Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. srp 2009

hehe že by tu byly další 3 těhule 😀 😀 😀 víte, že se tady těhulí po skupinkách 😀

hehena
autor
7. srp 2009

PROSTEJ no jenžééé mamina ten názor "jsem na návštěvě nic nedělám" jen jednostranně... když jsme u nich, tak jeden den vaří mamina, druhej já... jenže vždycky uklízím po jídle já, kafe dělám já... poklidím, vysaju... skáču pro zmrzlinu do dolního mega mrazáku... no jako mě to nevadí, jen mi pak vadí její přístup... kdybych i vyžadovala, aby mi přinesla skleničku a nalila mi pití, tak se z toho mamka osype a pošle mě někam... 🙂 ale dost už o tom... .)

svoja
7. srp 2009

jsem si rikala kam nam zmizla hehe....

prosteja
7. srp 2009

aha hehe, tak u nás je to tak, že když jsem na návštěvě já u nich, tak obskakují oni mě a když jsou oni u nás, tak my je

prosteja
7. srp 2009

ale samozřejmě vodu nebo tak, to si nalíváme a podáváme sami, i oni u nás 😉 ale jak říkáš, dost už o tom, nemá smysl se rozčilovat 😀

zuzka.o
7. srp 2009

Holkyyyyyy, kéž byste měly pravdu, že tu budeme těhulit ve skupinách.... ale mně se mrcha rozjíždí, je mi nějak blbě, fuj! Ale co se dá dělat, holt to třeba vyjde příště 😉 Takže Hehe, prosím o opravičku v tabulce na 1DC 🙂 Děkujuuuuu 😵

nuki
7. srp 2009

prosteja: myslím, že nám by to nevadilo...uvidíme...a když tak později..🙂

prosteja
7. srp 2009

jo jinak hehe, teď jsem si vzpomněla, jak jsi tu psala, že ti placenta naléhá na čípek.... já o tom nedávno něco četla na netu, prý když to tak ženská má, tak posílají na plánovaný císařský řez...... neříkal ti k tomu doktor nic....? teď nemyslím přímo k porodu, ale třeba že by to mohlo znamenat nějaké komplikace nebo omezení pro tebe? 😉

amallie
7. srp 2009

plánovanej císař??? to snad ne, hehe je šikula, porodí přirozeně, viď hehe 😉

prosteja
7. srp 2009

no amali já to nemyslím tak, že by to nezvládla 😀 jen jsem o tom něco nedávno četla a tam byly holčiny v diskuzi a všechny šly na plánovanýho císaře 😖 tak nevím, jen se ptám, co k tomu řekli hehence 😉

svoja
7. srp 2009

ZUZI z uplne jineho soudku, jestli nevadi...nasi chteji jet na podzim na nejakou plavbu po Nilu nebo co....muzes neco doporucit?

nuki
7. srp 2009

holky kdy je nejlepší jít na první kontrolu, když se zadaří..🙂

zuzka.o
7. srp 2009

Svoji: no, plavby a celkově poznávačky má nej Exim, taky je má nejlevnější a má na ně Lasty. To třeba Firo je má jenom za katalog.ceny. Takže rozhodně doporučuju počkat na lastíky od Eximu.

prosteja
7. srp 2009

Nuki to je těžký 😅 někdo chce jít hned, aby viděl dutinku v děloze, někdo zase chce jít až jde vidět i srdíčko, to je až tak ten 6-7. týden těhu 😉 mě to bylo celkem fuk, tak jsem si zavolala k doktorovi a sestřička mě objednala a bylo.... 😀

svoja
7. srp 2009

ZUZI a jak dlouho dopredu myslis, ze by se mel takovej zajezd koupit?

nuki
7. srp 2009

prosteja: díky za info ..🙂

prosteja
7. srp 2009

nuki a rýsuje se něco? 😅

zuzka.o
7. srp 2009

Svoji, Exim má souhrny na celý měsíc dopředu, takže nejlepší by bylo počkat, až vyjde ten souhrn a pak to koupit. Mají 8,11,12 a 15denní zájezdy. Do IP ti pošlu odkazy. A mám taky přístup do online systému, tak se ti můžu kouknout, kolik je toho volného.

svoja
7. srp 2009

NUKI asi bych zavolala par dni po vynechani ms...oni uz si poradi....ja to tak udelala

nuki
7. srp 2009

prosteja:.no možná ano, už mi bylo trošku špatně pár dní, špatně jsem snášela určité pachy, změily se mi chutě, nemám klasickou žravku před menses, vždycky jsem jedla sladké jak šílená a teď nic, vůbec mi to nechutná..v podstatě ho nejím. Zítra mám dostat menses, tak uvidíme..🙂

svoja
7. srp 2009

NUKI no tak drzim pesti!!!! a zkusila jsi testik?

ZUZI jee, ty jsi zlato!!!

prosteja
7. srp 2009

nuki no tak uvidíš...... to může být jak mimísek, tak taky PMS 😖 budu držet pěsti, aby ms nedorazila a na testu jsi měla // 😉

svoja
7. srp 2009

NUKI jestli to mas zitra dostat, uz by na testiku mohlo neco byt

nuki
7. srp 2009

svoja: tak uvidíme....po víkendu dám vědět, na víkend jedeme pod stan..🙂

svoja
7. srp 2009

NUKI jeee, tak to te obdivuju...ja testila porad🙂

nuki
7. srp 2009

moc díky holky, ještě s testíkem počkám...🙂

nuki
7. srp 2009

svoja: mě to taky láká, jenže když tam nic nebude, budu zklamaná....moje kamarádka i po vynechání menses několik dní měla negativní test a byla těhotná....🙂

nuki
7. srp 2009

když už jsme u těh testíků, jaký jste používaly, či používáte?

svoja
7. srp 2009

NUKI no a tim bych se prave uklidnovala, kdyby byla nega

prosteja
7. srp 2009

nuki tak je pravda, že hodně holek má pozitivní testík už před očekávanou mrškou 😉 ty co mají zpoždění a pak negativní testy, to jsou většinou výjimky a většinou jsou to holky, co později ovulovali, jen o tom nevěděli 😉 tak uvidíš, když vydržíš do pondělka, jestli ms nepřijde, tím líp 😉