Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
25. čer 2009

Hehenko to je hezký že už máš vybráno 🙂 🙂

hehena
autor
25. čer 2009

IVASKO mě je bře, akorát mě pořád bolí podbřišek, opravdu skoro jako při MS, únava (hlavně odpoledne a velikááá), nadýmání, zácpa, občas mě pálí žáha.... 🙂))) takže normálka .)))

no jméno je to nádherný... ale manža se nějak vzpouzí... každopádně my bychom oba tak chtěli holčičku (prosím vás nechápejte to nikdo, že chlapečka nechceme), že to určitě bude chlapeček .))... a tam si se jménem nevíme rady - proto asi chceme tu holčičku 🙂))) 😀 😀 😀

manža bych chtěl Aničku a u mě vede ještě ta Ela 🙂 😵

hehena
autor
25. čer 2009

ANGE no už věky 🙂)))))) 😀 prostě IKEA je moje místo - nejen že to vypadá báječně, ale ještě mají parádní ceny... teda si myslím.. i když takvou sadu jako objednávala SAC jsem cenově nezkoumala...

prosteja
25. čer 2009

hehe 😀 😀 😀 jj, když chceš víc holčičku, tak to pak většinou bývá chlapeček 😀 😀 ale třeba neeee, třeba se vyplnilo...... a bude to holčička 😉 manžovi se ještě líbí Terezka...... ale zatím u nás jednoznačně vede Eliška, na té jsme se shodli oba 😉

ivasa
25. čer 2009

hehe tak to je dobře, že je ti fajn s ohledem na tvůj "jiný" stav 😉 😀 Tak hlavně ať máš těhu bez problémů a pořádně si to užívej. A holčičku vám moc přeju. My od začátku byli naočkovaní tím, že to bude kluk, protože tak každý tipoval, o to víc jsem pak byla dojatá, že je to holčička 😅 🙂 A manžílek se už nemůže dočkat, až ji bude rozmazlovat 😀

sacvi
25. čer 2009

semínko sem angethko koupila normálně ve zdravé výživě..balík fakt velikej a jen 17kč a čaj z maliníku sem koupila v lékárně..

no a s tím epi-no to bude myslím boj 😅

angetha
25. čer 2009

Taky si z manžela dělám srandu, že bude z té svojí princezničky hotovej 🙂 🙂
Tatí a bude tě to bolet tím kladivem? To víš že ne Vendulko 😀 😀

hehena
autor
25. čer 2009

ANGE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sacvi
25. čer 2009

angethko že ty si každý dva dny připisuješ další týden!! 😀 Teď sem Tě prokoukla 😀

hehena
autor
25. čer 2009

IVASKO a kdy jste řekli rodině a přátelům, že čekáte? 😵

PROSTEJí to je ouplně jasný, že to tak bude.. je tam určitě pindík 🙂)) 😀

hehena
autor
25. čer 2009

SAC 🙂))))))))

angetha
25. čer 2009

Kdyby to tak bylo Sac, tak už jsem porodila 😀
Naběhnu do lékárny, děkuju 😉

prosteja
25. čer 2009

hehe jasnýho není nic 😀 😀 😀 třeba tam je fakt holčička 😉 moc bych vám to přála, když si ji přejete oba 😉

prosteja
25. čer 2009

sac ale nevzdáváš to? 😉 myslím s tím epi-no 😉

sacvi
25. čer 2009

No tys s tím začla totiž teprve před nějakou dobou..já to dobře pozoruju..za začátku se Ti to tak rychle a hlavně pořád neměnilo 😀

ivasa
25. čer 2009

hehenko jako že čekáme miminko nebo to pohlaví? No že čekáme miminko jsme říkali tak nějak průběžně, ale jelikož jsem hned od začátku na rizikovém, tak jsme se stejně kromě mých rodičů, kteří za mnou pořád chodili, s nikým nevídali... Až pak po ukončeném 1. trimestru, kdy jsem měla to nejhorší za sebou a dostala jsem vycházky, tak se to rozneslo nejvíc... No a pohlaví ví jen rodiče a sourozenci, nikdo jiný... 😉 no a koníkovky 😀

prosteja
25. čer 2009

sac přece anget přišla jednoho krásného dne a měla tam 14tt nebo kolik 😀 takže ona to tak šulí od začátku 😀

sacvi
25. čer 2009

ne to ne prostejko..budu bojovat s tím míčkem jak lvice 😀 Oni tam píšou že první 3cvičení nejsou nic moc než si ta hráz trošku zvykne no a světe div se mají asi pravdu 😀

prosteja
25. čer 2009

sac bojuj 😀 😀 😀 hehenko, vy už jste se nějak rozhodli s tou maminkou manžovou? jestli jí to tento týden řeknete nebo ne? 😉

sacvi
25. čer 2009

joo prostejko vidíš taky sis toho všimla 😀 ..kdo to kdy viděl jen tak si dojít a hodit si tam rovnou 14tku..ccc

prosteja
25. čer 2009

sac 😀 😀 😀 angetka je každý coulem originál 😀

sacvi
25. čer 2009

jo jo 😀 ..asi si ty týdny taky začnu přepisovat jak se mi to bude líbit 😀 Aspoň se třeba tak dočkám té 40 😀

prosteja
25. čer 2009

sac 😀 😀 ty buď ráda, že toho svýho obříka porodíš dřív 😉 😀

sacvi
25. čer 2009

no to je pravda..aspoň obřík nebude úplně obříkovitej dyž na nás vykoukne dřív 😀 😵 😵

orchidei
25. čer 2009

Ahooooooooooooooooooj všem hlásím že jsme odevzdali projektík tak mám zase na nějakou chvilku klid, ikdyž nevěřím že to bude na dlouho!
Jsem koukala že se nám tu zase ukázala mischa!

prosteja
25. čer 2009

jj sac 😀 já si myslím, že i proto vykoukne dřífv 😉 protože už tam nebude mít žádný místečko 😉

ahooooj orchi, jak je? 😉

hehena
autor
25. čer 2009

ajo vidíš IVASKO... na to jsem ouplně zapomněla...

PROSTEjí... no já jsem jednoznačně pro nechat si to pro sebe... zvlášť před manžovou máti... já asi nejsem připravená na její zděšení a na kecy typu, že to teď nemáme nikomu říkat, bo babička (její matka) je v nemocnici a že by jí to mohlo přitížit a tak dále... ona je schopná různých hnusáren, tak tý bych to řekla opravdu až po prvním trimestru........ ale uvidíme, jestli se muž udrží... snad jo...

sacvi
25. čer 2009

Ahoj orchi 🙂

No to asi jo prostejko..ale spíš už se mooc těší jak se s ním bude maminka mazlit a pusinkovat tak spěchá 😵 😀

Já zítra eště koupím nějaké porodní volžky a o víkendu asi teda nachystám tašku do porodky..pro jistotu 😉

hehena
autor
25. čer 2009

SAC já bych se picla, kdybys porodila v termínu ouplně normálně velký mimi... tipuju max. 3,80 kg 🙂))

angetha
25. čer 2009

Ahoj Orchi..
Holky vy jste na mě teda... 😎