Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

j.aja
6. srp 2009

Hihi...neboj....neplánuju nikam utíkat. Je tady někdo ze severní moravy? Nevíš? 🙂

hehena
autor
6. srp 2009

JÁJO taky tě tu mooooc vítám!!!!!!!!!

snad nám hned nevezmeš kramle 🙂 teď se tu vyskytujou převážně těhule, ale snad tě to neodradí..... 😉

no tak další snažilky poďte poďte... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
6. srp 2009

JÁJI tady je naše tabule....

je tam i bydliště...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zuzka.o
6. srp 2009

Ahoj Jájo, já jsem jedna z těch mála snažilek.... jsem ráda, že posílíš naše řady 😉

prosteja
6. srp 2009

jej, tak to nevím, ale chodí sem dost holek, tak třeba tu někoho najdeš 😉

j.aja
6. srp 2009

hehena - Takže na vás se už štěstí usmálo? To je příjemné....aspon mně můžete povbuzovat a radit 😉

Copak vám tady všichni utíkají?Co jim tady provádíte? 😀

prosteja
6. srp 2009

Jájo no hodně holek se tu ze snažitelk přesunulo do těhulek 😉 a to asi ty snažilky odradilo nebo co 😖 ale my jsme tady hodný a neukousnem tě 😀

j.aja
6. srp 2009

hehena - jujky děkuji....jen jednu jsem oběvila z Hradce nad Moravicí...to je kousek 🙂

j.aja
6. srp 2009

zuzka.o - ajoj...ráda pomůžu, když můžu 🙂 ale lepší by bylo kdyby nás snažilek bylo méně a méně....

prosteja
6. srp 2009

jájo a jak dlouho se snažíte? 😉

angetha
6. srp 2009

Ahoj Jájo, vítám tě 🙂 🙂

j.aja
6. srp 2009

Jujky....tohle je dlouhá historie...s bývalým manželem od roku 2003. Pak jsem se rozvedla a se svým přítelem žiju 2 roky.Takže když to shrnu tak nějakých 6 let

prosteja
6. srp 2009

téda to už je pěkně dlouhá doba.... a ví se proč se nedaří? 😖

hehena
autor
6. srp 2009

Jáji a s přítelem se aktivně snažíte celý ty dva roky?

j.aja
6. srp 2009

prosteja - No víš co.....já si myslím,že dr. mají spoustu času. Po několika letech snažení mi teprve zjistili, že má velké srůsty a nefunkční levý vejcovod. Na operaci jsem byla teprve loni v dubnu. Když jsme se ptala,proč mě takhle vyšetřil až teď tak mi řekl,že to nebylo nutné....tak ti nevím....taky jsem měla prasklý slepák...tak kdo ví....co to má za následky

hehena
autor
6. srp 2009

no to je teda fakt dobrá odpověď JÁJO... to je k nepochopení... :(

j.aja
6. srp 2009

hehena - jojo...když jsem se rozvedla a začala s ním žít, tak jsem si řekla, že není na co čekat....i kdyby mi to s přítelem neklaplo, tak jsem prostě chtěla miminko.....s přítelem mi to klape bezva, ale mimi se stále nedaří...ani po IVF

prosteja
6. srp 2009

Jáji o doktorech raději nemluv, někdy když slyším ty příběhy... já teda měla to štěstí, že se došlo na problém hned v prvních měsících snažení a doktor to začal řešit a po vhodné léčbě se zadařilo napoprvé 😉 je to hodně o tom přístupu doktorů...

takže teď jste ve fázi snažení jen tak, nebo probíhá nějaká léčba? 😉

prosteja
6. srp 2009

Jáji tak to je mi líto, že ani IVF nevyšlo 😖

j.aja
6. srp 2009

prosteja - no byla jsem na té laparoskopii....IVI jsme už ted přeskočili, protože jsem ho měla s bývalým 3x a nic...a v 04/09 jsem byla na IVF v Olomouci

Jinak mně nijak neléčí - asi nemá ani na co 🙂

prosteja
6. srp 2009

a další IVF se chystá Jáji 😉 budu ti moooooc držet palečky.... máme tu jednu těhulku, ta se snažila 9 let 😲 a povedlo se 😵 takže naděje umírá poslední 😉

j.aja
6. srp 2009

prosteja - hmmm řeknu ti, že jsem byla hodně zklamaná..... A víš co mi dr. k tomu řekl? " Ala já vám říkal,že šance na úspěch je jen 30%" ..bych ho nejraději kousla

prosteja
6. srp 2009

ježiš Jáji, co je to za doktory 😲

j.aja
6. srp 2009

No chystá....ale musím říct upřímně,že je to u nás hodně o penězít. Jsme s přítelem dost vycinkaní z peněz, protože jsme se zařizovali....vlastně odznova...

prosteja
6. srp 2009

Jáji to věřím..... dneska aby byl člověk milionář 😖

j.aja
6. srp 2009

No asi by nebylo dobré jmenovat, ale slyšela jsem na něho chválu, že je dobrý a odborník.... Ale měl by s náma snažilkama asi více spocítit....není to jednoduché...

hehena
autor
6. srp 2009

JÁJO moc vám držím palce!!!! musí to být náročný.... když se to povede, je to fakt zázrak...
život už je prostě nefér, ale snad když člověk něco opravdu moc chce a dělá pro to všechno, tak se to nakonec podaří! ty už ses asi za ty roky obrnila víc, než si my dokážeme představit....

prosteja
6. srp 2009

Jáji já to myslela na ty doktory obecně... někteří se fakt chovají hodně sprostě.... jak píšeš, nečekáš od něj milodary, ale trošku city by projevit mohl 😖

hehena
autor
6. srp 2009

JÁJI bohužel... pro ně je to už asi taková rutina, že to někteří jen těžko můžou chápat... 😒

j.aja
6. srp 2009

Jo to určitě......a hlavně se mi nelíbí, že na tom tolik vydělávají......lidi,kteří tolik touží po miminku, tak toho obětují spoustu a pak když jedeš do centra,tak to vidíš,jak je to tam vyšperkované.....čekárny,ambulance, atd.

To mně štve.....