání je dlouhý..
My dnes jdeme na předporodní kurz - i s tatínkem 🙂 🙂

sacvi
3. srp 2009

Ahoj angethko a Vendulko,to se teda máte..nám žádnej kurz s tatínkem a vlastně ani bez něj nevyšel.. 😒 Pak nás budeš muset informovat co ses dozvěděla zajimavého 😉

hehena
autor
3. srp 2009

ahooooooj holky.... tak jsme přestěhovaný... sice teď budeme ještě pár dní bydlet mezi krabicema a pochodovat v bordelu, ale hlavně, že je to za náma.... byl tu pomoct tchán, tak to bylo fajn!!! bez něj by to martin dělal ještě několik dní....

a doufala jsem, že už tu bude další miminko a ono nic... tak na vás moc myslím... ten konec už musí bejt strašně náročnej... :-/

sacvi
3. srp 2009

Ahoj hehenko, tak hlavně že jste to hezky zvládli 🙂 A jak Ti jinak je?

angetha
3. srp 2009

Hehenko tak gratuluju k "novému" domečku 🙂 🙂
Sac, ono kdybychom tam nešli, tak se nic nestane, pač to tam známe, ale přece jen jsem zvědavá co tam řeknou 😎

sacvi
3. srp 2009

angethko já vidím že budeš nakonec rodit dřív než já.. 😅

hehena
autor
3. srp 2009

SAC no je mi fajn.. musela jsem teda i během stěhování polehávat, ale i tak to byla velká zabíračka (pořád se ohýbat a narovnávat a tak vůbec), takže dneska zase špiním i přes ascorutin.... ale snad se to víc nerozjede...

a co manža? už je mu líp???