Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
13. srp 2009

ANG ahooj...no s tema velikostma jsem si to tak myslela taky....

Jeste technickej dotaz....kam budete davat miminkovi hadriky? ja myslela, ze me bude stacit komoda ta prebalovaci, ale asi jeste bude potreba skrin, ze?

prosteja
13. srp 2009

svoji aha, tak pak podle měsíců 😉 myslím, že 0-0 je zbytečný, to je třeba pro předčasně narozený 😉

a týdny jsou tak, že poslední den 19. týden je 19tt+0 a pak to jde 19+1 - 19+6 a to je 20. týden a pak je 20+0

svoja
13. srp 2009

prostej my jsme koupili zateplenou soupravicku, tu jak mam v albu a je to vel 62 taky....ja ty zimni veci mensi kupovat nebudu

svoja
13. srp 2009

takze po 19+6 uz je 20+0 a 20+0 je uz 21.tyden??

angetha
13. srp 2009

Jo Svoji takhle se to nejspíš počítá 🙂

prosteja
13. srp 2009

svoji 20+0 je poslední den 20. týdne a 20+1 je začátek 21. týdne 😅 teď doufám, že jsem se do toho nezamotala..... 😀

svoji mrkala jsem, a ta soupravička, to jsou normálně halhoty do pasu že? já právě chci kombinézku normálně s ťapkama (jako mají dupačky) i rukavičkama (třeba odendávacíma)..... s těma kalhotama do pasu nemají moje známé moc dobré zkušenosti s malýma miminkama.... prý pak strašně trpí na prdíky a nemůžou se vykakat 😖 tak nevím...... takže pro malinký miminko budu používat určo jen overálky a dupačky 😉

svoja
13. srp 2009

prostej jo, jsou to katata....ja mam podobny nazor jako ty...mame ji jako takovou paradnickou...ten kabatek je oboustranej a kazda ta cast se da pak skvele kombinovat

nuki
13. srp 2009

Ahojky, jojo holky i z plodovky se může splést, může nabrat tkáň matky a už je to holčička...ale kdyby řekli, že je to kluk tak je to na 100%...🙂
přeji hezký den..🙂 už dnes jedu za klukama do Jižních Čech..🙂

svoja
13. srp 2009

chichi...ja jsem z toho takova zmatena ted....takze ja jsem dnes 20+0, cili posledni den 20.tydne....jsme starsi nez podle MS a termin se nam taky posunul....budu to muset nejak poresit v pasu....

prosteja
13. srp 2009

aha svoji, díky 😉

no já na to názor neměla se musím přiznat 😀 ale fakt hodně kamarádek a známých co mají miminka tak říkali, že se jim kalhoty do pasu neosvědčily....... že prý to pak to miminko tlačí nebo co.... no ono to zní logicky... chudák je v plinkách celej omotanej a ještě mu dát do pasu gumu..... 😖 a já si právě říkala, že mu třeba na cestu z porodky dám teplý dupajdy, pod to nějakej overálek třeba a na to ještě svetřík a pořádnou čepičku zimní, na dupajdy ponožky a pak ho celý navlíknu do té zateplené kombinézky....... nepočítám, že v únoru bude 15 stupňů 😀

svoja
13. srp 2009

NUKI ahoooj, jee, ty se mas...psalas myslim Vranov, ze? tam je tak naaadherne

svoja
13. srp 2009

prostej tak ja kupuju prave vetsi, aby ho to kdyztak v pase neskrtilo....takze tak...ale jinak jsem teda spis zastance dupacek....i kdyz zas mame bodycka a co dat na ne, ze? asi nejaky katata nejspis....holky, to bude mazec to pak oblikat a kombinovat....

angetha
13. srp 2009

Aby to pak ladilo i s ponožtičkama a čepičkou 😎 😎

svoja
13. srp 2009

ANG do ceho davas vendulce hadriky? mas velkou skrin nebo komodu?

prosteja
13. srp 2009

ahoooj nuki, tak hlavně pořádně snažílkujte 😀 no vidíš, to s tou plodovkou mě nenapadlo 😀

jj svoji, dneska končíš 20. týden 😉

jinak já teda neřeším co na bodyčka, no co, dupačky 😀 aspoň má miminko krásně zakrytý zádička a je fakt, že mrně tělesnou teplotu neudrží.... 😉

angetha
13. srp 2009

Ty nejmenší mám hned po ruce v přebalováku, zbytek v jiné skříni..

svoja
13. srp 2009

prostej...chichi...budou to takovy cibulky zabaleny🙂

svoja
13. srp 2009

no ja jsem si myslela, ze asi jen komoda me stacit nebude....

svoja
13. srp 2009

holky, co rikate na kocik bebe confort??? je to nas horky favorit ted....velka korba, vypolstrovanej prehazovaci sportacek....velky nafukovaci kola....

j.aja
13. srp 2009

Ahoj děvčata. Mohla bych se zeptat na kolik vás vyšlo jedno IVF?

prosteja
13. srp 2009

svoji ten kočík je tříkolka ne? takže já eeee..... tříkolku nechci..... 😉

jinak k těm věcičkám, my budeme mít pro mimi velkou skříň, kterou pro nás nevyužijeme, takže mu uvolníme místo... 😉 komoda asi stačit nebude 😉

nuki
13. srp 2009

Svoja: Vranov to byl minulý týden, ted jedem do Jižních Čech k Pelhřimovu..🙂
tak se mějte krásně já zase pádím..🙂

lowe
13. srp 2009

ahojky holky, maminy atd.
chci se k Vám přidat a přijímat důležité rady, včera jsem už nevzala antikoncepci a tak se budeme pokoušet, ovulace by měla být kolem 23. srpna, ale pochybuji o tom, že by se nám to hned na poprvé podařilo

zatím ještě chystáme svatbu, ale miminko už chceme mnohem víc, jen jsem nechtěla být už těhotná abych mu svým stresem nějak neublížila a hlavně nevím jak mi bude, sestra první 3 měs. prozvracela

prosteja
13. srp 2009

Jaji ahooooj, tak co vím o dvou holkách, co tu byly na IVF, tak nic neplatily, šlo to na pojišťovnu..... jen asi ty pera na píchání si platily 😉

angetha
13. srp 2009

Nemá Bebecomfort Petulka?

prosteja
13. srp 2009

ahoooooj Lowe, vítám tě tu mezi námi 😵

svoja
13. srp 2009

NUKI aha...tak si to hezky uzij a snazte seee🙂

svoja
13. srp 2009

LOWE ahojky🙂 no, ja jsem sice mela po vysazeni mesic pauzu(davali jsme pozor), ale pak se nam podarilo hned napoprve....takze nic neni nemozne🙂

svoja
13. srp 2009

ANG to nevim....ae koukala jsem ji do albicka a neni to ten nas....

tady:
http://www.slune-cz.cz/kocarek-bebe-confort-hig...

lowe
13. srp 2009

děkuji za přivítání
no já mám pořád v sobě nějaké obavy, že to hned prostě nepůjde, nevím proč
gynekolog mi řekl, že je vše ok, a že můžeme hnedka po vysazení zkoušet, tak nevím, brala jsem jí skoro 11 let
svoja: tak to jste měli velké štěstí 😉