Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. srp 2009

hehe tak ale ty máš problémy nějaký, tak sexík máte určo zakázanej..... 😉 nestraš nám tu snažilky 😀 to my ho máme zakázaný teď druhý týden a já už teda slušně úpímmmmmm 😀 😀 😀

hehena
autor
7. srp 2009

no jo zakázanej ho máme to jo... ani vám nemůžu říct, co se mi ale děje...

nuki
7. srp 2009

tak krásný víkend..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

nestraším nestraším.... sexuelní apetit je taky individuel... já o něj s otěhu skoro přišla... teda ty první dny... pak bych i jo, jenže zase ty potíže.... ale to nevááá... se to dá chvíli přežít že jo 🙂 😉

nuki
7. srp 2009

já ho pak nechci mít zakázanej..:(

prosteja
7. srp 2009

nuki krásný víkend 😵

hehe jj, dá se to přežít... navíc když nemáš chuť tak to jde.. já první dny chuť taky neměla..... no a pak se najednou dostavila a stačil první sex v těhu, abych se toho nemohla nabažit 😀 a proto teď trpím 😀

hehena
autor
7. srp 2009

jééé tak páááááá NUKI.... neboj třeba budeš mít naprosto bezproblémový těhu... moje kamarádka je teď v 9tt a potíže nemá naprosto žádný ani nevolnosti, je o rok starší než ty... takže v klidu, ty budeš taky ouplně v pohodě! .) 😉

carculka
7. srp 2009

ahuuj holky,jakpak se mate??a copak je noveho??

prosteja
7. srp 2009

to máš tak hehe, mě by zase zajímalo, proč tam mám ten pitomej hematom ☹ jako z čeho.... proč se tam prostě udělal... to nikdo není schopný mi říct 😖

nuki
7. srp 2009

hehena:. tak díky..🙂 papa

prosteja
7. srp 2009

ahooj carcul 😵

hehena
autor
7. srp 2009

no tyhle krevní sraženiny můžou bejt prostě z toho, že tělo najednou nemenstruuje a je z toho celý poblblý...
mě se v tom jednom dlouhým cyklu zas udělala ta hemoragická cysta - to je taky krevní sraženina... asi taky z toho a na konci s MS odešla...

hematomy se většinou vstřebají, ale jak to udělají to netuším... 😅

CARCUL ahoooooooj.... no EFI dostala druhou tabletku, ale zatím asi nerodí nebo co.... chuděra...

carculka
7. srp 2009

ahooj prostejko...jakpak se mate s mrnetem?

prosteja
7. srp 2009

carcul ty ses tu nedávno ptala na zaheslování alba na rajčeti... normálně jak si otevřeš ten program, ve kterém to album vytváříš a je tam ta stránka s vytvořením nového alba, tak napíšeš název a tak a dole pod tím jsou políčka, skrýt a zaheslovat, nebo tak nějak se to jmenuje.... tak to zaškrtneš a zadáš heslo a je to 😉

prosteja
7. srp 2009

hehe hmmm, to je možný 😉 hlavně ať se vstřebá a nestraší tam furt 😀

carcul máme se fajn 😀 dneska jsme objímali záchodovou mísu a hned na to se nadlábli párkama 😀

jinak efi nepsala, takže asi ještě pořád nic 😖

hehena
autor
7. srp 2009

holky myslíte, že EFI to tušila, že se jí to takhle povleče, nebo si to možná těma nervajzema mohla trošku přivodit??? já nad tím přemýšlím, jestli to může být tím rozpoložením před porodem...

hehena
autor
7. srp 2009

a kdepa je dneska ANGE???????????????? 😲

carculka
7. srp 2009

hehe..ahuuj..chudak ef..snad ji to uz zabere..a co ty jak se mate?

prostej...jeeeziss ty takhle blinkas??ale aspon ze to pak dozenes..ja nemuzu maso ani citit 😝 ...
a dekuju za radu..o vikendu zkusim udelat album 😀vysledek nezarucen

no holky taky mate tak katastrofalni ksicht??

prosteja
7. srp 2009

ange ráno zdravila, že jde uklízet 😉 určo by napsala, kdyby se něco dělo 😉

ta efi nevím no...... možná si to i člověk může trošku přivodit... když tak prolízám občas i jiný diskuze, tak čtu, jak holky ve 38 týdnu nervují, jestli už neporodí, že už to chtějí mít za sebou, říkají si, že nechtějí přenášet a že určo budou mít těžkej porod a pak to tak většinou je 😅 ale nevím, jestli je to může být jen nervama 😉

prosteja
7. srp 2009

carcul nemáš zač 😉

no mě se ksicht nijak nezlepšil, ani nezhoršil 😀 akné jsem měla vždycky, jak mám rozházený hormony, tak mi to prostě dělalo furt...... používala jsem hodně make-up, ten teď v létě nemůžu ani cítit, tak chodím poďobaná 😀

hehena
autor
7. srp 2009

jo mám CARCUL 🙂))) fakt katastrofální 🙂))))))))
navíc jsem tomu teď dala ještě víc nafrat při stěhovačce.. pár dní jsem nemohla najít ošetřující vodičku a docela se to zhoršilo... takže teď zas dva dny potírám a snad zítra budu vypadat už o trochu líp 🙂))

a jinak se máme fajn, díky moc za optání... dneska je mi i celkem dobře... hlavně se nesmím moc najíst... poslední dny mám přesnej limit a jakmile dám o sousto navíc už je zle...

co vy??? 🙂 na album už se těšíííím 🙂 😉

carculka
7. srp 2009

holky tezko rict,ale psychika taky muze udelat svy-to bezpochyby...ale jestli az taakhle

hehena
autor
7. srp 2009

to máš jak při snažení... psychická pohoda je taky často půlka úspěchu.... právě si říkám, že se budu muset prostě trošku psychicky připravovat, abych myslela hlavně na miminko a na porod jako nutnou cestu k němu a že jí prostě nějak zvládnu, pár hodin vydržím a bude to dobrý.... prostě taková autosugesce....... 🙂)))) ale samo nevím jakej bude mít výsledek 🙂)) 😀

hehena
autor
7. srp 2009

ono to může bejt hodně podvědomí, člověk to často ouplně neovlivní.... jako nechtěla jsem aby to vyznělo, že si za to EFI může sama - to v žádným případku... to jsou prostě obavy a každý tělo se s tím stresem asi vypořádá jinak...

no myslím na ní furt na bobka a už taky začínám být nervozní......... přeci už ten Davídek i musí chtít na svět ne? ....

prosteja
7. srp 2009

no je fakt, že hodně radí odborníci, že na porod by se ženská měla zkusit těšit, nepředstavovat si nic hroznýho, ani hodiny bolestí nebo tak něco, ale ten krásnej konec, to narození miminka.... a údajně potom při kontrakcích má zkusit maminka myslet na něco hezkého, třeba na to miminko a že už bude brzo na světě, prý se pak ženský líp otevírají 😉 je fakt, že psychika ovlivňuje hoooooodně, pokud si efi ráno řekla, no a co, zavedli mi další tabletu, včera stejně nepomohla, může si klidně část toho "nepostupování" přivodit těmahle myšlenkama..... ale otázka je, do jaké míry 😉

prosteja
7. srp 2009

jj hehe, taky nechci aby to vyznělo tak, že si to efi sama zavinila.... to néééééé, jen prostě nervy a myšlenky v tom určo můžou hrát roli... a kdoví, jak budeme šílet my příští rok 😀

prosteja
7. srp 2009

no jak říkám, nechci být zlý prorok, ale tohle už zavání tím, že ho budou chtít vyndat císařem 😖 😔 už je tam 4. den a nic 😖

carculka
7. srp 2009

prostej se mas...ja mam ksicht jak mesicni krajinu-samej krater...a delaj se mi i takova krupicka 😝 😝 uz nevim co s tim...a i v dekoltu takovy maly hajzlici 😠 😠 😠

hehe..tak preci nejsem sama...a co to spineni?uz ustalo?
jinak my,do veci se furt vejdu a minule mi potesila holcina-jsem si kupovala trico a rikam supr ze to budu nosit i s pupikem,tak se mi ptala v kolikatym jsem a rikala ze to by teda nerekla ze jeji kamosky meli vetsi brisko..a jinak vcera jsem toho snedla uuplny minimum,bylo mi blivno..a dnes zatim taky jen rohlik...ale jinak je fajn..

jojo snad se mi podari zprovoznit,vyfotim i bruch 😀 😀 😀 a dam tam vsechnoo 😀

prosteja
7. srp 2009

carcul jen jeden rohlík? 😲 chudáka mimčo trápíš hladem čoveče 😀

jinak bych neřekla, že se s tím ksichtem mám, já to jen nepovažuju za katastrofu, protože to mám furt 😀

hehena
autor
7. srp 2009

no přesně PROSTEJ... o tom tady mluvím jak se na to musím připravovat, ale až nastane 9 měsíc budou všechny předsevzetí v háji 🙂)))

ty jo tak sníst jeden rohlík tak zkolabuju... mě se žaludek hlásí docela často... až tak, že pokud si aspoň do něčeho malýho nekousnu, tak je mi blbě a jsem protivná.....

no já jsem jedna z těch, co mají na konci 11 tt bříško už znát no... 😅 🤐