Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. srp 2009

dobré ránko všem 😵 😵 😵

gratulace svoji k Barunce 😵 😵 😵 tak se vám to splnilo 😉

a blahu Ondrášek je prostě kouzelný 😵 😵 😵

svoja
13. srp 2009

cat jee, to ti zavidim....my jsme puvodne taky meli na ten koncert jet🙂 meli jsme od znamyho nabidku na listky, ale vzdali jsme to....a tehu vecicky? tak to musis pridat fotecky🙂 ja si myslim, ze se do nekterych svetriku vejdu, nosila jsem hodne ty zavinovaci, tak snad...🙂 a rifliky jsem si vcera zkousela a budou dobry, jak jsem mela strach, ze budou velky....ale mam jeste jedny, ty jsou teda mega obrovsky a do tech nevim, jestli priberu🙂

prosteja
13. srp 2009

hehenko děkuju za odkaz, určo na něj mrknu 😉

svoja
13. srp 2009

PROSTEJ ahoooj...nojo, splnilo....vam tady se to taky splnilo, kdyz jste me ji predpovidaly🙂 Jak je ti????

prosteja
13. srp 2009

svoji dnes je mi celkem fajn.. jsem poslední den v práci, tak tu musím všechno udělat a dořešit, ať odcházím s čistým štítem... od zítřka mě tu nikdo neuvidí, až 24.8. 😀

cat79
13. srp 2009

Jé, Prostějka bude mít dovču,jo?paráda🙂))
Fptečky těhu oblečků dodám🙂
Svoji včera ses ptala na quinny, nebo někdo se ptal, tak moje 2 kamarádky ho mají a nemůžou si ho vynachválit, takže quinny prej super, hlavně zimní fusaky jsou prej parádní.

svoja
13. srp 2009

PROSTEJ jeee, dovcaaa...vy jedete k tem pribuznym ze? no a to te neuvidime ani my.... ☹

prosteja
13. srp 2009

svoji no dovča, ale jen u těch příbuzných, nikam se nechystáme.... a neboooojte, já jsem v pondělí zase na netu jako na koni 😀 😀 😀 ve středu jdu na screening, tak to se vám přijdu určitě pochlubit 😀

misa_1
13. srp 2009

Dobre ranko,
hlasim se po vcerejsi kontrole, vse OK, tak jsem moc rada. Prcek ma pry uz 25 cm.

Moc gratuluju svoji k holcicce a verled ke chlapeckovi.

Holky ja vam zavidim, ze uz mate ty jmena, my jsme se dostali na seznam cca 10 a nemuzeme se hnout, nejvic se nam libi adam, ale prijde mi blby, aby mel chydak vsechno kolem tech vanoc. Verled, Tadeasek je tak jedno z vybranych 🙂

prosteja
13. srp 2009

ahoooj miso.... gratulace 😵 že je vše ok 😉

a na jménech se dohodnete, neboj 😉

svoja
13. srp 2009

PROSTEJ no proto🙂
MISA diky🙂 no my to taky nemame jisty, porad se o tom bavime....jen se neboj....

Holky je zvlastni, ted uz to muzu rict, ze ja jsem o tom miminku porad uvazovala jako o holcicce, i manzel. Nikdy me nenapadlo, ze by to byl kluk. Ani klucici jmena jsme moc neprobirali....zkratka pro nas to byla holcicka od zacatku🙂 Ted by byla prca, kdyby se dr spletl🙂

CAT jo, ale jsou moc lehoucky, maji malou korbicku a sportak nejde dat po/proti smeru jizdy....uz to mam pozjistovane. U nas byla favorit ta cortina, ale padla, protoze me hodne holem tady odrazovalo....ted mam favorita novyho, mrkni do albicka....jeste se nam libila mura4 od maxi-cosi, ale asi vyhraje ten bebe confort....

prosteja
13. srp 2009

svoji 😀

no nezapomínejte na to, že holčička není nikdy 100% 😀

svoja
13. srp 2009

PROSTEJ no ja vim...ale ten nas doktor moc pohlavi nerika....zvlast ne holcicky, kdyz to fakt nevidi, tak na to spoleham....budem se jeste objednavat na 4D/3D, tak tam nam to snad potvrdej🙂

prosteja
13. srp 2009

no svoji ono to ani tak není jistý 😀 tady z práce holce řekli z plodovky, že to bude holka, ona měla všechno růžový, byla na růžovou ujetá a pak prý na sále v porodce všichni zkoprněli, páč to byl kluk 😀 😀 😀 a domů jel v růžové, nic jiného fakt neměli 😀 😀 😀 takže fakt bacha na to....... na 99% to bude holka, ale ten ždibeček tam je 😀

svoja
13. srp 2009

prostej ja vim...ale zkazit si to nenecham🙂

prosteja
13. srp 2009

jj svoji, to já neříkám, abych ti zkazila radost..... to nééééé, určo je tam malá Barunka schovaná..... 😉 jen, že je tam maličké procento, že se doktor může seknout, tak abys neměla úplně všechno růžové 😀

svoja
13. srp 2009

prostej uplne vsechno ne, ale vcera jsem radila v tescu...

prosteja
13. srp 2009

jj svoji mrkala jsem.... 😀 do Tesca se taky chci jít podívat..... ale jak už jsem tu psala, chci prohrabat ten kufr se staršíma věcičkama, ať se mi pak doma nesejde dvacatero stejných dupaček 😀

orchidei
13. srp 2009

Dobré ránko všem!
Svoji mocmoc gratuluji k úspěšné prohlídce a k malinké princezně!

Prostej němělo by to být z plodovky 100%, vždyť tam se skoumaj geny ne tak tam se asi seknou nedá? 😨

Blahu Ondrášek je prostě kouzelnej! 🙂

svoja
13. srp 2009

no ja planuju tech malickych vecicek mit min...psala me kamoska, ze zacinali na tech 50, 56...a po mesici uz jim to je male....a v tescu jsou ty vecicky pry docela kvalitni a za rozumnou cenu celkem....a kdyz jeste vychytas slevy, jako ja....tak je to parada...ale maji tam krasne v ruznych barvach, takze ruzovych budu mit par a asi spis ty neutr

orchidei
13. srp 2009

Svoji taky se budu nejvíc držet neutrálních barviček, chci aby mi to mohlo zůstat i na druhé dítko! 🙂

svoja
13. srp 2009

no ja si taky myslim, ze plodovka by mela byt 100pro....

ORCHI zdravim te a diky za gratulaci🙂

prosteja
13. srp 2009

ahooooj orchi 😵 no jak vidíš, tak seknout se dá všude 😅 prostě nejsou neomylní 😖 já si myslela, že z plodovky je to taky 100%, ale jak jde vidět, tak není..... však i doktoři v porodce na to koukali jak na zjevení na to dítě...... protože jim to ona říkala, že to bude holka, že to má z plodovky 😀

jj svoji, já budu kupovat spíš tu 56 a 62......... 50 bych přikoupila jen kdybych věděla, že je mimi hrozně malé 😉

orchidei
13. srp 2009

Svoji máš nádherný úlovky! a fotečka Barušky je taky krásná! Už jsem nervózní z pondělka, co vše se bude dít! A na fotečku jsem zvědavá, co vše už tam bude vidět! 🙂

orchidei
13. srp 2009

Prostej bych spíš typla že jí zaměnili výsledky než že by jim vyšli takhle divně výsledky! 🙂

prosteja
13. srp 2009

holky já už se tu na to jednou ptala.... ale nikdo mi neodpověděl...... když se mimi narodí únor/březen budu mu chtít pořídit nějakou kombinézku zateplenou, ať mi neumrzne 😀 spíš asi velikost 62 že? aby mi z toho hned nevyrostlo 😅

prosteja
13. srp 2009

orchi ale to je přece úplně fuk, jak se to stalo... 😅 prostě v papírech měla z plodovky holku a všichni jí říkali, až neblbne a nenakupuje všechno růžový a ona, že to je stopro, že je to z plodovky..... a prd ho, byl to kluk.... a je úplně fuk, jestli někde něco někdo blbě napsal, nebo zaměnil..... 😉

angetha
13. srp 2009

Ahoj holky..já byla vzhůru od pěti..a to jsem šla spát o půlnoci..achjo..ale když jsem se vrátila z té krve tak jsem ještě dvě hodiny krásně chrupkala..
Já nakupovala velikosti 56, 62...50 je asi zbytečné..
A kombinézku budeš Prostějko asi vycpávat jiným oblečením, tak klidně 62 a třeba jednu 56 😉 Užij si dovču, já když to četla, tak jsem nejdřív myslela, že ti dali padáka nebo že jdeš marodit 😅

svoja
13. srp 2009

no...ale ty velikosti v tescu jsou jiny, tam to maji po mesicich...bud 0-0, 0-3, 3-6 atd....

Holky, ted se zeptam jako uplny debilek, ale vcera me zmatlo, ze nase mimi je podle utz starsi...ty dny jdou po sobe napr. 19+0 19+1 19+2 19+3 19+4 19+5 19+6 19+7????? 20+0???? jak to tam je?

prosteja
13. srp 2009

ange ahooooj 😵 😵 😵 nééééé, padáka néééé a marodit taky néééé, já si budu jen užívat dovču 😀 a slavit... holky asi si budu muset koupit rychlý špunty nebo co 😀

a díky ange za radu, ty jsi takovej můj rádce, se vším mi poradíš 😵 😵 😵 máš recht, koupím 62, stejnak mimi bude oblečený a až pak půjde do kombinézku a když bych našla třeba z druhé ruky nějakou 56 slušnou, tak i tu a kdyžtak pak prodám 😉