Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
18. srp 2009

no to teda zuzi,tak neflakat a porane se snazit 😉 to by takhle neslo

blahovka.cz
18. srp 2009

je ahojky efi,ja ted musela uspat toho naseho draka,kanavit mudala jen mudra,ale vigantol mame doma o 4.tydne a davame kazdy vecer pri koupani,tak vidis,ze je to uz lepsi 😀

cat a v kolik jdete??at drzim pesti,ja jdu dneska na gyndu nechat si zkontrolovat "podvozek" po porodu 😀 😀 😀

eeefffaaa
18. srp 2009

ted koukam ne mimibazar a asi koupime malymu to lehatko,dostal od prababicky 2 tisice tak at z toho neco ma 🙂

blahovka.cz
18. srp 2009

efi ja mam taky lehatko a jsem moc rada,ze ho mame,malej ho zboznuje,vzdycky s i tu povida s tema hrackama na hrazdice a radi 🙂

eeefffaaa
18. srp 2009

no blahu my mame ode dneska davat jednou tydne kanavit a pak jednou mesicne,no a od patku kazdy den po kapce vigantol...a je tam psany davat do mlika,ale kdyz kojim 😅 tak asi hned po kojeni...no ja zrovna ted kojim 😀 malej tak strasne rval ze uz mel asi fakt hlad

eeefffaaa
18. srp 2009

blahu a jaky lehatko mate..ted koukam na to od fischer price a prijde mi asi nejlepsi

zuzka.o
18. srp 2009

Efi: ROZKAZ, ŠÉFE!!!! 😀 😀 😀

eeefffaaa
18. srp 2009

blahu jak jsem vyspala je mi fajn...ale jak se nevyspim je to spatny ☹

hehena
autor
18. srp 2009

CAT pokojík asi vyřešíme nějakou levnou komodou, nebo skříní, postýlka z ikea za 1500.- a přebalovák ten jejich dřevěnej za 800.-

skříň by mi nevadila ani tahle, ale má jen jednu poličku, tak to asi nebude moc praktický...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8009...

no ale jelikož bude mít možná časem jeden ten pokoj pro sebe a jsou tam zkosený stěny, tak to prostě vyřešíme nějakou větší komodou... udivíme.

židlička asi tahle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0006...

časem pak tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9009... a k tomu stejný barevný židličky... zelenou, modrou, červenou, ať je to veselý....

blahovka.cz
18. srp 2009

vam musim postezovat - vcera jdu poprechodu,predemnou sla holcina asi tak o krok a za mnou mamka s kocarkem a v polövine prechodu nas malem prejela zenska s autem,prote neminila kvuli skupine chodcu zastavit,by nas snad i prejela,prootze tu holku uz lizalo zrcatko,tak na ni vola,co dela krava a ja na ni jeste taky:a co ten prechod??a v tom vidim,jak madam vysunuje ruku z okna a zdviha prostrednicek,tak jsem ji ho ukazala taky a jeste na ni volala kravo,no ja byla tak nastvana,jeste,ze mamka sla s kocarkem az za mnou

eeefffaaa
18. srp 2009

no blahu to je fakt desny...jako tohle bych spis cekala od chlapa a ne zensky 🙄

blahovka.cz
18. srp 2009

no jsem efi rikal,ze to je presne typ zensky co asi nemela nikdy deti

jinak davame jen vigantol a ten mame kapnout do pusinky rovnou a kdyz mas neco dat do mlika,tak musi odstrakat a dat mu to bud v lahvicce,nebo ve strikacce na prst,ale i ten kanasvit kapala mudra rovnou do pusinky

jo to ja se nekdy citim vyspana i po par hodkach,ale zrovna dneska jsem spala osm hodin a jsem utahana 😀

lehatko mome babypoint a stalo asi 7-8stovek,ted nevim presne

zuzka.o
18. srp 2009

Blahu 😲

eeefffaaa
18. srp 2009

no blahu ja v noci kazdy dve hodky kojim,takze jsem pak jak zmlacena

hehena
autor
18. srp 2009

no BLAHU... co to bylo za debilní husu........ pipka jedna.... už se vidím, jak se mi v tu chvíli objeví v ruce plechovka s emailem a hážu jí na tu její blbou kapotu... no fuj! to by mi teda taky zvedlo pekelně mandle.....

eeefffaaa
18. srp 2009

no holky my se loucime.. Davidek je napapany,odrihl jsi tak jdem do kocarku...zatim ahojky

angetha
18. srp 2009

Ahoj holčiny...stále 2v1,bouřka nezabrala, jen mi trošk splaskly nohy, ale prozměnu jsem se drbala do tří do rána 😒

hehena
autor
18. srp 2009

EFI jo eště já jsem chtěla pochválit vašeho chlapečka... je krásnej!!! 🙂 😵 😵 😵 taky se mi moc líbí jak se na tebe usmívá... je to kouzelný! 🙂

blahovka.cz
18. srp 2009

fakt,kazdy dve a budis Davidka,nebo se budi hlady sam????ja uz v porodnici kojila kazdy tri,mi rikali,ze neni nutny,doma pak taky a pak mi mudra rekla,ze ho budit nemusim,ze by alespo 1-2 za noc mel mit,no ted se nam maly budi vetsinou jednou za noc na jidlo,nekdy ,ale to je malokdy chce jeste treba nad ranem,ale jinak ne

verled
18. srp 2009

blahu:tak to byla pěkná kráva teda...

blahovka.cz
18. srp 2009

no hehe mit po ruce sutr,ma ho na aute,krava jedna,jsme tam byli vsechny vytoceny

ahojky ange,no neboj,mudr rikal uz max. 10 dni,ne,tak to je za chvilicku 😀 😀

ver a to ji mohlo byt tak pres 40,tak by snad uz mohla mit rozum

eeefffaaa
18. srp 2009

blahu budi se sam...to ja bych ho nebudila...je to jedlik,jsem zvedava kolik bude vazit...tak my padime..ahojky

angetha
18. srp 2009

Teda Blahu to jsou lidi 😖 😖
Jdu se podívat na Davídka a půjdu se natáhnout..odpo jedu zas k dr.- pro ty léky..
A Petulce a Hehence přeji vše nejlepší k svátku 🙂 🙂

verled
18. srp 2009

blahu:no ty jsou nejhorší právě takový dilinky....hlavně že vás nepřejela....
ange:co ty tady??já už tě poslala rodit.-)

hehena
autor
18. srp 2009

ANGE.....

EFI tak pá, opatrujte se!

BLAHU se nedivím... to fakt nechápu!!!! kdyby člověk přecházel tam kde není přechod, tak se není čemu divit že jo... ale když jde několik lidí přes přechod a ona se takhle zachová... :(((( není slov prostě...

angetha
18. srp 2009

Verli u mě ani ťuk, jen mi občas tvrdne břicho..jako dřív

blahovka.cz
18. srp 2009

tak to efi nezavidim,kdyz se budi sam hlady,to se fakt clovek nevyspi 🙂

ver no co chces,jeste,ze se nikomu nic nestalo

elitera
18. srp 2009

Hehenko, viz mail prosím 🙂

verled
18. srp 2009

ange:neboj všat se to brzo rozjede.-))

cat:ježínku ty máš tak maličkatý bříško🙂ale krásný.-)teda já si myslim že mam malinkatý, ale oproti tobě mam velký.-)
blahu:nic s*át na ně🙂)))

p.e.t.u.l.k.a
18. srp 2009

Dobré dpopoledne holky 🙂

Děkuji za gratulaci 😉

Hehenko tobě taky všechno nejlepší ke svátečku 😵 😵 😵

Angeth snad se Vendulce bude chtít na svět brzíčko 😉

cat máš krásné bříško 😵

Ef tak to je super, že už je ti líp 🙂 😵

Blahovko něco podobného se mi stalo v těhotenství taky na přechodu a le byl to autobus a zabrzdil tak 50-60 cm ode mě , málem jsme to nerozchodila 😖

Zuzi tak pěkně se snažte ať máme další miminko na cestě 😉

Jinak my jsme včera poprvé nekoupali, uložili jsme Vítka kolem 21 hod do postýlky a na jídlo se probudil ve 3 hod a pak v 6 hod a dneska má Vítek 1 MĚSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍC 😵 😵 😵