Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
20. srp 2009

ZUZI ahoooj, nasi uz se chystaji na dovcu🙂

svoja
20. srp 2009

HEHE no tyhlety to je prave jinej strih....me treba jsou jako velikostne (jsou to 42!!), ale v pase (jestli se tomu da rikat pas u tehuli 😀 ) me jsou az moc volny (coz byl muj problem u vsech kalhot). ty jsi tady zas tusim psala, ze jsi mela brisko vetsi a nohy hubeny....treba by ti tento strih sedel lip....

svoja
20. srp 2009

Me tak napada, ze ANG to mela celkem rychly....jeste vecer tady nic...pak ta sms k ranu a v osm uz sms, ze je vendelin na svete....super....doufam, ze to melo tak hladky prubeh jak to vypada....

orchidei
20. srp 2009

Svoji ta deka je kouzelná! 🙂

svoja
20. srp 2009

ZUZI to musi dopadnout uz....drzim ti strasne moc vsechny pesticky, ktery mam....!!!!

svoja
20. srp 2009

ORCHI no zejo🙂 jeste neprisla, ale uz se na ni tesim🙂

svoja
20. srp 2009

no a ted uz teda fakt jdem....ja zas juknu navecir....

orchidei
20. srp 2009

papa svoji tak si užijte sluníčko! 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Orchi: hihihihihi.... dřív než projede programy ......hihihihihiihhiii

Svoji: dííííky, snad to fakt už vyjde. Už mi nějak z toho nejinýho stavu hrabe či co.

Svoji: Hlídám vašim dovču, rezervuju, ale pořád je cena stejná. teď zrovna píšu tatínkovi email, že mám nový katalogy od Eximu na podzim až jaro a že na říjen to vychází cca o 3tis levnějc, ten stejnej okruh.

p.e.t.u.l.k.a
20. srp 2009

orchi určitě vložím co nejdřív další foto 😉 Nám připadá Vítek jak z pohádky Brouček ještě mu nasadit tykadla 😀

Zuzi tak mu je kapej do pití 😉

zuzka.o
20. srp 2009

Pa Svoji 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Petulko: no vidíš, to mi nenapadlo. Já jsem teda nejdřív chtěla, aby je bral dobrovolně a účastnil se ..... ale on je lajdák. Vždycky říkal, že kdyby on měl brát antikoncepční tabletky, tak je do měsíce těhotnej 😀

verled
20. srp 2009

ahoj Svoji, Pet a Orchi🙂)......

jeee ta Hehe mi ten odkazy na ty svetry nedala eeee.-)

hehena
autor
20. srp 2009

tak jsme tu našli na jednom krásným náměstíčku 4 hospůdky... a dali jsme si v jedný polední menu... 🙂) no to bylo něco neskutečnýho!!! hovězí bujon s vejcem, koprovka s noky a malinové paté... k tomu předkrm jako v pizzerii - houstičky s tím výborným lehce česnejkovým máslíčkem... no holky... to bylo něco neskutečnýho jak to bylo dobrý... a to malinový paté - to byli nadrcený maliny se zmrzlinou... no mňam... mlask... menu za 90.- jako pro krále!!!! :-O

hehena
autor
20. srp 2009

na jaký svetry VER, dyť jsem to sem vkládala několikrát...

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

hehena
autor
20. srp 2009

jo aha VER... jsem ten dotaz omylem přehlídla... promiň... 🙂

a ORCHI tu byla 🙂 😵 😵 😵

cat79
20. srp 2009

Cooo????supeeer!!!
Ange myslíme na tebe!!!!jupí!!!!!!!!
My jdeme na zahrádku hodit opalovajdu a pak pod studenou sprchu a zase opalovajda...a špagetky a pak grilovačka...dneska se v tom vedru fakt makat nedá...mimísek je živej jako nikdy🙂))

hehena
autor
20. srp 2009

CAT tak pá, my večer téže grilujeme.... bude to i s promítačkou 🙂)) 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Jůů, grilovajda....Mńááám, tak si to holky užijte 🙂

hehena
autor
20. srp 2009

ZUZI tak doraž 🙂 bude tu toho pro každýho dosti 🙂 a ledovej salátek s balsamikem k tomu 🙂
a asi udělám i to máslíčko česnekový 🙂)) 😵 😵 😵

pak jsou tu švestkový buchty, švestkový knedlíčky jako desertík 🙂)), meloun, hrozno, no to bude zas pupendo grande :d 😀 😀 😀

cat79
20. srp 2009

tak to si to mooc užijte hehe🙂
Já vás nedočetla, leskne se mi displej u notebooku, jsem nazahrádce🙂
Ale Ange to má za sebou, to je nádhera🙂 Vendulinka je už na světě!!!!
Holky to to letí, co?Za chvilku budeme taky maminky🙂)
Dneska jsem si definitivně vybrala kocík.
Casual play S4 a mají limited edition ve zlaté batŕvě (teda ty doplňky) takže mám jasno...milujuzlatou...pro naše zlatíčko🙂)
Ale teda se vším všudy včetně tašky, fusaku, deštníčku,pláštěnky, povlaku a autosedačky vyjde na 31tis...waw!!!ale bude i pro 2.mimi, tak co:?🙂)))

orchidei
20. srp 2009

hehe jsem tu pořád! Dneska mě to fakt nebaví! Je tu napadnutí a chce se mi spinkat ☹ !
Změníš mi údaje v tabuli? Další kontrolu máme 7.9 a dneska odpovídáme 10+4 a ještě jsem koukala že tam máš datum kdy se objevili // tak to bylo 2.7 duch nebo 7.7 už byla silná!

Cat ahůj - gratuluji ke klučíkovi!
Já bych asi dneska na zahrádce umřela! nějak ten hyc nemůžu rozdýchat!

zuzka.o
20. srp 2009

HEHEEEEE, to mi nedělej ...hned bych si dala

cat79
20. srp 2009

http://www.baby-kocarky.cz/katalog.php?akce=1

...jo holky ještě dotaz...když jsme 21+2tt, to už jsme teda 21.týden, že jo?ňák mě to mate, někde píší tak a jinde zase tak...ted ani nevím ....musím si to najít🙂)))ale do průkajdy mi psali myslím 21+0 v úterý...aha
Páč máme jít ve 24tt na tu cukrovku a tak nevím jestli je to za 3 týdny nebo až za 4🙂)hihihi

hehena
autor
20. srp 2009

CAT já zvažuju ještě MUtsy 4rider... ale brala bych ho z druhý ruky... někde jsem viděla celej komplet za 12 000.- a ve výborným stavu... .) takže možná prubnu secondhand 🙂)) 😀

a ještě by mě i lákalo Bugaboo, taky jsem viděla komplet za dobrou cenu... ale on je ten kočárek tak vydesignovanej, až vypadá jako pro panenky 🙂) 😀

ORCHI jj změním 🙂

my máme tu minizahrádku téměř ve stínu, takže se tam dá sedět v podstatě celej den... na sluníčku bych taky zdechla...

orchidei
20. srp 2009

Hehe teda hned bych k vám taky dorazila! Já doufám že v sobotu budou grilovat kamárádi! stavěli se o víkendu a říkali že by něco spáchali, tak bych i ráda vyrazila! pořád se griluje jen u nás!

My máme vybraný tenhle kočárek asi už taky definitivně! Manža projel všechny možný diskuze a udělal si tabulku s cenama rozměrama a + a - a tenhle vyjde kolem 9000 všechny tři kombinace a když se na něm něco pos... tak garantujou do 5 dnů výměnu nebo opravu! http://www.leviroo.cz/ Ten v černé barvě ( Já chtěla pořád zelený, ale tady je zrovna taková divná ta barva)

hehena
autor
20. srp 2009

no škoda ZUZI, že bydlíš tak daleko, byla bys rozhodně vítaná... a budou tu samý kamarádský lidi, tak by vám tu bylo bře 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
20. srp 2009

jj leviroo se mi taky moc líbí.... a rozhodně zelenej 🙂)) i když i ten tyrkysovej je parádní... 🙂

zuzka.o
20. srp 2009

Teď tady byl kamarád, co slaví tu 30.... a prý tam bude mít novou slečnu....tý brďo. A to ještě neví, co na něj chystáme....já už se tak těšíííím 😀 On je takovej šampón, tak snad zesebe nechá udělat dědka....

hehe: hned bych přijela, ale jste dalekoooo 😖 🙂

hehena
autor
20. srp 2009

ORCHI u nás se teď taky pořád griluje... nikdo nic nepáchá, tak jsme skoro pořád tady 🙂 ale je to tu od nastěhování samá návštěva, tak je to fajn 🙂 😵 😵 😵