Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

j.aja
13. srp 2009

prosteja - Nic? No já právě doplácela za pera kolem 6 000,-. Když to zhrnu za celé IVF, tak nás to vyšlo něco přes 20 000,- a zbytek doplácela pojištovna.

prosteja
13. srp 2009

Lowe vůbec se nestresuj, uvidíš, ono málokomu se to povede hned napoprvé 😉 ale moc bych ti to přála 😵

Jáji já na IVF nebyla, jen vím, že holky psaly, že si dávaly nějaký papíry na pojišťovnu, která jim to proplácela, ale jak jsem psala, tak pera si musely taky platit... jen nevím kolik..... zkus nějakou diskuzi k IVF, tam ti holky určo řeknou 😉

j.aja
13. srp 2009

lowe - ahoj,taky tě tady srdečně vítám. Nesmíš takhle přemýšlet....

lowe
13. srp 2009

prosteja: děkuji moc

a máte nějaké rady, co dělat po atd.
co je pravdy na tom, že by se mělo po lehnout na břicho tak na půl hodky a pak zase dát nohy nahoru taky tak na půl hodinky, já jsem zvyklá hnedka po jít se opláchnout, ale to bychom asi neotěhotněli nikdy, že? Jde mi skoro všechno sperma venza ☹
začala jsem brát callibrum babyplan, už mám čtvrté balení, a co takhle kys. listová?

budu se Vás asi pořád na něco ptát
dnes mám v práci hodně volno, tak tu pročítám diskuze

svoja
13. srp 2009

LOWE no jasne, ja mela taky obavy, uz jsem se videla jak bulim pri kazde ms...a vidis, vyslo to....neztracej nadeji!!!

prosteja
13. srp 2009

Lowe co ti doporučím, tak určo kyselina listová 😉 to můžeš, ale nijak ti k otěhu nepomůže, jen je dobrá pro budoucí miminko 😉

jinak nebooooj, nejsi sama, ze mě taky všechno vždycky teklo 😀 já jsem teda nedávala nohy nahoru ani si nelehala na břicho, jen jsem chvilku (tak 5-10 minutek) v klidu ležela a pak šla na záchod, ale zase, neoplachovala jsem to, jen jsem nechala vytýct, co šlo a bylo 😉

verled
13. srp 2009

AHOJ KOČKY🙂JSME ZDRAVÝ V ALBU FOTO TADEÁŠKA🙂))
SVOJA:KOČKO MOJE GRATULUJU K PIPINCE🙂 😉

baeszinka
13. srp 2009

Ahojky holky 😉

prosteja
13. srp 2009

ahooooj verled 😵 a zdravím i Tadeáška 😀 😉

svoja
13. srp 2009

chichi...ja teda nohy nahoru davala🙂 ale spis tak ze srandy, manzel mel ze me prdel🙂

VER ahoooooj tobe gratuluju ke zdravicku, to je super, Tadu jsem videla....hezouckej...nojo, prali jsme si holcicku, horzne moc, ted uz to muzu rict....prosimte, jak ti rikal dr, ze je Tadysek velkej ted? me nerikal nic, ani nevim, ze by to nejak meril a na fotce mam 20cm, coz me prijde moc....jo a posunul se nam termin...na silvestra🙂

prosteja
13. srp 2009

ahooooj bae 😵

baeszinka
13. srp 2009

Ver,krásná fotečka 😉

lowe
13. srp 2009

svoja, a všechny holky děkuji moc

prosteja
13. srp 2009

bae a koukala jsem na bříško a kráááááásnýýý 😵 😵 😵

baeszinka
13. srp 2009

Já nohy nahoru dala jednou,ale začali jsme se s manžou tak hrozně tlemit,že jsem ty rybky snad všechny musela smíchem vytlačit 😀 😀

Jé prostej,moc si užijte dovču a dávejte na sebe pozor 😉 🙂

svoja
13. srp 2009

nojo, ahoj BAE...a Krystufku samozrejme🙂 krasny brisko....

LOWE ja brala listovku, par tablet gs mamavit a ted po otehu beru femibion

prosteja
13. srp 2009

bae díky, nebooooj, jen mám hrůzu z cesty autem po té naší úžasné D1 😀 😀 😀

hehena
autor
13. srp 2009

hooooooooooj holky 🙂 jak se máte??? 🙂

hehena
autor
13. srp 2009

tak jsem vám zjistila, že ráno vážím o dvě kila míň než večer.... to toho sežeru co??? 🙂))))) 😀 😀 😀

lowe
13. srp 2009

svoja: a od jaké je firmy femibion?

baeszinka
13. srp 2009

Ó děkuji za pochvalu kryštůfkova domečku 😉 Ježkovo voko!!!!Už 35TT-toto letíí 😲 😅

verled
13. srp 2009

svoja:neni to moc tvoje miminko už klidně může mát 20cm🙂i s nožkama🙂)))...mě prej s termínem hejbat nebudou, že ty první pohyby si mamky stejně blbě pamatujou a že mi dělá dr každou návštěvu UTZ tak se to pak vezme podel toho🙂
bae:děkuju že je krásnej🙂

prosteja
13. srp 2009

ahoooooj hehe 😵 😵 😵

baeszinka
13. srp 2009

Prostej,neboj,mimísek se aspoň pěkně pohoupe 😉

Ahojky Hehenko,to je asi normální s tou váhou,to já mám taky 🙂 ,no teď teda na ní radši moc nestoupám 😉 😀 😀

svoja
13. srp 2009

lowe jezis...normalne femibion...ja nevim, kdo ho dela....ono jich je vic? 😅 maji bud pro planujici a pocatecni tehu a potom od 13tydne tehu

hehe ahooooj zenstino🙂 a mimousku samozrejme

bae no to teda....

baeszinka
13. srp 2009

Lowe,já jsem brala ten Calibrum baby plan a od 4.měsíce si občas zobnu GS mamavit-všechno mají v lékárně 😉 😉

verled
13. srp 2009

nee femibion je femibion, holkyyy🙂)

ahoj hehe🙂a mimi

jinak já mám už 69,4☹

prosteja
13. srp 2009

bae já bych řekla, že se pěkně pohoupe 😀 😀

baeszinka
13. srp 2009

Já jsem četla v nějakým časáku,že prej v těhu se má hodně chodit a hejbat,že jak se v tom bříšku to mimi houpe a různě točí,je to pro něj sranda..tak ty mu to vynahradíš D1 😀 😀 😀 😀

Ver,teď nemá cenu moc řešit váhu 😉 Po porodu bude hůř...

baeszinka
13. srp 2009

No jo holky,tak já se s Vámi zase loučím...jdu uvařit něco k jídlu a musím trochu poklidit,odpoledne přijde kamarádka,tak aby se nezděsila,jakej tu mám bordýlek 😀 😀 .